Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) TheNewDawn válasza warcat (#19996) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ha már Marvel Midnight Suns, ha mégis megvette valaki a csomagot 10 euróért, akkor esküszöm szivesebben fizetném ki neki az 5 eurót minimum ( de lehet még 6 ot is) mint egy full idegennek az 5 öt, pedig elvileg ledealeltem mindent, de 24 órát holnap este 7 ig még várok vele, hátha :P Ami az új csomagot illeti, megint úgy vagyok vele, hogy a Life is Strange nagyon érdekel belőle, de 10 et nem adok érte.

(#20002) De4d válasza kwzatz (#20000) üzenetére


De4d
őstag

Nem is rossz ebből is vinném ha valaki bontja a destroy all humans 2-t , Sconrt, és a Werewofot :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20003) TheNewDawn válasza De4d (#20002) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Akkor lehet vinni fogom, mert engem csak a Life is Strange érdekel belőle :)

(#20004) De4d válasza TheNewDawn (#20003) üzenetére


De4d
őstag

Ha veszed ezt a 3-t vinném is :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20005) TheNewDawn válasza De4d (#20004) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Rendben akkor megoldjuk :) Annyi hogy szerintem egy picit majd várjunk, hátha most lesz kupon, és akkor mindketten spórolunk kicsit :P De ha sürgős akkor előbb is megcsinálhatjuk, majd írok/írj rám :)

(#20006) bepken válasza TheNewDawn (#20001) üzenetére


bepken
veterán

én épp fordítva vagyok vele :DDD ha valakit érdekelne a maradék a januári csomagból a Midnight Suns kivételével, akkor simán megvenném :D

viccen kívül 4 euróért vihető volna a maradék ;)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20007) s7evcsenko válasza bepken (#20006) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is pont így vagyok vele. :))

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20008) gyimger


gyimger
őstag

Egy Aragami 2-vel és Twin Mirrorral szívesen megkönnyítem valaki terheit, ha nem tud tőle szabadulni, de ezért a kettőért nem vennék csomagot. Más tényleg nem kell belőle.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20009) Anonymusxx válasza bepken (#20006) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én annyiért megvenném!

(#20010) bepken válasza Anonymusxx (#20009) üzenetére


bepken
veterán

idő közben a gyimger Kolléga már vitte az Aragami 2 és Twin Mirror nevezetű játékokat.

a többi viszont vihető :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20011) TheNewDawn válasza bepken (#20010) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Kivéve a Marvel mindnight Suns ugye?

(#20012) bepken válasza TheNewDawn (#20011) üzenetére


bepken
veterán

időközben ezek maradtak:

OTXO
ROGUEBOOK
HELL PIE

300 HUF/db vagy egyben 500 HUF :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20013) gyimger


gyimger
őstag

Relentless Bundle-ből kell valakinek valami a Chicken Police és Life and Suffering of Sir Brante játékokon kívül?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20014) De4d válasza gyimger (#20013) üzenetére


De4d
őstag

Graveyard Keeper-re vevő lennék :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20015) gyimger válasza De4d (#20014) üzenetére


gyimger
őstag

Várhatunk még, ha szeretnél, vagy 1.5-ért megveszem magunknak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20016) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Jut eszembe, ha esetleg valakinek megvan a Life is Strange: True Colors alapjáték, akkor úgy mennyi az Ultimate?

Ha pedig valaki egyből veszi és beaktiválja, majd írja már meg. Köszönöm! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#20017) De4d válasza gyimger (#20015) üzenetére


De4d
őstag

nekem nem sos, az a pár cent ide vagy oda, de várhatunk hátha valaki még csatlakozna.

Minden jó, ha a vége jó!

(#20018) Sirpi válasza csuvicsuva (#20016) üzenetére


Sirpi
senior tag

A deluxe a remasterek nélkül €4.67.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#20019) csuvicsuva válasza Sirpi (#20018) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi. Xboxon Game Passben végig játszottam és megosztásnak köszönhetően a DLC-t is, akkor ez így bőven ráér.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#20020) gyimger


gyimger
őstag

Ha! Ahogy mondtam le a havi választást, felajánlott egy dolcsit! Van itt még ajánlat!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20021) Ferke[HUN] válasza gyimger (#20020) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Ezt nálam is elsütötte, persze önérzet is van a világon, így instapauz volt. :))

(#20022) TheNewDawn válasza gyimger (#20020) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Komoly? Nálam pause volt előző hónap, most is insta pause, és egy nyomorult cent, annyi kedvezményt sem adott. :N közben azt hittem ma sikerül nyelbeutni a Marvel mindnight Suns tradet, de steambuys csoportba az illető aki megígérte 5 dollárért eltűnt illetve topikban megegyeztem valakivel 4.5 euróba neki meg paypalja nincs ( nekem meg revolut nem aktív) szóval most már esküszöm 5 eurót is megadok érte. :D ha senki többet, akkor feladom :)

(#20023) Cheesus


Cheesus
senior tag

Ha valakinél lenne felesleges SCORN a havi Choice-ból, kérem keressen meg PÜ-ben :R
Csak emiatt nincs kedvem kiváltani a havi humblimat.

https://www.twitch.tv/csehla

(#20024) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

"topikban megegyeztem valakivel 4.5 euróba neki meg paypalja nincs"

Engem ez érdekelne, ha még megvan az illetőnek. Van Revolutom. :))

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20025) sto1911 válasza TheNewDawn (#20022) üzenetére


sto1911
veterán

Az alap revolut nem kér enni, miért nem aktív? Én se használom, mégis van.

(#20026) TheNewDawn válasza s7evcsenko (#20024) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Desire írt a topikban pár napja hogy van december és januári csomagja, keresd őt és menni fog :) igazából csak lusta voltam kinyomozni a jelszavam meg pénzt utalni rá, meg még egy + dolgot összekötni a rendes bankszámlaval :) de azóta szerencsére sikerült megoldani máshonnan.

(#20027) Sirpi


Sirpi
senior tag

Megmaradt a HB Mindbending bundle-ből:

Talos Principle Gold
The Witness
Superliminal

PM, ha (arányosítva) érdekel valamelyik.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#20028) bepken


bepken
veterán

ha valakinél maradt volna ki az alábbiak közül valami, keressen mindenképpen :)

The Pedestrian
The Talos Principle: Gold Edition
The Witness

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20029) Sirpi válasza Sirpi (#20027) üzenetére


Sirpi
senior tag

Elkeltek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#20030) gyimger válasza bepken (#20028) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem egy Superliminal és egy Pedestrian kellenének, majdcsak lesz néhány csoport. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20031) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Nekem van egy Superliminal €1.8-ért.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20032) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nekem is maradt egy Superliminal, ha valakinek kellene.

(#20033) vidaila


vidaila
aktív tag

The Pedestrian-t én is vennék valakitől ha marad :)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20034) vidaila


vidaila
aktív tag

The witness maradt, ha valakit érdekel 1.84€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20035) gyimger


gyimger
őstag

Ha valaki össze akarna állni egy Pick & Mix bundliba, egy Tale of Paperrel és egy Undetecteddel beszállok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20036) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Humble Destiny 2 The Story so far Bundle

Ha valaki szemezne vele, azt érdemes tudni hogy a legdrágább és a második legdrágább csomag között a különbség a Lightfall/Annual Pass, ami magába foglalja az éppen zajló Y6 négy szezonjához a hozzáférést, amiből 3 már elmúlt és éppen a negyedik zajlik. Habár az elmúlt szezonok tevékenységei még elérhetőek, azt érdemes figyelembe venni hogy nem biztos hogy sok játékos tolja még ezeket, azonban van ami matchmakinges a szezonális történet lépései között

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20037) l.skywalker válasza l.skywalker (#20036) üzenetére


l.skywalker
félisten

És még annyi infó, hogy az utolsó szezon június 4-ig tart

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20038) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Fanatical Build your own Leap Year Bundle-ből ha valakinek maradt egy Sigi, átvenném! :R

(#20039) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Mostani Capcom HB-ből Street Fighter V, SF5 Champion Edition és Street Fighter 30d Anniversary vihető fejenként 500 forintért!

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20040) Corleone33 válasza Corleone33 (#20039) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Elkelt mindkettő!

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20041) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ilyet se láttam még :Y

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#20042) warcat


warcat
veterán

Megérkezett az ehavi első choice ajánlat, 8 usd.

EA: It's in the crate!

(#20043) TheNewDawn válasza warcat (#20042) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Komoly? Nekem egy nagy büdös semmi nem sok, annyi sem jött. Azt hiszem nyomok egy cancelt nem csak pauset, hátha akkor.

(#20044) Ferke[HUN] válasza TheNewDawn (#20043) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Nekem pausera jött, nem kellett a cancel.

(#20045) TheNewDawn válasza Ferke[HUN] (#20044) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Eddig mindig szoktam kapni én is ugyanúgy mint mindenki. Hát most ebben a hónapban ( ahogy az előzőben is) SEMMI. Pedig instapauseoltam mint mindig.

(#20046) kwzatz válasza TheNewDawn (#20045) üzenetére


kwzatz
őstag

E-mail nem jött, de a kupon ott van a fiókon. Nézted ott is?

(#20047) bepken


bepken
veterán

emailt ugyan nem kaptam, de nálam is él a kedvezmény:


╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20048) TheNewDawn válasza kwzatz (#20046) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Néztem, semmi sincs ott, ugyanúgy 10 euró mint eddig.

(#20049) TheNewDawn válasza bepken (#20047) üzenetére


TheNewDawn
addikt

:F Az nagyon komoly hogy mindenki kapott csak én nem. Inkább nem akarok csúnyát írni és mondani..... Pedig megegyztünk többen ugye hogy megveszem én kinek mi kell, de 10€ ért kenjék a hajukra :)

(#20050) gyimger válasza TheNewDawn (#20049) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem sincs semmi a kuponok menüben, nem mintha ennyiért kéne tőlük bármi is. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.