Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) - = Zk = - válasza Sirandrish (#2250) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
igen pont Őrá gondoltam.....sztem éppen elegendő egykis kigyorsításokhoz...bár ha úgjyön össze a pénz megeshet hogy egy 740D lesz belőle,akkoraztán reszkess 16ker ;]
hasznaltautó-n nézegettem énis őket...de lehet külföldi járgány lesz belőle...
NFS 4hez nagyonsok BMW-m van...740i sport,M5 II,stb...
(vmikor énis linkeltem ezt az autót :K )

szabadna tudni a Te TOP 5-ödet? ;) :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2252) Sirandrish válasza - = Zk = - (#2251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb így néz ki..az alső a fav...Persze ez a Márkán belüli TOP5:)

5.

4.

3.

2.

1.

:R

Egyébként ha Most mindent szem előtt tartanék és elég sok Pénzem lenne akkor Hiába is a BMW Fanatizmus , ŐT választanám-->

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2253) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az reális, hogy 9-es szintű vagyok, és még mindig lazán megcsinálom a küldiket nagyrészt Dominate-re a Lotus Elise-szel? Mikor érdemes váltani, és mire? (A garázsban már van egy TT és egy Evo.)

Dive ever, work never.

(#2254) - = Zk = - válasza Sirandrish (#2252) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes TOP 5.... ;)
a nagy favorittal meg megtudlak érteni..szép lett az új Passat...!Le a kalappal...de nekem a régiek is bejöttek.egy idöben rávoltam kattanva a Skoda SuperB-re....a régire :C

hogy necsak OFF legyen:
my BMWs in Undercover..az egyszerűség híve vagyok :U

(#2255):úgyszintén..majdnem kettétötem a billemet...!!hogy jellemeznéd a végkifejletét a játéknak?..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2255) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2253) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha jól rémlik akkor 13-14körül kezd el bekeményiteni...bár volt olyan akinek állitólag nem lett nehezebb én a végefele már sz*ptam keményen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2256) raskolnikoff válasza Sirandrish (#2255) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Egyébként mikor megvettem a Paganit utána már nem volt annyi szopás...az utso küldi tiszta lájtos volt a Gmachez képest. kb 4 perc alatt megvolt és ezalatt csomószor eltuntek a rendőrők is.

Valahogy nagyon hülyén van beprogramozva a csalás, összevissza csinálja.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2257) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Megyeri híd az Undercoverben

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2258) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2255) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem is a nehézség a furcsa, hanem hogy van több 10 autó a játékban, és én már több, mint 55%-át megcsináltam és még mindig az első megnyert autóval vagyok.

Kíváncsiságból feltuingoltam az Evo-t és hiába drágább, meg magasabb kategóriás, szerintem szarabb, mint az Elise...

Dive ever, work never.

(#2259) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na most hogy vége lett elkezdett csalni a kis szemét genyó mocskos rohadék de undoritóan. Tuneup shredderrel apritottam le a k.a.-t

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2260) Sam8888 válasza den80 (#2215) üzenetére


Sam8888
tag

Vegyél másik billentyűzetet, vagy állítsd át az irányítást, pl a wasd gombokra...

(#2261) Sam8888 válasza Gabeee (#2219) üzenetére


Sam8888
tag

Borzalom. Kormánnyal és billentyűzettel is. Ami jó kormánnyal az a Live For Speed. :))

lúzer

Nekemis x1600 mobility van, 1GB rammal és tök jól fut, úgyhogy nálad is mennie kell...

[ Szerkesztve ]

(#2262) Sirandrish válasza raskolnikoff (#2256) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor lehet az állt a szopásaim mögöt hogy én Végig Gallardoval vittem:)

F-ECT$ nem szarabb az csak szokatlan..énis mikor vettem az Murcsét (lambo) akkor néztem hogy a csikjai sokkal jobbak voltak mint a Gallardonak..mégse tudtam vele olyan jó menni...aztán mikor végigvittem kocsikáztam picit amazzal és jó az csak tényleg szokni kell..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2263) szoszo33


szoszo33
csendes tag

Csao még nem vettem meg a gamet, de itt a hozzászolások miatt kezdek kicsit aggódni a gépigénye miatt.
Valaki el tudná mondani, hogy mi kell neki?

(#2264) szoszo33 válasza szoszo33 (#2263) üzenetére


szoszo33
csendes tag

Közbe találtam egy ilyet ha érdekel valakit :) esetleg gáspár laci rajongó
http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1707/reporter/count

(#2265) F-ECT$ válasza szoszo33 (#2263) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem látjuk milyen géped van, ha leírod biztosan tudnak tapasztalatokat írni. Nekem mondjuk nincs vele gondom, de ez nem sokat jelent.
Viszont az elmosódás kurvára nem tetszik, kikapcsolni nem lehet, és a legszebb, hogy láttam X360-on, és ott nem mosta el ennyire a kép széleit, és így élvezhetőbb is volt az összhatás...

Dive ever, work never.

(#2266) remington2 válasza F-ECT$ (#2265) üzenetére


remington2
senior tag

Üdv!

A motion blur 90%-át a "világ effektek" maximum fokozatától eggyel kisebb beállítási lehetőség eltünteti, és máshoz nem nyúl, legalábbis én nem vettem észre.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2267) F-ECT$ válasza remington2 (#2266) üzenetére


F-ECT$
titán

Áááááá! Kösziiiiiiiiiiiii! :C :D

Dive ever, work never.

(#2268) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2262) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát a lassabban gyorsul, kevésbé tapad, bár 20 km/h-val gyorsabban megy összességében azt jelenti nálam, hogy szarabb. Állítólag 13-as szinttől nehezebb lesz, de én attól tartok, hogy a nehézség dinamikusan állítódik be az autódhoz...

Dive ever, work never.

(#2269) funky01


funky01
csendes tag

Nálam tökéletesen működik a játék. Igaz egy kicsit gyenge vezetési élményt nyújt.
Nekem sajnos nincs még kormányom, de majd beszerzek egyet. Persze ha csak sokkal jobb játékélményt nyújt. :DD

(#2270) F-ECT$ válasza funky01 (#2269) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb ég és föld. De tényleg. Pl tudsz tartani fordulatszámot (induláskor, drag versenyen kifejezetten előnyös), kis ívű kanyarnál nem a gombot kell ütemesen nyomkodni, hanem pontosan tudod tartani az ívet, nem kell várni az automata váltóra (főleg visszakapcsoaláskor jön jól), stb. És persze ha FF-eset veszel, akkor érzed a talaj változásait, ha neked jönnek hátulról, stb, szóval nagyon király.

Beruházni viszont csak akkor érdemes, ha sokat játszol autós játékokkal. Hogy most milyet érdemes venni, azt nem tudom, nekem Logitech Momo Force-om van évek óta: teljesen meg vagyok vele elégedve, de volt vagy 40e Ft, gondolom a jó minőségűek azóta sem lettek olcsóbbak...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2271) Randall1017


Randall1017
tag

Sziasztok!

Nem lehet valahogyan akadásmentesíteni a játékot?

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#2272) F-ECT$ válasza Randall1017 (#2271) üzenetére


F-ECT$
titán

VGA: perpill nincs - hát így nehéz lesz :D
Nekem 4870-nel nem akad...

Dive ever, work never.

(#2273) Randall1017 válasza F-ECT$ (#2272) üzenetére


Randall1017
tag

nem annála gépnél vagyok :DDD itt 4850 van ;)

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#2274) Dani_kp válasza F-ECT$ (#2253) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az Audi TT-t válaszd!!! Én kíváncsiságból feltuningoltam az autót és igen kellemeset csalódtam benne, amint az elején megnyertem feltuneroltam és majdnem azzal vittem végig az egész gémet. Később vettem egy corvette z06-ost, erre is érdemes átváltani amint fel lesz oldva. De visszatérve a TT-re érdemes belekölteni a pénzt a teljesítmény és az irányítás tuningba! Ha már a profi cuccok lesznek benne akkor a kocsi 200 mp/h-val azaz 320 km/h-val fog menni!

https://ingatlan.com/33821564

(#2275) funky01


funky01
csendes tag

Amúgy én arra számítottam, hogy több lesz benne az új autó, ami még eddig soha nem volt a játékban. :U

(#2276) enwoy válasza funky01 (#2275) üzenetére


enwoy
csendes tag

Mit akarsz még? Lada Nivát? Az elég nagy lenne ha azzal üldözne a rendőr. Na jó egy Peugeot 407 lehet, hogy beleférne

Markus Schulcz - The New World

(#2277) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2268) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah jó én mondjuk arra gondoltam mikor az értékei is jobbak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2278) darál0w válasza F-ECT$ (#2253) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ameddig tudod vigyed vele,de amint váltani tudsz egy lambo gallardora akkor tedd meg.
sztm a játékban a legjobban "megkomponált" kocsi :D
gyors,yol irányíthato.
de mondjuk a viper se rossz.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2279) barnam_ válasza darál0w (#2278) üzenetére


barnam_
nagyúr

tegnap próbáltam a Pagani Zonda-t, jól irányítható, gyors is.

(#2280) Gabeee


Gabeee
tag

Tier 2-es autónak tényleg jó a Dodge Viper, nekem bejött. Más kettes szintűt nem is próbáltam.
Tier 1-et Pagani Zondával kezdtem, most egy Bugatti Veyronom van. 18-a-s szinttől már nem egyszerű, szinte örömünnep, ha nem helikopterrel jönnek rám. Most 93%-nál járok, itt már minden megnyert verseny ajándék! :D

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#2281) rootkiller válasza Sirandrish (#2252) üzenetére


rootkiller
őstag

Egyik ismerősnek van egy 3as coupé, méghozzá 335xi, rendszeresen nyomulok vele. Kúrvajóó. :D

Artengo TR 990 Pro

(#2282) Sirandrish válasza rootkiller (#2281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meghiszem azt..én egyszer ültem haver apjának a 3as BMW-jében de majd beszartam...nagyon jo kis gépek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2283) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Kocsik a Garázsban 95%-nál... de már csak Unalmamba veszek autókat,és Tuningolok!

[link]
[link]
[link]
[link]

Most egy Lambot fogok feltuningolni és akkor arról is dobok fel Képet;);)

Lehet Fikázni a Kocsiaimat;);) :DDD .. xD

[ Szerkesztve ]

(#2284) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2283) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a Porse olyan mint egy rossz zebra:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2285) Tomi 16 válasza Sirandrish (#2284) üzenetére


Tomi 16
őstag

Ilyen Egyedi Zebramintás Porschet csináltam Csak nektek;)

(#2286) dinka.86 válasza Sirandrish (#2248) üzenetére


dinka.86
aktív tag

Arrafelé az 1.8 mellé jár turbó is... :U
lehet nézne egyet a magabiztos hathengeres tulaj :P

(#2287) Tomi 16


Tomi 16
őstag

és egyGumiÉgetsé Feeling... [link]

[ Szerkesztve ]

(#2288) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2285) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem biztosan nem mert ez nem az én izlésem:DD

dinka: :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2289) Tomi 16 válasza Sirandrish (#2288) üzenetére


Tomi 16
őstag

akkor annak aki szereti a Fekete vs Fehér Színvilágot...xD

(#2290) Sirandrish válasza Tomi 16 (#2289) üzenetére


Sirandrish
legenda

a szinekkel nincs bajom csak a megvalósitással.. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2291) dinka.86 válasza Sirandrish (#2288) üzenetére


dinka.86
aktív tag

cupra ;]

(#2292) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

..nemtom Ti hogyvagytok vele,de én hiányoltam a játékból a Carbon-féle Látvány/Ültetés-t...
amikor függetlenül a megvásárolt futóműtuningtól,az autót elég keményen a földhöz tudtad ragasztani...

Megyeri-híd

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2293) darál0w


darál0w
Jómunkásember

amikor először végigtoltam,akkor amint meg tudtam venni a galardot meg is vettem és azzal mentem végig.sztm nem egy nagy cucc.
elkezdtem ujra 2milliárd pézzel :D
így élvezetesebb.minden versenyen uj auto :DD
és egy kis off.
[ha vki ért hozzá akkor írjon.]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2294) enwoy


enwoy
csendes tag

Gáspár Laceee hasít

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Markus Schulcz - The New World

(#2295) funky01 válasza enwoy (#2294) üzenetére


funky01
csendes tag

Nem is tudtam, hogy ezt a részt is a Lacival készítették !

(#2296) Sirandrish válasza enwoy (#2294) üzenetére


Sirandrish
legenda

éés közben a lábáraléptek vagy mitől van ilyen arca?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2297) funky01 válasza Sirandrish (#2296) üzenetére


funky01
csendes tag

Óriási beleéléssel játszik ! :DD :)) :DDD :C

(#2298) enwoy válasza Sirandrish (#2296) üzenetére


enwoy
csendes tag

Vagy belaggolt neki és elkapta a yard :DD

Markus Schulcz - The New World

(#2299) Vandit. válasza enwoy (#2294) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt nem kellett volna. Ilyenkor előtörnek belőlem az érzések. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2300) rootkiller válasza dinka.86 (#2286) üzenetére


rootkiller
őstag

Az méég haggyááá, az 1,4re is. Főleg az új Ibiza Cuprában 180LE-t tud, és egy 7speed DSG asszisztál neki.

Artengo TR 990 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.