Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2402) buller16


buller16
csendes tag

Jó nincs teljesen rendben, hogy ha nekimész olyan lepattansz róla... de jobb, hogy nagyobb a kihívás, mint a MW-ben...

(#2405) barnam_ válasza #62239488 (#2404) üzenetére


barnam_
nagyúr

egyáltalán nem egy EA minőséget kaptunk
mért, van olyan hogy EA minőség? :DDD

(#2406) buller16


buller16
csendes tag

Miért kapkodták volna el??
komolyabb hiba szerintem nincs benne...

(#2407) Sirandrish válasza barnam_ (#2405) üzenetére


Sirandrish
legenda

van...és mi pont azt kaptuk..:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2408) buller16


buller16
csendes tag

hát nemtom... szerintem azért igen is beszélhetünk EA minőségről...ott van pl a red alert meg ugye a különböző szimulátorjátékok fifa stb... és a need for speed is egy iszonyat jó játék...ha bele gondoltok a maga ideében korszakalkotó volt...és ez a része is minőségi...

(#2409) Sirandrish válasza buller16 (#2408) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Red Alertben csak kiadó...
plussz a Red Alert nem az évi szemétmennyiséget növeli mint a Fifa és az NFS...
Fifa mint szimulátor?:DDD
Ezt te sem gondolod komolyan..

Egyvalamibe igazad van..a maga idejében...azaz az NFS 2-3 idejében..aztán volt egy nagy Durr még az Underground...de azóta elég gyér a szinvonal..és ez elmondható bármelyik belső fejlesztésükre mint a Fifa...legalábbis a PC-s verzió...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2411) Sirandrish válasza #36067328 (#2410) üzenetére


Sirandrish
legenda

de még 60%os is alig:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2412) buller16


buller16
csendes tag

Jó a Fifa csak félig az... :)
de én nekem pl a MW is minőségi volt, meg ez is az... a Ps gyengébb lett legalábbis sztem de attól függetlenül az EA minőség sztem még ma is megvan...ma is egy nagy név

(#2414) Sirandrish válasza buller16 (#2412) üzenetére


Sirandrish
legenda

jól mondod...egy nagy név..sajna nulla kreativitással és 100%os pénzlehuzó szándékkal..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2415) buller16


buller16
csendes tag

hát nemtom... vmilyen szinten minden hasonló gyártó lehúzza az embereket...de ők szerintem kreatívak...

(#2417) gabi0725


gabi0725
csendes tag

Így van. Még 4-5 évvel ezelőtt vagy régebben az ő játékaik voltak a legjobbak a piacon.Minden nagy nevet ők adtak ki.Aztán előjöttek a rókabőr effektussal, és most már csak a középmezőnyben vannak maximum... :(

Never go full retard

(#2418) gorgo11


gorgo11
csendes tag

Ami a gta4 körül volt azért az is megért egy misét. És szerintem nem fog ez hosszútávon menni mert előbb utóbb észbekapnak.

(#2419) Fitti válasza enjoy018 (#2375) üzenetére


Fitti
tag

Érdekes nekem fullon van. 1280*1024, 4Xaa, AF bekapcsolva, fullon az autó meg minden és megy gyönyörűen. Nem akad egyáltalán. Pedig nem erős már a gépem. A test drive is fullon megy, de 28-30 FPS. Itt még nem mértem, de meg fogom. :D

(#2421) buller16


buller16
csendes tag

Ha megnézed a Fifa-t amit ugye szintén ők csináltak, az kb évről évre jobb...még a kommentátori dumák is...és ez az nfs-el is így van...ok h nem olyan korszakalkotó mint régen, de élvezhető a játék és egy végigjátszást szerintem mindenképpen megér... :)

(#2423) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Kipróbáltam a játékot. Vhogy művinek tűnik az egész város... Látszik, hogy a MW népszerűségét látva megpróbáltak egy "Most Wanted 2"-t csinálni. Nem sikerült. :(

(#2425) Sirandrish válasza WonderCSabo (#2423) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem bizony..ez Jobb mint az MW..nekem az MW nagyon nem tetszett ezt meg végignyomtam és jó volt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2426) buller16


buller16
csendes tag

Nekem ind2 nagyon bejött, de ha választani kéne, akkor egyértelműen ez jobban tetszik, mint a Most Wanted

(#2428) trialboj válasza #62239488 (#2427) üzenetére


trialboj
őstag

A jatek nkm elso benyomasra tetszett, sajnos kesobb rajottem, hogy csak azert mert ez volt az elso jatek amit kiprobaltam az xboxon, s mivel nkm teljesen uj vilag ezert mindennek orultem volna. Igy hogy jobban megfigyelem, sok a hiba a jatekban. Pl ami engem a legjobban idegesit, hogy az uldozottsegi szint nem a korozottsegtol fugg, volt hogy 1es uldozottsegnel proschek es helikopter uldozott... akkor minek van ott ha ugysem mervado? A kocsi torik az tetszik, viszont csak 1 versenytipusban van totaled, a tobbiben agyongyepalhatom. S vegul, ez sem kerult nagyobb erofeszitesbe befejezni mint a carbont, pedig mikor felraktam igazan azt sem tudtam h hogy fogjam meg a controllert, es kb 5 nap alatt vegigvittem napi 2 ora jatekkal! Egyedul a tunning miatt erdemes jatszani, az nagyon jol meg lett oldva :D

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2429) Barthezz2 válasza #62239488 (#2427) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nálam azzal is siralmas, hozzá sem érek és már fordul 90 fokot.. ráadásul állítani sem lehet :(((

Everybody lies.

(#2430) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ezt a játékot tényleg egy hétig uninstallálja?
Már vagy 10 perce szenved de még sehol se jár..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2431) Rossi


Rossi
addikt

Végre végigjátszottam (ennyit megérdemel az NFS sorozat tőlem, bár a PS-et végig se toltam, de cssss....), majd kilépés és uninstall. Meg is hálálta a törődést azzal, hogy baromi lassan törlődött...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2432) darál0w


darál0w
Jómunkásember

nálam is ugyan erre sorsra jutott...de nálam gyorsan ment az uninstall... vagy csak sokáig toltam azt a barnát :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2433) <.RicHarD.>


<.RicHarD.>
tag

Szinten..Feltettem,jatszottam vele 1 orat,es delete. :(

Quad Core :)..Mert szeretem ha félgőzzel dolgozik a proci egy kicsit..^_^

(#2434) changbácsi


changbácsi
tag

Látjátok a konfigomat...
Egy ilyen konfiggal miért esik le minden maxon(kivéve AA az csak 2x) 1280 x 1024 be az FPS 30 ra? Nálatok is ez van?

CsÁ

(#2435) Zolexx válasza changbácsi (#2434) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Én konfigommal, ugyanilyen felbontáson , teljesen ugyanilyen beállitáson mint neked, min.: 26 FPS-re esik le Nagyon! ritkán de azt se lehet észrevenni nagyon.. 8.12 catalist-al. Fura mi? pedig a 8800gt jobb sokkal..

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2436) No-kia


No-kia
őstag

ha két nem feltétlenül erdeti játék van két gépen akkor azzal lehet lanozni? :B :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2437) feka007


feka007
nagyúr

Végre vmi történik Remélem ezzel befejeződik ennek a kutyaguminak a gyártása... :R
Az "ez is jobb mint a semmi" közmondás ennél a játéknál a fordítottjára változik: A Semmi is jobb lesz, mint ez :K

[ Szerkesztve ]

(#2438) domi007 válasza feka007 (#2437) üzenetére


domi007
őstag

Szép a Dacia: jó ha van, de jobb ha nincs->népbölcsesség.

Ezekután szabadon:
Szép a Need for speed: jó ha van, de jobb ha nincs :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2439) Ice!?


Ice!?
őstag

Nah, ma volt egy uninstall. :)

(#2440) zsolt1129 válasza Ice!? (#2439) üzenetére


zsolt1129
addikt

:DD
Nekem már 2 hete

(#2441) Ice!? válasza zsolt1129 (#2440) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD :DDD :C

(#2442) stvnppp válasza feka007 (#2437) üzenetére


stvnppp
senior tag

Mondjuk szerintem Nektek fog a legjobban hiányozni, ha az egészet felteszik a polcra... Mit fogtok akkor szidni? ;]
Talán jobb is így, hátha ülepszik egy kicsit a sorozat, és akkor majd néhány év múlva olyan NFS-t kapunk, amivel évekig fogunk játszani. :P

[ Szerkesztve ]

(#2443) zsoltee10 válasza feka007 (#2437) üzenetére


zsoltee10
addikt

iszonyú messze van már a sorozat hajdani fényétől. én még mindig azt mondom, hogy az 5. volt a legjobb rész a porsche történelemmel, meg a 4, és az underground az ötlet és a hangulat miatt. ennyi. én az 5. részig végig vittem mindet, meg az undergorundot. a többi gáz, és sajnálom, hogy ezzé lett. 2-3 évente kellett volna kiadni egy-egy részt, nem fosni egymás után a gyengébbnél gyengébb vackokat. talán majd egyszer feléled, és méltó lesz a névhez. :(

(#2444) Dj.darth


Dj.darth
tag

Ebben is meglehet csinálni! 2

[ Szerkesztve ]

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#2445) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Helo
Valami megoldás a dúrva fps laggra?? mert ez szánalmas egyszer kúrvagyors a játék aztán meg belassul ... vicc jácchatatlan... Segítséget előre köszönöm

(#2446) feka007 válasza zsoltee10 (#2443) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem még az U2 + MW is tetszett. A Carbonra azthittem hogy a mélypont, utána jött egy még sokkal rosszabb PS (viszont ebben legalább volt ötlet, legalábbis változás), ez a mostani meg szót sem érdemel... Azt hitték hogy a végtelenségig csinálhatják ezt, akár jó akár ilyen szar, merthogy ez az NFS, szerencsére a mostani résszel végre befürödtek...

(#2447) athomi válasza feka007 (#2437) üzenetére


athomi
veterán

Pihenőre kellene tenni két-három évre a játékot, a Black Box helyett pedig vki mással készíttetni a játékot. Ők már teljesen kiégtek, ennek ékes bizonyítéka az Undercover.

(#2448) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok.

Az érdekelne engem, hogy ki lehet-e iktatni a játékban a rendőröket valahogy, mert nagyon idegesítőek. Én csak autózni szeretnék, felfedezni a bejárható területeket ( ugye erre nemigazán van lehetőség, amikor szágúldozik az ember, nyomában a rendőrökkel ), meg hasonlók, de a zsaruktól egyszerűen nem lehet. Teljesen felidegesítenek, mert minden apróság miatt elkezdenek űldözni és szinte lehetetlen lerázni őket... :((( Így pedig élvezhetetlen a játék. Rendőrok voltak pl a M.W.-ban is, de azok nem voltak ennyire idegesítőek ( nameg nem is volt belőlük ennyi ).
Szóval erre kéne nekem vmi megoldás, hogy "kikapcsoljam" őket.

(#2449) joshua7 válasza feka007 (#2437) üzenetére


joshua7
veterán

Azóta cáfolat is megjött erre.

Semper Fi

(#2450) feka007 válasza joshua7 (#2449) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem mind1, én jövőre már le se fogom tölteni, nem érdekel egyáltalán, mert úgyis egy szar lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.