Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma van a talii, vagy mi? :F

I am having fun staying poor.

(#102) escie válasza Drizzt (#101) üzenetére


escie
őstag

helyszín, öregmocis. csak megtalálod, nem?;] én ott vagyok félhétre...
(vagy nem is vagy itthon?:U)

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#103) Slax


Slax
senior tag

Elfelejtettem mondani, biga nagymester lélekben velünk van, fizikailag a szerszámokkal. :R

Léptem Sianis.

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#104) escie


escie
őstag

lassan elstartolok, remélem azért meg fogtok ismeri... ;]

I'm back, baby!

(#105) Drizzt válasza escie (#102) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ja, ezaz, nem vagyok otthon. :( Nem baj, azért gondolok a ph-s sorstársakra. :) Haverom is előbb hívott, hogy nem megyek-e valahova. Mondtam igen. Csak 200 kilométerrel odébb.

I am having fun staying poor.

(#106) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na megy a buli, vagy lefújtátok?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#107) escie


escie
őstag

na, én vagyok az első hazaérő...
a többiek még gondolom elvannak az öregmocisban... kezdtük hárman, én értem oda legelőször, megjött Sianis, és egy percre rá Slax is. jó eldumálgatunk, hármónk helyett én ittam a sört. :D aztán tíz körül Slax elment Samy-ért, mire megjöttek, én startoltam haza. elég sovány volt a létszám, aki legközelebb nem jön, azt bannoltatjuk a péháról. :D

összeségében jónak ítélem a mai talit, nem nagyon unatkoztunk... :)

I'm back, baby!

(#108) Sianis válasza escie (#107) üzenetére


Sianis
addikt

Másodikként csak osztani tudom előző kollégám vélemnyeit.

Szmély szerint nagyon jól éreztem magam, bár ugye gyógyszeres behatásra most nem jött össze a sörözés...na majd egy déja vu-t megejtünk az Unicumban. :)

Köszi mindenkinek a részvételt, nagyon jó kis tali volt, sovány létszám ellenére is jó hangulat volt, nem volt üresjárat, jók voltak a story-k. Aki meg nem jött el az sajnálhatja, mi akkor is tartjuk továbbiakban is a talikat.

(#109) SAMYka válasza Sianis (#108) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Látátok volna a hazavezető uton milyen sztorik voltak. Majd jön Slax és mesél.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#110) Slax


Slax
senior tag

Én is hazaértem kb 5 perce. Meglátásom az, hogy jól telt ez a tali is. Csekély taglétszámunk dacára remek volt a hangulat, mindenkit hazafuvaroztam, Escie mester kivételével. Samy a hazavezető úton érdekes témát hozott fel, de ezt majd egy alkalmasabb felületen (mondjuk szóban valahol ;] ) majd ő előadja, én majd emlékeztetem rá, addig még filózom rajta. Köszönöm mindenkinek a szervező nevében is. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#111) Sianis válasza Slax (#110) üzenetére


Sianis
addikt

Csak nem valami kaka elméleti vita ment? ;]

(#112) Slax válasza Sianis (#111) üzenetére


Slax
senior tag

Adtunk a lelkizős pillanatoknak is. ;] Aztán a szokásos, vigyázz stop tábla, mindegy 80-nál, ezt a kanyart én sem mertem még 80-nal bevenni, vigyázz, hajtűkanyar balra, nem hiába 30-as tábla, aztakurva még élünk, sötöbö. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#113) Sianis


Sianis
addikt

Következő mikor?

(#114) sharpapa válasza Sianis (#113) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Csak ne szombaton.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#115) Sianis válasza sharpapa (#114) üzenetére


Sianis
addikt

Abból szerintem senki nem enged, mert pl én pénteken érek haza, első a családom + szerelmem. Szombaton általában mindenki szabad, senki sem szalad, szóval lehet lenni... ;)

(#116) escie válasza sharpapa (#114) üzenetére


escie
őstag

végülis, én mozgok péntek este is, de a ph!-talihoz jobban megy a jó kis szombatesti afterpary hangulat... :)

péntek az nekem bulinap, nem ilyen dumálós, csöndesülős rendezvényekre van fenttartva. arra ott a szombat...

meg sokónk már dolgozik, és szombaton jobb nekik jönni, mint egy végigdolgozott nap után...
én spec sulizok, úgyhogy van időm...

I'm back, baby!

(#117) Sianis válasza escie (#116) üzenetére


Sianis
addikt

Volt már pénteki PH! Tali ne feledd! :) A végén meg....nem is tudom hol :U kötöttünk ki! :)

(#118) escie válasza Sianis (#117) üzenetére


escie
őstag

az mekkora volt.(néhány apróságot leszámítva;]) lassan csinálhatuk egy újabb ilyenjellegű összejövetelt. :)

I'm back, baby!

(#119) Sianis válasza escie (#118) üzenetére


Sianis
addikt

Amiért nem szóltál, azért nem én vagyok a hibás! ;] ;]

Amúgy meg, jól elvagyunk itt, a többiek, meg azt sem tudják mi van. :) Hát igen a nyíregyhi hardcore PH! talisoknak is lesznek urban legendei :)

(#120) escie válasza Sianis (#119) üzenetére


escie
őstag

kicsit hülyén vette volna ki magát, ha szólok. neked kellet volna kapcsolnod. de hagyjuk, bennem nincs szálka, mert azóta sem láttam az illetőt, mivel átb*szott. :D
najó, kispál koncerten láttam, de nem (akart) megismerni. szépazélet.:DDD

hát, igen, az volt talán a legbulizósabb ph tali, most hogy belegondolok, végül is négyen voltunk.
Atilosz haverom, Drizzt-tel is összefutottunk, meg mi ketten. (meg a sok ser.;] )

I'm back, baby!

(#121) Sianis válasza escie (#120) üzenetére


Sianis
addikt

Majd egyszer összeszedjük a többieket is, aztán leisszuk magunkat, szép lesz... :)

(#122) sharpapa válasza Sianis (#121) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Már aki.....kérek egy duplaszénsavas kólát! az aztán üt:D.
Ezt egy osztálytársamnak mondogattuk, aki állandóan azzal keménykedett, hogy pénteken megy az arzenálba, azt berug.Haverom elment vele, megnézte azt a berugást.Vedelte a kólát, de alkohol egy cseppet se. Nem mindha az lenne a kemény ha inna, de legalább ne verje magát azzal, amit nem is tesz meg.....

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#123) escie válasza sharpapa (#122) üzenetére


escie
őstag

elég szomorú, hogy a kis hülyegyerekek már ezt tarják menőnek, hogy megyünk a diszkóba, azt' berúgunk...
tudom, te nem.
de ez a fickó is biztos azért menőzik ezzel, mert menőnek tartja.

látom milyen arcok jönnek ki az ikszkaféból is. 14 körüli kiscsaj, fekszik a saját gyomrának tartalmában hanyatt. körülállják, és röhögik...
egyébként meg megy a büdösrokkerezés. ahova én járok néha, az kutya f*sza ehhez képes, pedig büdösrokker hely.

namidegy, nem mondok inkább semmit...

--
Sianis,
nekem mindegy, ha már van valaki rajtam kívül, már mehet a dolog. na, azért nem leivás, de duhjakodunk egy jót. annyi sört biztos megiszunk, mint a múltkor. :D

I'm back, baby!

(#124) S.Feri


S.Feri
őstag

Üdv!

Legközelebb remélem már én is tudok menni. :U

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#125) Slax


Slax
senior tag

Mindjárt december.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#126) SAMYka válasza Slax (#125) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Már december :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#127) Drizzt válasza escie (#123) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Budapesten úgy vettem észre, hogy nem menő dolog ez a büdösrokkerezés, vagy legalábbis valamivel toleránsabb az átlag, bár persze kerületenként változik. :) Itt olyan hely is van, ahol még az iksz legfiatalabbja lenne a helyen a legidősebb. Nem vicc!!! Egyszer gondoltam is, hogy azzal kéne tölteni az estét, hogy kiülök mellé egy rekesz sörrel, s mulatok az eseményeken. ;-)

I am having fun staying poor.

(#128) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Sziasztok!
Mikor lesz ujra tali?

Udv!

(#129) Slax válasza hummerdikk (#128) üzenetére


Slax
senior tag

December van, tavaly valamikor ilyenkor tartottunk eggyet. De úgy szokott történni, hogy aki először említi az szervezi ;] . De nem bonyolult, időpont, általában jó legyen mindenkinek (ilyen a szombat :DDD ), hely (öregmocis pölö :D ), sötöbö. És nem jónapottal, vagy csókolommal köszönni. :)) Szóval valamikor lessz! ;)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#130) hummerdikk válasza Slax (#129) üzenetére


hummerdikk
őstag

Szervezzem en? :DDD

[Szerkesztve]

(#131) hummerdikk válasza Slax (#129) üzenetére


hummerdikk
őstag

Felvettelek MSNbe! Majd irok holnap!

(#132) hummerdikk válasza hummerdikk (#131) üzenetére


hummerdikk
őstag

Mindig elfelejtek valamit ;]

-Ki milyen helyre szavaz? (lehetoleg olyat ahova 18 alatt is beengednek barkit :) )
-Milyen programok legyenek?
-Mikor legyen? (melyik szombaton?)
-Hany oratol?
-Mas megjegyzes?

Mod:
(#27) b14---> Eszedbejutottam?! Kiraly! (haGYámá:DDD ---> Bocs, ezt nem szabad kihagyni!)

Na megyek! Mindenkinek:
Kis kezit csokolom es a kezeket a paplan fole! ;]


[Szerkesztve]

(#133) Bencom ™ válasza hummerdikk (#132) üzenetére


Bencom ™
őstag

Én is megyeeeek! :)

elejétől a végéig elolvastam a topicot, hogy lássátok milyen vagyok, de a nyíregyit már nem vállalom be, még azt az ezr hsz-t sem, amin nem voltam itt:)

rám számoljatok, bár elég húzósd vagyok, de talán Slax mester lesz olyan jó, és bevisz/hoz, akkor nem lehet baj...

MSN címem az aláírásban ;)

Ja, és SLAX! remélem ezentúl megismersz megint! tudom, sötétben minden tehén egyforma, de nem mindnek van olyan jó biciklije! :D

[Szerkesztve]

(#134) hummerdikk válasza Bencom ™ (#133) üzenetére


hummerdikk
őstag

Gyereee!!!!! ;]

Tobbiek?

(#135) Bencom ™ válasza hummerdikk (#134) üzenetére


Bencom ™
őstag

próbálkozz meg az eredeti nyíregyi topicban egy kis figyelemfelkeltéssel, vagy nem tudom, engem is pl felvettél MSN-re, mást egyelőre nem tudsz csinálni...

(#136) hummerdikk válasza Bencom ™ (#135) üzenetére


hummerdikk
őstag

OkOk!

(#137) Bencom ™


Bencom ™
őstag

De hogy mondjak is valamit: idő: hétvége, helyszin: öreg mocis, de nekem mellesleg teljesen mindegy, ha van ki bevigyen :D

programok alatt nem tudom, mire gondolsz...

(#138) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na segítek az ''ujaknak'' a szervezésben ;]

Jövőhét vége azaz szombat azaz 12.17. Öregmocis söröző (Univerzum bal oldalában található). 18:00-tól és remélem nem melózom.

A többi majd jön magától. Aki tud jönni az azért fog írni aki nem tud az meg azért. :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#139) hummerdikk válasza SAMYka (#138) üzenetére


hummerdikk
őstag

Most szombat?

(#140) b14 válasza SAMYka (#138) üzenetére


b14
senior tag

Sajna én nem fogok menni.
Ugyhogy rám ne számítsatok
majd jobb időben
Nekem igazából a szombat a gond, meg más is, de az kevésbé.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#141) SAMYka válasza hummerdikk (#139) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Figyelmesebben olvass!!! ;]
Jövőhét vége azaz 12.17

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#142) hummerdikk válasza SAMYka (#141) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bocs, rosszul fogalmaztam:
Mit szolnatok most szombathoz?

(#143) SAMYka válasza hummerdikk (#142) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Lehet hogy jó de megyek Bigához ''melózni'' döntsétek el mi legyen nekem elméletileg mind1 lehet hogy be tudnánk jönni és az asszony vezetne. ;]

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#144) Bencom ™


Bencom ™
őstag

mondom, ha valaki visz, akkor nekem mind1! én megyek mindenképpen!

(#145) SAMYka válasza Bencom ™ (#144) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ha most szombaton lesz akkor nem tudlak bevinni. Ha jövőhéten akkor talán.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#146) Bencom ™ válasza SAMYka (#145) üzenetére


Bencom ™
őstag

mondom, nekem mind1 mikor van! csak legyen valamikor, és be tudjon valaki vinni!
de nem fizetek :DDD

(#147) hummerdikk válasza Bencom ™ (#146) üzenetére


hummerdikk
őstag

Most szombat, mennyire laksz messze? Bejovunk bicajjal ;]

(#148) hummerdikk válasza hummerdikk (#147) üzenetére


hummerdikk
őstag

A fene... Lebetegedtem....
Ben: Gyere majd MSNre!

(#149) Bencom ™ válasza hummerdikk (#148) üzenetére


Bencom ™
őstag

ott vagyok.

Kemecsén lakom, mentem már be bicajjal, de csak az Aranyig, tovább nem vállalom, főleg nem estefelé, és nem ilyen időben!

(#150) hummerdikk válasza Bencom ™ (#149) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bocs, en meg elaludtam :DDD

Kemecserol nem nagy kunszt bejonni. Sztem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.