Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) venember83 válasza bmx powa (#8000) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig mar remenykedtem, h eljutunk eddig. Majd holnap.

Whaskes: Mert divat bevallalosnak lenni, mert divat cigizni, divat a koptatott farmer, stb. Mert konnyebb ugy elni ahogy mas mondja. Meg ugye mennyivel tobb ovszer is fogy miota 15 evesek is veszik :)) Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8002) Whaskes


Whaskes
senior tag

miért baj az, ha egy lány vagy fiú 17-18 évesen szűz? a mai fiatalság, miért tartja ezt "gáznak"? erre kérnék egy felvilágosítást, mert tudatlan vagyok.

MOD: jee, #8002 :))

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8003) EQMontoya válasza Whaskes (#8002) üzenetére


EQMontoya
veterán

az még nem gáz, de 20 körül (vagy kicsivel fölötte) szerintem már az. legalábbis nem hiszem, hogy a tapasztalat ártalmas lehet.

Same rules apply!

(#8004) BlacKSouL válasza Whaskes (#8002) üzenetére


BlacKSouL
addikt

mert ..az jelenti a rangot..meg hogy mennyire állat az autód, mekkora mellű a nőd..
és kicsiben kell kezdeni
az is baj, ha nincs 5megapixeles empéhármas telód, meg effélék.
ma amikor 14 éves korodra már voltál mata részeg legalább egyszer, szívtál már olyasmit aminek a másik vége égett és füstölt, és kipróbáltál mindent, amit a mai huszonévesek csak érettségi környékén mertek, ne csodálkozz, hogy 16 éves korodra már annyit akarsz kipróbálni, amit csak tudsz. különben elvesztél, nem vagy divatos, nem vagy trendi, kilógsz, kiközösítenek, és elveszel

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8005) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom, ezt láttátok-e? Lehet, már régi csak én vagyok lemaradva:

Arab IWIW:

Arab IWIW

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8006) venember83 válasza Racecam (#8005) üzenetére


venember83
nagyúr

Na latod Race bacsi, ilyeneket nem kerek a csizmamba :P

Ja, hu szarvasodnak nem keresel egy tevet vagy kecsket legalabb? Lehet orulne...

[ Szerkesztve ]

(#8007) tbs válasza EQMontoya (#8003) üzenetére


tbs
addikt

Semmilyen életkorban nem gáz. Pláne, hogy a szüzesség fizikai volta megtartható aktív szekszuális élet mellett is... Mindkét fél részéről... :DDD

(#8008) tbs válasza Racecam (#8005) üzenetére


tbs
addikt

Válogatsz..? ;]

(#8009) Whaskes válasza tbs (#8008) üzenetére


Whaskes
senior tag

nézd csak, vannak tevék is. :D

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8010) tiv83us válasza Racecam (#8005) üzenetére


tiv83us
veterán

Oktober vegi akcionk, holgyeink melle szines abroszt ajandekozunk. Terito nelkul nem elviheto az aru, vagy az alanyt vizbe kell fojtani, illetve halalra kovezni elvitel elott.

ps: Jovan, tudom ez nem vicces, nem is a talib nokbol akarok viccet uzni, csak a szamomra idiota felfogasu taliban ferfiakbol gunyt uzni...

ps2: uzni, uzni, uzni, faxom a szoismetlesekbe, megyek inkabb iszok meg...:U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8011) EQMontoya válasza tbs (#8007) üzenetére


EQMontoya
veterán

nyaló világ? :U

Same rules apply!

(#8012) Racecam válasza tbs (#8008) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt kaptam mailben, szerintem nagy poén. :DDD

Egyébként az a kis szőke (jobb oldalon felülről a harmadik) nem rossz. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8013) Whaskes válasza BlacKSouL (#8004) üzenetére


Whaskes
senior tag

amit a szerkesztéskor hozzátettél arra csak annyi a válaszom, hogy: engem ezek a dolgok soha, de soha nem izgattak. egyszer, egy szép napon, ha majd egyszer 1 hónapig nem kell mennem semerre, party, suli, stb.. akkor a dohányt is megpróbálom majd letenni. :) én egyébként, alapból kicsit tartózkodó voltam, emléxem, mikor az oktató ki akart vinni kocsit vezetni a közútra, még nem volt meg a rutin vizsgám, elég erősen tartózkodtam..... :))

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8014) Bash válasza Racecam (#8005) üzenetére


Bash
őstag

De hol a kép? :F

http://bashtravel.com/

(#8015) BlacKSouL válasza Bash (#8014) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:C

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8016) Whaskes válasza Bash (#8014) üzenetére


Whaskes
senior tag

ott van az, csak a pocsolyán túl élők, lehet hogy nem látják. (kepfeltotles.hu-rol megy...) :)

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8017) Bash válasza Whaskes (#8016) üzenetére


Bash
őstag

Az URL-t én is látom, de a kepfeltoltes.hu képmegosztásra alkalmatlan.

http://bashtravel.com/

(#8018) venember83 válasza Bash (#8014) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Bocs, linkke atvarazsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#8019) Racecam válasza Bash (#8014) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Itt. (Is.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8020) Whaskes válasza Bash (#8017) üzenetére


Whaskes
senior tag

eztet én nem érteni, de nem is akarom megértni, nekem ott a kép. :P és boldogan élek a tudattal, hogy ott van. :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8021) tbs válasza Racecam (#8012) üzenetére


tbs
addikt

Nekem a barlangos francia újságíró tetszik. Szebb arca van... :B

(#8022) BlacKSouL válasza Whaskes (#8013) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ááá, akkor nekem ez a bajom. én meg négy forgalmi óra után láttam először a rutinpályát ;] de a négy óra alatt még csak dorgálást se kaptam, csak azért néztünk ki oda, mert a feladatokat tudni kellett, meg hogy lássam a pálya hogy néz ki. amúgy szükségtelen volt.
De ez jó sztori. Megkapom az irodában az oktatóm, bemutatkozik, odaadja a kulcsot, azt mondja fogtál már kormányt? mondom igen. közben gázt is nyomtad? mondom igen. azt mondja akkor ülj be a kormány mögé. :F beülök, két perc múlva jön, azt mondja induljunk. elindulunk, tűrhetően megkerültem a tömböt, azt mondja, na jó, akkor most balra. és kimentünk a főútra, majd végigvezettem a városon egy órát, aztán visszamentünk, és mondta, hogy kár lesz levezetni a 30 órát, de majd elszórakozunk. a második órán már hazavittük a keresztapját, meg effélék. az elszórakozást komolyan gondolta, mert leszervezte az egyik csajt akivel kresz-en is voltunk, és tényleg jókat röhögtünk. pl elmentünk fagyizni, én ballal kormányoztam, meg nyomtam a kuplungot, jobb kézzel fagyiztam, ő meg váltott helyettem ballal ,jobbal fagyizott, hátul a csaj meg röhögött, és fagyizott.
a faszi mondása volt mindig, hogy: ..mennyi jó nő..oszt mind a másé...de ezeket is unja valaki.. :)
egyszer meg vezetek, dög meleg ezerhármas zsiga, ablakok koppanásig lent, Béla lapozgat valami vizsgalapokat, egyszercsak valami kamion huzatja bezuhant, és vagy 15-20 A4-es papírlap azzal a lendülettel ki a kocsi ablakán 50-es tempónál. satufék, és mondja a csajnak, hogy fussál már ki, oszt kaparászd össze azt a szemetet :) a csaj kimegy miniszoknyában, szedeget, majd visszajön, azt mondja Béla: hát, Anettkám, ha Magyarország ilyen lábakon állna...nem lenne gondunk.. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8023) Whaskes


Whaskes
senior tag

embörök, meghalt az off? akkor mondok egy viccet:

mivel felhívta valaki a figyelmemet, hogy egy embernek kifogásai vannak bizonyos szavaimmal és kicsit zörög a léc alattam, ezért megpróbálom kicsit kúltúráltabban megírni:

Isten kiválasztott népének egyik lánya összeházasodik egy magyar etnikum származású ffi-val. Eltelik egy év, megszületik a gyerekük. Eltelik még 5 év és a gyerek 5 évesen oda megy az apjához és megkérdezi: Apa, én Isten kiválasztott népéhez tartozom, vagy magyar etnikum vagyok? Az apa felháborodottan mondja: peeersze, hogy magyar etnikum vagy! Ezekután oda meg az anyjához: Anya, Én Isten kiválasztott népéhez tartozom, vagy Magyar etnikum vagyok? Az anya azt mondja: Természetesen Isten kiválasztott népéhez tartozol. A gyerek kicsit összezavarodtan, amikor este leülnek együtt vacsorázni, megint felteszi a nagy kérdést. A két szülő megkérdi, hogy ez most miért is érdekli annyira? Erre a gyerek: Hááát, tudjátok, van egy piros biciklije a szomszédnak. Most nem tudom mitévő legyek, alkudozak, vagy csak símán lopjam el?

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8024) EQMontoya válasza Whaskes (#8023) üzenetére


EQMontoya
veterán

jujjj b..meg, ez durva :D :D :D

mai nap legfárasztóbb vicce:
-hogy hivják az iszlám szent irás bőrbetegségét?
-korán kelés...

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#8025) poffsoft válasza Makaveli (#7913) üzenetére


poffsoft
addikt

egyértelműen parasztreggeli. :K
Még a klasszikus pritaminpaprika hhiányzik belőle, mer úgy lett vón tök retro feeling...

Whaskes: ez azért állatkínzás!!!
A kutyák vonítanak, nem tuggyák mi a franc történt.... :O :D :O

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8026) Whaskes válasza poffsoft (#8025) üzenetére


Whaskes
senior tag

sikítva röhöx?XD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8027) csapos2


csapos2
addikt

Jó éccakát!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#8028) Whaskes válasza csapos2 (#8027) üzenetére


Whaskes
senior tag

szamárból nem lehet kolbászt csinálni.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8029) Racecam válasza csapos2 (#8027) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Neked is!!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8030) Whaskes válasza Racecam (#8029) üzenetére


Whaskes
senior tag

a mikulás nem a régi már, hányás csordogál szakállán

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#8031) Bash válasza Whaskes (#8023) üzenetére


Bash
őstag

Nem csak egynek.

http://bashtravel.com/

(#8032) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szokásos beülős Shit Palace-os túrámra kerestem épp valami könnyed regényfélét, mikor kezembeakadt egy könyv, amit régen nagyapám adott, hogy olvassam el, mert érdekes, bár gyerekek a szereplői. Gondoltam az első pár oldalt átlapozom. Hát úgy a 34. oldalnál jöttem ki, de már a 96-nál tartok, és egyre izgalmasabb. Úgyhogy holnap ezt fogom kiolvasni, ha esetleg bárki is hiányolna.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8033) Thrawn válasza BlacKSouL (#8032) üzenetére


Thrawn
félisten

Címe van?

Más: felébredtem, de minek :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8034) QuarK válasza Thrawn (#8033) üzenetére


QuarK
senior tag

ébren vagyok, de minek?

(#8035) BlacKSouL válasza Thrawn (#8033) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van
Már 174.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8036) QuarK válasza BlacKSouL (#8035) üzenetére


QuarK
senior tag

Huhu, ez marhajó kis könyvecske volt :D

(#8037) Thrawn válasza QuarK (#8034) üzenetére


Thrawn
félisten

Én már egyszer lefeküdtem, de felkeltem. De minek?

BlacKSouL: most olvasol vagy PH!-zol? :) Sajna nem ismerem a könyvet, én a Tüskevár-on nőttem fel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8038) BlacKSouL válasza Thrawn (#8037) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Olvasok, és 10 percenkénmt ráfrissítek az OT-ra. Meg kerítettem egy kis karavánsajtot, mert Lusta Janek zabálásai meghozták az étvágyam :)
Érdemes elolvasni

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8039) Thrawn válasza BlacKSouL (#8038) üzenetére


Thrawn
félisten

Affene, meghoztad az étvágyam. Nincs is jobb mint egy kis éjjeli snack de kötve hiszem hogy találok karavánt, max némi trappista még akad. Meg is nézem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8040) QuarK válasza Thrawn (#8039) üzenetére


QuarK
senior tag

wá, nincs sajt, csak párizsi és dijoni mustár :Y ilyen későn könnyebb kéne. sebaj, van még erős paprika is - ha lúd, legyen kövér

(#8041) Thrawn válasza QuarK (#8040) üzenetére


Thrawn
félisten

Heh, jó ötlet hozok be mustárt is :D

Szerk: mustárt mégse hoztam, találtam egy tőkehalmáj konzervet

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8042) Viszlát


Viszlát
addikt

Erős és dijoni? Az kifele is csípni fog :)

Ez milyen már, hogy az ember felébred, mikor 3 órája feküdt le egy iszonyat hosszú nap után? :(((

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8043) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

fene az éhes beleteket :D Nekem meg még van vagy 50 oldal, és már pattanásig fokozódik a helyzet, de már könnyezik a szemem. 10 deka sajtnak odalett. kéne még egy bögre hűvös tej, de nem akarom a mikrót zörgetni, a hűtőből meg nagyon hideg..

Viszlát: Érdekes, a nagyon fáradt szervezet nem tud hirtelen megnyugodni. Én mikor régebben reggel 8-ra értem haza szilveszterkor, vagy más bulikból, akkor fél9-től 11-ig tudtam csak aludni, de aztán estefelé már a filmeket bőrön át néztem :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8044) Thrawn válasza Viszlát (#8042) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy látom ez ragályos, csak nem valami front van/jön?

BlacKSouL: öntsd ki a tejet egy bögrébe, mire elolvasod a könyvet már nem lesz olyan hideg

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8045) QuarK válasza Thrawn (#8044) üzenetére


QuarK
senior tag

nemtudni.

de azt hiszem most restartolok és felrakom a frissítéseket. nincs annál jobb, mint amikor egy szutykos fontos driver miatt borul minden (ATI nyajjonki).

(#8046) Viszlát


Viszlát
addikt

Az tény, hogy az agyam jár még mindig...

Viszont annyi haszna van, hogy nagy kincset találtam, mégpedig James Clavell Sógunját dvdripben :K Jee-jee.

A tejes témához annyit, hogy a tűzhelyen is meg lehet melegíteni és nem zajos :)

Quark: ha kemény vagy, tolsz még rá hagymát ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8047) QuarK válasza Viszlát (#8046) üzenetére


QuarK
senior tag

azis tény hogy a mustártól erőre kapott refluxom igen kellemetlen, ígyhát mézes kenyérrel folytatom, amíg a csíkok konvergálnak a 100% ready fele

(#8048) BlacKSouL válasza Thrawn (#8044) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Megtörtént, de lassan kortyolgatom, így nem olyan hideg.

Viszlát: hihi, a mai világban néha eszébe se jut az embernek a régi korok vívmánya :)

Quark: a méz nedvszívó hatása miatt gyomorsav növekedést okoz.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8049) Thrawn válasza QuarK (#8047) üzenetére


Thrawn
félisten

Micsoda menü, a koleszos időkre emlékeztet :D
Én nem kaptam updaten semmit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8050) QuarK válasza Thrawn (#8049) üzenetére


QuarK
senior tag

talán mert koleszos időket élek még :DDD (jaés a méz alá joghurtos delma van kenve...)

szerk.: jóhogy nem kaptál. friss install, azért jön majd 300 megányi tömör móka, azthiszem.

BlacKSouL: Hátakkor nemtudom, a placebo hatásban bízok. Hiszek benne, hogy javít :U

Viszlát: Nincs hagyma :( fok~ se

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.