Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) dokar válasza Csyppa (#1243) üzenetére


dokar
addikt

a 17''-es lcd nem sok mindent takar el :B

extra - SEXRay

(#1252) Janoska26 válasza dokar (#1250) üzenetére


Janoska26
addikt

akkomeg, tessék parancsolni a feladat adott :U :DD :DD

(#1253) tbs válasza Janoska26 (#1252) üzenetére


tbs
addikt

Aszongya, hogy a feladat megoldott Tesla óta... ;)

(#1254) Thrawn


Thrawn
félisten

Bocs Winner! :DDD
[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1255) escie válasza BlacKSouL (#1215) üzenetére


escie
őstag

tovabbra is csak bologatni tudok, tudom nagyon latvanyos egy forumon.
hasonlo cipoben jarunk, kedves voltam, rendes, udvarias, magabiztos, lehengerlo, romantikus, meg minden. egy kis egyuttleves nagynehezen, aztan kiderult, hogy inkabb megse. :(
--
''(Jó fej vagy, legyünk barátok, jó?..) ''
ezt az LCSB-re erted?
hat annyit mondhatok, hogy egyuttjaras utan az LCSB-nél nincs fajdalmasabb, gyilkosabb valami. legalabbis nekem nagyon repesztgeti az egomat. magyaran, meg fogok orulni, es desktruktiv, meg antiszoc leszek.


/* en 24, jolsejtettem, egy korosztaly vagyunk. fejlodikm kerekedik az osszeeskuves-elmeletem. ehh. :U */

I'm back, baby!

(#1257) tbs


tbs
addikt

Skacok! Itt szívok az MS rohatd lassú online TSQL referenciájával. Nincs valakinek egy jó kis offline verziója..?

Bobsys tesó, nincs egy MSDN-ed kölcsönbe..?

(#1258) Janoska26 válasza tbs (#1253) üzenetére


Janoska26
addikt

van vezeték nélküli villonyoselosztó :Y ???akko levagyok maradva rendesen :U :DD

(#1259) tbs válasza Janoska26 (#1258) üzenetére


tbs
addikt

Vanni van, semmi komoly technikai trükk nem kell hozzá. Viszont nem igazán tömegtermék... A technika korcs megvalósítása néha utólérhető pl. az elem nélküli vezetéknélküli egereknél, akik csak a vezetékes egérpadjukon működnek, stb. ;)

(#1260) Csyppa válasza Thrawn (#1254) üzenetére


Csyppa
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :DDD :W :DDD

(De nincs kedvem ma az edzéshez...)

[Szerkesztve]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#1261) EQMontoya válasza Kalandor (#1256) üzenetére


EQMontoya
veterán

ment privi.

Same rules apply!

(#1262) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Meggyógyítva

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1263) PazsitZ válasza Winner_hun (#1262) üzenetére


PazsitZ
addikt

Túlélte az operációt? :)

Estére egy kis kellemes muzsika: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#1264) Winner_hun válasza PazsitZ (#1263) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah, bár nem röffentettem be, előtte még szelephézagbeállításra el kell vontatni, majd utána kiderül milyen lett. Szerintem kiváló:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1265) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[*]
Nincs az a nagy pofázás így estefelé.
De azért írja már le mindenki, hogy ő miért nem írna választ egy teljesen ártatlan üzenetre, illetve az abban feltett kérdésekre. Tehát nem egy gonosz hangnemű, egy sértő, egy provokáló, vagy egy efféle üzenetre. De nem sablonválaszt kérek, mint ''várok'', vagy ''taktikázok'', vagy ''elfoglalt vagyok'', mert ezek nem érvek, csak kifogások. Konkrét észérveket várnék. És a nemérek rá kizárva, mert minden nap történik belépés. És a ''Szia, bocs, mostanában nem érek rá, majd később írok, Szia.'' szöveg megírása kb 20 másodpercembe telt, tehát az időhiány szintén nem érv.
Tehát nem azt a választ várom, hogy ''Én tuti visszaírnék'' hanem hogy ha nem miért nem.
Köszönöm.
[*]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1266) tbs válasza BlacKSouL (#1265) üzenetére


tbs
addikt

Aki fontosnak tart az ismer. Ismer annyira, hogy tudja: néha bizony nem válaszolok. És nem érdekli az oka. Rámpróbál később...

A többiek gyak. le vannak... ejtve. Eléggé nem érdekel, hogy akárki, aki nem referenciaszemély az életemben, mit képzeleg rólam. ;)

(#1267) fokukac válasza BlacKSouL (#1265) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha nőről van szó, akkor elég triviális
azért nem válaszol, mert le akar koptatni - ennyi.
ez csúnya dolog, de általában ez egy bevett praktikájuk, és nem lehet vele mit csinálni. :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1268) BlacKSouL válasza tbs (#1266) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
És ha már eleve azzal zárod ki a lehetőséget, hogy valaki referenciaszemély lehessen, hogy nem válaszolsz neki? Gyakorlatilag esélyt sem adsz. Esetleg nem lehet hogy inkább egy huszárvágással zársz le valamit amit nem szeretnél folytatni? Nem pedig hagyod csak úgy elvérezni? És akik később rádpróbálnak azoknak hányadik próbálkozására reagálsz? Vagy meddig hagyja az ember pihenni a nem válaszoló felet? Egy hétig? Egy hónapig? Egy életen át?
Nekem most az a fő bajom, hogy ezt egymás után ketten is eljátszották, az elsőt is bántam ugyan, de a második sokkal jobban bánt.
[*]

fokukac: és ha minden ilyen eset után megszégyenítem, pellengérre állítom az illetőt? Akkor sem kapnak észbe? A kapcsolatnak már úgyis lőttek, emberileg onnantól már nem fogom tisztelni tehát a legsötétebb énemet is odaállíthatom, nem érdekel. elég ha az illető egy életre megjegyzi. Én nem nyerek vele, legfeljebb a büszkeségemen esett csorba kap egy kis megnyugvást.
Azért mindent a nők se engedhessenek már meg maguknak..

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1269) BlacKSouL válasza fokukac (#1267) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[*]
Különben meg mi az hogy bevett praktikájuk? Mindjárt megmondom hogy mit vegyenek be, de azt tövig :(((
De azt még mindig nem értem, hogy miért fáj az ha megírja hogy '' Inkább hagyj békén, köszi''
[*]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1270) EQMontoya válasza BlacKSouL (#1265) üzenetére


EQMontoya
veterán

fokukac-al értek egyet sajnos, tényleg igy van. a nők egyszerüen képtelenek határozott nemet mondani. LCSB, unresponsible, connection timeout, bármi, de connection refused, az nem lesz.

kérdésedre felelve: nem tudnám magamról elképzelni, hogy kultúrált hangnemben irt levélre ne irjak vissza, ezért nem is nagyon tudnék rá magyarázatot adni.

Same rules apply!

(#1271) REDeath


REDeath
őstag

arra mennyi esély van hogy a bbc tényleg 20 perccel korábban adta hírűl a wtc7 ledőlését?
szerintem egy jó nagy kamu/hülyeség

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1272) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ági meg kiesett.. :O

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1273) I_Am válasza BlacKSouL (#1272) üzenetére


I_Am
veterán

Kijaza Ági és honnan esett ki? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1274) tbs válasza BlacKSouL (#1268) üzenetére


tbs
addikt

Ácsi. Referenciaszemély nem úgy keletkezik, hogy ''üzit'' küld... Ha meg üzenget vki, előbb utóbb leállítom, csúnyán. Ne telepeggyen már rám.

De itt neked most nem ez a problémád ám, remélem tudod..? ;) Amit én követnék, mint ''taktika'': nem szólnék hozzá, nála a labda. Futnék szabadon mások felé. :D

(#1275) BlacKSouL válasza I_Am (#1273) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] Nemá hogy nemtod.

tbs: Háhá, tehát leállítod. Na ott a pont. Másrészt meg nem üzengetéssel indult, hanem találkozással, és igen kellemes bár rövid beszélgetéssel. Aztán megkereséssel, és az arra érkezett pozitív reakcióval. Ha az elejétől szart volna a fejemre, akkor másképp állnék hozzá, de itt az elején hamis kedvesség esete forgott fenn fennforgásilag..

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1276) I_Am válasza BlacKSouL (#1275) üzenetére


I_Am
veterán

Így már tudom kicsoda. :)

De tudod én pont a hírközlés ügyfelekhez történő eljuttatásával foglalkozom, igy minden hírről lemaradok. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1277) fokukac válasza tbs (#1274) üzenetére


fokukac
nagyúr

én egy ideig nem szólnék hozzá, de aztán azért egy utolsó rúgást még megejtenék, egy ''többet vártam tőled - hiba volt, b+'' jellegű szöveggel.
pusztán nevelési célzatból.

----------------

a többiek után való futással egyetértek. ;)
de ezekben a netes üzengetős dolgokban nagyon nem hiszek, csak a személyes találkozásban.

szerintem a szavak elvesztették az erejüket a mai világban, a jelentésük egy része elvész, arról nem is beszélve, hogy egy msn, v. egy sms-beszélgetés milyen felületes tud lenni a kétszavas válaszokkal.




[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1278) BlacKSouL válasza fokukac (#1277) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na jó, phű, már azt hittem egyedül vagyok hogy ezt gondoltam én is.

mod: Hmm, de hogy kényszerítsek ki személyes találkozót, ha semmi elérhetőségét nem tudom? Muszáj volt valahogy megkeresni egyáltalán, és tudatni hogy létezem, a második üzenet meg ha már rögtön a találkáról szól, lehet hogy ugyanígy passzivitást váltott volna ki.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1279) fokukac válasza BlacKSouL (#1278) üzenetére


fokukac
nagyúr

pont ezért mondom, hogy nem hiszek a netes ismerkedésben, na.

csak személyesen, szembe nézve és kész. szerintem.

egyébként a sztori elejéről lemaradtam.
Ki ez a csaj, és miért pont ő, ha nem is találkoztál még vele? :U
csak egy mondatban, vagy egy link is elég.


Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1280) Thrawn válasza BlacKSouL (#1275) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is tudtam hogy egy városban születtem vele :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1281) csapos2 válasza fokukac (#1277) üzenetére


csapos2
addikt

de ezekben a netes üzengetős dolgokban nagyon nem hiszek, csak a személyes találkozásban.

Szívemből beszélt, kedves Kukac.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1282) EQMontoya válasza csapos2 (#1281) üzenetére


EQMontoya
veterán

csatlakozom :) neten max találkozót kell megbeszélni :D

Same rules apply!

(#1283) BlacKSouL válasza fokukac (#1279) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Éjszakai buszra várva leszólított, hogy segítsek neki eljutni a Zöld Pardonba a barátaihoz, és a buszon jól elbeszélgettünk. Mikor leszállt, szinte semmit nem tudtam róla, csak a keresztnevét, hogy hány éves, és hogy 11 évvel ezelőtt melyik faluban laktak. Elmentem Bosznia-Montenegró-Horváto. túrára, és egy héttel később nekiálltam megkeresni, végül iwiwen lett meg, látszólag örült is neki hogy megtalltam..Kb ennyi

Montoya: aha, hát épp itt tartok, hogy a találkozót beszélem vele. Kicsit egyoldalú, de remek vitapartner...nem nagyon szól közbe ;]

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1284) I_Am válasza BlacKSouL (#1283) üzenetére


I_Am
veterán

Én a helyedben nem kerülgetném.

Írd meg neki, hogy mi hogyan zajlott benned, hagyd had eméssze meg és a reakció egyértelmű lesz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1285) EQMontoya válasza I_Am (#1284) üzenetére


EQMontoya
veterán

deffinició kérdése. amennyiben a reakció elmaradása is egyértelmü reakciónak számit (végülis miért ne?), akkor igazad van.

Same rules apply!

(#1286) BlacKSouL válasza I_Am (#1284) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erre is gondoltam már, de az akkor lenne jó, ha látnék rajta egy kis hajlandóságot. Ha elhihetném, hogy őszintén örült hogy megtaláltam. Amúgy meg lehet hogy ez lesz a vége. Rontani nem ront, és akkor legalább rólam senki nem mondhatná hogy nem voltam teljesen nyílt és őszinte. De ez még nem most lesz. Most még megint várok. Vasárnap éjszaka óta hagy emésztgesse csak azt, hogy találkozni szeretnék vele. Még a végén megfekszem a gyomrát. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1287) BlacKSouL válasza I_Am (#1284) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[irtó gonosz mód]
:DDD Most találtam egy jó kis sms-t nagyon ide passzol , lehet hogy ezt kéne neki megírnom?:
''Rég hallottam rólad te szép magyar tarka, ápoljon le téged egy nagy bika farka. Sajgó segged likát ápold hideg jéggel, és ha nem volt elég, ku**sd magad széjjel!'' :C
Vagy rögtön a következő:
''Mióta vártam és vártam, de csak nem jött üzenet, rájöttem hogy csakis tőled lehet;))''
[irtó gonosz mód]

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1288) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#1287) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Persze sosem mernék, vagy akarnék ilyet írni neki, de jólesett végre röhögni egy hatalmasat a saját balf.szságomon is. Kedves egészségünkre. .. Böff

Na, mától viszafogom magam, mert már nekem is unalmas hogy a hülyeségeimmel van tele az Off, mikor régen olyan jókat lehtett dumálni. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1289) EQMontoya válasza BlacKSouL (#1287) üzenetére


EQMontoya
veterán

az elsőn felröhögtem, LOL :DDD :R

Same rules apply!

(#1290) fokukac


fokukac
nagyúr

apám új gépét bütykölgetem napok óta.
ma meglett hozzá a végleges monitor.

felraktam a drivert, működött, fepakolta a magic colort,
felraktam a magic rotation-t is, hátha egyszer kipróbálja.

befejezte a telepítést, újraindul a gép.

újraindul, bejön a gyönyörű windóz képernyő 640*480-ban, én meg csak nézek, hogy mivan? :F
átraktam az egészet 1280-ba. látom, hgoy a magic rotationnak nyoma sincs.
aztán nézem a beállításoknál : standard plug and play monitor. de miért is? az előbb már ott volt a konkrét típusa, ahogy felraktam a drivert.

nade sebaj, felrakom újra. a telepítő program közli, hogy nem megfelelő illesztőkártya. csak nézek, hogy mivan?

megnézem, videókártya : standard plug&play.
az összes nvidiás beállítást elfelejtette.

hát itt már káromkodtam egy jó ízeset,
de előástam az nvidiás cuccot, lefuttattam, majd nem történt semmi.
ugyanúgy maradt standard plug&play videókártya.

most gondoltam úgy, hogy leszarom, mára elég volt.
holnap is van nap, szívjunk akkor is, be kell osztani.

de hogy miért? :F kiborító.
64 bites XP.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1291) tbs válasza BlacKSouL (#1283) üzenetére


tbs
addikt

Reménytelenül sóvárgó birka vagy... :DDD

Egy leány, aki nem akart a kis bp.-i éjszakában tahó lenni, te meg mögéképzeled az életetek... 99%, hogy fogalma nincs róla ki a túró vagy, és nem is különösebben érdekli. Felejtsd el, vagy kezdj el járni sóvárogva a ZPbe, hátha felbukkan és ismét rádmosolyog... Oszt elfelejt.

Légy inkább kedves az aktuális környezetedhez (buszon, mittomén, de nem a haverokra gondolok), mosolyogj mindenkire, lányra/fiúra egyaránt, hidd el: kitágul a világ. Ha mosolyogsz, a tested hozza a hozzá való hormonokat is. ;) Próbáld ki: lefekvés után, elalvás előtt kedj el mosolyogni a sötétben... Pár perc múlva egész nyugodt és vidám leszel, ha még ébren vagy... :DDD

(#1292) tbs


tbs
addikt

Senki nem offline TSQL doksi..? A 75$-os nem MS az naggyon gagyi...

(#1293) tbs


tbs
addikt

[link]
A 9-es kérdésre a megfejtés: Benjámin...

(#1294) PazsitZ válasza Janoska26 (#1258) üzenetére


PazsitZ
addikt

Le vagy maradva, biztos túl sokatmelózol és nincs időd informálódni, nemde? ;]

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1295) koob válasza tbs (#1293) üzenetére


koob
senior tag

nem volt nagyon megkeverve

(#1296) tbs válasza koob (#1295) üzenetére


tbs
addikt

Oké, de ez volt az egyetlen amire értelmes válszt tudtam produkálni... :B

(#1297) poffsoft


poffsoft
addikt

hurrá!
mehetek melózni...

[ Szerkesztve ]

(#1298) erdey_a


erdey_a
őstag

Találós kérdés: Álmos, fázik, egy csomó dolga lenne, de haza akar menni, ki az?

Vérboci

(#1299) tbs válasza erdey_a (#1298) üzenetére


tbs
addikt

Úgy (de úgy!) sajnállak az egyedi probléma miatt... ;] Szegény Andris... Légy ma kellemetlen a munkatársaid számára..!

(#1300) Pacák válasza Csyppa (#1232) üzenetére


Pacák
senior tag

Hehe, nekem van egy két éves fiam, aki bukik mindenre, ami az asztal lapján van. Ne kérdezd miért, de ami alatta/mögötte van a kábelrengetegben, az számára már érdektelen.. :D

Ennek fényében a billentyűzeten autózik a matchbox -val, ''nínósautókkal'', pedig tiltom. De mivel tilos ezért próbálkozik én meg nem hagyom, de csak azért is. Ha ugyanezt játszaná a hoszabítón, akkor fél percenként játszanánk ''orosz rulettet NTFS módra'' - by tbs :D

Nuclear launch detected

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.