Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Str8 sk8r válasza Ant@ (#2498) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én kb a game felénél(vagy egy kicsit túl rajta) járok, és nagyon úgy fest, hogy minden kategóriából egyet lehet választani... :K ...

...Celithrandi: nekem a laptopon autómatikus konfigurálás mellett is nagyjából ennyi... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2502) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok! Összekötöttem a tv-t a géppel DualViewmódba, ha filmet nézek csak áthúzom a képernyőt a másik módba,de itt nem működik, valakinek van erre tippje??

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2503) spacer


spacer
aktív tag

Hát én is végignyomtam. Se eleje, se vége, egyszer csak finito. Nem mondom, hogy jó, és örök emlék lesz, de azért egyszer végigjátszható, akármennyire is szidják...

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#2504) molafej


molafej
csendes tag

Sziasztok.

Segitsetek nekem. Találtam egy pár csalási kódot NFU-hez. Beírom a kódot kiírja, hogy kaptam egy kocsit. Ez eddig rendben is van de hol találom meg?? Mert a garázsban n9incs. Valami ötlet valakinek???? Előre is köszi a segitséget.

(#2505) Str8 sk8r válasza molafej (#2504) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szerintem nézd meg a "forgalmikat"...cserébe elküldhetnéd a csaláskódot... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2506) Amur


Amur
addikt

üdv! valakinek csinál olyat hogy elhúz a kocsi jobbra,de olyan szinten ellen kell kormányozni hogy játszhatatlan... billentyűvel,gamepaddal is..??? segítsetek,vagy ez lesz az első NFS amit kihagyok! :(

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2507) Str8 sk8r válasza molafej (#2504) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...megkerestem neked... ;) ...csak a gyorsversenyben érheted el, és a bonusz autóknál találod meg őket... :K ...a pénzkódokat is csak egyszer használhatod, és mivel a 10.000-15.000 nem túl nagy összeg, mindjárt az elején érdemes elverni...

...corvette#2506: hát ez nagyon fura...nem lehet, hogy egy másik kontroller is csatlakoztatva van, és az kavar be? :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2508) Amur válasza Str8 sk8r (#2507) üzenetére


Amur
addikt

vezetéknélküli egér+billentyűzet van fenn.ennyi.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2509) Amur


Amur
addikt

megvan! paralell joystick portra volt egy amiga játékvezérlő téve,de csak virtuálisan,azt eltávolítottam és minden ok!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2510) Str8 sk8r válasza Amur (#2508) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...örülök, hogy megoldódott...nem olyan rossz kis progi,leszámítva az NFS széria idegesítő apró dolgait... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2511) Amur válasza Str8 sk8r (#2510) üzenetére


Amur
addikt

jaja,a sok olvasott lehúzás ellenére én jól elvagyok vele,pláne hogy nálam az NFS széria csúcsa a most wanted(most is fenn csücsül a gépemen,és tekintve hogy az undercover közepes,és alacsony beállításokon fut,az én gépemen a most wanted grafikailag szebb!! :D ),de az új kocsik,új "város" új pályák,új játékmódok,és a nagyon erősen most wanted feeling miatt nagyon bejövős,leköt egy ideig az biztos!
Tény hogy ez egy arcade autóverseny,az ember kikapcsolódni akar vele,arra tökéletes,jóformán motorfékkel végig lehet menni a pályákon,minden erőlködés nélkül.
Csak élvezni kell a száguldást és kész.
Ha valaki szimulátorosabbat akar arra van bőven játék,ez nem az!
A maga kategóriájához lehet csak hasonlitani,abban pedig jó.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2512) Viszlát válasza Shkiz0 (#2495) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt hiszem rájöttem, hogyan lehet annyi pénzt csinálni. Ha nem csinálod meg egyből a munkákat amik telón jönnek, akkor jóval több versenyt ajánl fel. Vicces, hogy így az első autóval 5-ös szintig jutottam, a másodikkal 9-es és a mostani a TT coupe-val meg 11-nél járok és még nem is érhetőek el a másodszintű autók. Jelenleg 600ezrem van, de perpill a legjobban fizető verseny is csak 15ezres... ja és költöttem fejlesztésre is.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2513) Str8 sk8r válasza Viszlát (#2512) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszi az infót... :R ...na szép... :W ...kezdhetem előről... :B :K ...

...Corvette: #2511: igen...pont az a pláne benne, hogy régi DX9-es kártyán is elmegy(ha jól tudom), és nincs hatalmas gépigénye...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2514) Viszlát válasza Str8 sk8r (#2513) üzenetére


Viszlát
addikt

Én is másodszorra álltam neki, elsőre végigtoltam amilyen gyorsan csak lehetett.:)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2515) Rivaul


Rivaul
addikt

valaki próbálta már tv-n tolni? Nekem valamiért nem engedi :F Gondoltam megpróbálom 107 centibe de ez az egy játék valamiért nem megy. Valami tapasztalat?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2516) Viszlát válasza Rivaul (#2515) üzenetére


Viszlát
addikt

Milyen beállításokkal és melyik kimeneten próbáltad?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2517) Dj.darth


Dj.darth
tag

Hali!

Van egy jó hírem!
Rakjátok fel az nvidiához a GeForce ForceWare 185.20 XP 32-bit drivert,mert 50 és 80 fps között megy nálam most,1280-1024-ben!

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#2518) Dj.darth


Dj.darth
tag

jah és 35-50 fps-ről lett ennyi!

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#2519) Gery8503


Gery8503
csendes tag

Sziasztok!

Aki ATI kártyával játszik és nem akad az megírhatná hogy milyen drivert használ, Mert nekem beszaggat és elég idegesítő. Szerintem driver hiba lehet, mert kéne simán futnia.
Core 2 Duo 2,66 Ghz; ATI 4870 1GB; DDR2 800Mhz 4Gb :W

(#2520) konas válasza Gery8503 (#2519) üzenetére


konas
senior tag

Catalzst 8.12

(#2521) Amur válasza konas (#2520) üzenetére


Amur
addikt

köszi az infót,ezt én is frissitem akkor,eddig 8.11 volt,igaz nekem nem valami combos a konfigom,de biztos számit valamit ha erősebb gépeken is szagatott a régebbi driver!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2522) Gery8503 válasza konas (#2520) üzenetére


Gery8503
csendes tag

Köszi!

De sajnos már most is az van fent.

(#2523) Viszlát válasza Gery8503 (#2519) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát nem is tudom, csinál érdekes dolgokat ez a játék. Egész idáig FULL HD felbontáson játszottam, egy 24-es DELL monitoron, de azt most az albérletben hagytam és váltottam egy 22-es monitorra. Ez 1680x1050 pixelt tud ugye, és a játék folyamatosan szaggat, míg 1920x1200-on semmi gondja nem volt. A gép ugyanaz pedig...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2524) Amur válasza Gery8503 (#2522) üzenetére


Amur
addikt

nekem annyi változott a 8.11hez képest hogy nem folyamatosan szaggat..
na majd jön egy javítás mint tavaly a pro streethez és minden gépen fut majd,mert valszeg egy kis optimalizálatlanság van a háttérben.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2525) Viszlát válasza Amur (#2524) üzenetére


Viszlát
addikt

...optimalizálatlanság van a háttérben.

Ami ráadásul felbontásfüggő... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2526) Amur válasza Viszlát (#2525) üzenetére


Amur
addikt

azt mondod vegyem feljebb a felbontást(most 1024x768on fut) és lehet megszünik a szaggatás?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2527) Rivaul válasza Viszlát (#2516) üzenetére


Rivaul
addikt

800x600, 1280x720 ezeken mert ezt viszi a tv s a többi játék is ezen megy. Amúgy hdmi-n próbáltam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2528) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Akinek magyar a game elküldené nekem a magyar language file-okat?
Mert angolul kaptam meg karira! :S

TDI POWER

(#2529) M107


M107
addikt

"Van egy jó hírem!
Rakjátok fel az nvidiához a GeForce ForceWare 185.20 XP 32-bit drivert,mert 50 és 80 fps között megy nálam most,1280-1024-ben!"

Nekem még elsem indul a játék a 181.20 whql driverrel sem az alatt fut

semmiféle codec behangolt gép
Windows7 5000+ X2 2gb ram 9600 GT

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2530) Dj.darth válasza M107 (#2529) üzenetére


Dj.darth
tag

nekem gyorsabb,hogy nálad mi a gond azt nem tudom,mert nekem is 9600 gt-m van!

Innen szedtem le:Guru3D

[ Szerkesztve ]

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#2531) iwu válasza Viszlát (#2525) üzenetére


iwu
addikt

feltettem unokaöcsinek, venice, 2gb ram, 8600gt.
a legkisebb és a legnagyobb felbontás közt 10 fps a különbség:) vicc...
nekem ennél jóval combosabb van, és dettó.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#2532) Amur


Amur
addikt

felraktam 1280x1024-be nem sokkal de azért zökkenőmentesebben fut mint 1024x768ban.

MÁs: még az elején nem tudom mennyit számítanak a sofőrképességek(20% karriernél tartok) de ha a rendőrős versenyeket csinálom meg előbb(károkozás,szőkés stb.)
ott MINDIG ad sofőrképesség bonuszt,így elég hamar elértem a magasabb bevételi bonuszokat,alkatrészvásárlási kedvezményt,ez kézzelfogható pénzben,az hogy a váltóra,nitróra kapott 4-5%-ok mennyit érnek azt nem tudom,de egy 3-mas szintű Chryslerrel nyomom a lambok,BMW-k ellen,volt hogy egy sprinten 15mp-et verve rájuk.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2533) Viszlát válasza Amur (#2526) üzenetére


Viszlát
addikt

Abszolút elképzelhető. Én azóta visszaálltam a full hd felbontásra és semmi gondom. :S

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2534) stvnppp


stvnppp
senior tag

Save Editor
Ez megoldja a karrier utáni pénzszűkölködést, és az összes autó kipróbálásának hiányát...

(#2535) Viszlát válasza Rivaul (#2527) üzenetére


Viszlát
addikt

Ma én is próbálgattam, a következőket tapasztaltam. Sem kiterjesztett, sem klón módban nem volt hajlandó elindulni, vagyis elindult, aztán az intro után megfagyott. Csakis akkor tudtam vele a tévén játszani, ha kiválasztottam azt egyedüli monitornak. Lehetséges, hogy neked is megoldást hoz ez.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2536) Viszlát válasza Amur (#2532) üzenetére


Viszlát
addikt

Sajnos nem igazán érzékelhetőek a sofőrképességek. Legalábbis volt, hogy direkt figyeltem, kaptam összesen 25% motor, 15% nitrót, de se a gyorsulás nem változott, se a végsebesség.

Egyébként annak ne örülj nagyon, hogy miket nyomsz le. 11-es szinten már van olyan verseny, amiben az ellenfelek között ott figyel a Zonda és megverhető egy hármas szintű autóval, de aztán 14-es szinten már Porsche GT3-mal is csak nagyon nehezen.

Sajnos minél többet játszom vele, annál több baromság derül ki. 14-es szinten vagyok jelenleg, valahogy kimaradt egy 6-os szintű verseny, gondoltam megcsinálom, 2-es szintű autóval sima ügy. Megy is, 82%-nál 21 másodperc előnyöm van, aztán egyszercsak feltűnik a térképen az egyik ellenfél és hiába megyek a maximális 244 mérföldes sebességgel, valami iszonyat sebességgel közeledik, majd le is előz egy Camaro Concept, aminek a végsebessége legmagasabb tuninggal 200 mérföld körül van. :Y Na meg a szokásos idiótaság, hogy az ellenfél autója olyan, mintha falnak mennék, de ők úgy lökdösnek engem mintha papírból lenne az autó....

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2537) Myers


Myers
senior tag

Helló!

Az miért van, hogy ez a tetves játék minden 2. pályánál kilép? Aztán meg egy csomó ideig lehet játszani. Néha az XP-t is magával rántja kék halál formájában.

Volt olyan hogy 2 órányi játék alatt 3 pályát tudtam megcsinálni, mert vagy 20* kilépett.

Próbáltam cpu controllal 1 és 2 magra állítgatni, de semmit nem ér.

2 hónapja jelent meg ez a hulladék, és még nincs hozzá patch!? Ilyen hibákkal?

http://www.muszaj.hu/

(#2538) Amur válasza Myers (#2537) üzenetére


Amur
addikt

nekem még soha nem lépett ki.próbálj meg friss directx-et és a videkarid legfrissebb driverét felrakni első körben.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2539) Viszlát válasza Myers (#2537) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem is vidkártya probléma lehet, a procit hiába bizergálod. Corvette kolléga jó tippeket írt, én is azzal kezdeném. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2540) Myers válasza Amur (#2538) üzenetére


Myers
senior tag

corvette, Viszlát:

Úgy néz ki valóban nálam van valami gond. Ugyanígy kilép a serious sam 2.epizódból és a halflife2-ből is.

Az lesz amit mondtatok, + leveszek minden tuningot. Ráadásul nemrég raktam a gépbe még ramot, de a serious sam 1. epizódot már így játszottam végig, és soha nem fagyott.

Na akkor jól lehordtam szegény nfs-t. :B

http://www.muszaj.hu/

(#2541) Amur válasza Myers (#2540) üzenetére


Amur
addikt

Azért ha a driverfrissités után is gond van teszteld le azt a memóriát is!
Lehet hogy az emlitett másik két játék nem izzasztotta úgy meg,és nem jött ki a hiba,vagy ami nálam volt nemrég: nem az új memóriával volt a gond hanem a slot volt rossz! De nem festem a falra az ördögöt, remélem a driverfrissités megold minden gondot! :K

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2542) Myers válasza Amur (#2541) üzenetére


Myers
senior tag

Frissítettem a drivert 8.10-ről 8.12-re.

Meg a directX-et is. Bár elég érdekes, mert találtam egy 30, és egy 90 megás csomagot. a 30 megás le sem futott, mert azt írta, hogy már fent van, ezért a 90-eset felraktam.

Minden nagyon szép volt, nfs-ben sorban nyomtam a futamokat, aztán egyszer csak kék halál. Valami ati3....dll szállt el. De szerintem ez csak véletlen, mert múltkor a tcpip.sys, azelőtt meg egy olyan .sys, amiről még soha nem is hallottam. Nem beszélve a sok "csak az nfs záródik be" esetről.

Most visszavettem a memória órajelét. A slotokkal szerintem nincs gond, mert 2*1-et cseréltem 2*2-re, tehát ugyanabban vannak.

http://www.muszaj.hu/

(#2543) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,nemrég raktam fel a játékot a gépemre,és a következő lenne a gondom: akárhogyan állítom be a kormányomat(a játékban vagy a kormány driverében),egyszerüen nem megy a játékban rendesen a force feedback,a kormány teljesen laza,amikor forgatom semmi ellenállása nincs,és így kezelhetetlen a kocsi.
Hogy lehet ezt kiküszöbölni?Pro streetben ment rendesen alapbeállításokkal.
A kormányom egy DFP.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2544) enjoy018


enjoy018
tag

Sziasztok!
Végső kétségbeesésemben írok nektek!
Ma vettem meg az új tápomat és az új radeon 4850esemet, de a játék csak 25-35 (alagútba 50) FPSel megy, 1024x768as felbontáson nagyjából közepes beállításokon! Szerintetek mi a baj a configommal?? Adatlapomon vannak a cuccok! Kérem valaki segítsen, mert nem szeretnék abban a tudatban élni, hogy kidobtam 60e Ftot egy kicsivel jobb grafikáért! Előtte 8600 GTm volt és azzal is tudta a 10-15 FPS!

(#2545) Zirowe válasza enjoy018 (#2544) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bocs,de én egy 512megás 8600gt-vel játszom,minden maxon(aa,vsync),1280*valamennyi(azt tudom,hogy nem engedi natívba menni,ami nekem 1280*800,hanem vmivel alatta van),és gyönyörűen megy,bőven 30fps fölött,sosem szaggat be.
2,1ghz c2d párosul a vga-hoz+3gb rendszer ram.
Szóval neked még jobban is kéne mennie,mint nekem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2546) Viszlát válasza enjoy018 (#2544) üzenetére


Viszlát
addikt

Driver és directx frissítés a te barátod. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2547) enjoy018 válasza Viszlát (#2546) üzenetére


enjoy018
tag

Edenyke, Viszlát:
Driverből 2008. 12. 01.edikei van fent és directX 9.ct használok! De most észrevettem egy fura dolgot, 1280x1024ben, minden maxon úgy megy mint 640x480 minden minimumon, ugyanez az FPS! 20-40ig terjed! Nem tudom mi lehet az oka, munkatársammal ma próbáltunk megoldást találni a dologra, nem sok sikerrel! Drivereket variálgattunk (a gyárit meg a mostanit), meg letiltottam az alaplapi vidkártyát, de semmi! :S Szerinted mit tudok még kipróbálni? Please help! :)

[ Szerkesztve ]

(#2548) enjoy018 válasza enjoy018 (#2547) üzenetére


enjoy018
tag

egyedikei... bocsika! Már nem tudtam szerkeszteni! :DD

(#2549) Zirowe válasza enjoy018 (#2547) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát,nem biztos,hogy a driver,mert nekem ma reggelig vmi 179.1es driver volt fent és csak most frissítettem.
Directx-ből viszont a 2008 novemberi van fent.

Mikor volt újrarakva a gép,mert lehet,hogy az a ludas..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2550) enjoy018 válasza Zirowe (#2549) üzenetére


enjoy018
tag

Hú, directXet nem vágom hol kell megnézni, hogy mikori, de nemrég frissítettem azt is! De a gépet viszont múlt héten 4szer raktam újra! De szerintem megvan, mi hibádzik! Nem megy a gyári órajelen a GPU (ami 625 helyett, csak 160on megy)! Catalystba az auto-tuneal nem tudom felhúzni, mert mindig visszaáll a 160as értékre! Pedig az auto-tune szerint 690et simán elbír, 60 fokon! Nem tuti, hogy ez a baja, de erre gyanakszom! Na majd felkeresem az ezzel kapcsolatos topikot, nem akarom teleoffolni az ittenit! :) Köszi mindent!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.