Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) localhost válasza localhost (#900) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem hiszem, hogy másolófunkciót bármit is használnék, ADF nélkül :( Pláne, hogy ez kétoldalas, duplexes.
A Brothernek van kétoldalas adf-fel szerelt lézeres multija is. (ha jól emlékszem, de a mostani tudásom nem naprakész!) például

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#902) 7Heads Drago válasza localhost (#900) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vagy a Samsungok azok mennyire jók?
- Samsung ML-2855ND
Ez 43.000-től indul.
Vszont van hozzá 5000 oldalas toner 19k-ért.
Ami kb 4 Ft-ot jelent oldalanként.
Az láttam hogy a Canon-nál a tonerral együtt cseréljük a dobot is. Viszont mintha azt írtátok volna hogy a Samsung-nál külön van a dob.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#903) 7Heads Drago válasza localhost (#901) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez mit jelent ADF?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#904) 7Heads Drago válasza localhost (#901) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Viszont ahogy nézem ennek a 2000-es tonerja kb 20k.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#905) localhost válasza 7Heads Drago (#903) üzenetére


localhost
Közösségépítő

DF = Automatic Document Feeder: Lapadagoló az eredetik elvételéhez másoláskor, így nem kell minden lapot egyesével az üveglapra tenni... gondold el le kell másolni egy 15 oldalas szerződést 3 példányban. Beteszed a paksamétát, példányszám =3 és Start. Ugyanez ADF nélkül? :N

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#906) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Neki ugyanaz az oldal kell 150-szer.
Legalább is azt mondta.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#907) tothl válasza 7Heads Drago (#896) üzenetére


tothl
addikt

Utántöltött tonerek jók, ha olyan készüléked van, ami nem igényel speciális tonert, illetve mellé lehet nyúlni, nem megfelelő toner sok problémát okozhat fixáláskor illetve a tonerkihordó mechanikánál stbstb. Érdemes a vásárlás előtt utána nézni, hogy van-e az adott tipushoz megfelelő minőségű utántöltő, vagy csak dzsunka.

Az A3massal az a baj, hogy ha a főnöködnek 46e Ft-ot mondtál, akkor elég jól le fog ülni ha megtudja mennyibe kerül egy valamire való A3as gép. Az emberek sokszor el vannak tájékozódva.

(#908) localhost válasza tothl (#907) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tegnap nagyon késő volt már, nem akartam belekezdeni a fejtegetéseimbe az után-töltött, után-gyártott tonerek tekintetében. Ha a gyártók továbbképzéseit, bemutatóit, prezentációit és érveit nézzük, akkor után-gyártott tonert még por alakban sem szabadna a nyomtató ötméteres közelébe engedni. Valahol mélyen igazuk is van. Ha a gyakorlati tapasztalatot nézzük, akkor meg, hát vállvonogatás. Nagyon nem mindegy, hogy egy q2612a toner pl. eredetiben ~20.000 Ft, után-töltött meg már van 2.500-ért is. És mint írtam: nekünk (a fiamnak), kollégiumban mindenféle nyomtatásra "elmegy" a 2500- Ft-os is, sőt még talán "jó"-nak is minősíteném, de más kérdés, hogy üzleti levelezésre sosem használnám.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#909) upszilon válasza localhost (#908) üzenetére


upszilon
őstag

...és az utángyártottat?Az is csak fele-egyharmad ár és lényegében ugyanolyan, új, csak márkajelzés nélküli.

(#910) localhost


localhost
Közösségépítő

INFO A HP-tól a P1005, P1006, P1505, P1505n, M1120, M1120n, termékekből már nem fogja leszállítani.

Változások:
P1005 >> P1102 raktáron
P1006 >> P1102w raktáron
P1505 >> P1566 nincs info
P1505n >> P1606dn nincs info
M1120 >> M1132 várható beérkezés ápr. vége
M1120n >> M1212nf várható beérkezés ápr. vége

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#911) localhost válasza upszilon (#909) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"lényegében ugyanolyan" - nah ezen szokás egyes kultúrkörökben percekig földön fetrengve röhögni.

Lefordítom magyarra:

lényegében ugyanolyan = meg sem közelíti :)

Ám nem folytatom, mert még egyesek haragját magamra vonom, és nem tisztem érvelni sem mellettük, se ellenük.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#912) elistvan


elistvan
senior tag

Hali!

Lézernyomtató vásárlás előtt állok és szeretném a segítségeteket kérni:
A kiszemelt típusok:
Samsung ML-1640 (bár állítólag 5000-ért alakítják át mert alapból nem eszi a felújított tonert.)
Minolta 1350W - egyre inkább effelé hajlok (az utángyártott toner 6000oldalas, és 20e oldalt bír a dob ki, bár 10be találtam utángyártott dobot is egy webshopban (31e a gyári)
illetve Xerox Phaser 3140 (ezt a típust csak most nézelődöm)
illetve tonertöltős üzletben a HP-t javasolják mert nincs rájuk panasz és jó a szervízellátottság. Nézem ezt a HP P1005-öst ami picit drágább minta felsorolt első kettő mert 20 felett van ráadásul nem találok a neten arra vonatkozó adatokat, hogy mennyi a dob élettartama illetve mekkora a legnagyobb bele való ugy. toner kapacítása.

Otthoni célra lenne: anyám csinál adóbevallásokat, házidolgozat, receptek stb..

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#913) localhost válasza elistvan (#912) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A HP P1005-öt már csak a boltok polcairól - kifutó modell. Az 1500 oldalas tonerje hengerrel egybeépített. [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#914) elistvan válasza localhost (#913) üzenetére


elistvan
senior tag

És ez jó vagy rossz? Mármint akkor itt a dobot is cseréled minden egyes toner cserekor? Mennyi ebbe egy toner (nem gyári)? Konkrétan nem válaszoltál mondjuk a kérdésemre.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#915) localhost válasza elistvan (#914) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem fogok olyan nyomtatóról véleményt alkotni, amit nem ismerek! Oké ? :))

És azért írtam, hogy "Az 1500 oldalas tonerje hengerrel egybeépített" - mert azt kérdezted, hogy mennyi időt bír a henger. Tonercserekor hengert is cserélsz.
Jó, mert 1500-2000 oldalanként friss henger is kerül a gépedbe, rossz, hogy emiatt drágább, jó, hogy viszont x tonerenként nem kell KÜLÖN hengercsere borsos díjával számolnod.
SOHO nyomtatóknál amúgy is így tipikus, a különálló henger nem.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#916) 7Heads Drago válasza elistvan (#914) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A főnökömnek ilyen van. (hp1005)
Elégé hangosan dolgozik, és szerintem egy sokáig gondolkozik is az elején.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#917) 7Heads Drago válasza localhost (#915) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És akkor te végül is mit ajánlanál 50k körül, ami jó és nem túl drága hozzá a toner? (lapra leosztva)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#918) tothl válasza 7Heads Drago (#917) üzenetére


tothl
addikt

És miért nem jó egy olyan gép, ami 50 rugó, csak tonert kell cserélni benne 100.000 -ig garantáltan. Igaz az ára 20000 Ft környkén van, de 7000-7500 oldalt lehet vele nyomni- Hosszú távon simán megtérül.
Jó persze ez egy olyan cégnek legjobb, aki nem 200 oldalt nyomtat hetente.

Localhost ezért írtam, hogy nem mindegy milyen készülékről beszélünk vannak igénytelen darabok amit tolhatsz az olcsó tonerrel persze nem 100.000 oldalig.
A gyártók prezijei meg hát igen...... :) Mondjuk az új nagyteljesítményű készülékeknél ugye viszik lefele a fixálási hőfokokat, spéci anyagból gyártják a dobokat, növelik a felbontást, csökkentik a tonerszemcsék méretét, változtatják az anyagát sőt egyesek még kevernek is hozzá ezt-azt. Na ezekbe nem mindegy milyen tonert teszel, aminek a mágneses és egyéb fizikai jellemzői megfelelnek az adott nyomtatónak.

Koleszba nyomtatni ócsó régi gép ami éppen még eldöcög tökéletes. :) Irodába nem.

(#919) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok!

Lézernyomtatót (multifunkciós) melyik gyártótól érdemes vásárolni?

A lényeg a megbízhatóság, az olcsó üzemeltetés (pl.tonercsere), és az ár sem utolsó szempont.

Elsősorban az érdekelne, hogy a fentieknek pl a samsung vagy hp megfelel-e vagy más típust érdemes venni.

(#920) localhost válasza vepe (#919) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te is azt a nyomtatót keresed amit a #883-ban írtam :) [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#921) elistvan válasza localhost (#920) üzenetére


elistvan
senior tag

Nekem megfelel ami:

- önmagában legyen olcsó megvásárláskor (20 alatt)
- legyen alacsony az egy oldalra jutó lapköltség
- gyors és halk legyen és szépen nyomtasson - ( nálam ez nem lényeg mert otthonra lenne kivárom, a tintás nyomattól legyen szebb és ennyi úgyis szövegre lenne)
- legyen megbízható, örök darab, szervizigénye nulla (ez ugye manapság szinte lehetetlen amikor mindent kis kivétellel Kínában gyártanak, de ha nem is akkor is max. 2-3 éves élettartamra)

Szóval iyen létezik?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#922) vepe válasza localhost (#920) üzenetére


vepe
senior tag

Na ezzel nem lettem okosabb.. :N

Csak van olyan típus amit ki-lehet zárni, mint pl sima tintasugarasnál lexmark-ot, mert kurva drága hozzá a patron...

Melyikhez a legolcsóbb pl a toner????...samsung, Hp, Canon?....ezekre lennék elsősorban kíváncsi....

Nem tudtok ajánlani egy típust, márkát????, ami árban is elfogadható egy sima mezei ph-s felhasználónak?...

Tehát a kérdés, ami a témája is a topicnak:

Milyen lézer nyomtatót vegyek? :U

[ Szerkesztve ]

(#923) upszilon válasza localhost (#908) üzenetére


upszilon
őstag

"de más kérdés, hogy üzleti levelezésre sosem használnám"

Mások igen. Történetesen bejáratos vagyok egy nagyon-nagy céghez ahol csak és kizárólag utángyártottat enged venni a vezérig. Gyönyörű a nyomtatásképe az irataiknak. Szóval szerintem Te butaságot állítasz. Az olcsó nyomtató-drága-etetése csak a gyártócégeknek (és a forgalmazóiknak) hoz profitot. Egy üzleti stratégia. Egy a sok közül. Semmi köze a minőséghez, vagy az üzleti kívánalmakhoz.

(#924) egykori válasza vepe (#922) üzenetére


egykori
őstag

El kell hogy keserítselek, mert jó lelkiismerettel itt senki nem fogja megmondani a tuttit, ugyanis, ahogy localhost is írta, ez a printer még nem létezik, nem kapható.
Én is álltam már többször nyomtató vásárlás előtt, és saját magamnak kellett a döntések nagy részét meghozni, az én célomnak, igényemnek megfelelő kör kikeresését. Amikor már eljutsz oda, hogy a kompromisszumok révén kialakult, és történetesen már csak két-három szerkentyű között kellene dönteni, na, akkor érdemes leginkább itt feltenni a kérdést, ezzel vagy azzal a konkrét nyomtatóval kapcsolatosan, melyik fórumtársnak milyen ismerete, tapasztalata van.
Ha megalapozott, és jó döntést akarsz hozni, akkor be kell fektetni elég sok időt, de mivel az internet nagy segítség, így különösebb anyagi ráfordítás nélkül is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#925) localhost válasza upszilon (#923) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azért mert "lebutáztál" én még tudlak szeretni, még ha homlokegyenest ellenkezik is a véleményem a tiéddel. Mindazonáltal, hogy az utángyártott még mindig finomabb kategória az utántöltött-nél.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#926) upszilon válasza localhost (#925) üzenetére


upszilon
őstag

Nem butáztalak le. A beírásod egy momentumára írtam. Nemugyanaz!

Egyébként nekem személyes tapasztalatom nincsen ezügyben. Még mindig nem fogyott ki a gyári patron a Xeroxomból. Mostmár biztosnak tűnik, hogy kibírja a 3000 oldalt. :K

(#927) tothl válasza elistvan (#921) üzenetére


tothl
addikt

NEM

(#928) vepe válasza egykori (#924) üzenetére


vepe
senior tag

Gyerekek egy topic-mint ez is- azért jön létre, hogy a témával kapcsolatos tapasztalataikat leírják az emberek és segítsenek más tagoknak a vásárlásban...

Nem 10ft-ért szeretnék venni egy olyan gépet ami örökké fog nyomtatni és sosem kell szerelni. Ennyire nem kellene ezen lovagolni, mert azért ezzel én is tisztában vagyok....
Ahogy látom sajnos csak a mellébeszélés megy -ezen ne sértődjön meg senki-, mert konkrét válaszok a kérdésekre nem jönnek.

A topicban eddig nem vettem észre, hogy lenne egy hozzáértő szakember -pl szervizes-, aki megtudná mondani, hogy emberek ezt és ezt ne vedd, azonban x-y típust megéri megvenni.

Mondja valaki, hogy nincs igazam... ;]

(#929) upszilon válasza vepe (#928) üzenetére


upszilon
őstag

Bizony-hogy nincs olyan szakember itt, akinek átfogó tapasztalata lenne. Én is csak egyetlenegy nyomtatóról tudok véleményt mondani, és azt meg is tettem. Olvass vissza.

(#930) localhost válasza vepe (#928) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áhhhh!
Ráadásul a szervizes sem tudna átfogó tapasztalatot adni, mert többnyire ugyanazon gyártó modelljeivel találkozik. - már csak mellébeszélés nélkül. Sajnos, nincs egyedül üdvözítő megoldás, nem lehet tipikus választ adni egy ilyen kérdésre, hogy melyikkel lehet a legolcsóbban nyomtatni?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#931) vepe válasza localhost (#930) üzenetére


vepe
senior tag

na most erre mit mondjak.. :F

Akkor arra jó a topic, hogy minél hamarább ph-félistenek legyenek egyesek... ;)

(#932) tothl válasza vepe (#928) üzenetére


tothl
addikt

Nézd, én is egy-két konkrét tipust ismerek, a többit nem, az olcsókról meg kb. tudom, hogy gagyik. Konkrét tipust ne is kérdezz, fél évente jön ki egy újabb, ezer millió változata van a HP-nál is ugyanannak a szar mechanikának és elgondolásnak tintasugaras és lézer vonalon is.
Szerintem olyan nem lesz, hogy jön valaki és azt mondja amit hallani akarsz, magyarul, hogy van gazdaságos lézernyomtató aminek a bekerülési ára 20.000 Ft, ebben van 2 évnyi toner is, és valójában sose megy tönkre és ha ez a toner elfogy akkor a sarki fűszerestől megveszed a borsot azzal is jó lesz ha beleöntöd a tartályba.

Bocs, de így tényleg nem nagyon lehet. A Kyocerákat jól ismerem, a régi HP Laserjetek használtan gazdaságosak ha mág találsz jó példányt, a 20.000 Ft -os nyomtató meg a 40.000 ft -os multifunkciós kategória meg sosem lesz robosztus azt vedd meg amelyik tetszik.

(#933) localhost válasza vepe (#931) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha hozzászólásgyűjtögetős topic lenne akkor nem csak 900 hozzászólás lenne hat év alatt. :)
Milyen monitort vegyek? Milyen processzort vegyek? Milyen notebookot vegyek? Ezekre a kérdésekre sincs egyértelmű válasz.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#934) egykori válasza vepe (#928) üzenetére


egykori
őstag

Na, ha mellébeszélés megy itt, nézzük meg a konkrét kérdést:

„Melyikhez a legolcsóbb pl a toner????...samsung, Hp, Canon?”

Ez szerinted konkrét kérdés? Kiváncsi leszek, tud-e erre valaki konkrét választ adni.

[ Szerkesztve ]

(#935) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Péntektől boldog tulajdonosa leszek egy Xerox Phaser 3250D-nek. :C Sokat gondolkoztam rajta mit vegyek és emellett döntöttem, többek közt a duplex nyomtatás és az után gyártott tonerek használhatósága miatt!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#936) elistvan válasza Anubis_9 (#935) üzenetére


elistvan
senior tag

Esetleg megtudhatjuk, hogy hol rendelted pontosan és mennyi a jenlegi ára? Mennyi bele egy utángyártott toner?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#937) vepe válasza elistvan (#936) üzenetére


vepe
senior tag

(#938) localhost válasza vepe (#937) üzenetére


localhost
Közösségépítő

egyszerűbb megkérdezni ... :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#939) #41635072 válasza elistvan (#921) üzenetére


#41635072
törölt tag

Barátom te Qrvára el vagy tévedve! :Y
Ahogy egyel lejeebb csusszanok soraid közt, egyre nagyobbra nyílik a szám...
Eleve mit kapsz ma már 20K alatt?
Ha fillérből akarod megoldani a nyomtatót, akkor rohadtul de nem lesz olcsó a postaköltség.
A középkategóriás tintasugarasoknál meg egy csúcskategóriás lézer talán szebben nyomtat.
:W

#922 vepe: Ez nem így működik, hogy melyik márka olcsóbb...
#923 upszilon: Akkor te még nem láttál "gyönyörű" nyomtatási képet.

[ Szerkesztve ]

(#940) #41635072


#41635072
törölt tag

#928 vepe: Itt nem szakember nincs, hanem értelmes tájékozódni vágyó, kérdező, leendő vásárló.
#937 vepe: Inkább ilyen árban van...

[ Szerkesztve ]

(#941) Anubis_9 válasza elistvan (#936) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én 25.000-ért kapom majd meg. A toner pedig 8-10.000 Ft körül mozog majd, ha minden igaz...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#942) upszilon válasza #41635072 (#939) üzenetére


upszilon
őstag

Akkor te még nem láttál "gyönyörű" nyomtatási képet.

...ha te mondod...

(#943) #41635072 válasza upszilon (#942) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ezek szerint.
Te a teljesen átlagos alsókategóriás xerox nyomtatódra is ezt mondtad.
Nos nekem annál jobb van, és saját tapasztalatom alapján is tudom, hogy ez nagyon messze van a gyönyű szó jelentésétől.

[ Szerkesztve ]

(#944) tothl válasza #41635072 (#939) üzenetére


tothl
addikt

Feketére király a lézer mert olcsó nagyon és egy irodai nyomtatványra már jó minőséget tud. Szinesben még csak szódával mennek el a legjobbak is egy olcsó tintáshoz képest.

(#945) #41635072 válasza tothl (#944) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, én is így gondolom.

(#946) elistvan válasza #41635072 (#939) üzenetére


elistvan
senior tag

Már bocs, de attól hogy őstag vagy még picit visszavehetnél magadból, vagy pedig normálisabban is lehetne fogalmazni. Nem kell valakit egyből lenézni vagy kioktatni. Én speciel nem tartom szégyennek ha az okosabbtól kérdezek, és ezáltal tanulok, de egyesek elég pökhendiek a semmire.
Igen pl: Minolta 1350w-t igenis kapni 20 alatt. (a 6ezer oldalas toner 9000ft környéke) Én olyan kocanyomtatós emberke vagyok tehát néha kellene a nyomtatás de akkor sok. tehát a beszáradás miatt a tintás kilőve.Hadd súgjam meg: Ha webshopból rendeled a gépet, kihozzák ingyen főleg ha tonert is veszek hozzá, ami meg nem kér enni ha a szekrény tetején áll. Dióhéjban ennyi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#947) #41635072 válasza elistvan (#946) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, nem érzem magam felsőbbrendűnek, csak azért megindult bennem valami a teljesen badarság hsz-edtől. Szerintem ezt te sem gondolhattad komolyan...
Igen, lehet kapni nyomtatót 20K alatt, csak nem oylat amit te írtál. Olyat inkább 600K-ért kapni.
Mit is akarsz megsúgni? Szerintem én már többször rendeltem webshopból, mint te, és nem is értem miköze az egészhez. Toner nem kér enni? Mivan? Áhhh, hagyjuk, nemérdekel.

(#948) elistvan válasza #41635072 (#947) üzenetére


elistvan
senior tag

Tudom a minőség az egy elég relatív fogalom kinek mit takar. Egy sima i350-esem van, ahhoz képest akármilyen lézer minőségibb főleg szövegre mint leírtam már fentebb. Ha valami meg nem világos szívesen küldök neked értelmező szótárt, de szerintem eléggé magyarosak a mondataim. Igen, egy toner tovább eláll használat nélkül mint egy tintapatron. Már bocs, de pár hsz-el ezelőtt localhost kolléga leírta, hogy nincs ilyen nyomtató ami mindent tud mert akkor mindenki ezt venné. (és nem is lesz.) Nem kell ismételgetni fel tudom fogni. A webshopos dologról meg te mondtál valamit a drága postaköltségről.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#949) #41635072 válasza elistvan (#948) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az első pár sort nem tudom, hogy kinek írod, de nekem biztos nem.
AZ, hogy "nem kér enni" azt jelenti, hogy tovább eláll? Szerintem ez nem egyértelmű, de ha benne van a magyar értelmező kéziszótárban, akkor jöhet.
Hát én meg még nem olvastam localhost kommentjért, mikor megláttam a tiéd. De ahogy láttam ő is el volt szállva tőle. ;]
Nem tudom miféle pk-ról beszélsz, arról sem mondtam semmit. Szerintem értelmezd is amit elolvasol.
Részemről befejezve a trollkodás.

[ Szerkesztve ]

(#950) elistvan válasza #41635072 (#949) üzenetére


elistvan
senior tag

"Hát én meg még nem olvastam localhost kommentjért, mikor megláttam a tiéd. De ahogy láttam ő is el volt szállva tőle."

Ezek szerint mégis olvastad csak utólag. Ha elmész egy baráti társaságba és egy éppen már folyó beszélgetésbe beszállsz, és totál másról kezdesz el beszélni, az nem rád nézve gáz? Tehát illett volna visszaolvasni előbb és nem egyből másikat cseszegetni. A nem kér enni dolgot pedig gondolom páran értették (nem kerül külön pézbe a tartása, a polcon elvan a úgy tetszik). De lehet, hogy szleng mint ahogy a pestiek sem tudják mi az a "furik" pedig egy borsodi megérti, hogy talicska.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.