Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) TTomax válasza ForRedGlory (#2849) üzenetére


TTomax
nagyúr

+2

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2852) akoska07 válasza ForRedGlory (#2849) üzenetére


akoska07
nagyúr

+3

Én is ezt teszem.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2853) SzlobiG válasza ForRedGlory (#2849) üzenetére


SzlobiG
félisten

-1

290X. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#2854) ForRedGlory válasza SzlobiG (#2853) üzenetére


ForRedGlory
félisten

-1, kitérdekelkettőkilencveniksz? ;]

(#2855) Pug válasza SzlobiG (#2853) üzenetére


Pug
veterán

Nono, inkább 290-en, :DDD

(#2856) BlackSoft válasza ForRedGlory (#2854) üzenetére


BlackSoft
addikt

+1 ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2857) Tirexi válasza ForRedGlory (#2849) üzenetére


Tirexi
addikt

Csak úgy sacc per kb mennyire számítasz árcsökkenésre 780 esetében?

(#2858) keIdor válasza Tirexi (#2857) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem simán elképzelhető, hogy leviszik idővel a 290 szintjére.:) Igen, sima 290.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2859) Malibutomi válasza keIdor (#2858) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor jóval olcsóbb kell legyen a 770 is, vagy azt senki nem fogja megvenni.

(#2860) keIdor válasza Malibutomi (#2859) üzenetére


keIdor
titán

Nyilván megy mindegyik egyel lejjebb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2861) ForRedGlory válasza Tirexi (#2857) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jós nem vagyok, de Kaldor Papa véleményét osztom :)

(#2862) #35434496 válasza tom 007 (#2848) üzenetére


#35434496
törölt tag

Vedd meg ezt most! [link] 290x teszt :DDD Érdemes megárni a végefelé az uber módot! :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#2863) BeLucZ válasza #35434496 (#2862) üzenetére


BeLucZ
addikt

hallod? szarrá röhögtem magam ezen a videón :D

(#2864) norb55 válasza #35434496 (#2862) üzenetére


norb55
senior tag

Necsináld már, ez kész:D:D ezen behalok:D:D
GTX 480 grillsütő képe ehhez képest semmi :D:D:D

Asus GTX 780 DC 2 jó választás , tök jó halk, és jól lehet tuningolni is . Tapasztalom :D

[ Szerkesztve ]

(#2865) norb55


norb55
senior tag

[link]

Szerény rendszerem :D EVGA és az Asus

(#2866) ForRedGlory válasza norb55 (#2865) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link] ;] Azért nem rossz :D :D :D

(#2867) BlackSoft válasza #35434496 (#2862) üzenetére


BlackSoft
addikt

:C :DDD :DDD :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2868) BeLucZ válasza ForRedGlory (#2866) üzenetére


BeLucZ
addikt

ó hogy tikkadj meg, most az összes nyálam elpárolgott :D

(#2869) WaterWawe válasza ForRedGlory (#2866) üzenetére


WaterWawe
őstag

ÁPP a Fatal1ty-nak. Mondjuk piros csövekkel még szebb lenne. :C

(#2870) Tirexi válasza norb55 (#2865) üzenetére


Tirexi
addikt

Sok levegőt nem kapnak azok a VGA-k. :DDD

(#2862) players111:
Hát az a videó az beteg. XD
AMD most nagyon leszerepelt.
Inkább még egy 780 mint 290x...

(#2866) ForRedGlory:
Az a Fatality miért nem R4E???? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2871) ForRedGlory válasza Tirexi (#2870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aránytalanul drága :D

(#2872) tom 007 válasza #35434496 (#2862) üzenetére


tom 007
tag

Referencia hűtést szeretnék mivel nagyon tetszik :B még ha valamivel hangosabb és melegebb
mint az egyedi hűtések.
Egyébként referencia hűtésről vkinek tapasztalat?

"Sosem aggódom a jövőért. Mindig túl korán eljön." Albert Einstein

(#2873) BeLucZ válasza Tirexi (#2870) üzenetére


BeLucZ
addikt

én most nézem meg 5-ödszörre, nem bírom abba hagyni a nevetést :)) továbbra is értetlenül állok azelőtt hogy miért nem lehetett végre egy igényes ref hűtőt rábaxni arra a kártyára, így nem sokat ér a nagy teljesítménye, ez az amiben szerintem sokáig nem fog még felnőni az amd az nvhez, mert lehet gyorsan pár százalékkal a titannál de milyen áron?!
780 Ti nagyon birizgálja a fantáziámat

(#2874) -Solt- válasza BeLucZ (#2873) üzenetére


-Solt-
veterán

Egyértelműen az volt a cél, hogy minél olcsóbb legyen. A júzerek döntő többségét nem érdekli sem a hang (fülessel játszik), sem a hőmérséklet. (nem monitoroznak).

www.smart-bus.hu

(#2875) TTomax válasza -Solt- (#2874) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak nem a premium kategóriában....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2876) ricshard444 válasza -Solt- (#2874) üzenetére


ricshard444
veterán

A hang csak egy bizonyos szintig, de valóban nem hang és hőfok alapján választanak kártyát.

Ismerős már írt is rám régebben, hogy mikortól kapható a 290X, mondjuk ő tényleg fülessel játszik, én nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2877) -Solt- válasza TTomax (#2875) üzenetére


-Solt-
veterán

De, a prémium kategóriában is. A többség azt nézi mit tud, és mennyibe kerül. Ne abból indulj ki, hogy itt mi a helyzet...

(#2876) ricshard444: Én is így tapasztalom... :K

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2878) TTomax válasza -Solt- (#2877) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,nincs igazad....Akinek van 160.000 forintja annak lenne 170.000 is.Aki ennyit költ az meg is nézi mit vesz,valószínű nem az első vgaja...Ha igaz lenne amit írsz akkor nem fogyott volna annyi Titan,hogy még az Nvt is meglepte a dolog....
A "tudáshoz" hozzátartozik a kulturált működés is,és aki ennyit szán rá nem biztos hogy szeretne többet költeni egy aftermarket hűtésre,illetve kockáztatni a szerelésnél.Pont ne azt vedd alapul akik ide járnak.Ha a 7990-et le lehet hűteni akkor ezt is le lehetett volna kulturált körülmények között mindenféle powerplay buhera nélkül.Ha a GTX 480at kiröhögtük ezért akkor tegyük meg a ref 290Xel is....
Az hogy az AMD azt mondja,hogy 95Cfok az rendben van,nem feltétlen jelenti azt hogy igaz is.Pár ezer forinttal drágábban meg lehetett volna oldani ezt a hütést normálisan is,ennek bele kell férnie a "premium" kategória árába...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2879) kristof123 válasza #35434496 (#2862) üzenetére


kristof123
őstag

Ez hatalmas volt!

(#2867) BlackSoft:
Ez is elengedhetetlen volt hozzá, így tényleg majdnem lefordultam a székről. : DD

(#2878) TTomax:
+1

[ Szerkesztve ]

(#2880) norb55 válasza Tirexi (#2870) üzenetére


norb55
senior tag

Szét szedtem már őket:D mert a 94fok az sok volt :D mostmár terhelve max 72fokos, a másik 65fok :D

Szegény EVGA - nem tudott sok friss levegőt szívni, csak a másik melegét:D

(#2881) -Solt- válasza TTomax (#2878) üzenetére


-Solt-
veterán

Szerintem meg neked nincs igazad! A felhasználók döntő többségét a teljesítmény, és az ár érdekli még ebben a kategóriában is. Mennyibe kerül, hány fps-t produkál, ennyi. Ezt nézi a többség, semmi mást.

Az AMD nyeregben van a konzolok miatt, pontosan emiatt akarja árversenyre kényszeríteni az NV-t. Egy céljuk volt, ez pedig a Titán teljesítménye minél olcsóbban. Ha a 7990-re képesek voltak normális hűtést tenni, akkor erre is ment volna, de nyilvánvalóan nem akartak. Azt meg ne feled, hogy az R290X a 7970GHz-t váltotta, ergo ez a felső kategória, nem a prémium!

Azt gondold végig, hogy mi volt a cél, és ehhez képest gondold át az okfejtésed. Nyilván nem hülyék ülnek ott sem, tisztában vannak a piac igényeivel. A referencia ár/érték bajnok, cserébe hangosabb, melegebb. Jön majd kicsit drágábban a jobb hűtés... Aki meg vízhűtést, vagy saját hűtést akar rátenni, annak kifejezetten jó, hogy a referencián szar a hűtés, és emiatt is olcsóbb...

Ez a hű de hangos, meg hű de forró, sztori kötekedésre meg önigazolásra biztos jó, de másra nem igazán. És mindezt úgy mondom, hogy én sem venném meg! Viszont ezeket nem is nekünk szánják...

www.smart-bus.hu

(#2882) akoska07


akoska07
nagyúr

A kártyám még nincs,de a háttérképem már megvan. :)
[link]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2883) keIdor válasza akoska07 (#2882) üzenetére


keIdor
titán

Kiraktam én is. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2884) mcwolf79 válasza -Solt- (#2881) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem nem kifogás az általad felsorolt dolgokra, hogy ez a hűtés mondjuk ki szar.
Ennyi erővel a vizeseknek árulják a csupasz VGA-t mindenféle hűtés nélkül, mert olcsó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2885) norb55 válasza -Solt- (#2881) üzenetére


norb55
senior tag

Aki 290X-et vesz az nem az Nvidia fanok között lesz. másrészt aki 290X-et vesz az a mantle vagy mi a f@szom miatt veszi, nem azért mert hú de jó kis kari. 5,6 terraflopos számítása a kis 1,7 terreflopos titánéhoz képest:D

Mégis a gyakorlatba hol van ?:D:D Ezzel a hütésel elvette a vásárlási ösztönt pár embertől ezt garantállom. ;)
Aki vizzel hüti a gépet annak a tábora nagyon kevés.

(#2886) -Solt- válasza mcwolf79 (#2884) üzenetére


-Solt-
veterán

Írtam én, hogy jó? Ennyiért, ilyen. Pont.

(#2885) norb55: Pár embertől lehet, hogy elvette, csak éppen nem a pár ember a cél, hanem a többség, akit kizárólag az ár érdekel. Akinek nem tetszik ez a hűtés, az vesz majd olyat amin jobb a hűtés, és még úgyis jobban jár anyagilag mintha NV-t venne.

Akin meg zöldhályog van, az akkor sem venne AMD-t, ha ugyanazt a tudást fél áron kapná, mert akkor meg kitalálná magának, hogy "júúúúúj, a drájvereeeek, jaaaaj".

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2887) akoska07 válasza keIdor (#2883) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nagyon állat ez a kép,mikor megláttam egyből raktam is háttérnek. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2888) norb55 válasza -Solt- (#2886) üzenetére


norb55
senior tag

Én többet vártam a 290X-töl, annyira sztárolták, annyira húzták, a megjelenését, mondom ebből lesz valami, Még a végén vissza kell térnem a sötét oldalra :D:D:D
Erre kiadják ezt a turbinát, a Titanra ráver 6%-ot, Nvidia meg könnyedén válaszol a 780Ti-al, és ezzel le is zárult a verseny.

De majd a Mantie az AMD-nél megmutatja azt a + 30% gyorsulást, Nvidia meg csak pislog majd :D
Én ezért is ruháztam be mégegy 780-ra, nehogy álló kép legyen a gépemen. :DDD

(#2889) Malibutomi válasza norb55 (#2885) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én spec nem a mantle miatt veszek, hanem mert jó áron jó teljesítményt kapok. Mondjuk nekem eszembe sem jutott ref-et venni, de mivel még azzal is elverte a Titant egy custom hütéssel igazi állat lesz.
Az meg lehet hogy pár ember kedve elment töle, mégis maradtak annyian, hogy csakúgy repülnek ki a boltok polcairól.

Izé....semmi...semmi..."fütyörészve elsomfordál..."

[ Szerkesztve ]

(#2890) Erdei88 válasza Malibutomi (#2889) üzenetére


Erdei88
veterán

Ilyet ide nem szabad írni mert meglincselnek :U

(#2891) Tirexi válasza Malibutomi (#2889) üzenetére


Tirexi
addikt

Csak azt felejted el, hogy a custom drágább lesz...
Amúgy én is nagyon várom már a custom ventis 290X teszteket mert kíváncsi leszek, hogy a 95 fokot mennyire fogja lehűteni és milyen hanggal. 80 fok alá sztem nem igen fog menni.

(#2892) -Solt- válasza norb55 (#2888) üzenetére


-Solt-
veterán

A sztárolás szerintem a Mantle API-val megtámogatott verzióra lesz érvényes... ha BF4 alatt tényleg olyan sokat dob majd, akkor sokan átállnak, ebben biztos vagyok! :)

Én nem vártam, hogy szétveri a Titánt... várható volt, hogy nem fognak a 7970GHz-nél 50%-l gyorsabb kártyát kiadni... :) Így is 30%-l jobb (7970GHz-hez képest), ami az elmúlt éveket tekintve jelentős! :)

A 780Ti gyakorlatilag egy 3GB-s tuningolt Titán. Gyorsabb lesz mint a 290X, viszont drágább is 100 euróval... Itt megint az lesz a kérdés, hogy a Mantle mennyit számít, illetve hány játék fogja támogatni. Lehet, hogy semmi nem fog változni, de az is lehet, hogy beindul a lavina, ha a BF4-ben tényleg olyan lesz mint ahogy "hirdetik".

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2893) norb55 válasza Malibutomi (#2889) üzenetére


norb55
senior tag

Ja mert 1-2 darabot lehet kapni néhány fanatista, elkapkodja:D
Ez akkora hülyeség, Titan elen hasonlítani, a 780GTX ellen hasonlítsuk már, mennyivel jobb 16%-al? és az csak egy referencia GTX 780. 16% töblet annyit tesz, hogy semmi. Metroba a GTX 780-on 19FPS, 290X-en 23FPS , ohhh je boldog vagyok, cserébe hallásvédő használata kötelező, mert a munkavédelmis már a házamba is kijár :D:D

Titan az meg limitált kiadás, hütés terén semmi változtatást nem tehetett eggyik forgalmazó se, ha az AMD-nél ez lett volna, inkább nem mondom tovább .

780Ti az Nvidia azért adja ki hogy jó áron kapjon az emberisiég Titan teljesítményt, és annak engedélyezett lesz a referencia hütő változtatása csak a külömbség hogy a 780Ti-ba nem 70MHz fog lapulni

(#2894) #35434496 válasza tom 007 (#2872) üzenetére


#35434496
törölt tag

A ref 780 hűtése jó a 290x hűtése pocsék. Nem bírja a gyárilag megadott 1000MHz-s boostot tartani.

(#2895) BlackSoft válasza akoska07 (#2882) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó hogy a geforce felirat upside down lett rárakva :U amiért biztosan kirúgtak valakit ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2896) norb55


norb55
senior tag

:D:D:D:D

players111 az az AMD fejlesztése, ha eléri a 94fokot, akkor lefele boostol, ez olyan mint az Nvidiának, csak az AMD ebbe is különcködni szeretne . :D :D

[ Szerkesztve ]

(#2897) #35434496 válasza norb55 (#2896) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ilyet hol lehet kapni? Ha adnak a 780 ti karihoz veszek 365db-t. Minden napra 1 :D (Micsoda cicik!) :C

[ Szerkesztve ]

(#2898) mcwolf79 válasza norb55 (#2896) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hú! :Y
Egy ilyentől még a 290x-nél is jobban izzana a levegő :Y :Y :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2899) norb55


norb55
senior tag

:D:D

Ők már felkészültek az AMD ellen. :D:D

[ Szerkesztve ]

(#2900) mcwolf79 válasza norb55 (#2899) üzenetére


mcwolf79
veterán

Inkább veszek AMD-t a 780 helyett ,csak mindegyik büntessen meg!!!
Rossz kisfiú leszek ;] ;] ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.