Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok!Tudna valaki segíteni!A gondom az lenne hogy a magyarítás nem működik vista alatt.Megpróbáltam XP-n ott működött,de már csináltam vista újrahúzást is és semmi ugyan úgy nem megy a magyarítás.Segítsetek :R

(#2602) p_milan


p_milan
aktív tag

Hello!

Ha valaki tolja xbox360 Liveon, és segítene az acsikat összeszedni, akkor vegyen fel pls.

GT : pintermi.

Köszi! :)

(..(.)..)

(#2603) annamaria válasza p_milan (#2602) üzenetére


annamaria
csendes tag

Áh imádom ezt a játékot :D

(#2604) p_milan válasza annamaria (#2603) üzenetére


p_milan
aktív tag

Nem szeretnél egy Xbox360as kiadást? Mert megvan belőle az 1000G és megválnék tőle. :)

(..(.)..)

(#2605) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek az elmúlt néhány n.f.s-ek közül melyik a legjobb?

piadex2

mod: ill. a kérdést kiegészítendő: melyik az, amelyik a legjobb, ha multiplayerről van szó

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2606) MS74hu válasza piadex2 (#2605) üzenetére


MS74hu
tag

Most Wanted. Nekem nincs meg de ismeröseim mind azt tolják és ök azt mondják hogy okés a game.Vagy az Underground2.

Lenovo Y700

(#2607) piadex2 válasza MS74hu (#2606) üzenetére


piadex2
senior tag

Hello!

Kösz a posztot, de mi a helyzet a jobb grafikával kecsegtető carbonnal, pro streettel és undercoverrel?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2608) MS74hu válasza piadex2 (#2607) üzenetére


MS74hu
tag

Grafika ide vagy oda.Tök mindegy milyen a kinézet ha a belbecs nem ér semmit.De,ez igy van a nagy bűdös életben is. :D A carbon még elzötyög,de a PRO meg az UC. :U Ha szereted a kötött versenyeket akkor a PRO a jo neked mert az csak pályán játszik.UC meg vissza visz az utcákra. Szerintem az NFS széria az Underground után kezdett behalni mert egyre többen jönnek rá hogy csak börlehuzás az egész. :((( Én a Carbont és PRO-t boxon toltam végig ami very butiful volt,de csak a Carbon jött be.Az UC-t pc-n tolom.(tolnám ha néha elövenném) Szerintem ha egy jót akarsz játszani(mert ez a lényeg) akkor valamennyit engedned kell a grafikábol. Hameg jó grafikáju autós versenyt akarsz ako arra ott a GRID. :)) :R

Lenovo Y700

(#2609) piadex2 válasza MS74hu (#2608) üzenetére


piadex2
senior tag

Hello!

Bőrlehúzást úgy is tekinthetjük egy n.f.s.-sel most először találkozónak, mint újabb, szebb verzióját egy régebbi játéknak. Ha így nézem, akkor underground1, ug2, most wanted, carbon vagy undercover? (A pro streetet direkt hagytam ki, mivel az - mint említve - lett nem utcai kocsikázás.)
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2610) MS74hu válasza piadex2 (#2609) üzenetére


MS74hu
tag

Ako ime a sorrend(szerintem): Ug2-MW-Carbon.Vagy szerezd be mindet. :K A MW és Carbonnak se rosz a grafikája. Undercovert meg nemgond ha kihagyod.Konzolokon se aratott nagy sikert. :U

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#2611) piadex2 válasza MS74hu (#2610) üzenetére


piadex2
senior tag

Hello!

Kösz a segítséget. még annyi lenne, hogy a mw/carbon/pro streetnél hogyan lehet hálózatban játszani? Nem látok olyat, hogy "multiplayer".
Ja, közben megnéztem a pro streetet is, és igazából tetszik, csak még szoknom kell az irányítást.
Szóval, mindenkitől kérdezem, hogy hol van a multiplayer?
Előre is kösz a segítséget:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2612) Yeti77


Yeti77
tag

Sziasztok.
Olyan bug van nálam hogy hiányzanak az autók kerekei.
Újraraktam a játékot de ugyanaz.
Ha másik profilt próbálok akkor sincs változás.
Ha valaki találkozott ezzel vagy van valami tippje az irja le légyszives.
Köszi előre is a választ.

(#2613) Matthewsz


Matthewsz
aktív tag

hello, létezik valami beállítás a játékon belül a monitorfrissítésre?
hdmi-n tolnám fullhd-be 50hz-en, de 60hz az alap, amivel nem tökéletes a kép...
tehát van megoldás, vagy ati tray tools kell?

(#2614) Sonja válasza Matthewsz (#2613) üzenetére


Sonja
veterán

Talán van, egy próbát megér. :) Regedit elindít, majd megkeresed a következő ágat:

64bit-es Win alatt - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed Undercover

32bit-es Win alatt - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Need for Speed Undercover

Itt van egy olyan bejegyzés, hogy g_Refresh, aminek az értékét átírod (decimális) 50-re! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2615) Matthewsz válasza Sonja (#2614) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

nagyon szépen köszi :R
most már 50hz, és teljesen kitölti végre a monitort is :C
még1x köszi ;) :DD

(#2616) SPC3RUN


SPC3RUN
tag

nemtom felrakni ezta szar hd patchet nincsis oylan mappám hogy texmod...
a patcheket(magyar) se engedi felrakni....

(#2617) jagada


jagada
őstag

olyan buggal találkozott már valaki, hogy mondjuk rendőrök üldöznek és akció közben egyszercsak kiugrik GPS térképre, majd ha nyomok egy Backspace-t akkor folytatódik a hajsza, de ha mondjuk visszafordulok ugyanott ugyanúgy kiugrik map-ra megint, ha pörgök akkor mindíg kidobál.... :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2618) jagada válasza jagada (#2617) üzenetére


jagada
őstag

senki :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2619) jagada válasza jagada (#2618) üzenetére


jagada
őstag

látom senkise nyomja mán ezt a fost...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2620) idg104


idg104
tag

Szerintem eléggé eltolták ezt a játékot!!! A rombolható épületek összeomlása ugyanolyan mint a MW-ben, meg tele van buggal. Látszik az egész játékon hogy alig vannak az élek simítva, csak az effektek jók. Ja és néha 1-2 autónak árnyéka sincsen.:D Pár percig volt fent a gépemen. Éppen most telepítem a jó öreg ProStreet-et, abban legalább nincsenek ekkora grafikai hibák.:D

(#2621) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Sziasztok! Kisebb-fajta segítséget szeretnék kérni! Mint a két képen is látjátok,van ez a két szürke vonal,és nagyon irritál már.Egyik előttem,másik mögöttem. Egy Radeon X1650-em van,a legfrissebb driverrel,és akármit is állítok játékon bellül,az a két nyomi vonal még mindig ottvan :( Aki tud segítsen! (PM,vagy akár itt is)

Vonal mögöttem
Vonal előttem

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#2622) GEIL


GEIL
addikt

üdv mindenkinek!
2 napja még lelkes voltam hogy végre kipróbálhatom én is az undercover-t. A porsche challenge óta fent van most is a gépemen az összes nfs és végigtoltam mindegyiket nemis egyszer. Már a prostreet-el sem voltam kibékülve, de azért megszoktam.
Eddig kb 3 órát nyomtam az undercovert, patchelve mindennel ami létezik, de nagyon csalódtam....valami nem az igazi :( :(( :((( ......talán ezt is szokni kell :F :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2623) paprika


paprika
aktív tag

Hali. Valaki segítene? :) Egyszerűen 800x próbáltam ellopni a Bugatti Vejront de ha lerázom őket akk nem érek oda stb stb meg 360 nál kinyomnak. Szóval nincsen valami kód vagy Trainer hozzá? Ekkora szerencsétlen játékot.......... :O

(#2624) Alg


Alg
veterán

No, ez is megvolt, végigtoltam, azaz inkább sznvedtem, unalmamban... Az első1-2 óra után már csak az R8 miatt játszottam. A történet a leggyengébb, amit eddig láttam. A végén makdnem falnak mentem, az sem derül ki, miért volt az egész marhaság...:W

Első benyomás, ami végig megmaradt: Ezek kiadták megint a Most Wanted-ot! :W

Párszor eléggé sikerült felidegesítenie a játéknak, pedig nyugodt ember vagyok... Pl. marhára nem látni, melyik kerítésen/hordórakáson lehet átmenni, melyiken nem... Volt, hogy 4-szer egymás után fagyott ki, különböző helyeken...De sorolhatnám a végtelenségig.

Erőforrásigény? Jah kérem, Lenovo T500, P8600@2,4Ghz, Mobility 3650, és folyamatosan 100%-on tekeri a procit, meg verseny közben megállít, mert nem rajzolta még ki az előttem lévő pályarészt :W

Grafika? Évekkel lemaradva, még mindig a MW szintjén, csak tudnám akkor mihez kell neki a bika gép... Ezt a csillogós aszfaltot meg aki kitalálta, az sem normális (Catch up detto):W

Konklúzió? Röviden: Kuka! MW új autókkal, gyengébb történettel, ugyanazokkal az idegesítő hibákkal, de mégis nagyobb erőforrásigénnyel... lehet, hogy fejleszteni is kellene néha...

Hogy valami jót is mondjak... hááát... van benne sok szép autó... :U

Lehet mondani, hogy csak fikázni jöttem ide, de nekem ez a véleményem... Még egy NFS a kukába, 4/10. Talán majd a következő... már harmadjára.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2625) Alg válasza idg104 (#2620) üzenetére


Alg
veterán

Nincs amiben hiba legyen ;]

hányás - sivatag ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2626) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Tényleg nem akartam azért idejönni, hogy lehúzzam ezt a játékot, de megteszem.

Ma délután szépen "kivégeztem" a GRID-et és a múltkori 10 perc "kóstoló" után gondoltam még1x belefogok az NFS széria eme "gyöngyszemébe".

Hát megbántam, ennyire betegszar autós játékkal még nem toltam. Először is optimalizáltság nulla, 30 perc alatt kétszer fagyott ki, nevetségesen könnyű (legalábbis az eleje nagyon "vicces").

Ennyi, akartam pedig tolni vele nagyon, de egyszerűen játszhatatlan. :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2627) Csabee. válasza Kareszovics (#2626) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) eredeti játékkal játszottál hogy kifagyott?

Üdv: Csabee.

(#2628) Kareszovics válasza Csabee. (#2627) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most ebbe inkább ne menjünk bele... :DDD Nem a fagyás volt a fő problémám.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2629) Csabee. válasza Kareszovics (#2628) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD a fagyást annak köszönd ha nem eredeti :D vagy a gépeddel van vmi! :)

más a két játék, a GRID az jobban sikerült.. de majd most jön az új NFS......:)

Üdv: Csabee.

(#2630) pcguru1


pcguru1
őstag

Sziasztók!

Érdeklödnék hogy van-e magyaritás ehhez a game-hez,ha van toljatok egy linket pls :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2631) }{3@Đ$}{0ot válasza pcguru1 (#2630) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

lol man
alapból a játék magyar,csak tudni kell kicsit hackerkedni hozzá!

Start----->Futtatás---->beírod hogy regedit--->keresel egy ilyet hogy "HKEY_LOCAL_MACHINE"---->SOFTWARE---->EA GAMES---->Need for Speed Undecover---Rákatt a mappájára és lejön egy lista jobb oldalt

Keresel olyat hogy Language--->2x rákatt--->beírod hogy Hungarian
Alatta egyel Locale megint 2-szer rákatt--->Beírod hogy hu

És voálá,csoda történt,magyar lett!!!!

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2632) pcguru1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2631) üzenetére


pcguru1
őstag

Köszi :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2633) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello

Hogy tudom az 5.1 es hangot életrekelteni ?
digitálisan van összekötve a gépem az erősítővel (Compact házimozi) .

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2634) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Miért lehet az, hogy karrier módban, ha a városban körözök, vagy éppen versenyzek, akkor meg meg akad a játék: a zene megy, csak nem jelenik meg a következő képkocka (a negatív rekord 5-10 másodperc volt).
Mi lehet a gond?
Konfig: egy E2500-ös 3,75GHz-en, 2GB rammal (mely 800-on megy), és ezek mellett egy alapon futtatott 4850-es (512MB)-s radeon. A tuning tesztelve volt prime95-tel, tehát nem ezzel van gond.
Kösz:

piadex2

mod: próbáltam pl unreal t. 3-at is meg far cry 2-t, de azok mennek mint a szél

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2635) piadex2


piadex2
senior tag

hello!

ha valaki létre tudott a haverokkal hozni eseményt (rabló-pandúr, sprint stb), akkor árulja már el, hogy hogyan lehet, mert nekem nem megy - minden más játéknál megy (cs:s, hl2:d, unreal t. 3 stb)
kösz:

piadex2

mod: most látom, hogy az előző bajom sem lett orvosolva: le kell szedni az 1.0.1.17-es patchet (ez jó a magyar verzióhoz is) és a feladat kezelőben az nfs.exe affinitásánál az egyik cpu-t ki kell szedni (hogy összesen csak egy maradjon - a game csak egy cpu core-t használjon)

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2636) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hát ez komoly game :DDD , olyan mintha a játék menet fellenne 2-3x-osára gyorsítva ez normális? (mondjuk nekem tetszik felpörgök mint állat)

Amúgy a tuningnál a végsebességre nyomom a csúszkát fullra és így is leslusszol a SRT10 346-nál?! :F (a kocsi maxon és már egy csomó bónuuszom is van.
A veyron-nak mi a vége? Csak hogy érdemes-e megvenni?
Ford GT-nek mi a vége?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2637) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Elméletileg nincs LAN (pontosabban gyak.ilag sincs) a játékban, de azt lehet hallani, hogy egy bizonyos "hamachi" nevű szoftverrel gyakorlatilag lehet lanozni.
Valaki le tudná ezt nekem írni pontosan, hogy hogyan?
Kösz előre is:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2638) piadex2


piadex2
senior tag

Hello!

Nyomja ezt valaki multiban?
Ha igen, keressen meg legyen szíves.
Nagyon kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2639) piadex2


piadex2
senior tag

Hello!

Arra gondoltam, hogy legjobban akkor lehetne multizni, ha undercover szervert csinál az ember. Ha van valakinek valami ötlete vagy leírása stb, akkor ne tartsa vissza.
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2640) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy az Iphone verzió az jó az Érintő Képernyős Nokia 5230-ra?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#2641) Sonja válasza Brucehun (#2640) üzenetére


Sonja
veterán

Nem.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2642) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!
Azt a mappát vagy fájt hol találom ami azt regisztrálja hogy hányszár lett rá telepítve az NFS UC, mert feltettem és ez az üzenet fogad engem (eredeti a game, nem szeretném újra regisztálni!)?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#2643) piadex2


piadex2
senior tag

sziasztok!

valaki tud valami módszert arra, hogy egy csapásra (versenyek nélkül) az enyém legyen az összes - játékban elérhető - kocsi?
Kösz:

piadex2

mod: miért lehet az, hogy néha kilép a program, s a szokásos üzenet jön be: "elküldi-e a microsoftnak a hibát?"

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#2644) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Látom elég régen nem járt erre senki de hátha benéz még valaki:

Hosszú idő után leporoltam a játékot és felraktam. Az eredmény roppant módon elszomorított.
1280*1024 felbontáson még közepes beállításokon is szaggat a játék az adataimnál szereplő konfiggal.
A fraps szerint 60 fps van így is és full full beállításokkal is mégis szaggat :W
Ez mitől lehet ?

várom a válaszokat hátha tudtok segíteni!

üdv.: smiti

(#2645) icons


icons
addikt

Gondoltam kipróbálom ezt az NFSt is... hát kár volt.

Anno ha jól emlékszem az NFS III-mal kezdtem pályafutásomat, utána 4 (HS), Porse Unleashed, stbstb, MW, Carbon. A kedvencem az U2 volt, illetve a MW. De a Carbon se sikerült rosszra, azt is élveztem, de azért utol nem érte az előzőket :). Az U2ben még voltak furcsaságok (206os 320as végsebességgel dragben, vagy amikor letolja a Skylineomat egyenesben 300körül :) ), de a MW majdhogynem hibátlan volt.

Pro Streetet felraktam ,de nem futott sajnos akkor a gépemen, az eleje tetszett. (Lancerig jutottam el).
A következő ígéretes példány az Undercover lett volna. Na ez valami kalap szar. De tényleg. Megszereztem az Elise-t, de egyik verseny sem kihívás. Nem vesztettem, de mindig min. 10másodpercet verek a többiekre, pedig nem vagyok profi. Nehézséget (tudtom szerint) nem lehet állítani. A kanyarokban egyszerűen vicc az autó, még fékeznem sem kell (240SX: egyenesben 260, kanyarban 220 :) ), az egész irányítás egy rossz poén, ennyire arcade játékkal még életemben nem játszottam. A többi része (tuning, stb) is hasonlóan el van hibázva, az egész egyszerűen nem lett összerakva meggondoltan (nincs felvezetés, nincs semmi útmutató, csak nesze itt a játék, nyomd a gázt)
Ráadásul csúnyább max grafikán mint a MW...

Én nem tudom mi akar ez a játék lenni, de senkinek sem ajánlom, hogy megszerezze bármilyen formában a játékot, inkább Hello Kitty, de komolyan...
Értem én, hogy évente jönnek ki az új NFSek, de ezzel minden eddigi szint alá adtak...

(#2646) johny81


johny81
tag

Hi

Egy kis segítség kellene. Van egy logitech momo racing kormányom és ennél a jákénál úgy érzekeli mintha valamelyik kpedált állandoan nyomnám.Már a menübe is állandoan felfele megy.Van valami megoldás rá?. Más nfs-nél jó müxik. vezérlő pultba is rendesen megy.

(#2647) Topee2


Topee2
csendes tag

Hali nem tudom hogy olvassa-e egyáltalán valaki de az a gondom hogy nagyon grafikahibás nálam játék.A grafikán minden fullon van (élsimítás,stb.)és mégse jó.A felbontás 1680X1050 mint monitorom,vidkártyám....Procim intel q6600(4X2.4)vid kártyám nvidia geforce 9600gt(512mb).A kártyám kevés hozzá??Akadni nem akad.ha sikerül mellékelek egy képet pár észrevehetőt kiemeltem benne.És még egy kérdés...mi az a v-sync??Mert az én monitor syncmaster de nem tudom mire jó.Az az a funkció hogyha sötét árnyalatok vannak akkor fényerő is lemegy és fordítva???válaszotokat kösz.(Ui.:a kép sarkait lehúztam mert túl nagy volt...)(a jelenség jól megfigyelhető pl. a spoileron de full képernyőn ez így élvezhetetlen bár ezen a kicsi képen nem nagyon látni..)

(#2648) Topee2 válasza johny81 (#2646) üzenetére


Topee2
csendes tag

hát várd meg shift2 és nekerázzálezzel..énis azt teszem már nem sok idő..pá

(#2649) CJ3


CJ3
senior tag

Szerintem ez még elég jó NFS(Undercover) most raktam fel gépre........
Jó verdák jó story, pörgés, tuning ;]

Underground, Most Wanted, Carbon, Undercover........Ezek viszik a pálmát :R

Crypto

(#2650) barack1997


barack1997
senior tag

Nagy gondba vagyok emberek! A Zack Evo-s küldijét nem tom kivinni, vagy lezuznak vagy nemtok elmenekülni :S

(#2651) No-kia


No-kia
őstag

másnál is előfordult hogy a szélesvásznú monitoron de csak a 4:3 as felbontásokat ajánlja fel :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2652) Amur


Amur
addikt

Ez a hsz de sokat segített:
"mod: most látom, hogy az előző bajom sem lett orvosolva: le kell szedni az 1.0.1.17-es patchet (ez jó a magyar verzióhoz is) és a feladat kezelőben az nfs.exe affinitásánál az egyik cpu-t ki kell szedni (hogy összesen csak egy maradjon - a game csak egy cpu core-t használjon)"
Köszönöm! az életbe nem jöttem volna rá hogy azért akad a játék mert csak az egyik mag kell neki! :R

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2653) picur78


picur78
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, Most kezdtem el játszani a NFS Undercover-ral xbox 360ona 16 szinten vagyok és elvették az autóim,amiket nyertem hogyan tudom eladni, csak az van ott hogy eltávolít. Iletve a chat-nél ha beírom a kocsi kodját,kiirja hogy megkaptam a bonusz autot de nem látom sehol:(((
Köszi előre is a segítséget
Anita

(#2654) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Üdv,

Kicsit kihaltnak tűnik a fórum, de azért megkérdezem, hátha még valaki lát.
Feltettem a játékot, kb. úgy szaggat, mintha alaplapi VGA-ról szeretném futtatni.
Mindent leveszek minimumra (kivéve a felbontást 1680*1050-en hagyom) és még mindig élvezhetetlen (parányit szaggat és rémesen néz ki).

AMD Athlon64 X2 6000+
3GB RAM
Win7
Radeon 4850 (Catalistban kicsit húzva).

És borzasztóan megy. Valami okos ötlet, miért?
Megjegyzésként.. Assassin's Creed trilógiát most vittem végig, gyakorlatilag majdnem maxon volt a grafika és semmi döcögés.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#2655) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Van a játékban egy meló, amit nem tudok betölteni, mert ha elindítom, akkor mindig ismeretlen hibára való hivatkozással leáll a NFS. Bármi mást tudok játszani, üldözést, károkozást, bármit, csak ezt az egy melót nem tudom elindítani, pediglen meg kellene csinálni, hogy folytatni tudjam a történetet.

Természetesen a játékot többször letöltöttem a steamről, de megoldást nem hozott.

Esetleg valakinek bármi ötlete?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2656) Shilet


Shilet
csendes tag

Húú de rég nem volt itt semmi :Y .Meglepően látom így sok év után is hogy a játék olyan mintha egy béta lenne.Carbon ezerszer szebb volt.Ez fullon is nagyon gagyin néz ki.De 500 ft-ért megérte....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.