Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) hummerdikk


hummerdikk
őstag

[link]
No Comment ;]

(#502) Slax válasza hummerdikk (#501) üzenetére


Slax
senior tag

[link] Akkor ez mi? Forrás [link]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#503) sharpapa válasza hummerdikk (#500) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hogy legyen mit kérdezned (irnod egy hsz-be), azon kivül azért, mert amig le nem szakatt ez a hó addig egész télen járt, és ahova csak viz juthatott, ott mindenhol bele van fagyva (pl.:gázbovden).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#504) hummerdikk válasza Slax (#502) üzenetére


hummerdikk
őstag

Tudod te miert irtam azt, hogy No comment....

Sharpapa: A gazbovdenes story az faja ;]

(#505) sharpapa válasza hummerdikk (#504) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ja emléxel mit szarakodtam ott a suli előtt...két hülye meg be akarta tolni, hiába mondtam hogy auto-kuplungosat aztán tolhatja.Na azóta ott van kibelezve, hogy hátha máshol is készül valami baj, amit még előtte kijavithatok rajta....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#506) hummerdikk válasza sharpapa (#505) üzenetére


hummerdikk
őstag

Csinalj ra egy pelxi burkolatot es toltsd ki fagyalloval ;] Akkor tuti nem fagy be!

(#507) Sianis válasza hummerdikk (#506) üzenetére


Sianis
addikt

Most ti a robogókról beszéltek? :DDD Gyerekes...ugye SAMY, nagy moci + Twingo a király! :DDD :DDD ott legalább néha van halálfélelem, ja meg sebesség is, ami elhala 60-70 km/h-nál, az nem a legjobb...

(#508) SAMYka válasza Sianis (#507) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Az országutak rémei :DDD :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#509) hummerdikk válasza Sianis (#507) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jo, de mi 14 evesek vagyunk! De ha jottok motorral be nyiregyra szoljatok!!!!!

(#510) Sianis válasza hummerdikk (#509) üzenetére


Sianis
addikt

Te engem minek nézel? Régebb óta élek Nyíregyen mint te, és ezen soha nem is fogsz tudni változtatni! Honnan jöjjek én be?

(#511) sharpapa válasza Sianis (#507) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem robogóról beszélünk, mivel az emlitett alany 125-ös, 4 ütemü, 180 kiló, fojtás nélkül 150-et megy (így csak 90), tehát ezesetben már beszélhetünk motorról:P (de kemény vagyok:D:D)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#512) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Francba francba francba
most esett le hogy gond van. Van egy rendezvény amit decembertől várok.
[link]
Na mi a nem jó? :Y


Mod linkelve mert Slax megőrül. :D

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#513) hummerdikk válasza SAMYka (#512) üzenetére


hummerdikk
őstag

:Y :Y :Y :Y Nilux, Killswitch.... Nekem is ott a helyem!!!!! SAMY, legyszi beszeld ra anyat! Kerlek, Kerlek, Kerlek!!!!! :Y :Y :Y :Y

(#514) SAMYka válasza hummerdikk (#513) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Május 28 Arsenalba lesz :D :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#515) hummerdikk válasza SAMYka (#514) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ezt nem ertem.... Akkor most 17 vagy majus 28? :F

(#516) SAMYka válasza hummerdikk (#515) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Is is ;] :R :C

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#517) Sianis válasza SAMYka (#516) üzenetére


Sianis
addikt

Akkor meg a francért sír a szád, inkább mennél májusban... ;]

(#518) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ó na szórakozzatok má itten. Akkor most meglessz a tali 18-án vagy a fél bagázs elhuzza a seggét arra a nyamvatt koncertre?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#519) Sianis válasza sharpapa (#518) üzenetére


Sianis
addikt

Én nem megyek discoba az tuti, szerintem escie sem... :)

Én ott leszek az tuti...aztán max alkoholba fojtom magam...

(#520) sharpapa válasza Sianis (#519) üzenetére


sharpapa
aktív tag

max alkoholba fojtom magam...

na azt nyugodtan:D ;]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#521) hummerdikk válasza sharpapa (#518) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ha muter enged akkor megyek buliba is, utana meg tali ;]
Igy egymas utan tuti utni fog :DDD Mondjuk en az NGOHT DJket nagyon szeretnem vegre eloben latni.

(#522) SAMYka válasza sharpapa (#518) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Lehet az a baj hogy most keltem fel de én valahogy valamiért 17.-ére emlékszem. Akkor rosszul emlékszem hála istennek mert a tali 18.-án lesz?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#523) Sianis válasza SAMYka (#522) üzenetére


Sianis
addikt

Szokás szerint szombaton... :U :U

(#524) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na engem az ilyen dj bulik nagyon hidegen hagynak, meg ugy alapból ezek a modern zenék..akad köztük jó, de én alapjába véve a klasszikust jobban szeretem ha már választani kell.Novemberben volt egy Szentpáli Roland (a világ legjobb ubása) + Alan Vizutti ( ~trombitása) koncert, az elképesztő volt. Mind2 nyomta a legjobb figurákat, pl miközben jácca a jó nehéz darabot, másik kezével jácca hozzá a zongorakiséretet, meg 4 vonalas essz, meg miközben jáccik, a trombitát megforgatja meg mittomén....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#525) hummerdikk válasza SAMYka (#522) üzenetére


hummerdikk
őstag

Neked megartott a HT, meg az alvas is :DDD

(#526) Slax


Slax
senior tag

Mikor is lessz? Aham, 18. Akkor jó, még emlékszem. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#527) Sianis


Sianis
addikt

Mennyien leszünk most akkor? Nem akarok váraratlan , meglepetés embereket, legalábbis csak kis mennyiségben. Ki fog akkor jönni, most tessék akkor jelezni, pénteken akkor lehet beugrok asztalt foglalni, ha lesz értelmes mennyiségű emeber, gondolom, hogy leszünk azért elegen...

Sianis + assonypajti: igen...

[Szerkesztve]

(#528) hummerdikk válasza Sianis (#527) üzenetére


hummerdikk
őstag

-Slax
-Sianis
-Sianis assonypajti (by Sianis)
-Samyka
-Sharpapa
-Hummerdikk
-AdryBaby
-Escie
-mtrx

Valaki meg?

(#529) sharpapa válasza hummerdikk (#528) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Győri bá? Holnap meg kéne kérdezni hogy akkor hogy is van.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#530) Slax válasza hummerdikk (#528) üzenetére


Slax
senior tag

biga, Drizzt, Beni?

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#531) hummerdikk válasza Slax (#530) üzenetére


hummerdikk
őstag

Biga azt mondtam, hogy valszeg nem tud jonni :((
Drizzt meg nem tom....
Beni meg gondolkodikk ha jol emlexem :DDD

Sharpapa: Jah Jah! Holnap valahol talalkozzunk mar a suliban es keressuk meg egyutt! Irj MSNen es megdumaljuk!

(#532) escie válasza Sianis (#527) üzenetére


escie
őstag

bizony,
asztalt azt kell foglalni, nem kerül semmibe. ha megbeszéljük, hogy mikorra megyünk, lebeszélem.
de te is mehetsz, ha gondolod...

ugyanaz az asztal kéne, ami a múltkor volt. a későn érkezők hoznak maguknak egy sámlit. :DDD
(vagy kunyizunk majd székeket más asztaloktól)

ha nem derült volna még ki, akkor mondom, megyek én is...

I'm back, baby!

(#533) Sianis válasza escie (#532) üzenetére


Sianis
addikt

Leghamarabb pénteken tudok foglalani, de szerintem menj el lefoglalni azt az asztalt...köszönet érte, annyian úgysem leszünk mint a múltkor...

(#534) Slax válasza escie (#532) üzenetére


Slax
senior tag

Székeket? Nem padokon ülünk? :DDD Az időpontot meg megkérdezni ennyi tali után ;] , hát szombat 18h. Most időben próbálok besántikálni.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#535) Sianis válasza Slax (#534) üzenetére


Sianis
addikt

Mikor nyit pontosan a Mocis? escie nagyuram te tudod a választ...

(#536) Bencom ™ válasza Sianis (#533) üzenetére


Bencom ™
őstag

asszem +1, ha számítok, bár nem tudom, mi keresnivalóm lenne ott :F
a LAN-partyról meg írjatok le, mert apám nem engedi elvinni a gépet, anélkül meg minek?

röpködnek a privátok, de úgy látszik, nem nagyon olvasta el senki.. (vagy nem mentek el? :F) mindenesetre csak egy hsz-ig szegem meg a szavam.

(#537) Sianis válasza Bencom ™ (#536) üzenetére


Sianis
addikt

Hát nekem nem sűrűn írtál privátot! :)
---
Amúgy meg van keresnivalód nem? Vagy te nem vagy PH!-s???

(#538) Slax válasza Sianis (#535) üzenetére


Slax
senior tag

Ha nem hatkor, akkor nyitásig kitárgyaljuk Samy verdáját körülállva, hogy miért jó minden fékezéskor a vadászrepülők kabinjához hasonló vörös világítás ( az utastérben lengő pótféklámpából adódóan). :DDD

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#539) hummerdikk válasza Bencom ™ (#536) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ha megint elkezded ezt a '' bár nem tudom, mi keresnivalóm lenne ott'' dolgot megint osszeakasztjuk a bajszunkat! Fel a fejjel! Lomit meg szard le, mar kibekultok! ;)

[Szerkesztve]

(#540) S.Feri


S.Feri
őstag

Üdv!

Esetlegesen ezen a Nyíregyi PH-talin mostmár én is részt vennék. :U

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#541) Slax válasza S.Feri (#540) üzenetére


Slax
senior tag

Esetleg vagy esetlen? Ha jössz, akkor üdv. :C Jótanács, köszönéskor csak és kizárólag szasztok, szevasztok, csáááá és hasonló megnyilvánulásokat fogadunk el. Ha azt mondod csókolom, maradsz egyedül! :)) b14-ről tud valaki valamit? Él még? :D

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#542) b14 válasza Slax (#541) üzenetére


b14
senior tag

Él és virul, serényen szájharmónikázni tanul.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#543) escie válasza Slax (#541) üzenetére


escie
őstag

honnan tudod, lehet, hogy nekünk kell csókolomot köszönni neki. :)
(vagy már ismeritek egymást?)

I'm back, baby!

(#544) Slax válasza escie (#543) üzenetére


Slax
senior tag

Még nem találkoztunk, de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne. :DDD
b14, és jössz?

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#545) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, én kb. most tudom elkezdeni lemondani. Egész múlt héten otthon voltam, úgyhogy nem hinném, hogy hazamegyek rövid időn belül.

I am having fun staying poor.

(#546) hummerdikk válasza Drizzt (#545) üzenetére


hummerdikk
őstag

:(( :O De legalabb mondhattad volna, hogy nyiregyen vagy... Osszefuthattunk volna.... Nyah mind1!

Feri: Udv a csapatban!

Slax: Konfigbol szamolod az eletkort? Brutalis :DDD

(#547) b14 válasza Slax (#544) üzenetére


b14
senior tag

Nem ;)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#548) Slax válasza hummerdikk (#546) üzenetére


Slax
senior tag

Nem számolom, vagy te látod valahol ezt leírva? :(( Gondolom, logikusan ráadásul, de majd egyszer felnősz hozzá ;] .
b14 :Y naaa :R

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#549) SAMYka


SAMYka
aktív tag

S.Feri : gyere talira :)

Slax: én már találkoztam vele, nem fog csókolomot köszönni az biztos :P

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#550) hummerdikk válasza Slax (#548) üzenetére


hummerdikk
őstag

Akkor csak kalkulalsz, nah. MSNen miert menekultel? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.