Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) rootkiller válasza Sirandrish (#2282) üzenetére


rootkiller
őstag

Legszebb bömös a 3as coupé, főleg az M3, csak kár hogy nem rakják bele az X-Drive -ot, úgy maga lenne a tökély. Egyébként más BMW nem is kéne mint a 3as coupé.

Artengo TR 990 Pro

(#2302) Carvus


Carvus
senior tag

nem tudjátok, h mitöl lehet, h nem enged menteni? állandóan kiírja,h : "Unable to save Profil."
Probáltam kézzel menteni, de úgyse yo...elöre is köszi

(#2303) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Hátha vkinek segít: nekem azzal múlt el az akadozás, hogy a Vsyncet kikapcsoltam. (Tudom mit csinál a Vsync, tudom h nem ettől kellett vna akadnia, de hiába jelzett előtte 30fps-t akadt, most meg nem akad)

(#2304) Dani_kp válasza darál0w (#2293) üzenetére


Dani_kp
őstag

"elkezdtem ujra 2milliárd pézzel "

Honnan lett hirtelen annyi pénzed az elején? :D elárulnád a trükköt? :D

https://ingatlan.com/33821564

(#2305) darál0w válasza Dani_kp (#2304) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt találsz minden yot :D
OFF
és még mindig keresem a válasz erre

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2306) enjoy018


enjoy018
tag

Sziasztok! Nekem az alábbi konfigom van, amit a nevemre kattintva láthattok! :DD Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy szerintetek mi lehet a "gyengéje" vagy "baja"!? Mert az Undercover nem igazán akar rajta futkosni, csak 800x600 és min. felbontáson! Játszok a Test Drive Unlimiteddel (70-80 FPS) és a Call Of Duty 4-5. (stabil 91 FPS, sztem ennyit tud a monitorom) részével is max felbontáson, ezekkel nincs problémám! De ennél nem tudom mi lehet a gond! Ha valaki tud, kérem segítsen, mert szerintem nagyon jóra sikerült a game és 20 FPSsel nem valami élvezhető! Előre is köszönöm! Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2307) (Kolombusz) válasza enjoy018 (#2306) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A cod4-5-nél fps limiter van, azért 91 fps.
Már nem emlékszem mit kell bepötyögni a konzolba, hogy átállítsd magasabbra.

(#2308) Zsubi


Zsubi
őstag

Sziasztok!

Barátnőm a 13. sofőrszintnél tart és kezd egy kicsit aggódni hogy nem tud autót venni és a versenyek egyre nehezebbek, most még a TT-vel nyomja. Csak az lenne a kérdésem hogy mikortól lesznek elérhetők a Lambok meg az ilyen komolyabb autók :F

(#2309) barnam_ válasza Carvus (#2302) üzenetére


barnam_
nagyúr

ilyen nálam is előfordult, újratelepítettem a játékot, és utána nem jött elő többet ez a hiba.

(#2310) Carvus válasza barnam_ (#2309) üzenetére


Carvus
senior tag

kövi inditásnál, má yo volt...de előtte agyvérzést kaptam mer pont akko nem mentett, mikor 4 kocsit kellett leszállítani, és hát kicsit szenvedtem vele na :DDD

(#2311) darál0w válasza Zsubi (#2308) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hamarosan nyerni fog egy lambo gallardot.
nyugivan :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2312) lúzer válasza Zsubi (#2308) üzenetére


lúzer
veterán

összesen hány sofőrszint van?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2313) barnam_ válasza lúzer (#2312) üzenetére


barnam_
nagyúr

18

(#2314) Ice!? válasza (Kolombusz) (#2307) üzenetére


Ice!?
őstag

/com_maxfps xxx (Ez, hogy mennyi legyen)
/cg_drawfps 1 (Ez, hogy mutassa)

Legalább is cod2-nél és 4-nél így volt.

(#2315) Cadal


Cadal
őstag

Hello!
1. szintű autók közül melyiket érdemes megvenni, kezelhetőség szempontjából szerintetek?

(#2316) lúzer válasza barnam_ (#2313) üzenetére


lúzer
veterán

köszi

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2317) Zsubi válasza darál0w (#2311) üzenetére


Zsubi
őstag

Köszi :R

(#2318) barnam_ válasza Cadal (#2315) üzenetére


barnam_
nagyúr

én Carrera GT-vel játszottam végig, sokan esküsznek a Bugatti Veyron-ra, nekem annyira nem tetszett az irányítása, de a Pagani Zonda-é igen.

(#2319) Dani_kp válasza darál0w (#2305) üzenetére


Dani_kp
őstag

:R kösz....csak az a baj, hogy nem tudok letölteni :( , mert hálózati időtúllépés miatt a kapcsolat megszakad!
Nálad nincs ilyen probléma?

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#2320) Cadal válasza barnam_ (#2318) üzenetére


Cadal
őstag

Köszi! Ezeket a típusokat még pont nem próbáltam, csak a Ford GT40, Nissan GT-R, AUDI R8. de egyik sem az igazi. 300 km/h felett már nem egyszerű a sztrádán a járművek kerülgetése. Ezeket pedig, meglesem. :R

(#2321) darál0w válasza Dani_kp (#2319) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahogy nézem,most vmi géz van az oldallal,de majd beindul.már megy is :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2322) Killing


Killing
addikt

Ha elértem a max (azaz a 18.soőfrszintet) akkor kivan játszva a game?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2323) Carvus válasza Cadal (#2320) üzenetére


Carvus
senior tag

300 felett??? nekem a bugatti 251-ig bírja

(#2324) Dani_kp válasza darál0w (#2321) üzenetére


Dani_kp
őstag

Jaja, reggel már jó is volt! csak sajna nem találtam olyan dolgot amivel a pénzt tudom manipulálni :)) vagyis találtam csak vmiért nem akart működni :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#2325) Dani_kp válasza Carvus (#2323) üzenetére


Dani_kp
őstag

tuningolva nem nagy kunszt.....amúgy az a 251 nem mp/h? mert a valóságba elméletileg a bugatti annyit megy, ami átszámolva durván 400 km/h!
amúgy nekem a corvette z06-os végső tuninggal, "finom hangolás" (kocsi teljesítményét csúszkával tudod állítani) nélkül megy 375 km/h-t....

https://ingatlan.com/33821564

(#2326) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok!

hogy lehet kikapcsolni a győztél/vesztettél ablak (egyszóval az eredmény) ablakot?

Szeretnék csak simán menni az autópályán és állandóan kanyarban vesznek észre vagy rázom le a zsarukat és állandóan így kicsúszok 300km/h mellett....

roppant idegesítő...idegesítőbb,mint maguk a zsaruk benne...

Itt nincs szabad kóborlás minden nélkül?

köszi!

(#2327) darál0w válasza Dani_kp (#2324) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát igen..az nekem se ment.ezért töltöttem le a save game-t ugyan onnan,és 1 milliárdal elkezdtem ujra.már 80%nál jártam,de leszartam :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2328) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na egy kicsit késve én is nekiestem ennek a játéknak.. A játékélmény nekem tetszik, de itt be is fejeződött a pozitivum :(
A grafika szerintem szörnyű, ez a mindenhol csilli-villi dolog nekem nem jön be, ehhez képes a prostreet grafikája jobb volt. Az meg elég gáz hogy csak "egyben" lehet állítani. Ha fullon van a világ efekt akkor elmosódás, ha közepesre veszed akkor ugyan az a csilli villi, csak a mosódást veszi ki, minimumra leveszed meg szinte levesz mindent, nagyon nagy az ugrás a kettő közt :W
Az árnyékot inkább meg sem említem. Szörnyű :O levettem közepesre és bár igy is kockás, de legalább nem próbál minden levelet kockákból körberajzolni :DDD
Egyébkétn nincs valami erős vga-m, de ugy ahogy azért megy, viszont az eléggé érdekes, hogy van mikor simán fut, a következő indításnál meg ugyan az a graf már akad :((( Az élsimítást oda tolom ahova akarom, nemnagyon javít, nekem mindig az az érzésem hogy minden tiszta rece :F (lehet a profi árnyék miatt kelti ezt az érzetet :DDD meg az is vicces hogy közepes árnyéknál, megyek a háztömb takarásában, és az árnyék közben csak az előttem lévő 5 méteren kuszik, az elötte lévő részen meg süt a nap :D )
Meg az is fura, hogy a dvd-n lévő dx-el szaggat, de ha az októberit teszem fel, vagy a cod5 dvd-én lévőt azzal nem :U
Valaki írta itt hogy vistán mintha szebb lenne...csatlakozom, szerintem is, csak nekem ott nem fut csak 800x600ba :O amiben meg sokkal rondább mint pl a prostreet volt ugyanebbe a felbontásban :U

Az irányítás szerintem megint csak eléggé félresikeredett. Egy olcsóbb fajta semmiextra kormányom van, de az eddigi nfs-ek, tdu, F1challange stb.. alatt tökéletes, itt viszont még hozzá sem nyúlok de már kanyardik :W Fékezésnél meg rálépek a fékre és kb 10G-s lassulást produkál :((( Az meg csak engem zavar, hogy ha sokáig nyomom a féket akkor elindul hátra?? Az eddigi nfs-eknél csak akkor volt hátramenet ha a váltót abba kapcsoltam, a fékre nem... Amugy azt tudja valaki hogy a controls-ba a sensitivity, és az overall force mire hivatott?? mert nálam tökmindegy 0 vagy 100 semmi változás semmiben :F

Szerintem(és lehet kövezni) ez a játék egy prostreet garfikával, irányítással és fizikával franko lenne! Igy már nemanyira..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2329) C64


C64
őstag

Sziasztok!

A következő konfig mellé milyen VGA-t ajánlotok a leginkább, hogy gond nélkül fusson a játék, max. beállításokkal, 1920x1200-as felbontásban?

Gigabyte P35C-DS3R rev. 2.1 • Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 @ 3200 MHz • Crucial BallistiX 2x1GB DDR2 PC2-8500

Ja és Vista vagy 2K3 (XP) alatt érdemes futtatni?

Üdv,
Gy

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#2330) barnam_ válasza Barthezz2 (#2328) üzenetére


barnam_
nagyúr

Korábban linkeltek egy HDpatch-et, az kicsit feljavítja a textúrákat, meg életszerűbbé teszi a fény effekteket.

Most a TDU-val játszok, hát ég és föld a különbség a két játék között... a NFS UC csak játékélményben jobb, de akkor is csak 1x játszható.

(#2331) Sirandrish válasza Carvus (#2323) üzenetére


Sirandrish
legenda

de szvsz a mérföld per óra nem km:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2332) Barthezz2 válasza barnam_ (#2330) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Láttam, de attol tartok ha azt felrakom akkor nem fog menni rendesen a vga-mon..

Everybody lies.

(#2333) Zsolt1980


Zsolt1980
csendes tag

hi,

Nekem nem indul el a játék tudnátok segíteni, pontosabban miután a profilt betöltöm kilép az alábbi hibaüzenttel:

"R6025
- pure virtual function call "

ha esetleg valaki találkozott ezzel vagy van ötletetek hogy melyik fórumon kérdezősködjek akkor segítsetek légyszi
köszi :R :R :R

(#2334) barnam_ válasza Barthezz2 (#2332) üzenetére


barnam_
nagyúr

szerintem menni fog, én nem vettem észre hogy lassabb lenne.

(#2335) Barthezz2 válasza barnam_ (#2334) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

ok, akkor megpróbálom

egyébként nálam is fent figyel a TDU :DDD a GRID-et még nempróbáltam,de annyian mondják itt, hogy már lassan ki kéne próbálnom azt is :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2336) Dani_kp válasza darál0w (#2327) üzenetére


Dani_kp
őstag

Remélem azért hamarosan lesz valami rendes működő trailer is és nem csak olyan amibe a nitrót meg az időlassítást lehet végtelenné tenni. Kár, hogy nincs valami más megoldás, mert nekem nincs kedvem megint kijátszani. :D

https://ingatlan.com/33821564

(#2337) darál0w válasza Dani_kp (#2336) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

trailer van,trainer nincs :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2338) Dani_kp válasza darál0w (#2337) üzenetére


Dani_kp
őstag

szvsz én trailer-t írtam :D

https://ingatlan.com/33821564

(#2339) -=Lord Tom=- válasza Dani_kp (#2338) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

trailer van (a trailer az a bemutatóvideó). Te meg a trainer-re gondoltál :P

(#2340) Carvus válasza Dani_kp (#2325) üzenetére


Carvus
senior tag

az lehet...azé volt fura h csak ennyit meg a kis bugatti? :DD

(#2341) Dani_kp válasza -=Lord Tom=- (#2339) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ááááá :Y ! Jesszus mekkora hülyeséget írtam :D ez szégyen pedig tudom, hogy melyik mi csak nem voltam figyelmes mikor írtam a hsz-eket :((( ! Kösz hogy kijavítottál!

https://ingatlan.com/33821564

(#2342) darál0w válasza Dani_kp (#2341) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:D:D:D
2x elnézni nana :D
végigtoltam.... felesleges volt :D
nemtudom,h ti mivel játszottatok,de nekem nem esett nehezemre lerázni a rendőröket...
igaz pénz volt,de az nemszámít. :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2343) Dani_kp válasza darál0w (#2342) üzenetére


Dani_kp
őstag

Előfordulnak ilyesmi baklövések :D

Amúgy a rendőröket tényleg nem nehéz lerázni, de a helikoptert már igen :D . Illetve nekem ezzel a rendőrös feladatokkal csupán annyi bajom volt, hogy időre kellett megcsinálni az adott feladatot!

szerk.: #2340 Carvus: akkor csak megoldódott a probléma :DD . de a menübe a játékmenetnél be lehet állítani, hogy angolszász (alapból ez van) vagy pedig metrikus (ez a km/h)!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#2344) Carvus válasza Dani_kp (#2343) üzenetére


Carvus
senior tag

jaja...403km/h :)

(#2345) enjoy018


enjoy018
tag

Mondták, hogy normális directXel menne nekem is a játék rendesen! Ti milyet használtok hozzá? És hogy tudom megnézni, melyik verzió van épp a gépemen? Amúgy NV 8600 GTm van! PLS segítsen valaki!

(#2346) Barthezz2 válasza enjoy018 (#2345) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem az októberi dx-el, és azzal ami a cod dvd-jén van megy rendesen, azzal ami az nfsu dvd-n van meg nem :D Egyébként nekem 7600gst van, ugyhogy neked is mennie kéne

Everybody lies.

(#2347) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Olvasgattam itt, hogy abbol a HD patch-ből egy dll fájl felel azért, hogy a HDR jobb legyen. Nem tudná valaki csak azt feltölteni valahova? mert épp gprs nettel netezek és eltartana egy darabig emiatt leszednem a 2xx megás cucost.. :U
THX! :R

Everybody lies.

(#2348) Zsolt1980


Zsolt1980
csendes tag

hi,
Nekem nem indul el a Need for Speed: Undercover című játék tudnátok segíteni, pontosabban miután a profilt betöltöm kilép az alábbi hibaüzenttel:
Egy fekete ablakban ez jelenik meg.
"R6025
- pure virtual function call "

És kirja egy másik ablakban az alábbi szöveget:
"A "0x00758556" címen található utasítás a "0x00001000" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelelet: read".
A program befejezéséhet kattintson az OK gombra.
A program hibakereséséhez kattintson a MÉGSE gombra."

A légyeg mindig úgyanaz akármit nyomok kirak az asztalra.

ha esetleg valaki találkozott ezzel akár ennél a proginál akár másnál vagy van ötletetek hogy melyik fórumon kérdezősködjek akkor segítsetek légyszi
köszi :R :R

(#2349) torogyuri


torogyuri
aktív tag

nem enged a játék felbontást változtatni hiába mutat 1024x768-at ugyanúgy 640x480-ban marad. valahogy meg lehet ezt oldani? EZT a módszert próbáltam de nem tudott hozzáférni a fájlhoz, lehet a Vista miatt. :F

(#2350) Manitou


Manitou
addikt

A tükröt hol a túróban kell bekapcsolni ebben a játékban :F Én marhára nem találom a beállításokban. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.