Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) ForRedGlory válasza norb55 (#2246) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Értelme nincs, ezt bizton mondhatom. Néztem mit tud a GTX 780 SLI fullhd-ban, már-már túl magas fps-t produkál :D az, hogy Bf4 béta átlag 140 fps Ultrán (vagy felette, már nem melékszem pontosan), talán mindent elmond :D

1440p a 780 SLI vadászterülete. Oda viszont ideális (sőt... még oda is bőven elég sok AAA cím esetében)

[ Szerkesztve ]

(#2252) BlessedElroy válasza MiklosSaS (#2247) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

a 7990 420 font körül van az overclockersnál :DD

Origin: BlessedElroy

(#2253) MiklosSaS válasza BlessedElroy (#2252) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

AZ overclockers az egyik legszelhamosabb ceg amit ismerek angliaban. Soha tobbe semmit nem veszek toluk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2254) TTomax válasza MiklosSaS (#2253) üzenetére


TTomax
nagyúr

?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2255) MiklosSaS válasza TTomax (#2254) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gariztatni szerettem volna naluk egy videkartyat, 3 kuldtem el ok megkuldtek vissza. Majd a MSI-nek irtam, ok lerendeztek. Alaplapot vasaroltam toluk, majdnem 2 hetre ra kaptam meg. Pedig 24-48 oran belul hazhoz kellene szallitaniuk (dpd) . Soha tobbe overclockers, ott a scan vagy az aria.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2256) norb55 válasza BlessedElroy (#2252) üzenetére


norb55
senior tag

Van az 185K-tol 315K-ig merlinhardver-nél:D Elvégre csak két darab 7970 dolgozik 1 nyákon , semmi extra nincs a 7990-be. :)

(#2257) TTomax válasza MiklosSaS (#2255) üzenetére


TTomax
nagyúr

Án még sosem vásároltam tőlük...mindig csak scantól vettem eddig... Scannal valóban nem volt gondom soha.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2258) BlessedElroy válasza TTomax (#2257) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Jó az overlockers, ha minden rendben van az áruval ;]
Ha vmi nem fasza(csere, pénz refund,etc.), akkor már genyák. Sajna nekem is van rossz tapasztalatom velük. 1 hónapig ültek a pénzemen, amikor visszaküdtem nekik a a sapphire 7970-et, mert nem indult el a gépemben.Kértem vissza a pénzt-ok ok. 1 hónapig tartott.
Ugyanez a story scannél nem fordulhat elő. Alaplap csere 3 napig tartott. Na és a 28 nap damage garancia se rossz :D
Ja de adtak 5% kedvezmény kupont a 3. levelem után. De akkor már fuck off-oltam.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#2259) Pug


Pug
veterán

A korábban szóbakerült 780-as áresésről lehet valamit tudni? :B

(#2260) Firestormhun válasza Pug (#2259) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Ameddig ki nem jön hivatalosan R9 290, addig nem hiszem hogy lépnek, legalábbis nem lenne racionális.

16:00-tól kezdődik NV 2 napos The Way It's Meant to be Played press eventje:

Live blog:
[link]
[link]

...

(#2261) #35434496 válasza Pug (#2259) üzenetére


#35434496
törölt tag

GIGABYTE GV-N780OC iponba 164.000Ft (alakul) :)

(#2262) BlackSoft válasza #35434496 (#2261) üzenetére


BlackSoft
addikt

InterStore-ban 159,811 HUF :D

Ha lemegy a ref. 150-re veszek még egyet :B

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2263) norb55 válasza #35434496 (#2261) üzenetére


norb55
senior tag

Melyik a rev 2-es ?

BlackSoft Nem mondassz hülyeséget :D

[ Szerkesztve ]

(#2264) #35434496 válasza norb55 (#2263) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez [link]

(#2265) BlackSoft válasza norb55 (#2263) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem mintha sok értelme lenne, mert csak 1080pébe jáccok :DDD Mondjuk Crysis 3-t feltehetem akkor 8xMSAA-ra, és játszható fps-t kapok úgy is...És lehet 4K-ban is 60fps-em 35helyett néhány játékban :D

Azt valaki nem tudja esetleg, hogy 2 kártya esetén a CUDA magok összeadódnak??? :F Nekem az nem lenne rossz dolog... Vagy az sem adódik össze, ahogy a vram sem?

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2266) norb55 válasza #35434496 (#2264) üzenetére


norb55
senior tag

Aha ez még a müanyag burkolatos , de nagyon szuper , a 680-am is az volt :D

BlackSoft Én is abba tolom, de jó dolog lehet az a két izmos kari a gépbe :D

Én úgy tudom a Cuda magok összeadódnak. Szerintem ez olyan mint merevlemezeknél a Raid .

[ Szerkesztve ]

(#2267) Tirexi válasza BlackSoft (#2265) üzenetére


Tirexi
addikt

Annó ugyan olyan sebességgel konvertáltam videót 2 VGA-val (680 SLI) mint 1 VGA-val.
Csak az egyik VGA-t terhelte a program. Szal buktad Blekk. :D

(#2268) BlackSoft válasza Tirexi (#2267) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó, de én nem konvertálok vele, hanem Real-Time renderelek 3D modelleket, és az támogatja elvileg a 4 Tesla-t is :D Szóval szerintem összeadódnak a cuda magok, vagy mindegyiket használnia kellene.

Premiere Pro-ban, és After Effects-ben is, csak a vágáshoz, tehát a valós idejű képkockarendereléshez lehet használni GPU gyorsítást (első sorban a támogatás listán ott csak Quadro széria szerepel, de megehekkeltem XD) és nagyon jó egy darab 780 is, de bizonyos effekteknél érzem, hogy nagyon dolgozik. Quadro, Tesla szóba sem jöhet az ára miatt, így remélem, hogy 2db 780-at, mint számolóegységet betudok majd fogni munkára :)

Magát a videók lekonvertálását a proci végzi, ezeknél a progiknál nem lehet VGA-ra küldeni...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2269) Pug válasza norb55 (#2266) üzenetére


Pug
veterán

A rev1-esnek kicsit herélt a VRM része, ezért nálam az sajnos nem játszik... :(

Lehet Phatnom GLH lesz, csak arra meg sajnálom a 175K-t. Főleg, ha lesz áresés, plusz még valóban lesz 8-nál több UAV használat és Mantel is... teljes tanácstalanság... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2270) #35434496 válasza Pug (#2269) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez az eredményem régebben egy rev1-es giga oc vel készült. :DDD

(#2271) norb55 válasza Pug (#2269) üzenetére


norb55
senior tag

Gigák nagyon jó karik. Én is gondolkodok egy vásárlásán SLI-nek, de az már orbitális erő lenne , nah még alszok pár napot.

players111: Nagyon jó eredmény. :R

[ Szerkesztve ]

(#2272) Pug válasza #35434496 (#2270) üzenetére


Pug
veterán

Ennek örülök, ettől nálam még nem játszik a Giga Rev1-es, hiába tudnék origit 157K-ért. :DDD :N

(#2273) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Október 28-tól november 26-ig, Batman: AO, SC : CT és AC4 ingyen jár újonnan vásárolt kártyákhoz.

[link]

[ Szerkesztve ]

...

(#2274) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Van valakinek itt giga windforce 780-a?

Tapasztalatok, mennyire tuningbarát stb??

(#2275) Firestormhun válasza gainwardgs (#2274) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Szilikon lottó, de szerintem nincsen olyan custom cooleres kártya ami ne menne legalább 1150 MHz-et.

...

(#2276) #35434496 válasza Firestormhun (#2275) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mivel tuning nélkül alapon kb 1100 ra boostol 2.0 :D

(#2277) [HUN]Ryan623 válasza gainwardgs (#2274) üzenetére


[HUN]Ryan623
csendes tag

Mai napon hozta a futár és holnap tudom tesztelni! :)

Írjátok le, hogy milyen programmal és hogy teszteljem, ha érdekelnek eredmények.

(#2278) gainwardgs válasza [HUN]Ryan623 (#2277) üzenetére


gainwardgs
addikt

Rev 2-es a tiéd?
Csak átlag tuningra vagyok kíváncsi

(#2279) Landon


Landon
őstag

Ezt olvastatok mar? Eleg szegyen tobb szempontbol is: egyreszt egy kicsit mar vissza vehetne a marketing az arcoskodabsol mert meg a vegen visszanyal a fagyi (ahogy irjak is a commentekben, hogy kezd nem szimpatikus lenni az AMD uj agressziv hozzaallasa). Masreszt az ember megkerdezei: vajon miert csak ezt a 2 jatekot mertek mutatni es miert a GTX780-al parositva? Ha ezt a tesztet veszem alapul meg a 780 es 290X kozt is kicsi a kulombseg. Plane ha azert mutattak csak ezt a 2 jatekot mert itt utkozik ki a legjobban a kulombseg ami nevetseges lenne.

Par nap es kint van a teszt Guru3D-n de egyenlore itt szo nincs 'Titan veresrol'. :U

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2280) keIdor válasza Landon (#2279) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem az nVidia az elmúlt 10 év alatt több szemét húzással állt már elő, többek között őket tartom felelősnek a PC piac mostani gyenge szerepléséért is, ugyanis a TWIMTBP idején kezdődött a lejtmenet. Őket pláne nem érdemes védeni... jól csinálja az AMD, a kártyák meg majd meglátjuk mit fognak tudni.
Sajnos 2013 végén a 4K számomra még nem mérvadó, 1080p meg 1440p tudása számít.

Egyébként gondolom 290X és 780 azért került egy helyre, mert egy árban is lesznek, és úgy tűnik kb. pont a Titan-al lesz egy súlycsoportban. Nem tűnik ez rossznak, én a Titan+30%-os pletykákat sosem hittem el.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2281) Vistaboy válasza Landon (#2279) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megírta a Prohardver! is. Csábítgatták át az újságírókat a saját rendezvényükre.

Majd Abuék tesztjéből minden kiderül, de egyre inkább meggyőződésem, hogy jobban jártam a GeForce 780-al, mint az ugyanannyit fogyasztó R9 280X-el. :K

Mondom ez úgy, hogy az elmúlt négy generációban AMD kártyám volt és most sem tartom magam egyik cég elkötelezett rajongójának sem. Perpillanat most ez tetszik jobban és pont. Legközelebb talán az AMD lesz ismét a nyerő nálam, ki tudja... ez még odébb van. :)

(#2282) Pug: Szerintem ha a 280X annyit eszik (250W), mint a 780, annál a 290X csak többet zabálhat, de majd elválik... :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2282) Pug válasza Vistaboy (#2281) üzenetére


Pug
veterán

Hát az R9280X-nél jóval jobb, ez nem is kérdés (hiszen az egy 7970-es új köntösben, de ezt a megjelenés előtt is tudtuk :U ), itt az R9290X a kérdéses darab :DDD, amíg az nem jön ki, addig én most nem veszek 780-ast :N

[ Szerkesztve ]

(#2283) BlackSoft válasza Landon (#2279) üzenetére


BlackSoft
addikt

Aztaaa :Y 2fps-el jobb az AMD csúcskártyája egy 780-nál, azonnal veszek egyet :U

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2284) Landon válasza keIdor (#2280) üzenetére


Landon
őstag

Igen a TWIMTBP alatt emlekszem en is sokat szitkozodtam...

Vistaboy: Erdekes. Mondjuk ha mar a Ph!-n kozolt adatokat veszem alapul akkor nagyobb a kulonbseg. De ahogy Keldor papa is irta, elsosorban az 1080p/1440p-s teljesitmeny lesz a mervado.

Blacksoft: Hat egyenlore nevetseges de varjuk ki a veget...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2285) #35434496


#35434496
törölt tag

290X is designed to run at 95c so it'll get hot but it won't throttle nor get damaged by this. This is the target they're aiming for. The GPU will run really hot but will still be stable. Jó lett a hűtése. Mi lenne egy kis oc után. 110fok?

[ Szerkesztve ]

(#2286) keIdor válasza #35434496 (#2285) üzenetére


keIdor
titán

Nem egyedi ez. :DDD X1900XT/XTX, 2900XT, voltak ilyenek is ezeknél sem volt ritka. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2287) Vistaboy válasza #35434496 (#2285) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem lassan már nem amiatt aggódunk, hogy tönkremegy a GPU, hanem, hogy mindent elolvaszt maga körül... :) (Troll OFF)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2288) BlackSoft válasza #35434496 (#2285) üzenetére


BlackSoft
addikt

Csak manuálisan fel kell húzni a ventit 100%-ra, és már nem is meleg... :DDD mondjuk ez egy AMD, szóval ilyen venti sebességnél lehet, hogy kelleni fog egy olyan fülvédő, amit a Discovery-n használnak robbantáskor ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2289) #35434496


#35434496
törölt tag

Azért ez több mint ciki, hogy 10nap múlva kiadják a bf4-et a 290/290x kártyákról pedig még nem tudunk semmi hivatalosat. Megjelenés aztán eljut a boltok polcaira utána a vevőhöz. Erre van amd-nek 10 napja vagy bf4 nv karival indul. :DDD Mekkora égés lenne. :DDD

(#2290) BlackSoft válasza #35434496 (#2289) üzenetére


BlackSoft
addikt

Majd azt is meg kéne nézni, hogy BF4 alatt hány fps van a 290x-el 4K-ban :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2291) Landon


Landon
őstag

Mot már nagyon kíváncsi vagyok erre a 290X-re... Nem mondanak róla semmit, de kiengednek ilyen eléggé semmit mondó bencheket melyek inkább ciki mint pozitív... Nem vagyok kristálygömbből nyilván de nekem ennek eléggé égés szaga van. Pláne ahogy ti is mondjátok ennyire közel a BF4-hez. Sokan írják, hogy így akar nagyot durrantani az AMD, de ennyire elhúzni a dolgokat?! :F Persze lehet, hogy még párolják a "csoda driver-t" és ameddig az nem érik be addig nem akarnak kijönni a 290X-el. :DDD /ON

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2292) BlackSoft válasza Landon (#2291) üzenetére


BlackSoft
addikt

Troll: A a csúcs 290X csak 600 dollár lesz, a jó driver pedig külön lesz megvásárolható további 200 dollárért.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2293) #35434496 válasza BlackSoft (#2292) üzenetére


#35434496
törölt tag

Baz..meg :DDD

(#2294) Tirexi válasza BlackSoft (#2283) üzenetére


Tirexi
addikt

(#2295) TTomax válasza Tirexi (#2294) üzenetére


TTomax
nagyúr

Te ez mi már????A GTX780as kombóra gyári intel hűtést tettek???? ;]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2296) BlackSoft válasza Tirexi (#2294) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ja, ráteszek +1mhz-et és kenterbe verem :DDD

(#2295) TTomax: Tényleg, én is csak most látom, hogy ott volt a kutya elásva...Meg lehet manuálisan le volt véve a 780-nak a hűtése is 10%-ra, hogy leboostoljon 600mhz-re ;]

(#2297) Tirexi: XDDDD

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2297) Tirexi válasza TTomax (#2295) üzenetére


Tirexi
addikt

Lehet az a 2 FPS veszteség az NV-nél azért van mert nem tuningolták ott a CPU-t. :Y

Amúgy az egyik képről hiányzott valami így gondoltam kijavítom... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2298) #35434496 válasza Tirexi (#2297) üzenetére


#35434496
törölt tag

:C Tirexi te beteg vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2299) Landon válasza TTomax (#2295) üzenetére


Landon
őstag

Ez az egész egy lejárattatás az AMD részéről. Így akarják lejárattatni az nV-t. Nyilván egy normális tesztben nem egy kartondobozra ilyen semmilyen módon összedobott setup-al méregetnek. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2300) BlackSoft válasza Landon (#2299) üzenetére


BlackSoft
addikt

Röhögnék ha az NV visszavágna egy hasonló dologgal, mert ők is tudnak szégyenletes dolgokat művelni néha :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.