Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

faszom...
nem szabad éjfél körül upolgatni, mert csak a baj van belőle. eldurrantottam 3 perc alatt 3 uppot egy apróra, mire eszembe jutott, hogy már a maiakat szórtam el :W :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1202) EQMontoya válasza sanyixXx (#1201) üzenetére


EQMontoya
veterán

LOL, ügyes ;]

Same rules apply!

(#1203) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Na az első reggeli up :) Beelőztem ngabor-t is :C
Vagy ma már nem is melózik :F ?
mod: Visszaolvastam, ma nem melózik, de jó neki. :U

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1204) bandus


bandus
veterán

na, megoldódott a t-onlineos jelszóproblémám. anyukám megváltoztatta :W

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1205) erdey_a válasza bandus (#1204) üzenetére


erdey_a
őstag

és befenyítetted? ;]

Vérboci

(#1206) bandus válasza erdey_a (#1205) üzenetére


bandus
veterán

nem mertem :U :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1207) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Sehol senki?
Janoska igazán nyomhatna valami vicceset :D , KO vagyok.

- http://pazsitz.hu -

(#1208) koob válasza koob (#1196) üzenetére


koob
senior tag

up

(#1209) BlacKSouL válasza ladybug (#1110) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[destruktív, antiszociális üzemmód]

Hát igen, piszok szerencsés vagyok, mint a múltkor a másik csajjal, szerintem emlékszel; kicsit kurvanagy divat lett mostanában ez a szarok inkább rád, minthogy őszintén megmondjam hogy nem érdekelsz, és majdcsak leesik, oszt' rájössz. És úgy tűnik nem kor és környezetfüggő, mert akár falun lakik, akár Pesten, akár 19, akár 24, úgy tűnik ez nagyon jól működik náluk. Ennyire félreismernék embereket? Ennyire naív lennék. Ennyire alamuszi szemétláda mindenki aki elsőre rendesnek tűnik? Ennyire alattomosnak kell feltételeznem minden szembejövőt, csak hogy ne érjen csalódás, max pozitív?
Mondjuk valóban, sokkal hatásosabb ha semmit nem mondasz, mintha őszintén nemet. Nem vall egyenességre, de nem is kell vállalnia hozzá magát az embernek.
Bocs hogy Neked fakadok ki, de amint azt írtam, most eléggé antiszoc. leszek egy ideig.

[destruktív, antiszociális üzemmód]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1210) bandus válasza koob (#1208) üzenetére


bandus
veterán

sztem bármelyik munkaruházati boltban. vagy akár tőlük is megkérdezheted :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1211) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A nők miért működnek logikátlanul?
Ráadásul a velük kapcsolatos reklamációt/fellebbezést pont a programozójuk bírálja el... Kicsit sem elfogult...

Kéne már egy új servicepack, vagy legalább egy felhasználóbarát kezelési útmutató.

Skynet is real. It's called Google.

(#1212) PazsitZ válasza BlacKSouL (#1209) üzenetére


PazsitZ
addikt

Másik ufo lettél? összezavarsz :U

- http://pazsitz.hu -

(#1213) escie válasza BlacKSouL (#1209) üzenetére


escie
őstag

nem tudom, mostanában valami nagyon el van szabva a nő-férfi kapcsolatok terén. fogalmam sincs, hány éves vagy, de gondolom egy korosztály vagyunk, és akármerre nézek ismerőseim körében, csak ilyen elcseszett dolgokat látok, nem értik egymást az emberek, a nők olyat várnak, ami nincs, a pasik olyat adnak, ami nem kell. nem tudom. valami nagyon nincs rendben mostanában. hogy a nők szúrják-e el, azt sem tudom biztosan, hogy mi, pasik, azt sem. de sejtem, amúgy.

teljes mértékben osztom a hangulatod, -megkockáztatom- értelek is.

I'm back, baby!

(#1214) ladybug válasza BlacKSouL (#1209) üzenetére


ladybug
őstag

Nem veszem magamra, mert tudom, hogy nem nekem szántad, csak leírtad a véleményedet, amivel teljesen egyetértek.

Én egyenes, őszinte embernek vallom magamat. Mindig is ki mertem mondani a véleményemet, ha pozitív, ha negatív jellegű volt. Emiatt sokan megsértődtek, sokan elgondolkoztak, aztán mégiscsak barátok lettünk. Nem az a barátság, nem az a szerelem, ha csak kápráztatjuk egymást, ha olvadozunk egymásért, és nem vagyunk hajlandóak kimondani, megvitatni, ha probléma van. Mindig is igyekeztem szembenézni a problémáimmal, és ha vki megbántott vagy megbántottam, minél előbb meg akartam beszélni vele a dolgot. Hogy miért? Nem, nem nyalizásból. Csupán azért, hogy tiszta lelkiismeretem legyen. Nem tudok csak úgy elsiklani dolgok felett. Most is van pár befejezetlen ügyem, amik ugyan apró dolgok miatt nem működnek, de bánt.

Nem tudok csak úgy nem válaszolni e-mailekre, privátokra. Akkor is, ha nagyon bizalmas dolgokról van szó, akkor is, ha éppen nézeteltérésem van vkivel. Gerinctelenségnek tartom, egy alamuszi megbújásnak. Nem vall egyenességre, de nem is kell vállalnia hozzá magát az embernek.

Megértem, hgy besokkaltál, hiszen sokat nyomoztál, kerestél ezután a lány után, és még csak lehetőséget sem ad, hogy megismerjen, véleményt alkosson rólad.

De hidd el, hogy nem veled van a baj, és remélem ez nem is merült fel benned. ;) Adj pár hetet magadnak, de ne többet, mert elmerülsz a ''gonosz a világ'' szindrómában.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1215) BlacKSouL válasza escie (#1213) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[destruktív, antiszociális üzemmód]

A nők sokkal kevésbé őszinték mint régebben. Ennyi. A férfiak sose voltak teljesen azok, de jobban megvolt az egyensúly. Most hogy a nők is felveszik a férfiak stílusát, így lehet hogy szabadabbak, meg egyenrangúbbak, de semmivel se lesznek vonzóbbak egy férfi számára mint egy férfi. Az őszintétlenség megöli a lehetőségeket. Egyéjszakás kalandokra van kiélezve minden, ott nem kell foglalkozni ilyesmivel. Felszedlek, megduglak, neked is jó, nekem is, és nem kell semmi érzelem, nincs kötődés, nem kell gondolkodni hogyan tovább.
Mondjuk attól a nők még azt hazudják mellé, hogy nekik nem kell a ''szupermacsó'', meg nekik fontos az érzelem, meg az őszinteség, meg a romantika, meg nem számít a pénz, és aztán az összes olyan aki fennhangon ezeket hirdeti, egy milliomos ''szupermacsó''val fekszik össze, aki léptennyomon átkúrja a fejét. És aki őszinte, meg romantikus, meg nem annyira pénzes, meg nem úgy néz ki mint B.P. fénykorában, az meg beveszi ezt a szánalmas olcsó dumát, és jól pofáraesik (dehát azt mondtad, hogy...), és aztán jól kifakad az összes nő ellen, meg lekurvázza őket. (Jó fej vagy, legyünk barátok, jó?..) :W
26 vagyok egyébként.

[destruktív, antiszociális üzemmód]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1216) tbs válasza BlacKSouL (#1215) üzenetére


tbs
addikt

''...A nők sokkal kevésbé őszinték mint régebben...''

Ezt a saját tapasztalaid alapján állítod..? Hiszel a reinkarnációban..? :DDD
Régen (20+ év) sokkal-sokkal kötöttebb volt a társadalom ebben a kérdésben, jól látható határok jól teljesíthető elvárásokat támasztottak.

Ismerd meg a határait a hölgynek, és támassz hozzá passzoló elvárásokat..!

Neked mik a határaid..? Kevés a lift..? :DDD

Nagyon vicces megnézni mondjuk az első 007-es kalandokat meg az utóbbiakat: teljesen más ffi/női viselkedésminák. Látni a fejlődést.

(#1217) BlacKSouL válasza tbs (#1216) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[destruktív, antiszociális üzemmód]

Régebben a nők nem engedhették meg maguknak a hazugságokat, azaz nem így és ilyen formában. Nem kell olyan régre visszamenni.

De ezekszerint a mai világban teljesen elfogadható kell hogy legyen (hisz nincsnek határok és elvárások) hogy valaki ''elfelejt'' írni a másiknak, ha ír is ne azt amit gondol, hanem amit szerinte a másik hallani akar, és még sorolhatnám.

Nincs 50-60 évnyi bölcs öregemberi tapasztalatom, de amennyi van, az arra elég, hogy következtetéseket vonjak le. Csak reménykedni tudok, hogy a sok negatív élményt legalább csak egyetlen egyszer ellensúlyozza egy pozitív, és nem kell a statisztikámat egyhangúan vezetnem végre. De mindig a következőről hiszem azt hogy na majd most.
Az meg hogy a futó kalandjaim összejövögettek, a kapcsolatra vágyásom meg sorra elbukott, az szintén azt erősíti, hogy ''Egyéjszakás kalandokra van kiélezve ma minden..'' És merje valaki azt mondani, hogy ez mind rajtam múlt. Kössön bele valaki abba a lelkesedésbe, rajongásba, amilyennel ez utóbbi lány iránt voltam. Vagy azzal is lehet jönni, hogy ugyan már, fiatalokkal nem kell kezdeni...Hát bocs, nekem jobban tetszenek a fiatalabbak, mint a 30-40-es bölcs, tapasztalt nők. Majd lehet hogy 40 évesen már nem így lesz, de most ez van.

[destruktív, antiszociális üzemmód]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1218) tbs válasza BlacKSouL (#1217) üzenetére


tbs
addikt

Nem jó társaságban mozogsz. Láthatóan mások az igényeid. Nem lógsz te egy kicsit ki a bulikon az ismerőseid közül..?

(#1219) csapos2


csapos2
addikt

Bleki: Amennyit én tudok rólad, az elég ahhoz, hogy azt mondjam: Maradj, aki vagy, mert ha a hozzád hasonlók elkurvulnak, akkor remény sem lesz egy jobb világra.

Kitartás! :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1220) BlacKSouL válasza tbs (#1218) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[destruktív, antiszoci mód]

Nem. Alkalmazkodni tudok szerencsére. És tág határok között mozog az amit el tudok viselni. Sőt...16-17 éves emberkékkel ugyanúgy el tudok menni jól érezni magam, mint 35-40-esekkel. És egyik társaság se néz ki maga közül. Mondjuk ez nagyban köszönhető a majd' 10 év néptáncnak, ott az együttesekben elég nagy volt a szórás életkorban, és elég sok buliban voltunk együtt.
De akkor milyen társaságban kéne mozognom?
Van egy barátom, annakidején Pesten ismertem meg, volt osztálytársamnak volt egyetemi csoporttársa. Jó fej, társasági ember, értelmes(évfolyammásodik is volt), laza, nincs testi hibája(ki is néz valahogy), közvetlen, barátságos. Nem tudnék hibát találni benne. Ráadásul hozzá szoktunk lejárni Isztriára az apartmanjukba, tehát anyagilag sem kell visszafognia magát. Minden passzol ahhoz hogy összeszedje a jobbnál jobb nőket, és akár futókaland, akár hosszútávú, összejöjjön. És érdekes módon mégsem. Akkor ott is ő a hibás? Pedig próbálkozik ő is.

[destruktív, antiszoci mód]

csacsi: köszi!

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1221) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[*]
Nesztek, zene! [link] De végighallgatni, mert másképp nem mossa át rendesen, és a hibás agymosás végzetes következményekkel jár!.(Nekem lement már 3x)
[*]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1222) Janoska26 válasza tbs (#1216) üzenetére


Janoska26
addikt

Jobban hazudnak mint 4 évvel ezelőtt :DD

(#1223) tbs válasza BlacKSouL (#1220) üzenetére


tbs
addikt

Néptánc? :DDD Apu volt nagy művelője, nekem nem volt affinitásom a kérdéshez.

Másban hibát keresni sokkal könnyebb, mint a saját határaikat elfogadni.

Egy (akármilyen) kapcsolatban másban hibát keresni rossz technika, mert azon TE NEM TUDSZ VÁLTOZTANI. Csak a saját viselkedésed tudod módosítani közvetlen akarattal. Az erre adott válaszreakció ér el téged. Nem önmagától bunkó vki. 2 szereplő kell hozzá minimum...

Ha valaki pedig külső szemlélő számára G. Clooney, attól még lehet baromi bizonytalan legbelül, ami egy valóban közeli kapcsolatban elég riaszó is lehet. (Különösen, hogy egy sikeresen magabiztost játszóhoz passzoló lény szembesül a valósággal...)

A sikeres nőstény/hím kapcsolatok zsigeri őszinteséget kívánnak. Ne játssz.

Hmmm... Nők, nőügyek topik..? Bár ott már lejárt lemez. ''Ismerd meg a határaid, akkor megismered a valódi önmagad; fogadd el ezt a képet magadról és ne közvetíts a világ felé mást...'' Stb...

[Szerkesztve]

(#1224) BlacKSouL válasza tbs (#1223) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
Csak a saját viselkedésed tudod módosítani közvetlen akarattal

A sikeres nőstény/hím kapcsolatok zsigeri őszinteséget kívánnak. Ne játssz.

Mindkettő igaz, ugyanakkor kissé ellentmondásos.
Tehát ha őszinte akarok lenni, akkor nem szabad megváltoznom, a görcsös megváltozniakarás, vagy a valódi énkép szebbnek-jobbnak láttató álarc mögé rejtése időzített bomba. Ugyanakkor a jelenlegi viselkedésemmel, jelenlegi énemmel nem érem el céljaimat. Akkor erre a sorsra vagyok ítélve? :U Nekem ezek a korlátaim?

Nem önmagától bunkó vki. 2 szereplő kell hozzá minimum...

És ha én nem adok rá okot? Vagy ha soha nem tudom meg mi volt az ok amit adtam? Akkor mivel én nem voltam hibás, másban meg nem érdemes keresni, akkor majdnem 22-es csapdája.
[*]

mod: Nem ismerhet(t)em én apukádat? :)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1225) Trak


Trak
addikt


Nincs itt fuvarozós ember? Szombaton kellene egy kis költözéshez egy autó, meg egy ember (akár a sofőr is jó, a legnehezebb dolog egy közepes hűtő, a többi nem vészes), aki segít felrakni a kevés cucc közül azt a 2-3 nehezebbet a kocsira.

3 helyszín: 16 kerben felvenni egy hűtőt (földszint), utána IV. kerületben (magas földszint) az összes többi cuccot, és végül XIII. kerület, ott kipakolás a 3. emeletre.

1 közepes hűtő, 1 nagy íróasztal (szétszedhető), 1 közepes asztal (teljesen szétszedhető), 1 irodai szék, 2 műanyag szék, 1 nagy mikró, 4-5 teli doboz

Aki tud segíteni, hívjon, írjon!


Néztem költöztetést, de 10k felett van jóval, és ennyi cucchoz nem kell nagy kocsi sem, és sok ember sem, drágának tartom.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1226) tbs válasza BlacKSouL (#1224) üzenetére


tbs
addikt

Aput? Vazsmegye (akkor), és ~30 éve nem táncol. Nem mai darab. Mondjuk attól még ismerheted... :DDD

''...jelenlegi viselkedésemmel, jelenlegi énemmel nem érem el céljaimat...''
Ez a pontos következménye az önismeret hiányának. Olyan célokat szeretnél megvalósítani, amik túlmutatnak jelenlegi éneden. Azaz változz meg, de nem színjátékkal, hanem vesd le az álorcáid és ismerd meg önmagad. :D (Jó szöveg, mi..? ;] )

Segítség: határtapasztalati élményekre van szükséged. Fizikailag és mentálisan. Keresd őket.

(#1227) Pacák


Pacák
senior tag

Tegnap éjfél körül a párom felállt a géptől, mikor befejezte a levelei olvasgatását, fórumozást stb. Szólt, hogy van még egy program, ami fut - nézzem már meg, hogy mi az -, már félálomban voltam...

A win. deffender volt.. semmi különös, csak lefutott a teszt, persze nem talált semmit. Rendben, akkor kikapcs. Eléggé lassan vánszorogtak a percek a folyamat közben, a lábam már az asztal alatt a hosszabbító kapcsolója körül matatott, hogy áramtalanítsak, ha végre kikapcsol a masina. Hát bamba arccal pont sikerült folyamat közepe-vége felé rálépni a kapcsolóra... Itt kiröppent az álom a szememből. Visszakapcs, indít, win logó teker, képet váltana, de nem... cumi van.. megálltunk, se előre, se hátra... :D Se csökkentett, se semmilyen mód, se legutolsó helyes konfiguráció, se CD -ről boot -olva javítás, se semmi nem leheli életre a derék installt. ;]

Sikerült fél másodperces figyelmetlenséggel egy fél délutánra való melót generálnom.. :B

Hologrammos csoda install CD kikészítve, kávéról még intézkedni kell otthon, aztán meglátjuk... :DDD

Nuclear launch detected

(#1228) dokar válasza Pacák (#1227) üzenetére


dokar
addikt

a lábam már az asztal alatt a hosszabbító kapcsolója körül matatott, hogy áramtalanítsak, ha végre kikapcsol a masina

nahát én is ugyanígy szoktam :)

extra - SEXRay

(#1229) tbs


tbs
addikt

Pacák, dokar: jahoyg ti így játszotok a géppel... Kalandos kikapcsolás. Oroszrulett ntfs módra... :DDD

(#1230) Pacák válasza tbs (#1229) üzenetére


Pacák
senior tag

A terv kész: szoktam rendszeresen menteni DVD RW -re... ;)
Ami nincs mentve: az hétvégén ingyenessé tett C&C GOLD két iso -ja, de előkapom a konyhaszekrénybe dugott 20GB -os WDC -t, röpke SP2XP install rája, ami kell még azt magamévá teszem a 80GB -os samsungról, aztán particíó gyalu, hadd hulljon a forgács... és megejtem a tényleges installt a 80GB -os samsungra ismét.. A win -t meg belövöm, ahogy szoktam, csak időbe kerül... :D

Nuclear launch detected

(#1231) BlacKSouL válasza tbs (#1226) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
''határtapasztalati élményekre van szükséged..''
Valami konkrét példa, csak hogy teljesen tiszta legyen a kép?
[*]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1232) Csyppa válasza Pacák (#1227) üzenetére


Csyppa
senior tag

Na nekem pont ezért van az asztalon az elosztó :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#1233) tbs válasza BlacKSouL (#1231) üzenetére


tbs
addikt

Mentális: beszélgetés velem... ;] (Ehehheee..! :DDD ) Önismereti csoport keresése. Autogén tréning, meditáció, stb.

Fizikai: olyan tevékenység, ahol a hibát nem tudod segédeszközre fogni. Nálam pl. a szóló sziklamászás volt ilyen. Aztán az Aikido, ahol összefutottam nálamnál sokkal ügyesebb emberekkel. Stb.

A lényeg, hogy a tapasztalások után már képes leszel hinni magadban. Tudni, hogy a vélt fizikai korlátaid jelentősen túlszárnyalhatók mentális masszivitás segítségével. Tudni, hogy az elméd durván hatással van a fizikai burkodra.

És végül: hinni fogsz a képességeiden túlmutatók létezésében. Valódi alázatképesség a külvilág elő és élettelenjei felé.

Lesz egy saját, különbejáratú HITed, ami elhelyez a világban.

Zen.

[Szerkesztve]

(#1234) Janoska26 válasza BlacKSouL (#1231) üzenetére


Janoska26
addikt

nem igazán tiszta most a kép nekem, homályosíccsál má fel, most megzuhantál?ennek köszönhető ez a ronda külső is, vagymi? :) :F

(#1235) tbs válasza Janoska26 (#1234) üzenetére


tbs
addikt

Besápadt/lefogyott rendesen, mi..? Alig ismertem fel... Számokat kellett néznem hozzá... :B

(#1236) BlacKSouL válasza tbs (#1233) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
Hmm, asszem nagyjából értem.
Pl. Tehát jövő nyárra(őszre?) kitűztem magamnak, hogy a diplomámat mintegy 20 kilóval könnyebb testben fogom átvenni, és e kettőből egyiket sem engedhetem el. Ha e kettő összejön, akkor ezek megoldható feladatok, tehát lehet továbblépni. De az eredmény már önmagában az önismereti létrán egy(két?) lépcsőfok felfelé lépés lehet. Ahogy az ego-létrán is. Akkor most várok, és majd jövő nyáron tárom új-énem a világ elé, hátha azzal már akaratlanul is magamhoz vonzom azokat, akik a mostani énemben csak a rámpillantásig tartanak érdmesnek. de cáfolj, ha valahol hiba van a gondolkodásban.
[*]

Jancsi: Ja. Kb. :) A vigyorizöld most valahogy kevéssé lenne találó

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1237) tbs válasza BlacKSouL (#1236) üzenetére


tbs
addikt

Asszem érted. :C

Acélos akarat és bevághatod a horgodat..! :DDD

Közben próbálj valami extrémet is, mert ezek azért csak kapirgálják a pszichés korlátaid. És mi van akkor, ha a -20kg csak -5 lesz, mert izmosodsz..? Ne légy extrém teljesítményközpontú. (Ez azért az.)

(#1238) Janoska26 válasza BlacKSouL (#1236) üzenetére


Janoska26
addikt

mit kell ezt túlbonyolítani akkor, 1 négyzetméter sör, meg egy kis pájinka, oszt mingyá kisüt a nap ottan ufóföldön is ;) :DD
más: Amúgy jó retek idő lett mára hajjátok, a szarvas frankón ellehet Siófokon, ahogy elnézem netet se nagyon talált még, pedig hiányzik :U ;] :DD

[Szerkesztve]

(#1239) dokar válasza Csyppa (#1232) üzenetére


dokar
addikt

nekem meg éppen azért nincs, hogy ne legyen akkora kábelrengeteg az asztalon :U

extra - SEXRay

(#1240) BlacKSouL válasza tbs (#1237) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
Anyámékkal élek, nőm sincs(macskám se), Babettával se kell járnom, és még extrémebbet próbáljak?? ;] És még ne is legyek kemény?
A -20kg csak egy mérőszám. A lényeg hogy látszata legyen, de amolyan rendes.
Az extrém egyébként megvolt, a kotori fellegvárba [link] [link] 34 fokban, déli napsütésben víz nélkül felmenni edzésben levés nélkül...volt pillanat mikor a végrendeletemen gondolkodtam.
[*]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1241) Janoska26 válasza dokar (#1239) üzenetére


Janoska26
addikt

majd felfedezem a vezeték nélküli elektromos elosztót, Te lehetsz az 1. aki kipróbálhatja majd ;) ;] :DD
BlacKSouL : mieza csillag előttem csillag utánam? :F

[Szerkesztve]

(#1242) tbs válasza BlacKSouL (#1240) üzenetére


tbs
addikt

Ez a fellegvárjárás napi ismétléssel, mondjuk 1 éven keresztül, jónak tűnik. ;)

NEM a pillanatnyi határ érdekel téged. Hanem a valódi. Sok ismétlés, és akkor lesz egy jó közelítésed hozzá. Ráadásul egy darabig még tolódik is kifelé, ahogy hozzászokik a szervezeted...

(#1243) Csyppa válasza dokar (#1239) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én a kábeleket beraktam a monitor mögé osz jóvan :D

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#1244) BlacKSouL válasza tbs (#1242) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
Eh, hát odaköltöznék ingyé' egy évre szívesen, az tuti, de akkor a másik vállalt dolog nem teljesülhetne. Mondjuk azt a 450-500m-es szintkülönbséget a lépcsőházunkban olyan 12-13 felmenéssel lehetne helyettesíteni, bár a napsütés, meg a páratartalom most még nem az igazi. :) [link]
[*]

Jancsi: Az jelzi hogy még mindig [destruktív, antiszociális mód] van bekapcsolva. De már lohad. Mer' borogatják. Rá a kerti asztalt..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1245) tbs válasza BlacKSouL (#1244) üzenetére


tbs
addikt

Óóóóó...! Mennyi szép SZIKLA! Bizsereg a tenyerem, magnéziát kíván..! :B

Bakker télleg bizsereg..! :DDD

[Szerkesztve]

(#1246) BlacKSouL válasza tbs (#1245) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Érdekes, én meg megéheztem tőle :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1247) Janoska26 válasza BlacKSouL (#1246) üzenetére


Janoska26
addikt

hogyleszebből minuszhúszkiló? :U :DDD

(#1248) BlacKSouL válasza Janoska26 (#1247) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[]
Na látod, ha a titokra rájövök, akkor máris jobban megismertem önmagam, mind testileg, mind lelkileg. Amúgy meg éhezni szabad. :)
[]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1249) Janoska26 válasza BlacKSouL (#1248) üzenetére


Janoska26
addikt

aztszabad ;)
arra gondoltam, hogy javaslatot kéne tenni arra, hogy nevezzék el a topicot:
''Aggyatok pin@t az UFÓnak'' címezetűre, hátha attól visszaváltozol :U :DD

(#1250) dokar válasza Janoska26 (#1241) üzenetére


dokar
addikt

majd felfedezem a vezeték nélküli elektromos elosztót, Te lehetsz az 1. aki kipróbálhatja majd

villamosmérnöknek ilyet ne mondjál :DDD

extra - SEXRay

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.