Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Urguru válasza Golden9 (#13998) üzenetére


Urguru
tag

Köszi az infót :R

(#14002) Golden9 válasza Urguru (#13999) üzenetére


Golden9
addikt

Nem kell mentegetőznöd, mindig lesznek ilyen tájékozatlan alakok. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#14003) Urguru válasza Golden9 (#14002) üzenetére


Urguru
tag

:DD 2017 :)

[ Szerkesztve ]

(#14004) reelc


reelc
veterán

Doctow Who Humble. Comics & Audio Book.

(#14005) bepken


bepken
veterán

Frostpunk továbbra is érdekelne. ha valakinek maradt, ne tartsa vissza :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14006) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok

Eladó egyben, vagy darabonként egy 10 játékos Februári Humble.

https://www.twitch.tv/csehla

(#14008) De4d


De4d
őstag

Ezek érdekelnének a legutobbi Havi Bundlekból
FROSTPUNK
PATHFINDER: KINGMAKER EXPLORER EDITION
ANCESTORS LEGACY
PHANTOM DOCTRINE

Minden jó, ha a vége jó!

(#14009) mepet válasza TheProb (#13988) üzenetére


mepet
addikt

Én őket hibáztatnám a helyedben. Én ezért nem fizettem elő. Ismerem magam, 99%-ban elfelejteném a lemondást/szüneteltetést vagy miket kell csinálni szegényeknek, akik előfizettek.

Az előfizetés, amit havonta vonnak (nem előre fizetsz elő sok időre) amit bármikor lemondhatsz és aközött, hogy minden hónapban megveszed a jó minőségű ritka játékokból álló bundlet mi is a különbség? Annyi, hogy így van aki elfelejti lemondani és tőlük le tudnak húzni pénzt. Erre játszottak, ezért alakították ki ezt az üzleti modellt. A saját hibádnak is elkönyvelheted, ha szeretnéd, bár szerintem nagyon nem erről van szó.

(#14010) sto1911 válasza mepet (#14009) üzenetére


sto1911
veterán

Jaja, végülis nehogy felvállalj bármilyen felelősséget. Itt jön róla email is, de az ovi is felhív majd ha ott marad a gyerek.

(#14011) s7evcsenko válasza mepet (#14009) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azért ezen meg elmélkedj kicsit.
Mint írtam, küldenek értesítőt hogy újra aktív...
Arról nem is beszélve, hogy mikor rányomtál az előfizetés gombra, akkor ezeket a feltételeket elfogadtad.

Ám mindezek mellett, ha írsz nekik egy levelet, amiben leírod, hogy hibáztál és legyenek szívesek utólag szüneteltetni a hónapot, készségesen megteszik. :K

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14012) mepet válasza s7evcsenko (#14011) üzenetére


mepet
addikt

Én nem fogadtam el ezeket a feltételeket és nem nyomtam rá az előfizetés gombra.

(#14013) Mr.Csizmás válasza mepet (#14009) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó minőségű ritka játékokból álló bundle

öhm, izé....ezt páran vitatnák a BBJ topicból....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14014) mepet válasza Mr.Csizmás (#14013) üzenetére


mepet
addikt

Csak nem megértette valaki a hsz-emet? :D Igen, így azzal is kevesebbet kell foglalkozniuk, hogy ritka és jó minőségű játékokat adjanak, hiszen úgyis lesz, aki elfelejtette lemondani.

(#14015) kwzatz válasza mepet (#14009) üzenetére


kwzatz
őstag

Manapság 1 millió különböző módon tudod emlékeztetni magad a lemondásra. Bár ha valaki valamennyire követi a dealeket, vagy némelyik topicot mint amilyen ez is, akkor kb. lehetetlen, hogy 1 hónap alatt egyszer nem jön szembe veled a Humble Bundle neve, amiről eszedbe jut a Choice előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

(#14016) Crytek


Crytek
veterán

Mivel kb 0. percbe kb visznek bármit nem kell lemondani ennyire egyszerű :C

Next PC Upgrade: 2022

(#14017) reelc válasza Crytek (#14016) üzenetére


reelc
veterán

Csak előtte megy az immár hagyományos sírás, hogy mekkora hulladék, semmit sem ér, meg csak alapjátékok, a Complete valamikor xy-ból volt 8 EUR és majd hátha megint, meg szemét IGN... és árában vihető az egész esetleg bontva. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14018) Crytek válasza reelc (#14017) üzenetére


Crytek
veterán

" és árában vihető az egész" O mióta csojsz van nem így van hálistennek ez azóta a másodkeresetem:C
Mindig meglepnek az emberek hogy milyen hulladékokkal tolják és milyen drágán :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14019) reelc válasza Crytek (#14018) üzenetére


reelc
veterán

"és árában vihető az egész esetleg bontva"
Ez volt a teljes mondat. Bontva nyilván nem árában. :)

(#14020) Crytek


Crytek
veterán

Ezek korábbi fanaticalos vásárlásból maradtak..sajnos azóta rajtam rohadnak mert ilyen fantasztikus miszteri bundled sikerült kifognom :W

Punch Club - Deluxe Edition
Grey Goo Definitive Edition
Shark Attack Deathmatch 2
Outpost Zero
Miasmata
Rescue Team 4
We Are The Dwarves
Airport Madness World Edition
STAR WARS Knights of the Old Republic
Gravity Wars
Legends of Atlantis Exodus

Ezek pedig Humble maradványok:

Chasm
Fluffy Horde
Regular Human Basketball
Sword Legacy Omen
Evergarden
SYNTHETIK: Legion Rising

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14021) Vesa válasza mepet (#14014) üzenetére


Vesa
veterán

A "recurring billing" az internetes fiztés kezdete óta jelen van, és minden előfizetéses jellegű szolgáltatás alapból így működik. Természetesen az ÁSZF részét képezi az ismertetése, tehát ha nem olvastad el, az a Te sarad, nem a szolgáltatóé! Semmiféle nyerészkedésről nincsen szó, a szolgáltatás alapja egy előfizetés, ahol azt feltételezik, hogy folyamatos igényed van rá! A lehetőség viszont természetesen adott a szüneteltetésre, vagy megszüntetésre, tehát semmiféle alapja nincs a vádjaidnak.

A tudomány a valóság költészete!

(#14022) mepet válasza Vesa (#14021) üzenetére


mepet
addikt

Kit érdekel, hogy elolvastam-e azt az ASZF-et, amit nem fogadtam el? Vagy akkor nem lehet róla véleményem? Minden hónapban látom a kollégák hszeit, akik elfelejtik lemondani/szüneteltetni. (Utoljára tegnap olvastam ilyen hsz-t a világ kódfejtői topicban. Én is többször elhibáztam volna ezt, ha előfizettem volna. Nem tettem. Tiszta sor.)
Szerintem nyerészkedés a témaadó előfizetéses üzleti modell, korábban kifejtettem, hogy miért gondolom így. Szerinted nem nyerészkedés. Én megértem és elfogadom a te álláspontodat. Sajnálom, hogy ez fordítva nem áll. :U

(#14023) Vesa válasza mepet (#14022) üzenetére


Vesa
veterán

Én a véleményedet értem, csak igazat adni nem tudok, mert a tények másról szólnak. A lapos Földről is lehet véleménye bárkinek, de igaza nem lesz.
Eleve így nyit a HB, ha fizetni akarsz:

Month-to-Month Subscription
€13.99 - Billed monthly

Ez már itt a napnál világosabb, de utána még be kell jelölni az alábbi szöveg melletti négyzetet, különben tovább sem enged:

"I understand this is a recurring subscription of €13.99
Humble Bundle will automatically renew your subscription on March 27, 2020 when you will be charged €13.99. Cancel anytime before your renewal date to not be automatically charged."

Ennél szájbarágósabban nem lehet közölni valamit. Hol itt az átverés? Sehol! Nem figyeltél, esetleg nem beszéled az angolt és ennyi a történet. Semmiféle nyerészkedés, átverés ebben nincsen!

A tudomány a valóság költészete!

(#14024) FunPro válasza mepet (#14022) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyébkén ez már azért is vicces, mert eddig egy olyan esetről nem hallottam, ahol ne utalták volna vissza a pénzt mindenféle fennakadás nélkül. :K

Ja meg amúgy azt is tudom, hogy a szemetek arra játszanak, hogy majd senki nem fog reklamálni... :U

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#14025) safranyek


safranyek
tag

Sziasztok!

Eladó a februári bundle 9 választható játéka. Ajánlatokat privátban.

Night Call
Eliza
Shenzen I/O
Project Warlock
The Hex
Warstone TD
Underhero
Pathfinder:Kingmaker Enhanced Edition
Book of Demons
Cryofall
Frostpunk+1 dlc

(#14026) Crytek válasza Crytek (#14020) üzenetére


Crytek
veterán

SYNTHETIK: Legion Rising már vitték!

Next PC Upgrade: 2022

(#14027) pilipi válasza Crytek (#14020) üzenetére


pilipi
aktív tag

STAR WARS Knights of the Old Republic érdekelne, amennyiben megvan még.

(#14028) echterion válasza Vesa (#14023) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyet felejtesz el: a saját szemszögéből mindenkinek igaza van. Ebben a témában neked pont ugyanannyira van igazad, mint a másik félnek, mert nincs egyetemes igazság, mint ahogy nem csak fekete és fehér létezik, mindkét színnek van ezernyi árnyalata.

**********

(#14029) reelc válasza echterion (#14028) üzenetére


reelc
veterán

Nem így gondolom.
A cégnek megvannak az irányelvei, nyilván betartja a hatályos jogszabályokat és törvényeket, és ha rugalmasak is, akkor indokolt esetben a support a vásárló mellett dönthet.

De attól még a vásárlónak el kellett fogadnia a feltételeket, és el kellene olvasnia a felé irányuló kommunikációt. Nem csak a cégnek van felelőssége a szerződés létrejöttekor (feliratkozás pl.) hanem a vásárlónak is!
Most mindenki megszámolhatja, havi szinten hány e-mailt kap a Humbletől, és mennyiben említik a Choice-t. Csak beugrik valamikor, hogy nézzem már meg, él-e az előfizetés, nem? Másrészt sokaknak van okostelefonja, beállít egy havi emlékeztetőt, hogy ellenőrizzen havonta minden olyan helyet ami pl. pénzt von le. Vagy asztali naptárba írja.

Épp azért ezt gondolom, hogy nincs itt semmi árnyalat.
Ha a vásárló mulasztást követett el, írja meg a supportnak, ha nem kedvező a bírálat, itt még eladhatja a csomagot, és mérgében le is iratkozhat végleg, hogy "átverték" ;] .

Mielőtt valaki jönne IRL példákkal, hogy ingatlan, autó stb. vásárlás, olyan dolgok amikhez tartozik 1 tonna papír kitöltése, meg tanúk aláírása, az más kategória, remélem belátjátok. Kezdve azzal, hogy magyar nyelvű szerződés és nem biztos, hogy a sok jogi megfogalmazás miatt megérti az ember. :) Másrészt ezek nem havi visszatérő dolgok, vagy ha igen, abba is te egyeztél bele, de akár évekre előre (pl. részletfizetés).

[ Szerkesztve ]

(#14030) Crytek válasza Crytek (#14020) üzenetére


Crytek
veterán

STAR WARS Knights of the Old Republic is elkelt

Next PC Upgrade: 2022

(#14031) Vesa válasza echterion (#14028) üzenetére


Vesa
veterán

Hogyne lenne! 2+2 az akkor is 4, ha Te mást akarsz hinni. Ott van, leírtam, mennyire szájba van rágva, hogy havi szintű fizetésről van szó! Egyértelmű! Ezzel szemben mindössze az áll, hogy "szerinte nyerészkedés"! Period.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#14032) echterion válasza Vesa (#14031) üzenetére


echterion
nagyúr

Ettől még csinálhatná úgy is a humbli / mikró / többiek, hogy nem a lemondáshoz kell gombot nyomni, hanem ahhoz, hogy kell az adott szolgáltatás. Csak ugye így kevesebb lenne az, akitől valós igény nélkül behúzhatnák a lóvét. Ez nem hitkérdés, egyszerűen egy másik szemszögből másképp fest minden az életben, csak meg kell tanulni nem egy szemszögből nézni az eseményeket.
Én is felejtetttem már el lemondani dolgokat, erre jó a refund, még a linkedin-en is megcsinálták nekem, mikor kellett, pedig ott leírják, hogy nincs refund. Szóval ez inkább csak megközelítés kérdése szerintem, azért nem egy kardinális ügy.

**********

(#14033) s7evcsenko válasza echterion (#14032) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"csinálhatná"
Vagyis végül csak belátod, hogy igaza van a humble-nak.

Amúgy meg, ha úgy csinálná ahogy írod, akkor szerinted mennyi mailt kapnának, hogy "ohh bocs, elfelejtettem bekapcsolni", miután meglátta milyen remek címekről maradt le. :B
Ez a rosszabb forgatókönyv mindenkinek kb, mert akkor valószínűleg utólag nem adnák oda senkinek, ellenben most ugye refundolnak.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14034) Executioner válasza echterion (#14032) üzenetére


Executioner
tag

"nem a lemondáshoz kell gombot nyomni, hanem ahhoz, hogy kell az adott szolgáltatás."

Ez pont így van jelenleg is. Amíg nem iratkozol fel az előfizetésre addig nem is vonnak semmit. :K

Exec

(#14035) FunPro válasza echterion (#14032) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyébként ez nem nézőpont kérdése, hanem szimpla fogalomzavar.

Ha úgy lenne ahogy írod, akkor ez egy szimpla bundli lenne, csak havonta jönne, nem hetente/két hetente. És nem subscribe lenne oda írva hanem purchase... :K

A subscription/feliratkozás/előfizetés magában foglalja a folyamatos, megújuló szolgáltatást.

Kb. mintha valaki azért reklamálna, hogy a telefonszolgáltató/netszolgáltató kiszámlázta a következő hónapot, mert elfelejtette lemondani.

Szerinted hány ügyintéző röhögné körbe, ha ezért nekiállna reklamálni?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#14036) echterion


echterion
nagyúr

Oké, engedjük el szerintem, nincs sok értelme ennek, nem akarok meggyőzni senkit, nem kell elfogadni azt, hogy van más vélemény is, örüljön a nép, hogy fizethet birkaként bárkinek bármennyit, bármiért. Csak sajnos pont ezért tart itt a játékvilág, mert az emberek minden szart lenyelnek, sőt, a többség még tapsol is neki...

**********

(#14037) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Srácok, nem arról van itt szó, hogy jogilag ugyan minden rendben ezzel a dologgal, morálisan viszont aggályos tud lenni egy bizonyos szempontból?

Ahogy echterion mondta, mindenkinek igaza van valamilyen szinten, bár az érzelmi vonalak néha picit szélsőséges kilengéseket mutatnak, amik olyannyira túlzóak ("átverés"), hogy nyugodtan rá lehet aggatni az igazság elferdítése címkét is. Hiszen a Humble nem ver át senkit, ha így tenne, nem is működhetne valószínűleg. Azonban ...

A Humble Choice valószínűleg pusztán azért előfizetéses, hogy aki egyszer benevezett rá (feltéve, hogy nem giftben vette, mert az nem jár előfizetéssel!) az alapból minden hónapban vásárló legyen, ne csak potenciális vásárló. Így ha valaki elfeledkezik róla, akkor is jön be a zsé.
Arra épít, hogy az ember szétszórt és ezt kihasználja. Jogilag megteheti, ahogy a többiek írták, a usert erről tájékoztatják is, hát igazuk is van teljesen - nincs átverés.

Viszont, ha ezt az előző aspektusból vizsgálod és valaki azt mondja neked, hogy ezzel abszolút semmi probléma, akkor vakarod a fejed, hogy tényleg nincs azzal semmi gond, hogy az emberek hibáira építve szednek ki belőlük több pénzt?! Sokunk már fel van vértezve az ehhez hasonló "támadások" ellen, így egy ilyen szintű behatásra csak legyintünk. A picit (még?) érzékenyebb (vagy talán naívabb) társaink pedig nem értik hogyan lehet ezt ennyire félválról venni. És tessék ... ott az igazság mindenkinél. :K

Szerintem a Fanaticalos mystery csomag mindennek a legalja a legális játékpiacon. Ehhez képest a Choice -os előfizetéses rendszert már rötyögve fogadja be a gyomrom (még a Classic-os csűrés-csavarással is).

Más téma:
Arra nagyon kíváncsi vagyok viszont, hogy a Choice Classic -kal mi lesz. Annyira kevesen veszik majd a prémiumot $20 -ért, hogy visszaáll az Classic default tiernek, vagy annyira jól megy majd a prémium, hogy kiveszik a classicot. Abban 85%-ig biztos vagyok, hogy a mostani helyzet csak átmeneti.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14038) Crytek válasza ZsZso (#14037) üzenetére


Crytek
veterán

Humble (IGN) majd eldönti mi kell neki több 10 ezer előfizető 12$-ért vagy ennek a töredéke SE 20$-ért.... Lehet számolgatni... maradni fog ez a 12$ 100%
Abban biztos vagyok ,hogy nem csak én vagyok 12$-os előfizető több fiókkal... :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14039) kwzatz válasza echterion (#14036) üzenetére


kwzatz
őstag

"Csak sajnos pont ezért tart itt a játékvilág, mert az emberek minden szart lenyelnek, sőt, a többség még tapsol is neki..."

Igen, a Humble miatt (aminél jobb áron nem tudsz kb. sehol játékokat venni) tart ott a játékvilág ahol, nem az ezernyi más undorító üzletpolitikai húzás (lootboxok, éves újraskinezés teljes áron - FIFA, NBA2k pl. -, mindenféle mikrotranzakció, DLC tömeg, gamblingre hajazó elemek stb.) miatt. Köszönjük. :D

Komolyan nem értem ezt a témát. Ha valaki nem érzi magát képesnek arra, hogy havonta kattintson egyet, amikor nem kéri az adott bundle-t, akkor ne fizessen elő. Szerintem mocskos egyszerű és nagyon megéri a Classic előfizetés (nem, nem minden hónapban, hanem összességében), de mindenki el tudja dönteni magának.

(#14040) Executioner válasza ZsZso (#14037) üzenetére


Executioner
tag

A Humble Choice egy előfizetés. Erre a vásárlás előtt fel is hívják a figyelmedet többször is!

PAUSE - előfizetés szüneteltetése 1 hónapra.
CANCEL- előfizetés megszüntetése.

Ha csak egy csomag kell akkor vásárlás után egy másodperccel már törölheted is az előfizetésedet vagy eleve giftként veszed meg.

Az összes fikázás szimpla "júzer error" -ból fakad. Pláne úgy, hogy senkiről nem hallottam még aki ne kapta volna vissza a pénzét a k*csög IGN-től aki csak az aprót akarja kilopni a 'zemberek zsebéből.

Végezetül itt egy hasznos tanács ami sokak problémáját megoldhatja:
Akinek nincs esze legyen notesze.

:R

Exec

(#14041) FunPro válasza Executioner (#14040) üzenetére


FunPro
senior tag

Na mejgött az újabb flegmasuttyó... :U

;]

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#14042) FunPro válasza ZsZso (#14037) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem mi inkább azt nem értjük, hogyan lehetne megoldani egy előfizetést havidíj nélkül...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#14043) ZsZso válasza FunPro (#14042) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én már azt se értem, hogy értem -e vagy sem. Sőt, már az "én"-ben is kezdek bizonytalan lenni :DDD .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14044) echterion válasza kwzatz (#14039) üzenetére


echterion
nagyúr

Több szót nem vesztegetek erre, felesleges, elotted ZsoZso mindent leírt másképp fogalmazva, ennél érthetőbben én nem tudom leírni, mi is a valódi gond ezzel a módszerrel.

**********

(#14045) Vesa válasza ZsZso (#14037) üzenetére


Vesa
veterán

"tényleg nincs azzal semmi gond, hogy az emberek hibáira építve szednek ki belőlük több pénzt?"

Ez csak egy szubjektív feltételezés részedről, amit általános vádként kezelsz a szolgáltatóval szemben, holott számos más, teljesen életszerű oka van a rendszernek!
Többek között:
- Folyamatos szolgáltatás biztosítása olyanok számára, akiknek a szolgáltatás éves szinten még akkor is megéri, ha 1-2 hónap nem a kedvenc címeivel lesz tele. (vagyis a Netflix-hez vagy más, havidíjas szolgáltatáshoz hasonlóan kezeli, helyesen)
- Kényelem (nem kell minden egyes alkalommal manuálisan fizetni. Sok ember ebben nem hátrányt lát, hanem segítséget és hasznosnak tartja)
- Folyamatos jótékonykodás, ami mellesleg előnyökkel is jár (rengeteg ember fizet havi szinten segélyszervezeteknek közvetlenül is)

Elfelejtitek, hogy nem kötelező használni és van refund lehetőség is (ami kifejezetten ritka egyébként, nekem pl. Adobe előfizetésem van, na az valóban egy tetű cég ha már itt tartunk, ennek ellenére szavam sem lehet, mert mindenről tájékoztattak előfizetés előtt)!

Felnőtt, értelmes ember képes eldönteni, hogy adott szolgáltatást, adott feltételek mellett használ, vagy sem! Abban megegyeztünk, hogy átverésről nincsen szó, a választási lehetőség pedig adott, nem kötelező használni! A szubjektív félreértelemzésekből, nyelvtudás hiányából és figyelmetlenségből eredő problémákért nem a szolgáltató a hibás!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#14046) pigster


pigster
senior tag

Humble Choice sirámok topikBundle topik merre van, tessék mondani!?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#14047) ZsZso válasza pigster (#14046) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Minden, ami "bundli"!" topikban zokon veszed ha Humble Choice bundlikról beszélünk /furcsa mód offban/ de ONban hisztizni miatta már teljesen rendjén van. Egy Micimackó jelmezbe bújt csivava legyek ha ezt értem. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14048) Beniii06 válasza ZsZso (#14047) üzenetére


Beniii06
őstag

Valahogy farmolni kell a hsz.-eket vagy nem, mert ez Lokál topik.
;]

Szerintem trollkodás akart lenni, csak nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#14049) FunPro válasza ZsZso (#14043) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából bennem most az a kérdés fogalmazódott meg, hogy vajon akit felháborít a humbli, az még nem hallot a bankoknál elérhető "csoportos beszedés" opcióról?

Tudjátok, amikor az ember felhatalmaz mindenféle szolgáltatót (víz, vellany, telekommunikáció), hogy bármiféle értesítés és további egyeztetés nélkül levonja az adott szolgáltatások díjait.
:F

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#14050) bepken


bepken
veterán

huh Ti aztán jól belehúztatok.... :) már azt hittem, jött valami ennyire nagyon tuti bundli :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.