Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) #56474624 válasza schawo (#19549) üzenetére


#56474624
törölt tag

És mi a fontosabb a fül számára, a mély vagy a közép? Akkor miért is egy kategória? :P

(#19546) AGE-T:

Mindegyik szuszog, levegős, lassú mint taligás nyugger.

Sok dologgal lehet vádolni a beyereket, lassúsággal (relatíve) nem.

Nekem kell a basszus, ami szépen rátelepedik a zenére

Ez meg így ellentmondás, mert az ilyen basszus, ami rátelepszik a zenére, nem gyors.

[ Szerkesztve ]

(#19552) schawo válasza #56474624 (#19551) üzenetére


schawo
titán

Nem egetverő a különbség. Mindkettő fontos.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19553) bmakszim válasza hunace (#19537) üzenetére


bmakszim
senior tag

M50 körüli áron, rock zenére egy Grado is jó választás lehet, ha nem fontos a zártság. Még a forrásra se olyan háklis.
Az M50 pedig szerintem is borzasztó fejhallgató.

(#19554) #56474624 válasza schawo (#19552) üzenetére


#56474624
törölt tag

Még a 770 basszusa is több a kelleténél. Hogy az M50 pontosabb, de még inkább elnyomja a többi hangot, az nem tudom, mitől erény. :N

(#19555) #56474624 válasza #56474624 (#19554) üzenetére


#56474624
törölt tag

Magyarul azt akarom mondani, hogyha még több lenne a 770 basszusa és középben még kevésbé pontos (miközben már így sem üti meg számomra a szintet), én biztosan eggyel lentebbi kategóriába sorolnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#19556) Bodz válasza AGE-T (#19546) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A T70 meg a T1 lassú? Ne már! :Y

Egyébként szerintem is szar az M50, de mondjuk azt megértem, hogy a rajongói mit szeretnek benne. Sok mély, de az legalább jó, az ilyen fejhallgatót keresőknek azért ajánlott lehet.

[ Szerkesztve ]

(#19557) matyi94


matyi94
senior tag

Ma elhoztam contaxgtol a dt 1350. Azota nem tudom levenni a fejemrol. A srh-840 utan hatalmas feludules a melye. Meg rossz forrasrol is iszonyat dogos hangja van. Nehogy vegyek egyet magamnak is :D Mindenkinek a figyelmebe ajanlom, aki hordozhatp fejhallgatot keres. Supra letere raadasul nagyon kenyelmes es fantasztikusan szigetel. Ezt a kettot nem tudom megis hogy hozhattak ossze. Talan a parna puha anyaga. Mondjuk az nekem minden Beyeren tetszett.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#19558) AGE-T válasza Bodz (#19556) üzenetére


AGE-T
senior tag

A T70 meg a T1 lassú? Ne már!

Nope, ezek azok melyek általam is élvezhetőek. T70, T1-en kívül nem éreztem egyiket se gyorsnak. Igaz nekem már a T70-is necces volt. Az a baj, hogy kezd a fülem hozzászokni az armatúrákhoz. Azok meg baromira gyorsak.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#19559) Ati1979 válasza matyi94 (#19557) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezek szerint nem magadnak vetted?

(#19544) AGE-T

Kevés mély az elég relatív. :) Az m50-hez képest biztosan.

A beyer fejesek meg nem lassúak, mondhatni általánosságban. :)
A T1 meg kifejezetten gyors... Oké ezt te is írtad. :D

(#19560) matyi94 válasza Ati1979 (#19559) üzenetére


matyi94
senior tag

Nem. Apukamnak lesz a karacsonyi ajandeka. Jo lesz neki, mert szereti az ilyen dogos basszust. Komolyan meglepodtem ezen a kis cuccon! Mondjuk megkereik az arat, de nincs szegyellni valoja!

Legyen szép napod!

(#19561) Ati1979 válasza matyi94 (#19560) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem örülni fog neki! :)

Most jön ki az utódja, már kapható is! :) Na arra kíváncsi leszek.

(#19562) matyi94 válasza Ati1979 (#19561) üzenetére


matyi94
senior tag

Tudom, most mar nekem is felkeltette az utod az erdeklodesemet :D Viszont most ezt kell jol bejaratnom :D
Soha nem gondoltam volna, hogy egy supra fejes is lehet ilyen kenyelmes es ilyen jol tud szigetelni. Amugy nem probaltad meg ki a cmoyom, pedig megigerted, ugyhogy Nyiregyen talalkozunk :K

Legyen szép napod!

(#19563) contaxg válasza Ati1979 (#19561) üzenetére


contaxg
veterán

Ma volt nálam egy úriember és Ő hallotta mindkettőt (az újabbat külföldön), és nem hallott számottevő különbséget a kettő között. Viszont el szeretné adni a W1000X-ét, ha valakit érdekel egy ilyen fejes priviben megadom az elérhetőségét.

(#19562) matyi94
Ma volt valami szuper ár egy rövid ideig az Amperiorra az Amazonon. Az szerintem nagyon bejönne Neked ;)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19564) Ati1979 válasza matyi94 (#19562) üzenetére


Ati1979
veterán

Nagyon jó az a fejes komolyan mondom! :K
Az utódot meghallgatom az biztos, ha lesz rá lehetőségem...

Az a kis erősítő abban a király kis dobozban? Igen elmaradt sajnos... :(

A sileo k1000 páros lekötötte az összes figyelmem.

Nyíregyen mindenképp kipróbálom. :K

(#19563) contaxg

Na majd meglátjuk milyen lesz, remélhetőleg hamarosan hozzánk is elér. :)

Szerintem Age-T-t lehet, hogy érdekelné...
Neki a w5000 is nagyon tetszett és most jött meg az ibasso dx100 japán változata is.
Ahhoz király lenne ez szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#19565) jippa válasza jippa (#19353) üzenetére


jippa
aktív tag

Milyen szépek együtt ;)

Felváltva hallgatom őket. Nehéz lesz győztest hirdetni.

Üdv:

jippa

(#19566) #56474624 válasza Ati1979 (#19559) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem édesmindegy, mihez viszonyítja, aki szerint a beyereknek általában kevés a mélye, az vagy meg sem hallgatta őket soha, vagy mélynyomóról hallgat otthon zenét. De az biztos, hogy hangversenyre (normal hangversenyteremben) életében nem ment az illető és csodálkozott el, mikor nem volt "semmi mély".

(#19567) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok!
Úgy látszik, engem is magával ragadott a Gamer Füles sztereotípia.
Nemrégen itt is feltettem egy kérdést, de elkerülte figyelmeteket.
10-20E kategóriában keresnék, elsősorban játékra(másodsorban elektronikus zenékhez), filmezéshez fejhallgatót. (Hangkártyát is természetesen)
Elszomorodva hogy nem kaptam választ, felkerestem a Gamer 5.1-7.1-es füles topicot, ahonnan úgy jöttem ki, hogy vagy Razer Kraken Pro, vagy Gamecom 780. De ezekben is szkeptikus voltam, mert nem is igazán tetszettek, meg ja.

Ezért felkerestem , néhány általam jobban meghatározó formát a topicból, név szerint : Bodz és dudika10 valamint schawo. Mindegyikük ajánlása nagyon hasonló volt, de semmiképpen nem gamer fejes irányú.
Ezért várnék tőletek további megerősítést, hogy ezek valóban jobbak-e játékra és másodrendben (zenére, filmezésre) mint a gamer fülesek?

Ti ebben az árban milyen kombót tudnátok nekem ajánlani? (sok terméket felsoroltak nekem, és nehéz a választás!)

Viszont az is érdekelne, hogy miért van az, hogy az összes "gamer" a "gamer" füleseket használja, és az álalatok "futtatott" fejesek nagy részéről nagyon kevés/ 0 visszajelzés van( youtube)?

(#19568) SOAD19 válasza jippa (#19565) üzenetére


SOAD19
addikt

Állítsd át a fényképeződben a dátumot! ;) Én is debreceni vagyok, és tudtommal még 29-e van. :DDD Amúgy tényleg nem csúnyák.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#19569) jippa válasza SOAD19 (#19568) üzenetére


jippa
aktív tag

oops, bizony, köszi

(#19570) Ati1979 válasza #56474624 (#19566) üzenetére


Ati1979
veterán

Tényleg totál életszerűtlenek az m50 mélyei.
Elnyomnak mindent. Számomra az a fejes hallgathatatlan.

Amúgy szerintem a beyerek-ben pont optimális a mély és hangzásuk a talán a legkevésbé színez a fejesek közül, az élőzenéhez képest... Szvsz. :)

(#19565) jippa

Nem gyengék! :))

(#19567) Djsaba

''Viszont az is érdekelne, hogy miért van az, hogy az összes "gamer" a "gamer" füleseket használja, és az álalatok "futtatott" fejesek nagy részéről nagyon kevés/ 0 visszajelzés van( youtube)?''

Szerintem ne a youtube-on keresd ezeket. Vannak szakmai lapok / oldalak és fórumok ahonnan megkaphatod az ezekkel kapcsolatos, általad keresett információt.

Mert szerintem a gamer hype miatt nem is jutnak el a minőségi sztereó cuccokig. :)

[ Szerkesztve ]

(#19571) #71562240 válasza Djsaba (#19567) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kaptál múltkor is választ, hiszen az ajánlataink többsége, tehát a válasz benne van a témaösszefoglalóban, arról pedig nem írtál egy szót se, hogy miért nem tetszik az az ajánlás.

"Ezért várnék tőletek további megerősítést, hogy ezek valóban jobbak-e játékra és másodrendben (zenére, filmezésre) mint a gamer fülesek?" Ebben a topikban a zenei hangminőséges fejhallgatókkal foglalkozunk zenehallgatás céljából, tehát nem értelmezhető szempont itt, hogy mi jó játékra és milyen paraméterek alapján. Itt zenére tudunk fejhallgatót ajánlani.
"Viszont az is érdekelne, hogy miért van az, hogy az összes "gamer" a "gamer" füleseket használja, és az álalatok "futtatott" fejesek nagy részéről nagyon kevés/ 0 visszajelzés van." Az általunk "futtatott" fejesekről szóló visszajelzésekkel Dunát lehetne rekeszteni. Nem igaz, hogy nagyon kevés a visszajelzés róluk.

(#19572) Djsaba


Djsaba
senior tag

Ati1979: :R

kammerer Pásztáztam, hogy kapok-e választ, de lehet elsiklottam fölötte. Elolvastam szinte az egész első hozzászólást, megértettem a dolgokat. Viszont kaptam sok üzenetet, hogy a gamer fejesek szinte semmire se jók, ezért kerestem fel ezt a topicot is. Más normális topicot nem találtam, viszont itt is korlátozva vannak a dolgok. Nehéz mindig az aktuális kérdésre megtalálni a megfelelő topic/embert.

Viszont szeretném, ha valahogy ki tudnánk találni, hogy milyen alternatívák lehetnének megfelelőek erre a témára. Gondolom van hasonló meghatározás itt is, hogy pl: a mély hangok fontosabban, vagy hasonló. Nagyon meghálálnám ! :R

(#19573) Ati1979 válasza Djsaba (#19572) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem próbálj elsősorban a saját füledre hagyatkozni. Az lenne a legjobb ha kipróbálnál néhány fejest és a saját tapasztalataid alapján próbálnál választani.

(#19574) #71562240 válasza Djsaba (#19572) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ott volt az eredeti (#19300) Djsaba hozzászólásod. Az többé-kevésbé beleillett ebbe a topikba, de nem kellett külön válaszolnunk rá, mert az előre elkészített válaszaink benne vannak a témaösszefoglalónk ajánlójában.
Az utóbbi, (#19567) Djsaba hozzászólásod, már inkább olyan kitételeket tartalmaz, amelyekkel mi nem tudunk kezdeni, ezt jeleztem is a válaszomban.
Ebben a topikban a zenei hangminőséggel foglalkozunk, a zenei fejhallgatókat tudjuk értelmezni zenei szempontból. Itt nem tudjuk értelmezni, hogy kinek milyen típusú fejhallgatók jók játékra és miért éppen azok jók nekik, ezért nem tudjuk összehasonlítani sem a két szempontodat és a két fejhallgatófajtát ilyen szempontból.. A gamerek azért használnak elsősorban gamer fejhallgatókat, mert nem érdekli őket a zenei hangminőség, ezért nem arra figyelnek a fejhallgató kiválasztásakor. Mi csak arra figyelünk, csak azt tudjuk értelmezni. Itt zenehallgató fejhallgatókat tudsz keresni.

(#19575) Djsaba válasza #71562240 (#19574) üzenetére


Djsaba
senior tag

Ati1979 Sajnos itt nálunk, nem igazán van lehetőség kipróbálni semmit.

kammerer Köszönöm, és megértem. :R
Viszont, ha nekik nem számít a hang, akkor mi más? Mert azokon a mikrofon is katasztrófa. Kinézetre meg nem sok jó darab van. Más opció szerintem nincs is.
Viszont ha ott nem számít a hang, akkor gondolom a ti ajánlásaitok közül (mint zenei fejesek) közül is tudnék találni erre megfelelőt, és mit tudnék vele veszteni ha az adott esetben még valamire specifikus hangzást is reprezentál nekem .

Már teljesen megvagyok zavarodva, mert máshova nem is tudnám feltenni a kérdéseket.

Ennek alapján valamit?
ui: amúgy egy kicsit úgy beszélsz mint egy programozott robot :U

[ Szerkesztve ]

(#19576) schawo válasza Djsaba (#19575) üzenetére


schawo
titán

Ezt beírnám aláírásba, ha szabad: "kammerernek: Amúgy egy kicsit úgy beszélsz, mint egy programozott robot. by Djsaba" :))

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19577) Bodz válasza Djsaba (#19567) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Túl sokat agyalsz! :) Az én javaslatom ugyebár a Superlux HD330 és egy Xonar DG. Nézzük csak, mit is lehet ebből kihozni??
HD330: Van benne dögös kék, ez jó is lesz így gamer cuccnak. Legalább annyira gamer, mint a többi gamer cucc. Mélyben is elég izmos fejhallgató, true gamer.
Xonar DG: "Hallj mindent, győzz le mindenkit!" "Felturbózza a hangok minden részletét játék közben" "Dolby® Headphone technológia: magával ragadó 5.1 térhatású hang" Pár mondat a gyártótól. Basszus, ez is igazi gamer.

Szóval, mint látod minden gamer. Sőt, még zenét is lehet velük hallgatni, filmet nézni, árukhoz képest jó minőségben, boldogan, elégedetten.

[ Szerkesztve ]

(#19578) #71562240 válasza Djsaba (#19575) üzenetére


#71562240
törölt tag

Pitty-pitty, megintcsak ott tartunk pitty-pitty, hogy ott van az eredeti hozzászólásod pitty-klatty, ahhoz tudunk visszatérni platty-platty, az általad leírt paramétereknek megfelelő fejhallgatók a legfontosabb tulajdonságaik megjelölésével kitt-kitt-kitt ott vannak a témaösszefoglaló ajánlójában pitty-pitty, mit szólsz azokhoz pitty, mit szólsz a kollégák által privátban ajánlottakhoz pitty. Én (R. Kammerer) a Creative Aurvana Live!-ot pitty és a Beyer DTX910-et ajánlom leginkább pitty a 15-20ezres árkategóriában pitty-pitty, próbáld meghallgatni az ajánlott típusokat pitty-klatty-platty-kapcsford.

[ Szerkesztve ]

(#19579) Ati1979 válasza Djsaba (#19575) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem nyugodtan vegyél egy rendes sztereó fejest, meg valami hangkártyát és használd azzal a játékokat.

A gamer szarokat meg felejtsd el...
Szóra sem érdemesek. :)

A magyarázat az, hogy a fogyasztói társadalom áldozatai lettek... :)

''ui: amúgy egy kicsit úgy beszélsz mint egy programozott robot :U '' - Ajaj! :D

(#19580) schawo válasza Bodz (#19577) üzenetére


schawo
titán

Így.

Meg így: (#19578) kammerer

Összefoglalom:
Hangkártya: Xonar DGX
Füles: Superlux HD330, Creative Aurvana Live!, Beyerdynamic DTX910

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19581) Djsaba válasza Bodz (#19577) üzenetére


Djsaba
senior tag

Nem hiszek ám el ilyen dolgokat azért, de ha veszek valamit, akkor szeretném a legjobbat kihozni belőle. Ezt kb azóta folytatom, amióta az első monitorom, nagyon rövid időn belül rontotta a szememet, azóta is csak inkább javult. Kiindulási pontnak akkor természetesen egy hangkártya(esetében Asus Xonar) , ha azt ajánlod.
Viszont fejhallgatóból kaptam, jó-pár ajánlást, közöttük: Superluxbol : HD 660, 681 EVO,330, 668B , meg van még pár. Viszont megint tünetesen el fogom olvasni , az 1hsz-ben, hogy melyiket ajánljátok elektronikus zenékhez.

schawo : természetesen megadom az engedélyt :DDD

kammerer Bocsi a megfogalmazásért, de egy kicsit úgy hangzott az egész. Azért nem kell túljátszani :D Nem sértésnek szántam.

Ati1979 Újra :R Holnap át fogom nézni a dolgokat újra, mert ma már egy kicsit túlkattogtam magam.

(#19580) schawo :R

(#19582) #56474624 válasza Ati1979 (#19570) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én most nem az M50-re gondoltam, hanem hogy még pl a 770-nek (edition) is elég életszerűtlen mélyei vannak (mennyiség tekintetében). Én még nem hallottam a 770-nel mélyhiányos felvételt; mióta 770-em van, azóta nincs mélyhiányos felvétel (persze olyan zenén, amin eredetileg van mélyszekció :D ). Az ilyen pedig akkor is gyanús az embernek, ha életében nem volt egyetlen hangversenyen sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#19583) mauricius


mauricius
újonc

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

Otthon kizárólag

Milyen célra szeretnéd használni?Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

Zenehallgatás 70%-ban + ének-vokál, elektroakusztikus gitár felvételekhez monitorozáshoz

"Meghajtás"
Laptopról, Ipod Classic-ról 6.5gen, és egy keverőről hajtanám LEEM CSP-801.

Milyen célra szeretnéd használni?

Otthoni zeneszerkesztésre, zenehallgatáshoz.

Zenei világ:
Panterrától, Pege Aladáron át, Molokot és Kaukázust, dubstep-et is, szerintem mondhatni mindent hallgatok.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

max. 60E Ft

Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes

Két jelöltem lenne, teljesen más világ a kettő, és másra is valók sajnos...

Vannak zenekészítési ambíciók, de lehet csak főleg zenehallgatás lesz belőle ki tudja még.
Sony MDR7506
Ez lefedné a monitorozás részét, de mennyire lehet rajt zenét hallgatni? Szeretem ha a zenében van tér.

Sennheiser HD598
Ez zeneibb nyitott, teljesen más világ, felvételkészítésre nem hiszem, hogy jó.

Van ötletetek mivel lehetne a két felhasználási kört, optimálisan összehozni, lefedni?

Köszi,
M.

[ Szerkesztve ]

(#19584) Ati1979 válasza #56474624 (#19582) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát igen sokszor kellene az embereknek hangversenyre járniuk és ugyanazokat felvételeket kellene otthon tesztelniük, a saját fejesükkel. :)

De még így is szerencséd van ilyen szempontból a 770-el. Az M50 mellett meg aztán tényleg lehetetlenség lenne mély hiányt tapasztalni... :)

Amúgy sok mély nem gáz, hagy üt mint az LCD3-mal persze megfelelő erősítővel párosítva. Én arra azt mondom, hogy az már hangversenyszerű.... :)
Inkább az a mindenre ráülő nem elég tiszta és részletes mély, ami csak dübörgésnek van, az a zavaró.

(#19583) mauricius

Sennheiser HD598 - ezt felejtsd el. Az árának a felét sem éri...

(#19585) schawo válasza mauricius (#19583) üzenetére


schawo
titán

Shure SRH840
AKG K550
Beyerdynamic DT770 Edition

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19586) mauricius válasza schawo (#19585) üzenetére


mauricius
újonc

köszi a választ,
a Shure SRH840 és a Beyerdynamic DT770 Edition
zártak, ezek miben adnak többet mint a Sony MDR7506?

AKG K550 félig nyitott, erről azt tudom elképzelni, hogy nagyobb a tere, zeneibb.

(#19587) gabross válasza mauricius (#19586) üzenetére


gabross
tag

A K550 is zárt, ehhez mérten jó térrel rendelkezik. Száraz, mint a sivatag, én mégis élvezem vele a zenehallgatást.

(#19588) baluka26 válasza jippa (#19565) üzenetére


baluka26
veterán

Hogyrohaggyáeeeee :D
Szepek. Gratu.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19589) HEAHEA válasza Djsaba (#19581) üzenetére


HEAHEA
tag

Szia! Anno én is sokat kerestem a megfelelő fülest, sokat is agyaltam milyen lenne az ideális. Lehetőség nem volt kipróbálni itt vidéken.Hasonló szempontok voltak nálam is (film, zene, JÁTÉK, kényelem hosszú távon,hangzást tekintve számomra inkább a zenei műfaj semlegesség.)
Bodz egykori véleménye miatt választottam DTX710-et.Nem bántam meg. Tényleg könnyű, kényelmes hosszú távon,nem izzad bele a fülem, mint a Maxxel Retro DJ-mnél a műbőr.Igaz a szöszt azt szereti.Kábelszakadás nem hiszem, hogy lenne gond, eléggé vastag.
Játékok szempontjából rendben van.Cimbivel szoktam Left 4 Dead 2-vel játszani, a kommunikációt meg egy kb.500 Ft-os csíptetős Genius mikrofonnal tartom közben vele. Nem panaszkodik miatta.
Alaplapi hangkártyával használom, lehet majd idővel beszerzek egy Asus Xonar DG, ami biztos jobbá teszi a hangzást.
Szerintem itt a többség által ajánlott termékekkel kapcsolatban nem lehet melléfogni. Bízom benne minél hamarabb megtalálod a számodra megfelelőt. Szép napot kívánok! :)

(#19590) jippa válasza baluka26 (#19588) üzenetére


jippa
aktív tag

:))

(#19591) #71562240 válasza jippa (#19590) üzenetére


#71562240
törölt tag

A Goldban az az aranyszínű anyag micsoda? Valami szövet?

(#19592) jippa válasza #71562240 (#19591) üzenetére


jippa
aktív tag

fémrács

(#19593) Marcixxx


Marcixxx
csendes tag

Sziasztok milyen fejhallgatót vegyek Max 20000ft lenne főleg zene hallgatásra használnám electro és dupstep tehát a basszus fontos lenne milyet ajánlatok

(#19594) Djsaba válasza #71562240 (#19578) üzenetére


Djsaba
senior tag

Beyer fülesekről jókat hallottam, viszont gondolom azokhoz is kellene hangkártya, ami már túlszárnyalja a keretet, főleg hogy az Asus Xonar is 8k körülibe kerül. De lehet meglépem, mert ugye magamnak 20k maxig ígértem fejhallgatót, hangkártyáról nem volt szó, az a későbbiekben is akármire jó lehet. Gondolom nem romlanak el 1-2 év alatt :D Délután lesz majd egy kis időm, átnézem rendesen az ajánlottakat :R

HEAHEA: Köszi a megerősítést, és a visszajelzést ! :)

(#19595) schawo válasza jippa (#19565) üzenetére


schawo
titán

Szép pár :C

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19596) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Itt a PH!-n nincs az aprón használt fejhallgató topik?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19597) schawo válasza Vikthor (#19596) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19598) Vikthor válasza schawo (#19597) üzenetére


Vikthor
nagyúr

köszönöm szépen!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19599) Dorien válasza Djsaba (#19594) üzenetére


Dorien
veterán

Ha viszonylag zajmentes szobában játszol, akkor én a (fél)nyitott fejeseket ajánlom. Sokkal jobb térérzetet és természetesebb hangzást adnak, mint a zártak. Superlux 681 EVO + Xonar az én tippem, de egy alaplapi kártyával is jól szól.

Wherever you go - go with all your heart.

(#19600) jippa válasza schawo (#19595) üzenetére


jippa
aktív tag

Közben kialakult a véleményem. Összesen kb. 15 órányi hallgatózás után úgy gondolom, hogy a REF II jobb, mint a 300 Ohmos Gold.

A REF II részletezőbb, többet ad. Különösen a magas hangoknál, a cineknél jön ki, hogy jobb.

Persze minden szubjektív.

Üdv:

jippa

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.