Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) ricsiii01


ricsiii01
tag

Ha valakinek marad egy Grid 2 a bundleból akkor megvennèm. :)

.

(#5252) Arkennys


Arkennys
addikt

valakinél maradt ki insurgency? 2-3 példány érdekelne, megbeszélnénk valamit érte

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#5253) bul07


bul07
nagyúr

Más is kapja a Metro 2033 játékot
Úgy értem olyan levelet mint amikor ingyen lehetett igényelni
19:30-kor kezdődött és eddig 39 levél jött

Megint a beragadt lekérések lennének?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5254) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Humble csomagnál az ETS2-nél nagyon jól időzített az SCS, ugyanis most készült el a 14. javítócsomag a játékhoz és pont ma jelentették be, hogy új napszakváltáson dolgoznak, vagyis új megvilágítási rendszeren, de ez nem most, hanem egy későbbi patch formájában fog érkezni. Érdemes megnézni a linkelt blog bejegyzésben található képeket, elég pofásan néz ki, főleg ha dinamikus god rays lesz benne, az szép lesz. :)

Csak érdekességképpen említettem meg.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5255) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Egész jó a mostani HB.. kár, hogy ami számít Grid2, ETS2 megvan.. :(((

(#5256) Csapoati válasza huskydog17 (#5254) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Le a kalappal az SCS elott, peldas a supportjuk.

bul07: 39 db Metro 2033-at igenyeltel?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5257) bul07 válasza Csapoati (#5256) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezek amik nem jöttek meg , már ha tényleg azokat küldte most
Amúgy már 58 felet van ennyi azért nem volt ami nem jött meg ;]

Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek! fórumba már írtam hogy akinek kell pm és küldöm jó páran kértek is már és még jó pár embernek fogok örömet okozni mikkor küldök neki vagy mikkor elkezdem kirakni őket aktivál egyet
Mert nem mindenki van minden nap gép előtt és még ha gép előtt is van le is csúszhat róla

De akkor itt is írom akinek kell Metro 2033 az pm nekem és küldök, és nem gond ha másod harmad regre kell nem számít

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5258) Csapoati válasza bul07 (#5257) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja en nem azert irtam, felolem 100-at is igenyelhet mindenki. Csak azert meglepett a volumen. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5259) KaiotEch válasza bul07 (#5253) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Metro4 nincs meg véletlen? Még nem mentem vele és először inkább szimulátorba próbálnám ki :DD

(#5260) $p@rr0w válasza SRII (#5235) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én pl. indie fanatikus vagyok, jópár alkotás van ami szerintem zseniális: Corporate Lifestyle Simulator, No time to explain, Limbo, Hotline miami, Braid, Teleglich, Thomas was alone.
Ezek nekem felérnek egy AAA címmel.
Bár minden bundlet, csak egy plusz sorért én nem veszek meg, így is sok játékom van, és sok gyengébb is felhalmozódott így akaratlanul.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5261) Dapro válasza $p@rr0w (#5260) üzenetére


Dapro
senior tag

Ezeket próbáld ki ha még nem, nekem nagyon bejöttek: mark of the ninja, bastion, braveland, gunpoint és a commandos 2 (ez bár nem igazán indie szerintem az egyik legjobb game)

(#5262) KaiotEch válasza $p@rr0w (#5260) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Rochard? Papo &Yo? Bár utóbbi nem indie asszem, de iszonyatosan jók. Életem legjobb 1$-os vásárai voltak. Azóta sem találtam olyat, ami annyira magával ragadott.

(#5263) DJGABI válasza Dapro (#5261) üzenetére


DJGABI
addikt

trine 1-2, don't starve, super meat boy, papers please, guacamelee, fez

így hirtelen

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5264) #81999360 válasza Dapro (#5261) üzenetére


#81999360
törölt tag

Bánom is hogy annó nem vettem meg occóért a Bastiont... :(

(#5265) Urguru válasza KaiotEch (#5262) üzenetére


Urguru
tag

Papo &Yo

Hátha lessz 2. rész....

:DD

(#5266) xpsyx


xpsyx
tag

Ingyen vihető a innen a Mount & Blade. Illetve hét nap "stamp" gyűjtögetés után a Witcher 2!

Remélem ismét feldobtam a napotokat! :))

[ Szerkesztve ]

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#5267) Niczo válasza xpsyx (#5266) üzenetére


Niczo
senior tag

elvileg mailnek kéne róla érkeznie, de nem kapom meg :F (gmailes fiók)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5268) NyMRooD válasza xpsyx (#5266) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem bántásból - jól teszed, hogy a free game-ket kiírod - de már a multkor is ajánlani akartam neked ezt és ezt a topicot, itt már ki voltak írva. Ha ezeket figyeled te is hamarabb tudomást szerezhetsz az ilyesmiről, illetve ha ide (is) ki írod más is hamarabb tudni fog róla. Ettől függetlenül köszi :R

Niczo: nem rögtön jön meg nekem is kb 1 órába került.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#5269) $p@rr0w válasza Dapro (#5261) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Dapro: Köszi az ajánlatokat, a Gunpoint hatalmas játék csak kifelejtettem a felsorolásból. A többi szintén tetszik csak még nem kerítettem sort rájuk, de megvannak. braveland-ról most hallo kelőször, megnézem miylen.

KaiotEch: Ezek is megvannak, de még nem kerítettem sort rájuk.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5270) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Nekem is úgymond "hobbim" a steam játékok gyűjtése, de azért egy szint alá nem megyek... tehát pl ha egy jó bundle-ban van 1-2 gyengébb alkotás is, akkor azokat, ha nem muszáj be sem regisztrálom. A "plusz egy sor" felfogást nem tudom megérteni, de ha van akinek az esik jól... :D

Steamen: xxxpaulxxx

(#5271) eami válasza Koppanyvezer (#5270) üzenetére


eami
Topikgazda

elfér, ráadásul idővel kártyás lesznek a játékok. Szerintem idén már kb 70 euró értékben kipogyogtak kártyák :)

(#5272) ZsZso válasza eami (#5271) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

70?!?! Nekem évek óta jött össze kb. 20. Valamit rosszul csinálok :U.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5273) Csapoati válasza ZsZso (#5272) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kimeled a penztarcad. :D A semmibol azert relative keves kartya esik. Amugy nekem a hidden objectes jatekok zsugai dobjak meg a dolgot, nemelyik ilyen 0,5-1 eurot is er, foilosbol meg volt mar 2 folotti is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5274) Crytek válasza ZsZso (#5272) üzenetére


Crytek
veterán

Jaja! Aki kb 600+ game felett van az min 80 eurot össze tudott már farmolni a kártyázás kezdete óta pénzráfordítás nélkül is!

Next PC Upgrade: 2022

(#5275) eami válasza ZsZso (#5272) üzenetére


eami
Topikgazda

430 játékra van booster pack eligibility azaz ezeket már kidobták a kártyákat.
Most van még 34 játék amire ~€6.5 kártya értéket ír :)
Nagyon gyenge és nyers becsléssel így €0.2 per játék jön ki. és ez nem is foil alapú becslés.

szóval lehet mégéri a bundleből azt is beaktiválni ami nem érdekel, mert később simán visszahozhatja még pár másik bundle / játék árát :))

[ Szerkesztve ]

(#5276) SRII


SRII
őstag

hali! olvasom itt ott ezt a farmolást és kártyázást, utána néztem (steam) elolvastam de sza..rt sem értek belőle,
mi ez?
hogy kell farmolni, kártyázni(vagy mi)?
elnézést a buta kérdésért de tényleg nem tudom hogy működik, mit kell csinálni....

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#5277) Csapoati válasza SRII (#5276) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Steam topik elso hozzaszolasaban vagy az osszefoglaloban le van irva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5278) NyMRooD válasza eami (#5275) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hol tudom megnézni, hogy mennyit érnek a még ki nem farmolt kártyáim?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#5279) Edorn válasza NyMRooD (#5278) üzenetére


Edorn
aktív tag

Nagyjábóli értékek: http://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-232770

ui.: ja, most látom, hogy másra gondoltál...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5280) Agyzuzo válasza Crytek (#5274) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sőt... Én nemrég léptem át az 500 EUR-t és 100+ kártya várakozik még eladásra. Szóval nem rossz, azóta se győzök hálálkodni a Steam-nek ezért a remek ötletért és persze hogy ekkora a kártyákra a kereslet. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5281) bul07 válasza Agyzuzo (#5280) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne a steam-nek hálálkodj , hanem a sok lúzernek aki veszi őket ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5282) Fortian


Fortian
tag

Sziasztok!

[link] Jumbo bundi 3-ból csak a BlackGuards érdekelne aki megveszi és pont ez nem kellene neki megvenném tőle mondjuk 2-3 dollárért :D Köszöntem :)

(#5283) Agyzuzo válasza bul07 (#5281) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"és persze hogy ekkora a kártyákra a kereslet" = erre utaltam, de nem lúzerezem le megbecsült vásárlói köreimet. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5284) reelc válasza Agyzuzo (#5283) üzenetére


reelc
veterán

"és persze hogy ekkora a kártyákra a kereslet" = erre utaltam, de nem lúzerezem le megbecsült vásárlói köreimet. :DDD"

Ezt biztosan nagyra értékelik. :DDD

Azoknak akik arra számítanak, hogy lesz az Indegala Halloween bundlijának HH-ja: kihírezték, hogy nemsokára vége lesz a bundlinak. Úgy rémlik, hogy ha ezt kiírják, akkor azt tartani is szokták.

[ Szerkesztve ]

(#5285) maross válasza reelc (#5284) üzenetére


maross
veterán

rateszem a tartalek otforintosomat, hogy lesz még ebbol happy hour

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5286) reelc válasza maross (#5285) üzenetére


reelc
veterán

Nagy tétben játszol, de ámen, legyen igazad. :D

(#5287) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

BundleStars 1C Strategy Bundle: King's Bounty-k és egyéb stratégiai játékok, amiket már láthattunk bundliban.

The Leadership Bundle az IndieGala-tól: 3 tier, szintén láttuk már kategória.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5288) eami válasza reelc (#5284) üzenetére


eami
Topikgazda

én rá merek rakni kp fizetendő 6 forintot is hogy lesz még HH :))

(#5289) reelc válasza eami (#5288) üzenetére


reelc
veterán

Nem vagyok annyira eleresztve, hogy ilyen összegekkel dobálózzak :D , de támogatom az ötletet, legyen rá HH, érdekel engem is.
De ugyanazt tudom mondani, mint az előbb: ha kihírezik, hogy vége lesz, azt be is tartják. Legalábbis az utóbbi időben. Ez nem zárja ki a HH esélyét, van rá majdnem 9 és fél órájuk.

(#5290) Cheesus


Cheesus
senior tag

Új Bundlestars bundle.

https://www.twitch.tv/csehla

(#5291) KaiotEch válasza Cheesus (#5290) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Elég gyenge.

(#5292) Cheesus


Cheesus
senior tag

Azt hiszem ez egy újabb zsákbamacska lesz: Groupees

https://www.twitch.tv/csehla

(#5293) reelc válasza Cheesus (#5292) üzenetére


reelc
veterán

Jól hiszed.
A Bundle in a Box eddigi bundlijai.
Ha jól értem, a Groupees megvette őket.

(#5294) bigyo108


bigyo108
aktív tag

sziasztok,

azt honnan tudom megnézni,hogy a bundle linket vagy key-t ad-e?

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#5295) ZsZso válasza bigyo108 (#5294) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szia!

Attól függ milyen oldalon veszed.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5296) bigyo108 válasza ZsZso (#5295) üzenetére


bigyo108
aktív tag

csak humbe

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#5297) Csapoati válasza bigyo108 (#5296) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mar regota nincsenek kulcsok, csak a regebbrol megmaradt maradekokhoz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5298) Samus


Samus
addikt

Új Weekly bundli a Humble-ál. Team 17 csomag, sok Worms. Az egy dolcsis bőven jó ajánlat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5299) xpsyx válasza NyMRooD (#5268) üzenetére


xpsyx
tag

Oké, köszi..Nyilván ezen topikoknak nem vagyok rendszeres olvasója (remélem nem vagyok ezzel egyedül), így hát belinkeltem ide :), hátha más sem olvassa naponta :P

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#5300) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Ilyenkor, amikor említésre kerül, mindig kedvet kapok Worms armageddonozni online, de egy kör után rögtön alább hagy a lelkesedés, amikor meglátom, hogy a "pro-k" hogyan használják a ninja rope-ot. :Y

Steamen: xxxpaulxxx

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.