Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) No-kia


No-kia
őstag

másnál is előfordult hogy a szélesvásznú monitoron de csak a 4:3 as felbontásokat ajánlja fel :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2652) Amur


Amur
addikt

Ez a hsz de sokat segített:
"mod: most látom, hogy az előző bajom sem lett orvosolva: le kell szedni az 1.0.1.17-es patchet (ez jó a magyar verzióhoz is) és a feladat kezelőben az nfs.exe affinitásánál az egyik cpu-t ki kell szedni (hogy összesen csak egy maradjon - a game csak egy cpu core-t használjon)"
Köszönöm! az életbe nem jöttem volna rá hogy azért akad a játék mert csak az egyik mag kell neki! :R

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2653) picur78


picur78
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, Most kezdtem el játszani a NFS Undercover-ral xbox 360ona 16 szinten vagyok és elvették az autóim,amiket nyertem hogyan tudom eladni, csak az van ott hogy eltávolít. Iletve a chat-nél ha beírom a kocsi kodját,kiirja hogy megkaptam a bonusz autot de nem látom sehol:(((
Köszi előre is a segítséget
Anita

(#2654) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Üdv,

Kicsit kihaltnak tűnik a fórum, de azért megkérdezem, hátha még valaki lát.
Feltettem a játékot, kb. úgy szaggat, mintha alaplapi VGA-ról szeretném futtatni.
Mindent leveszek minimumra (kivéve a felbontást 1680*1050-en hagyom) és még mindig élvezhetetlen (parányit szaggat és rémesen néz ki).

AMD Athlon64 X2 6000+
3GB RAM
Win7
Radeon 4850 (Catalistban kicsit húzva).

És borzasztóan megy. Valami okos ötlet, miért?
Megjegyzésként.. Assassin's Creed trilógiát most vittem végig, gyakorlatilag majdnem maxon volt a grafika és semmi döcögés.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#2655) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Van a játékban egy meló, amit nem tudok betölteni, mert ha elindítom, akkor mindig ismeretlen hibára való hivatkozással leáll a NFS. Bármi mást tudok játszani, üldözést, károkozást, bármit, csak ezt az egy melót nem tudom elindítani, pediglen meg kellene csinálni, hogy folytatni tudjam a történetet.

Természetesen a játékot többször letöltöttem a steamről, de megoldást nem hozott.

Esetleg valakinek bármi ötlete?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2656) Shilet


Shilet
csendes tag

Húú de rég nem volt itt semmi :Y .Meglepően látom így sok év után is hogy a játék olyan mintha egy béta lenne.Carbon ezerszer szebb volt.Ez fullon is nagyon gagyin néz ki.De 500 ft-ért megérte....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.