Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:32

LOGOUT.hu

OLVASD VÉGIG ALAPOSAN MIELŐTT ÚJ HOZZÁSZÓLÁST ÍRNÁL!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1508) robyeger válasza dezz (#1506) üzenetére


robyeger
addikt

sajnos van egy-két féligazságunk, de nem elég hogy összerakjuk a teljes igazságot :( Igen vannak akik detto ugyan annak gondolják a kezdetektől, vannak akik az SRI-t az SRQ tovább fejlesztésének tekintik. Ha figyelted az előző hozzászólásokat, én azzal indítottam, hogy kétségbevontam az X-bit lab állítását miszerint a két mag csak a memóriavezérlőn keresztül tud kommunikálni egymással, de a gyakorlat az oroszokat igazolja, gondoljon mindenki amit akar, én személy szerint nem ezt látom fő problémának, hanem azt hogy az 1magos AM2 procik dual 400Mhz-es memóriánál gyorsabbat nem tudják kihasználni, vagy a Venice magoknál bevezetett DDR500-as támogatásnál tapasztaltak, ezekből pedig az következik, hogy az SRQ(SRI)-től az L2 cache csak alapórajelen érhető el. Szívesen fogadom bárki véleményét, aki el tudja magyarázni nekem, hogy hol található a processzor szorzó a K8-ban és miért van ez így a gyakorlatban(az előbb felsoroltak). :R
#1503: szerintem az L2 cache-t kapcsolják a SRQ-hoz, a kérdés itt hogy hány db 64bites adatbusz megy és milyen órajelen?

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.