Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) hummerdikk válasza Sianis (#399) üzenetére


hummerdikk
őstag

MSNen elmagyarazom....

(#402) CrazyTM


CrazyTM
csendes tag

bencom szerintem te nem voltál részeg a bulin szal fejezd be ezt a fajta beszédet meg stílust pls...

cRaZy | http://coderz.hu/ | http://tbc.coderz.hu | info@coderz.hu | gdai2@hotmail.com | crazywew@gmail.com | crazyw

(#403) hummerdikk


hummerdikk
őstag

En asszem elkoszonok!
Mindenki valamilyen uton eler!
Vigyazzatok Crazyre, mert figyelek ratok!

Udvozletem mindenkinek es koszonom az eddigi segitsegeket es a tobbit! :R

Viszlat!

(#404) parandroid válasza Bencom ™ (#400) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bencom, javaslom menj, aludd ki magad, és holnap kezdj új életet. Felvettél egy olyan stílust, amit itt nemhogy jó szemmel nem nézünk, de egyáltalán nem tolerálunk. Nem érdekel, hogy mi váltotta ki belőled, de jó lenne ha megtanulnád és be is tartanád a társas érintkezés alapvető szabályait.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#405) hummerdikk válasza parandroid (#404) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ne piszkald! Az akit piszkalni lehet az en vagyok!!!

(#406) sharpapa


sharpapa
aktív tag

figy Beni, én nem ismerlek, de azért ezen felkapni hogy megkérdik hogy mért nem szóközzel, hanem '_'-el írsz, ez durva.Főleg ennyire, hogy már mindenki kapja be, meg basszátok +, meg nem látod a fejemet, és akkor most elmegyek sértődni a sarokba...ne csináld már, mint egy ovis......pedig a kép alapján idősebb vagy mint én.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#407) hummerdikk válasza sharpapa (#406) üzenetére


hummerdikk
őstag

Idosebb is!

(#408) seprence válasza Bencom ™ (#348) üzenetére


seprence
csendes tag

Bocs fiúk, de nem értem rá, pedig szívesen mentem volna.

A találkozóm készült képeket tegye fel nekem vki egy darab fileben pl rar-ban, elüre is köszi!

(#409) ngabor2 válasza seprence (#408) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hiányoltunk is ám :) No de majd legközelebb.
pü ment.

(#410) seprence válasza ngabor2 (#409) üzenetére


seprence
csendes tag

egyszer összekéne jönnük ám, minnél többen, de ne egy kocsmában részegen stb, nem az én stilusom. Meghívlak bennetek majd ha időm úgy engedi egy rgb talira, és készülök egy kis exkluzív showműsorral (kísérletek rgb módra:D), talán jobban meg is fogtok érteni azután és még pár tévhitet is eloszlathatunk!

''pü ment'' ezzel mit akarsz mondani:U?

[Szerkesztve]

(#411) ngabor2 válasza seprence (#410) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez a sok rövidítés... a sok kocka már csak így tud beszélni :D
pü: privát üzenet. Jobb oldalon találod, ''Privát üzeneteim'' alatt, poirossal kiemelve, ha van olvasatlan.
előbb-utóbb minden használt rövidítést megtanulsz te is :)

(#412) hummerdikk válasza seprence (#408) üzenetére


hummerdikk
őstag

Semmi gond! De neztuk majdnem minden embernel aki csak bejott az ajton, hogy na RGB e? De sose te volt az aki jott :O
En benne vagyok egy ilyen taliban! UPneki!

[Szerkesztve]

(#413) seprence válasza hummerdikk (#412) üzenetére


seprence
csendes tag

Ó hát ennyire vártatok:) Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudtam menni, de ha nagyon akar vki találkozni velem, megoldható!

(#414) escie válasza seprence (#410) üzenetére


escie
őstag

ha prezentálod a működő műholdvevőt, pci-os kivitelben legalább 2 oprendszerre driver-rel, megyek.

de annyira jófej vagy, hogy ilyen prekoncepciókkal élsz, hogy mindenki tévhitekben fetreng, de te majd jól megtanítod az emberiséget.
főleg minket, kocsmázó részegeket. lol, szvsz senki nem volt részeg.

Hummer, a magad nevében beszélj, legalábbis az enyémben ne.

I'm back, baby!

(#415) seprence válasza escie (#414) üzenetére


seprence
csendes tag

azzal a projecttel nem haladtam tovább, mert inkább megvettem Den a pci-os műholdvevőjét.

(#416) hummerdikk válasza seprence (#415) üzenetére


hummerdikk
őstag

:O
MSNen majd dumcsizunk!

Escie: Ez durva volt.... :D
Jo akkor escie nem szeret teged rgb ha jol latom, szal o nem vart.

[Szerkesztve]

(#418) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Hy! szeretném ha elolvasnátok a #812-ben található irományt, és értékelnétek, vagy mondanátok ötleteket, min kellene változtatni!
[link]
persze elolvashatjátok a többit is és véleményezhetitek őket;)

köszi előre is! :)

u.i.: úgy rémlik ezt a hsz-t egyszer már megírtam, de eltűntek nyomtalanul, szeretném, ha msot kivételesen megmaradna

(#419) hummerdikk válasza Bencom ™ (#418) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bocs ha letolasnak veszed, de pls csak az egyik topikba tedd be maskor!
Koszi!

(#420) hummerdikk válasza Bencom ™ (#418) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bencom : [link]
ngabor2 el tudja mondani mi a helyzet....
Crazy: Bocs, majd kereslek telefonon...

(#421) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Akkor!
Kovetkezo nyiregyi PH! Tali:
2006. 02. 18.
18.00
Oregmocis sorozo

(lehetoleg most azert ne tunjetek majd el :DDD )

(#422) b14 válasza hummerdikk (#421) üzenetére


b14
senior tag

Én valszeg nem fogok menni.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#423) SAMYka válasza hummerdikk (#421) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Én nem ígérek semmit mert az még nekem messze van.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#424) hummerdikk válasza b14 (#422) üzenetére


hummerdikk
őstag

Miert? :O
SAMY: Es mikor lesz nem messze? :DDD

(#425) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Amik voltak belinkelve képek, meg tudnátok mondani, hogy emyliken ki volt? :U Persze csak ha publikus...

I am having fun staying poor.

(#426) tiv83us válasza Drizzt (#425) üzenetére


tiv83us
veterán

Erre gondolsz?
[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#427) escie válasza hummerdikk (#421) üzenetére


escie
őstag

a szokásos dumám: semmi biztosat nem tudok mondani, messze van. persze azért igyekszem...
szervezzétek, majd szólok, hogy ott leszek-e vagy sem.
--
b14, mi a gáz?

I'm back, baby!

(#428) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na hummerrel meghivtuk a kockafejü matektanárunkat, nagyjó fej. Lehet hogy jön, ha igen, be fogtok rajta szarni....

Ezt hummer irj (szamtek teremben vagyunk):

Kisbes: Miert nem jossz?
escie: Ja!

Matek tanarunkrol: Lokott egy pali, de nagyon jo fej, programozo, volt nokia fejleszto, Paco DeLucia a kedvenc gitarosa. A tobbit meg meglatjatok talin ;] (ha jon)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#429) Sianis


Sianis
addikt

Mint mondtam lehet, hogy egybeesik az Ubuntu Fordító Hétvégével, de 99%, hogy nem... :)

Beteg nem leszek az tuti...

(#430) Sianis válasza sharpapa (#428) üzenetére


Sianis
addikt

Skacok!

PH! taliról van szó nem, hogy kerül oda egy matektanár? :F Végülis nekem mindegy...:)

(#431) sharpapa válasza Sianis (#430) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hát ugy vazze, ohogyha barátnő jöhet, akkor egy matektanár (aki programozó is)mért nem jöhetne?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#432) hummerdikk válasza Sianis (#430) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ha jon a csavo akkor tetszeni fog a stilusa nyugi! Mi mar csak ismerjuk ;]

(#433) Sianis válasza sharpapa (#431) üzenetére


Sianis
addikt

Matr x nem a nőm, kikérem magamnak... :DDD

(#434) Slax válasza Sianis (#433) üzenetére


Slax
senior tag

Hát nem az! Egyáltalán nem nőiesen rohant keresztül az úton a buszmegállóba! :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#435) Sianis válasza Slax (#434) üzenetére


Sianis
addikt

Bizony, mivel félt, hogy lekési az éjféli ''gyors'' -t :DDD

JAJ ez a sok spam, modik kiherrentenek!

Amúgy szervekedni csendben, nehogy Mocisban megtudják... :D

(#436) b14 válasza escie (#427) üzenetére


b14
senior tag

Köszönöm az érdeklődést neked és sharpanak is.
Valószínűleg nagyszülőknél leszek falun (mert ott érzem jól magam), mint az előzőn is lett volna, csak akkor nagy gondolkodás után ide jutottam. :F

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#437) Slax válasza Sianis (#435) üzenetére


Slax
senior tag

Egyszer megéljük azt, hogy ki kell bérelnünk az egész mocist, mert csak úgy rendezhetjük át az egészet, megakadályozandó azt, hogy ne üljünk a másikon, és nyugodtan ordibálhassunk. :DDD Jah, és veszünk egy kisbuszt, gyors ablakokkal :DDD , jó sofőrrel (velem ;] ), hogy mindenki egyszerre jöjjön ;) , és biztosan hazaérjen.

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#438) Sianis válasza Slax (#437) üzenetére


Sianis
addikt

Meg veszünk páramentesítő légkondit, hogy ne úgy menjünk át a Dózsa György utcán, hogy a túloldalon vesszük észre, hogy átmentünk rajta... :U

(#439) Slax válasza Sianis (#438) üzenetére


Slax
senior tag

:DDD Mákunk volt! Nem járt arra egy igazi autó sem, így ''a mi autónk'' egyben maradt. ;]

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#440) Slax


Slax
senior tag

rgb-t, bocsi, Seprence-t bannolták. Így ne is keressétek.[link], [link].

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#441) Sianis válasza Slax (#440) üzenetére


Sianis
addikt

Klassz, megint csak öregbítjük ''hírnevünket'' :(

(#442) hummerdikk válasza Sianis (#441) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ja.... :O
Slax: Jo sofor, Te? En vagyok a jo sofor!!!!!
b14: Akkor a csaladdal legyel inkabb, mert azert a PH! megse csalad. Bar nekem lassan az lesz :DDD

(#443) Matr x válasza Slax (#434) üzenetére


Matr x
aktív tag

Akkor télleg megtörtént....:DD

18 elvileg jó, vizsgaidőszak utáni ünneplések is nagyjából el fognak csitulni addigra... de ha mégis pakolászás akkor 10 elé nem kéne menni.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#444) Sianis válasza hummerdikk (#442) üzenetére


Sianis
addikt

Még csak hamar családtagnak érzed magad. Odébb van az még:

- 3 fős LAN party :)
- biga csigaházának költöztetése :D
- SAMY motorán ülve igyekezni Nyékládházára...igen féltem mikor
- SAMY-vel igyekezni én autómban Nyékládházára :U
- SAMY ujjának egy darabját feláldozni ( nem rituálisan, hanem flex-el) ;]
- escie-vel magányos lerészegedés...jójó többet nem hozom fel :D
- számtalan PH! tali...

Kezdek függő lenni :D

(#445) Slax válasza Sianis (#444) üzenetére


Slax
senior tag

Akárcsak Samy. :DDD
- 3 fős LAN party :)
- biga csigaházának kábelezése :D
- Siannal igyekezni a motoromon Nyékládházára...
- Siannal igyekezni az autójában Nyékládházára...igen féltem mikor ;]
- az ujjamnak egy darabját feláldozni Sian gépének oltárán ( nem rituálisan, hanem flex-el) :)
- számtalan PH! tali...
Jól írtam ? ;)


[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#446) Sianis válasza Slax (#445) üzenetére


Sianis
addikt

Igen jól...és még a sátrában is alhattam, ahol majdnem megáztunk, de végül Batman moderátor főistenség beengedett a kuníhójába, amit ő maga is Loretto-tól bérelt :) Neeem neeem élvezek semmi előnyt.... :)

Majd valaki felhozza talin, elmeséljük ezeket...nem lehet leírni ilyesmit...büntetik :D

(#447) SAMYka


SAMYka
aktív tag

3 fős lanparty: volt már 2 fős is (ugye Slax) és én nyertem :DDD :DDD
A multkor mondtam Slaxnak hogy hozza át a vinyóját mert van egy-két jó progim meg ami kell leszedjük a netről. Erre áthozta az egész gépet mondván nehéz kiszedni a winyót :DDD :DDD
A vezetést hagyátok rám. Kb olyan jól vezetek autót mint motort (Sianis mesélhetnete főleg azért mert még él :DDD :DDD )
Amúgy meg néha áldozatokat is kell hozni, legközelebb másnak a valamilyét áldozzuk fel. :DDD



Mod: a fényképezőmről meg nem is szólva hogy mi mindent kibírt.
A sátor meg már 10 év körül járhat. Aztán megesik az ilyesmi. ;]

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#448) Sianis válasza SAMYka (#447) üzenetére


Sianis
addikt

Emlékszem mikor zuhogó esőben ( bent volt a sátorban ) Samy kereste a fényképezőt, és ugye miért is na ott lett volna ahol folamatoan ömlött befelé a víz, rákoncentrálódva a fényképezőre. :DDD Pedig nem volt vízalatti fényképezésre alkalmas minősítővel ellátva...szóval nem tett neki jót, de kibírta... :D

Jövőre inkább alszok Loretto-nál, akkora sátrat még életemben nem láttam...:)

(#449) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na gyerekek mostmá' biztos hogy tudok menni, amennyiben tényleg 18-án lessz.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#450) SAMYka válasza Sianis (#448) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ahoz képest hogy kétszemélyes volt...
Amúgy mi felálítotunk ott egy csúcsot amire senki sem gondolt. Olyan kevés esőtöl annyi vizet összeszedni egy sátorban... :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.