Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) hummerdikk válasza Slax (#650) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jah, telleg ezt ki is hagytuk...
Visz haza Slax es mondom neki a bejarat elott: ''Padló!'' Erre o meg izombol bele a gazba... Motor felbog mi meg kilovunk es felszallunk ;] Utana mondom neki: ''Nem gaz hanem FEK!''

Ez is felejthetetlen volt.... :R

(#652) Slax válasza hummerdikk (#651) üzenetére


Slax
senior tag

Ezért mondom, nálam óvatosan a szavakkal vezetés közben. ;] Samy már kilóméterekkel előre szól (és kapaszkodik :DDD ).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#653) b14 válasza escie (#637) üzenetére


b14
senior tag

Crazy?
Ő táncol :DDD :DDD :))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#654) b14


b14
senior tag

Kérdés:
Nektek hány pontotok van a 3DMark06-ban?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#655) Slax válasza b14 (#654) üzenetére


Slax
senior tag

Pontom egy darab sem, nem én írtam. :)) Meg nem is azzal játszom. :DDD Meg ez a talik topikja. :)

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#656) hummerdikk válasza Slax (#655) üzenetére


hummerdikk
őstag

Elnezte a haz(topik) szamot(ID-t) ;]

(#657) S.Feri válasza b14 (#654) üzenetére


S.Feri
őstag

Üdv!

Nekem: 5051 ;)

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#658) escie válasza b14 (#653) üzenetére


escie
őstag

igen, tudom. :)

de ez szerinted ennyire vicces? szerintem igencsak szép dolog...

I'm back, baby!

(#659) sharpapa válasza escie (#658) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hallod kisember!;] A képet rólam amiszóltam, azt fel ne tölsd! Nem akarok tömeggyilkos lenni...ugyanez szól hummernek is!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#660) Slax válasza sharpapa (#659) üzenetére


Slax
senior tag

Óvatosan a szavakkal. :U Bár Escie mester felette áll ilyen barbároknak. :P

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#661) hummerdikk válasza Slax (#660) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jah, escie legyilkojja a mi kis papagajunkat lazan :DDD

(#652) Slax: En nem felek :P

[Szerkesztve]

(#662) sharpapa válasza hummerdikk (#661) üzenetére


sharpapa
aktív tag

1.Nem vagyok kicsi, ha már itt járunk akkor a kicsi az te lehetsz.
2.Ha tud úgy futni, akkor talán :U , bár amilyen kicsi;] najó csak baromkodok. De tényleg csinált egy képet amin olyan pofát vágtam, hogy azzal a kicsiket az elmegyógyba lehet küldeni...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#663) escie válasza sharpapa (#659) üzenetére


escie
őstag

sajnálom, minden fotó felmegy. ;]
amúgy, ne félj, nem lett hülye képed az emlegetett fotón...
(szerk.: újra megnéztem. de mégis. LOL:DDD. azért IM-en elküldöm, tetszeni fog. :DDD)

kisember. bahh...
főúr! papgájpörkölt rendel...
;]

I'm back, baby!

(#664) Bencom ™ válasza escie (#663) üzenetére


Bencom ™
őstag

:D lol!

Sharpapa: én is csináltam rólad egy két ''jó'' fotót, majd Hummer felteszi! :))
és egy jótanács: én mindíg azt szoktam fényképezni, aki a legkevésbé akarja ;)

(#665) sharpapa válasza escie (#663) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Höhö.Tetszeni fog.Azt elhiszem. De akkor engem senki ne jelentsen fel gondtatlanságból elkövetett emberölésért!

Amugy most felveszek msn-en minden nyir1it ha nem bánnyátok.

Ja papagájpörkölt...Én ugy tudom a pingvinhús finomabb;]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#666) escie válasza sharpapa (#665) üzenetére


escie
őstag

szia nagyember! ;] itt a meglepi, amit ígértem msn-en. :P
[link]


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#667) sharpapa válasza escie (#666) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Állat.Én meg fellépek, azt nekiestem Sianisnak mert összetévesztettelek titeket:D:D.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#668) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Jut eszembe képeket töltöttetek már fel?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#669) hummerdikk válasza escie (#666) üzenetére


hummerdikk
őstag

:Y :C
Nagyon LOL!!!!!

Beni: Jah Jah, majd felrakom ;]

Sharpapa: En szoltam, hogy kaja lesz beloled.... :P

(#670) escie válasza sharpapa (#668) üzenetére


escie
őstag

este -ha lesz kedvem- feldolgozom, aztán blogomra kirakom a képeket...

I'm back, baby!

(#671) hummerdikk válasza escie (#670) üzenetére


hummerdikk
őstag

;]

(#672) sharpapa válasza escie (#670) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Na kész már? Ha van akkor link plz:R.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#673) escie válasza sharpapa (#672) üzenetére


escie
őstag

holnap, okés?
eléggé fáradt vagyok.

nemtudom, mi ez a nagy várakozas, csak néhany fotot csinaltam, azok se annyira jók. :)

I'm back, baby!

(#674) Bencom ™ válasza escie (#673) üzenetére


Bencom ™
őstag

azért még jöhetnek! ;)
Hummer! te meg rakd fel gyorsan, neked van sok, én is csináltam :DDD

(#675) sharpapa válasza escie (#673) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ok nekem mindegy mikor hal ki a Nyiregy PH!-team a pofámtól...:D

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#676) hummerdikk válasza Bencom ™ (#674) üzenetére


hummerdikk
őstag

;] Meglesz majd.... ;]

(#677) Sianis


Sianis
addikt

Hogy ti mennyit bírtok dumálni felslegesen... :U

(#678) Slax válasza Sianis (#677) üzenetére


Slax
senior tag

''beszaggat a kép, beszaggat a ....(női hátsóra meredés)..... kép, '' Matr x, Slax, sírva röhögős fetrengős szmájli. :)) :))

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#679) hummerdikk válasza Slax (#678) üzenetére


hummerdikk
őstag

Gonosz vagy! Es te is Sianis! :P

(#680) Bencom ™ válasza Slax (#678) üzenetére


Bencom ™
őstag

csak ti? én némán rázkódtam melletted, azt hittem, kiszakad a tüdőm, mert ha levegőt vettem volna, akkor felvisítottam volna a röhögéstől, és inkább visszatartottam...

de a barátnője igencsak csúnyán nézett! :)):DDD

(#681) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na képek vannak már?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#682) Sianis válasza Bencom ™ (#680) üzenetére


Sianis
addikt

Erre szoktam mondani, hogy ''még hűséget sem fogadtam, nem, hogy vakságot...'' még szép hogy megnézem, egyszer érek, mindent szeretnék látni! ;] Kiengeszteltem ne féljetek....

(#683) Bencom ™ válasza Sianis (#682) üzenetére


Bencom ™
őstag

hehhehhee :))
nagyon helyes! :DDD

(#684) hummerdikk válasza Sianis (#682) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nem felunk mi! Nem vagyunk mi beszariak. Vagy annak ismertel meg minket? ;]

(#685) Sianis


Sianis
addikt

Next?

(#686) sharpapa válasza Sianis (#685) üzenetére


sharpapa
aktív tag

?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#687) SAMYka válasza Sianis (#685) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Március 10 Debrecen :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#688) b14


b14
senior tag

A fotyókat már igazán fellökhetnétek: [link]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#689) sharpapa válasza SAMYka (#687) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Aztat sajna ki kell hogy hagyjam.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#690) Matr x válasza Sianis (#685) üzenetére


Matr x
aktív tag

aki először kérdez az ''szervez''

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#691) escie válasza Matr x (#690) üzenetére


escie
őstag

hát q nagy szervezés kell egy talihoz... :DDD
a kérdés annyi, hogy melyik szombat, és mindenkinek megfelel-e...

I'm back, baby!

(#692) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Escie, hummerdikk képek végre jöhetnének, ha nem a saját oldalakon akkor b14 linkjére azt kész...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#693) hummerdikk válasza sharpapa (#692) üzenetére


hummerdikk
őstag

Leszel Messengeren akkor adok FTP cimet es leszeded!

(#694) sharpapa válasza hummerdikk (#693) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ok ma 1-től vagyok.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#695) Bencom ™


Bencom ™
őstag

KÉPEKET AKARUNK!!!
mikor rakjátok már fel vmi közös oldalra, ahonnan minden földi halandó - és én - megnézheti?? ennyit a történelemben még sohase tököltetek a képfelrakásokkal...:U

(#696) sharpapa válasza Bencom ™ (#695) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Igazad van, én sem kérem el ftp-n, tüntessünk a felrakásért!

Ha lusták vagytok saját honlapra, akkor ide tessék:[link]

(tom escie-nek nincs túl sok idelye, de hummer fix tud rá időt szakítani, kisember:DDD pedig szarás előtt elinditja a feltöltéseket vagy toménazt, na línyeg ami línyeg jó lenne már látni vmit)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#697) b14 válasza sharpapa (#696) üzenetére


b14
senior tag

6 kép
A semminél több.


MOD: de ez régi, mert még nincs slax fején dzsumbuj.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#698) sharpapa válasza b14 (#697) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Csókolom! Ez a Nyiregyi Prohardver találkozó? ;]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#699) b14 válasza sharpapa (#698) üzenetére


b14
senior tag

Az meg csak ne beszéljen, aki még csak ott sem volt.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#700) SAMYka


SAMYka
aktív tag

700 700 700
hétszáz hétszáz
:DDD :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.