Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Canon EOS DSLR topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:50:54

LOGOUT.hu

Ez a topik a Canon EOS DSLR digitális tükörreflexes fényképezőgép vázaival és a velük kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23281) vlevi válasza spiky03 (#23278) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az STM obit először a MM-ban láttam. Azhittem, manual fókuszra van állítva, vagy ki van kapcsolva a gép, vagy mittudoménmivan, de nem működik, nem csinál semmit. Ja, aztán rájöttem, hogy az egész fókuszálás dolog teljes csendben csinálja, ráadásul a frontlencse sem forog. Tényleg durva.
A 18-135 jóféle szerkezet, persze nem egy piroscsíkos (L-es) obi, meg van neki egy kis hordótorzítása nagylátó környékén, de ez mindegyik, hasonló kategóriás utazoomobjektívnek van, sajnos. A 18-55 kitobira pl. ez annyira nem jellemző, de valószínű, csak azért, mert jóval rövidebb a másik vége, és tudták normálisan optimalizálni a lencsékek. 15-85 objektív lenne jó, de annak meg az ára az, ami nem jó :(
Namármost, hogy például nikonban a 18-105, amit emlegetni szoktak, az milyen, azt nemtudom.
Amíg éccaka van, és zárva vannak a boltok, addíg csak a fotós összehasonlító, és teszt oldalakat tudom én is ajánlani, példul dpreview.com

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Canon EOS DSLR topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.