Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) ForRedGlory válasza Landon (#2750) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te jatszottal tul regen az AC-vel. En epp azt tolom ki, mielott ebbe belekezdek. Lathatoan rosszabb a grafikaja, foleg a karakter kidolgozas.

(#2752) Landon válasza ForRedGlory (#2751) üzenetére


Landon
őstag

Kicsit OFF de ha a következő sorrendbe viszem végig a sorozatot az optimális: Arkham Origins, Arkham Asylum, Arkham City? A sorrend ez, nem? Mert még egyiket sem vittem végig. :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2753) Tirexi válasza Landon (#2752) üzenetére


Tirexi
addikt

1) Asylum
2) City
3) Origins

(#2754) Landon válasza Tirexi (#2753) üzenetére


Landon
őstag

Eh? :F Az Origins nem épp azért Origins mert az előzményeket mutatja be? És a játék indulása alapján így is van.

Ahogy nézem ebbe nincs benchmark-oló. Remélem ezt azért mjd pótolják. Kíváncsi vagyok GTX580 nélkül, hogy menne a PhysX de FRAPS-el szenvedni nem nagyon szeretek.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2755) Tirexi válasza Landon (#2754) üzenetére


Tirexi
addikt

Akkor a Star Wars filmeket is kezdjük az új részekkel megnézni. :DDD
Mondjuk nekem mind1 én fél óra alatt meguntam eddig az összes Batman részt.

(#2756) Landon válasza Tirexi (#2755) üzenetére


Landon
őstag

Hat tortenet szempontjabol igen. :P Ha nem lattam volna anno a regi SW reszeket eszembe se jutott volna a regiekkel kezdeni. :F

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2757) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nagyjából 1850 MB VRAM-ot eszik meg 1440p Max FXAA mellett a Batman: Arkham Origins, szóval elég a 2 GB-os kártya "bőven"

(#2758) norb55


norb55
senior tag

ForRedGlory Látom neked van GTX 780SLI-d.
Kérdélsem az lenne, hogy érdemes , jól skálázódik? Leggföképp a full HD-re vagyok kiváncsi . mindenhol hoz minimum 50% töbletet?

(#2759) SzlobiG válasza ForRedGlory (#2757) üzenetére


SzlobiG
félisten

Itt High TXAA-val sincs gond fix 60fps vsyncel.

(#2760) ForRedGlory válasza norb55 (#2758) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahol van SLI profil ott siman van +50%

(#2761) -Solt-


-Solt-
veterán

Tirexi!

Neked hozott valami érdemi előnyt mondjuk ArmA3 alatt a 6 magos CPU?

www.smart-bus.hu

(#2762) Tirexi válasza -Solt- (#2761) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát igazából nem tudom. :DDD
Annyira nem szoktam figyelgetni az FPS értéket csak akkor ha direkt azért megyek, hogy megnézzem.
Szal passz.

[ Szerkesztve ]

(#2763) Tökmindegy válasza -Solt- (#2761) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Öcsém te mibe gondolkodsz megint? :)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#2764) Rexcor


Rexcor
őstag

Kipróbáltam az új Batman-t és 2 perc játék után fatal error-t kaptam és utána pedig semmilyen programot nem tudtam elindítani mert elvileg hiányzott a dx9. Azóta nem merek megint belépni a játékba... :D

(#2765) ForRedGlory válasza Rexcor (#2764) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vedd meg.

(#2766) Rexcor válasza ForRedGlory (#2765) üzenetére


Rexcor
őstag

Meg is fogom ha ki tudom próbálni kicsit és tetszik is, a többi batman játék is megvan, szerettem is őket, de ezt eléggé lehúzták a pontok alapján, szóval gondoltam előbb kipróbálom és nem fizetek ki ennyi pénzt ha nem jön be a játék.

(#2767) -Solt- válasza Tirexi (#2762) üzenetére


-Solt-
veterán

Tedd már meg nekem légyszíves, hogy a Showcases --> Helicopters küldetésben nézel egy GPU kihasználtságot. (nem kell variálni, ahogy elindul a küldetés, maradj egy helyben pár percig)

VGA: teljesen alapon
ArmA3: Gyári ULTRA beállítás.

Köszi...

(#2763) Tökmindegy: Egyelőre csak tájékozódom! :))

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2768) Tökmindegy válasza -Solt- (#2767) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nem lesz jobb a géped:) Pontosítok. Vehetsz bele akármit,ahogy ismerlek annyit baxaxszól apróságokkal,hogy valamit mindig észreveszel ami számodra nem kerek:) Mi lenne ha játszanál és nem GPU kihasználtságot nézegetnél?:)))
Persze mindenkinek megvan a gumicicája , neked ez:) csak mindig elégedetlen leszel akármit is pakolsz össze így.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#2769) -Solt- válasza Tökmindegy (#2768) üzenetére


-Solt-
veterán

Láttad, hogy milyen... azért ez elég idegesítő. :)

www.smart-bus.hu

(#2770) ForRedGlory válasza -Solt- (#2767) üzenetére


ForRedGlory
félisten

30-40%, szóval kalap.... sajnos ez is optimalizálatlan kupac kaka, mint a korábbiak. Pedig hogy bíztam bennük. Hozzá kell tennem, hogy csak levegőben szaggat, szárazföldön nagyon jól fut, csak hát én pont jobban szeretek Armában levegőben "lógni"....10.31-én jön a Single első része, szerintem azzal nem lesz gond. Nem éri meg procit váltani ezért a játékért, mert ezen/nálam is döglődik.

(#2766) Rexcor: Pontszámokkal ne foglalkozz, nagyon jó játék. Azért kapott kevesebb pontot, mert sok újat nem mutat, de amiben erős volt, abban most is az, ráadásul nagyon szépen fut + sokkal szebb, mint az AC. Ha a korábbiak bejöttek, kizárt hogy ebben is csalódnál. Vagy ha igen, visszafizetem az árát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2771) Tökmindegy válasza -Solt- (#2769) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Én lexarnám:)
Na néha röccen egyet ,és akkor mi van. Másik procival majd más lesz a kínod. Mire nem elég az I7 ed 4.5 ön kérdem én? Vagy mennyin is megy?
Alaplapot vegyél nem procit mint mondottam:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#2772) -Solt- válasza ForRedGlory (#2770) üzenetére


-Solt-
veterán

Na jó, de nálad SLI van nem? :)

Nem emiatt váltanék... nem tudok rájönni, hogy mi okozza a nyűgöt nálam, és mivel már minden cserélgetve volt, így marad az alaplap... ha viszont már alaplap csere, akkor leváltanám a 2600K-t ha van értelme...

Elég sok játékban nincs rendesen kihajtva...

(#2771) Tökmindegy: Azon agyalok, hogy lecserélem az alaplapot, de akkor már a procit is! :D Ha csak néha akadozna még feldolgoznám, de itt azért többről van szó... :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2773) FLATRONW válasza -Solt- (#2772) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem használsz valamilyen alaplaphoz kapott programot? Visszagondolva én régebben próbálkoztam az MSI Control Centerrel és még asztalon is voltak beakadások, letöröltem és nem volt semmi bajom. Azóta sem használok hasonló programot, amiben olyan dolgokat lehet állítgatni, ami csak akkor működik 100 százalékosan hogyha a BIOS-ban állítom be.

[ Szerkesztve ]

(#2774) -Solt- válasza FLATRONW (#2773) üzenetére


-Solt-
veterán

ITT meg tudod nézni, hogy mi a nyűgöm pontosan... A videó elején lehet látni, hogy akadozik a kép forgolódás közben, majd kb a videó felétől kisimul... olyannak kéne mindig lennie.

Képtelen vagyok rájönni, hogy miért csinálja ezt. Próbáltam több bios és windows verziót, különböző drivereket. Minden alapon, semmi kiegészítő program nincs fenn, szűz telepítés után is ezt csinálja. USB-k alaplapra dugva, 2.0, 3.0 esetén is ez van.

Próbáltam már másik táppal, másik VGA-val, másik TrackIr-l, semmi változás. Ha fixálom az FPS-t, akkor javul a helyzet, de akkor sem tökéletes.

Memória jó, marad az alaplap, vagy... vagy nem tudom... :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#2775) Tökmindegy válasza -Solt- (#2772) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Te tudod:)
Lehet én azért vagyok gondtalan,mert sose nézek olyanokat mint te. CPU,meg GPU kihasználtság? Kit érdekel:)Mennyen oszt jónapot.Nem megy letörlöm. Fogok én idegeskedni egy retek játék miatt?Meg pénzt szórni .
Meg nem fordulna a fejemben,hogy a jó kis 2500K-mat lecseréljem.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#2776) Tirexi válasza Tökmindegy (#2775) üzenetére


Tirexi
addikt

"CPU,meg GPU kihasználtság? Kit érdekel:)Mennyen oszt jónapot"

Ezzel én is így vagyok. :)
Egyedül az FPS értéket szoktam megnézni csak, hogy leszűrjem mennyire optimalizálatlan játékot kaptunk.
De pl ha látom, hogy jól megy akkor már nem nézegetjük azt sem.

Mondjuk talán még az SLI-nél érdemes megnézni talán azt, hogy egyáltalán megy-e a második GPU. :K

(#2777) Tökmindegy válasza Tirexi (#2776) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nem véletlen találták ki eme mondást ,hogy " boldogok a lelki szegények":)))
Tudatlanság = bodottág:XD

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#2778) Rexcor válasza ForRedGlory (#2770) üzenetére


Rexcor
őstag

Rendben, meggyőztél. :D A pénzvisszafizetésről meg majd beszélünk ha arra kerül a sor. :DDD

(#2779) Rexcor


Rexcor
őstag

Most olvastam a játék topikjában (Batman AO) hogy van akinek max-on 660ti-vel nem esik be 45 fps alá, nekem amikor kipróbáltam már az elején volt hogy 40-ig beesett és többször találkoztam 60 alatti értékekkel mint felettikkel. Ennek nem kellene jobban mennie? :F

(#2780) SzlobiG válasza Rexcor (#2779) üzenetére


SzlobiG
félisten

fizixet tedd normalra meg vedd meg a gémet. Nálam 680-al sincs gond.

(#2781) Firestormhun válasza Rexcor (#2779) üzenetére


Firestormhun
senior tag

1080p, high TXAA, minden max, physx high, stabil 60 fps. Win 7 x64, 331.58 driver.

...

(#2782) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Nem kapcsolódik közvetlen a topic témájához de nincs valakinek egy videókártyája kölcsönbe, Debrecen közelében? :DD
Eladtam az előzőket, az újak még messze vannak, az X79-es platformnál viszont nem szokás az integrált videókártya. BF4-et viszont ki akarom próbálni :))

[ Szerkesztve ]

(#2783) Rexcor válasza Firestormhun (#2781) üzenetére


Rexcor
őstag

Én TXAA-t nem használok, a legrosszabb élsimítás szerintem. 8XMSAA-val is meg tudnád nézni? :R

Az experience-be meg a driver mappánál nektek is R331-et ír ki nem pedig azt hogy 331.58? Lehet hogy valamiért nem jól ment fel az új driver?

(#2784) BlackSoft válasza WaterWawe (#2782) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az szívás...mi lesz helyettük végül? Lemaradtam róla :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2785) Rexcor


Rexcor
őstag

Az előbb amikor beléptem a játékba az elején 80-110 FPS-el ment aztán hirtelen beesett 45-55-re ugyan azon a helyen és úgy is maradt, 55 föle már nem is ment. Remélem ezzel a "verzióval" van a baj és az eredeti játék normálisan fog már futni.

(#2786) WaterWawe válasza BlackSoft (#2784) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ha minden jól megy, 7950 CF.
Nincs kedved feljönni TS-re? :))

(#2787) BlackSoft válasza WaterWawe (#2786) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ó már te is AMD-s leszel? ;] Én lehet szerzek egy 5970-et jövőhéten féláron...
Mehetek TS-re, holnap úgy is délben elég felkelnem, de csak éjfélkor tudok felmenni, addig csak ipad-ről vagyok :W Szal majd jövök 1 óra mulva kb...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2788) ForRedGlory válasza Rexcor (#2779) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#2789) SzlobiG válasza ForRedGlory (#2788) üzenetére


SzlobiG
félisten

:D

(#2790) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

WTF, Batman: Originsben az SLI egyenlő nullával :U
(1440p Max, FXAA)

SLI On:

SLI Off

(#2791) WaterWawe válasza BlackSoft (#2787) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem baj, várunk rád akkor is. :D

(#2792) SzlobiG válasza ForRedGlory (#2790) üzenetére


SzlobiG
félisten

Merre van a bench? Nem találtam.

(#2793) ForRedGlory válasza SzlobiG (#2792) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Így indítsd el commandból:

BatmanOrigins.exe benchmark

(#2794) SzlobiG válasza ForRedGlory (#2793) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

(#2795) Firestormhun válasza Rexcor (#2783) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Beállítások:

Ennyit megy:

(nagyobb képekhez grab&drop új lapra)
Kétszer futtasd a benchmarkot, mert elsőre a töltögetések miatt alacsonyabb a min fps.

[ Szerkesztve ]

...

(#2796) Rexcor válasza Firestormhun (#2795) üzenetére


Rexcor
őstag

Én nem találok sehol se benchmarkot. Hogyan kellene ezt futtatni?

(#2797) ForRedGlory válasza Rexcor (#2796) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem kellett volna haromnal tobbet visszaolvasnod.

(#2798) Sonja


Sonja
veterán

NVIDIA GeForce GTX 780 Ti 3DMark score exposed

Gyorsabb lesz, mint a Titan. :K Várható volt. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2799) BeLucZ válasza Sonja (#2798) üzenetére


BeLucZ
addikt

ez az :P reszkess 290x :P és mindezt gondolom ugyanolyan exkluzív megjelenéssel és fullos ref hűtéssel teszi, avagy minőség a csúcskategóriában....

[ Szerkesztve ]

(#2800) BlackSoft válasza Sonja (#2798) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem rossz, de vajon mi lesz a Titan sorsa? Szerintem vagy lemegy az ára nagyon sokkal, vagy ki lesz vonva.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.