Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) PazsitZ válasza Integra (#1400) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ponn ugyanilyen billem van :) , bár nálam más a ''karakterkiosztás''

- http://pazsitz.hu -

(#1402) BlacKSouL válasza Hujikolp (#1381) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hmmm, romantika-illatot érzek :)

Többiek(botlábúak): én meg legelőre kerültem a táncban, köszönhetően a néptáncos múltamnak, azaz akkor még aktív állapotomnak, illetve annak, hogy nem épp a magasabbak közé tartoztam, ahogy most sem. Volt esze a csajnak(osztálytársam), aki még a konkrét koreográfia kialakulása előtt le-stipistoppolt, ráadásul egymagasak is voltunk. És így jól jártak a srácok utánam a sorban, mert volt kiről nézni hogy mit kell csinálni. Azért le a kalappal előttük, mert egész jól ellötyögték.
Kedvenc táncos vezényszavaim: Na, akkor kezdjük mezőről! (lásd: legelő'ről) Akkor most kettőt jobbra, most kettőt barna. Valamint itt tudtam meg azt is, hogy: ''Szalagnak, kardnak, csatnak, f.asznak baloldalon a helye''
És: szalag, szalagavató

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1403) EQMontoya


EQMontoya
veterán

hozzám meg berepült vmi jól megtermett ronda bogár... szerintem Ő is megbánta tettét, amikor utóljára látta maga felé közeledni az a4es spirál füzetet.... nyugodjon békében.

Same rules apply!

(#1404) Thrawn válasza BlacKSouL (#1402) üzenetére


Thrawn
félisten

A néptáncos csoportnak is én húztam a talpalávalót pár évig :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1405) BlacKSouL válasza Thrawn (#1404) üzenetére


BlacKSouL
addikt

lószőrrel, ahogy kell?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1406) Thrawn válasza BlacKSouL (#1405) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaa nem, csak akkoriban én (is) üzemeltettem a stúdiót a suliban. Kazettáról ment a 'húzás'.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1407) BlacKSouL válasza Thrawn (#1406) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ááá, püré ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1408) BlacKSouL válasza Integra (#1400) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1409) Thrawn


Thrawn
félisten

Lepüréztek :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1410) EQMontoya válasza Thrawn (#1409) üzenetére


EQMontoya
veterán

örülj Neki, hogy kapsz kaját :D

Same rules apply!

(#1411) Lord Zero válasza Thrawn (#1409) üzenetére


Lord Zero
addikt

szerintem ennél azért keményebb vagy, úgyhogy legyen inkább.. krumpli! :))

nem, mindegy

(#1412) EQMontoya válasza Lord Zero (#1411) üzenetére


EQMontoya
veterán

P O S T A L Á D A ! ! !

Same rules apply!

(#1413) erdey_a


erdey_a
őstag

Napi jóhír rovatunk következik.

PÉNTEK VAN! :C

Napi jóhír rovatunkat láthatták.

Vérboci

(#1414) PazsitZ válasza erdey_a (#1413) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hétvégi rosszhír rovatunk következik.

[link]

Rosszhír rovatunkat látták.

[link] :U

- http://pazsitz.hu -

(#1415) PazsitZ válasza PazsitZ (#1414) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ja, azt el is felejtettem, hogy pont olyan óránk lesz, ahol nincs gép.
De amúgy is nem működik a se flash se java a gépen tehát még ha lenne gép se tudnám nézni a livetimingot :O .

- http://pazsitz.hu -

(#1416) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Dél van..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1417) Retekegér válasza BlacKSouL (#1416) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Aláírásodban helyesen: ne higgy :)

<< Heimdal >>

(#1418) BlacKSouL válasza Retekegér (#1417) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ám legyen.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1419) PazsitZ válasza BlacKSouL (#1416) üzenetére


PazsitZ
addikt

Jah meg is kajáltam. Ma este jön haza haverom. Úgy érzem hétvégén megint nagy beb@szás lesz :D . Aztán megint szenvedhetek, nagyon másnapos tudok lenni sajna :(

- http://pazsitz.hu -

(#1420) BlacKSouL válasza PazsitZ (#1419) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A bortól lehet a leginkább másnapos az ember, vagy ha kever minden vackot. Igyál tisztán tequilát, az kifektet, de másnap jobban leszel mint egy vitaminkúra után. ;] Vagy max 5 tequila-hoz 1 sör elosztva.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1421) PazsitZ válasza BlacKSouL (#1420) üzenetére


PazsitZ
addikt

Paprikapáleszt szoktunk mostanában. Jó cucc.
Mikor hegyaljafeszten akkor ha csak bort ittam, alig volt bajom. mondjuk akkor még fiatalabb is voltam :U .
Ott játszottunk olyan, hogy reggel aki először felkelt költötte a többieket és reggeli pálesszel ébradtünk. Az azért kemény volt :)

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1422) Bash válasza PazsitZ (#1421) üzenetére


Bash
őstag

És ez mire is jó? :U

http://bashtravel.com/

(#1423) BlacKSouL válasza PazsitZ (#1421) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Persze, fiatalabban még mindent elvisel az ember. Mi is ünnepeltünk úgy születésnapot, hogy bementünk a kocsmába, lenyomtunk 5 tequilát, majd kiugrottunk egy hambiért, de mire visszaértünk már nem volt ülőhely, és kénytelenek voltunk még 4 tequilát állva meginni. Azért nem többet, mert elfogyott. A pultos erősködött hogy nincs több a raktárban sem, keverni meg nem akartuk, úgyhogy fizettünk, és továbbálltunk. Aztán az utcán már kezdtük megérezni, állítólag a csúcspont akkor volt, mikor átkiabáltam az utca túloldalára osztálytársnőmnek, hogy '' ..., állj meg, meg akarlak b...ni !! '' :D
Régen én is jobban bírtam mindent, borból is úgy volt, mikor anno egyedül laktam egy albérletben, hogy megvettem két üveggel, megfelelő módon behűtöttem, vettem hozzá sajtot, szépen elővettem a borospoharat, és egy esti film alatt szépen beszűrögettem a két üveg bort. Aztán lefeküdtem a franciaágyra, és ott fetrengtem egyedül hajnalig ;] De másnap semmi bajom nem volt. Még a 4-kor kezdődő aznapi utolsó előadásomra is beértem gond nélkül. :DDD De most, 1 liter után már nem bírok lefelé nézni, másnap meg ingázok a budi és az ágy között, de azt is kapaszkodva. Hiába, az öregemberek már nem bírnak annyit :U

Érdekes, mostanában nem is kívánom a piát. Néha nyáron a sör jólesik, de a rövidet egyáltalán nem kívánom. És a bort se annyira.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1424) PazsitZ válasza Bash (#1422) üzenetére


PazsitZ
addikt

A reggeli pálesz? utó-pia :D . Nem leszel másnapos.
Akkor még fiatal voltam és csak arról szólt, hogy 3-4 napig részegek voltunk és koncertekre tomboltunk. Nem mondom, hogy követendő példa, de akkor pont ez kellett.
Később uccsó két évben mikor voltam, már beiktattunk sportnapot is pl. Mentünk kajakozni, meg ilyenek, és nem ittuk le magunkat annyira.
De utólagosan is úgy gondolom akkor fiatal voltam bírtam a strapát és kiéltem magam. Ma már nem így tennék, azóta felnőttem (valamennyire :) )

- http://pazsitz.hu -

(#1425) csapos2 válasza BlacKSouL (#1423) üzenetére


csapos2
addikt

'' ..., állj meg, meg akarlak b...ni !! ''

Még a végén kiderül, hogy egy állat vagy. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1426) BlacKSouL válasza PazsitZ (#1424) üzenetére


BlacKSouL
addikt

''..akkor fiatal voltam bírtam a strapát és kiéltem magam..''

úgy érted elpusztítottad a leggyengébb agysejteket, és most már csak a legerősebbek dolgoznak összefogva teljes erőbedobással ;]

csacsi: Azt hittem ez már régesrég kiderült :DDD

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1427) csapos2 válasza BlacKSouL (#1426) üzenetére


csapos2
addikt

Hát, egy kicsit megtévesztő volt ez a romantikus nyomozgatás nemrég, de látom már, hogy egy ösztönlény vagy. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1428) BlacKSouL válasza csapos2 (#1427) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Meg lehetne szelídíteni, de ha felingerelnek, akkor harrrgmhörrrr [kép]
És akkor röptében a legyet is .. :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1429) PazsitZ válasza BlacKSouL (#1426) üzenetére


PazsitZ
addikt

Rátapintottál a lényegre [kép]

- http://pazsitz.hu -

(#1430) Bash válasza PazsitZ (#1424) üzenetére


Bash
őstag

Nem lenne egyszerűbb az okot megszüntetni, mint utókezelni a bajt? Csak próbálok logikusan gondolkodni.

http://bashtravel.com/

(#1431) erdey_a


erdey_a
őstag

Napi bónusz jóhír rovatunk következik:

Péntek van, és ráadásul lassan fél három, mikor is megyek haza pihizni.

Napi bónusz jóhír rovatunkat látták.

Vérboci

(#1432) PazsitZ válasza Bash (#1430) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát a fene se tudja, de néha azért jó inni is. Ennyi erővel ne sportolj, mert izomlázad lesz. Bár ez rossz példa, mert az legalább egészséges.
bizonyos dolgokért meg kell szenvedni. :)

(#1431) erdey_a: Én már hazaértem. :P

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1433) BlacKSouL válasza PazsitZ (#1432) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A részegség is egy módosult tudatállapot. Mindenkinek szüksége van valamilyen formában arra, hogy néha egy kis időre módosult tudatállapotba kerüljön. És ezt mindenki más eszközzel, más módszerrel éri el. Van aki iszik, van aki drogozik, van aki meditál, van aki adrenalinfokozó tevékenységet végez, de a lényeg, hogy szükség van olyan pár percre, órára, amikor a hétköznapi szokványos gondolkodás, az érzékelés kissé megváltozik, és az ember úgymond kilép önmagából. (Soroljam ide az orgazmust is? ) Akkor van gond, ha ez a ritka alkalom egyre gyakoribbá válik, és függőséghez vezet. Illetve ha a módosult tudatállapot hosszú ideig tartó beszámíthatatlanságot, önkontroll-hiányt okoz. Van amelyik csak mentálisan károsíthat, van amelyik testileg is. Ezért pl a drog leginkább tiltott, míg mondjuk a meditáció nem.
Ezért van az, hogy jó esetben eljut oda egy idő után az ember, hogy kéthetente egyszer 3 sör a haverokkal az elég is, olyan szintre hozza az embert, amitől még nem akar hősködni, vagy elmebeteg dolgokat csinálni, de tudja hogy felszabadultabb, és lazább lehet. És legfőképp nem kíván többet. tudja hogy mennyi kell, és annyi is a határ.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1434) EQMontoya válasza PazsitZ (#1432) üzenetére


EQMontoya
veterán

nah meg a profik (khm-khm...) ;) nem szoktak másnaposak lenni

Same rules apply!

(#1435) PazsitZ válasza BlacKSouL (#1433) üzenetére


PazsitZ
addikt

Drogozni sose fogok, max olyat ami pl. hollandban legális, de az is ritka.
Inni szoktam, talán 2hetente vagy 3 van olyan, hogy jobban berugok. Persze itt se azt kell érteni, hogy négykézlább mászok haza :D , de azért több 3 sörnél.
Ennyi, hogy ez káros? A nagyvárosi szmog is. Amúgy sem akarok ezer évig élni. Húst eszek hússal, néha iszogatok hétvégenként és cigizek is. Bár az utóbbit előbb-utóbb le kéne tenni :U

(#1434) EQMontoya: Nem kötözködik! :D Majd ha elérem az addikt rangot, lehet már én se leszek :DDD
Amúgy kire is gondoltál, a profi alatt? :F

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1436) Thrawn válasza EQMontoya (#1434) üzenetére


Thrawn
félisten

Azok nem is profik, csak azt hiszik :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1437) EQMontoya válasza PazsitZ (#1435) üzenetére


EQMontoya
veterán

magamra :DDD amúgy télleg nem voltam még másnapos, pedig voltam 1-2x elég készen... szerencsés alkat vagyok, ha sokat iszom, max kijön, de másnap semmi gond.

Same rules apply!

(#1438) tbs válasza EQMontoya (#1437) üzenetére


tbs
addikt

Hehe, akkor én is szerencsés alkat vagyok: 1 pohár bortól bealszom pár perc alatt... :DDD

(#1439) BlacKSouL válasza PazsitZ (#1435) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A nagyvárosi szmogra sokkal inkább rá vagy kényszerítve szociális okokból, mint a drogra, piára, cigire. Bár abban is van választási lehetőség, ha elköltözöl. De nem rágyújtani, nem inni kicsit könnyebb, mint elköltözni.
A húsevéssel nemtom mi a gond? Az ember mindenevő, mint a disznó, tehát húst IS kell ennie.
Ezer évig meg nemigen fogunk élni, ez tuti. De nem annyira a káros szenvedélyeink, vagy a szmog, vagy ilyesmi fog előbb elvinni minket, hanem a felfokozott életritmusból eredő betegségek, a kimerülés, meg effélék.

Amúgy meg én pl. nem kávézom, bár régebben megittam pár bögrével, de az amúgyis magas vérnyomásomat csak kicsit tudta megemelni, ellenben hányingerem volt tőle mindig. Nem cigizek, bár régebben elszívtam albérlőtársaimmal néhány szálat, meg néha bulikban bepiálva rágyufáltam, sőt, egy időben szivaroztunk is, de aztán utáltam hogy nem okozott jobb érzést, nem éreztem jobban tőle magam, viszont egy napig büdös és keserű volt a pofám tőle. Drogozni meg egyáltalán nem próbáltam, és alighanem nem is fogok. Mikor megtudtam, hogy akár egy hónapig is kimutatható a vérből-vizeletből még a jont nyoma is, és ezért ha autóbalesetben részes leszek, és megvizsgálják, még bajom is lehet belőle, akkor úgy döntöttem, hogy az egyik legjobban szeretett dolgot nem adom fel egy kipróbálásért sem.
Élni kell, élvezni az életet, használni is ehhez bármit, ha az valóban élvezetet okoz, és ezzel (se a következményeivel) másnak vagy magunknak nem okozunk kárt vagy fájdalmat.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1440) EQMontoya válasza tbs (#1438) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát igen, különböző alkatok... nálam múltkori bulin lecsusszant 1 üveg tokaji, az még önmagában meg se nagyon érződött, pár feles plusszal már igen. pedig biztos, hogy Te vagy a nagyobb darab :D

Same rules apply!

(#1441) Lord Zero válasza EQMontoya (#1412) üzenetére


Lord Zero
addikt

mi van vele?
megnéztem, üres

nem, mindegy

(#1442) EQMontoya válasza Lord Zero (#1441) üzenetére


EQMontoya
veterán

áú. én a kék-fehér, már-már kuka alakú postaláda megnevezésére gondoltam.

Same rules apply!

(#1443) Thrawn válasza EQMontoya (#1442) üzenetére


Thrawn
félisten

Erre gondoltál? [link]

Use the Postal Service, Luke! :))

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1444) Lord Zero válasza EQMontoya (#1442) üzenetére


Lord Zero
addikt

hát igen... én meg próbálok itt poénkodni.. hm, nem baj, lődd csak le, aztá engem is..
: ))))

nem, mindegy

(#1445) csapos2


csapos2
addikt

Itt az idő!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1446) EQMontoya válasza Lord Zero (#1444) üzenetére


EQMontoya
veterán

oksa, meglesz :D csupán nem tételeztem fel Rólad, hogy képes voltál több100 km-t utazni, és belenézni ebbe a sörtemetőbe :D

Same rules apply!

(#1447) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, én lelécelek.
Holnap estefelé jövök, ha minden igaz.

(#1448) Thrawn válasza (Kolombusz) (#1447) üzenetére


Thrawn
félisten

Holnap minek? Nem lesz PH!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1449) Lord Zero válasza csapos2 (#1445) üzenetére


Lord Zero
addikt

vesék, máj beizzítva? :D

nem, mindegy

(#1450) neduddki válasza Lord Zero (#1449) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

boooooffffff

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.