Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) nyunyu válasza NPeete (#28500) üzenetére


nyunyu
félisten

inkább komoly munkaeszköznek nevezném azzal amennyit használom. Laptophoz kell "all-terrain" egérnek.

Akkor meg vegkepp keress masikat.

Exmelohely jovoltabol volt szerencsem masfel evig munkat emulalni egy gagyibajt 7k-val, de amilyen pontatlan volt az optikaja, parszor majdnem falhoz b*sztam maratoni folyamatabra rajzolas kozben. *

Anyagminosege is hagyott kivannivalot maga utan, nagyon vekony anyagbol van.
Mar attol behorpad, ha ranezel.

Aztan sajat penzbol vettem egy kekfogu MX Revot, mert azzal dolgozni is lehet.
Max ha lemerult, akkor beiktattam egy negyedoras kaveszunetet, hogy toltson annyit, amivel kihuzza a nap vegeig.

*: Ezuton csokoltatom a tervezoeszkozt fejleszto kollegat, amiert 3x3 pixeleket kellett osszekotni a programban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28502) Bati0501


Bati0501
őstag

Látom,nem igazán jól tettem fel kérdésem/bajomat... ;)
10 környékén van hasonló egér a g400-hoz képest?Az utódja nem tetszik+drágább is,ha jól tudom.
Semmi különöset nem kellene tudnia,általános felhasználásra kellene+néha fps-re,szóval egy olyan egérnek örülnék/kipróbálnék,amin gombnyomásra lehet változtatni a dpi értékeket.

(#28503) cellpeti válasza nyunyu (#28501) üzenetére


cellpeti
veterán

rajzhoz nem jobb hanyattegér? SolidWorkshöz kellene nekem is valami, és gondolkodom. Habár még nagyon nem tartok ott, hogy profi szinten toljam a progit. Sajnos

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28504) Sn00k válasza NPeete (#28500) üzenetére


Sn00k
veterán

Én az általad felsoroltak közül a gigabyteot választanám, de érzelmi alapon mondom ezt. Egyébként meg mind a 3 jó márka nem hinném csalódnál ezek közül bármelyikben is. Neked kell , illetve a pénztárcádnak eldönteni, mennyit vagy hajlandó áldozni rá...

Amint látom egy szakértő tapasztalatból, már megválaszolta neked a kérdést nyunyu személyében. Így a kérdésedre a választ meg is kaptad. :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#28505) Synthwave válasza Sn00k (#28504) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egyébként meg mind a 3 jó márka"

Ja, csak nem egerekben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28506) nyunyu válasza Bati0501 (#28502) üzenetére


nyunyu
félisten

Gagyibajton is gombnyomasra lehet valasztani a pontatlan es a 2x pontatlanabb mod kozott.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28507) nyunyu válasza cellpeti (#28503) üzenetére


nyunyu
félisten

rajzhoz nem jobb hanyattegér?

Nem tudom.

Egyik ismerosomnek volt L Cordless TrackMan Opticalja

Eleinte furcsa volt hasznalni, de par ora szokas utan mar el lehet vele egereszni.

Kollega eleg ugyesen tolta vele a varosepito strategiakat anno, de egerhez szokott szemmel eleg furcsan mozgott a kepernyon a kurzor :D
Quakezni ne akarj vele.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28508) cellpeti válasza nyunyu (#28507) üzenetére


cellpeti
veterán

most egy MS WMO 1.1a-t hajtok, egy Logitech M525ről váltottam vissza, de nem bántam meg.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28509) Bati0501 válasza nyunyu (#28506) üzenetére


Bati0501
őstag

Tudom,h sok ilyen egér van.
Azt nem tudom,h melyik éri meg az árát.

(#28510) Synthwave válasza nyunyu (#28506) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28511) nyunyu


nyunyu
félisten

Nincs valakinek egy mukodokepes elektronikaju MX510-e, vagy 518v1-e?

Mikrokapcsolot kene cserelnem anyam MX500-aban, de nincs kedvem vele szivni, mivel W7 alatt megfelelo driver hianyaban csak 400dpit tud 800 helyett :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28512) NPeete válasza nyunyu (#28501) üzenetére


NPeete
tag

Munka alatt amúgy nem precíziós rajzolást/photoshoppolást kell érteni, hanem web és egyéb fejlesztést, jó sok kattintgatással, szóval a strapabíróság a fő cél, meg hogy tényleg menjen kb. mindenen (azért is inkább ha lehet, lézerest néznék). Ugye másik szűk keresztmetszet a balkezességem...
Főleg a strapa miatt érdeklődöm amúgy a Gigabyteról, Geniussal mondjuk ilyen szempontból nincs jó tapasztalatom (1 év alatt tönkrevágtam a logi előttim), Lenovo tippre azért bírja, bár arra is csak 1 év garit adnak...

(#28513) zsoltyyy válasza NPeete (#28512) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Fél év alatt megöltem a gm6900 jobb gombját, tehét a gigabyteról nincs túl jó tapasztalatom. ;]

(#28514) nyunyu válasza NPeete (#28512) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem is sokat kellett kattintgatni.

Az meg barmelyik kinai Omronos egeret kicsinalja 2.5, max 3 ev alatt.
Vagy ha kigyos logoja van, akkor mar az is nagy szo, ha az elsot tulelte.

Ugyhogy altalaban azzal kezdem, hogy kicserelem a gombokat japanra, az minimum 4-5 evig nyunyu kompatibilis.

BTW, gagyibajtban is kinai Omron van, de nem az a szeria, amit L vagy R hasznal.
Inkabb hasonlit a rendes japanra.

Most jottem ra, miert akadozik az ezereves, backup Revom gorgoje. 5 ev alatt sikerult nyolcast tenni bele :W
Meg jo, hogy van itthon ket masik alkatresznek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28515) SP!T


SP!T
addikt

Ez így elég silány nem? (EpicGear Cyclops) Elméletileg gyárilag 1000Hz, minden féle állítgatás nélkül. Persze Windows csúszka középen és gyorsítás kikapcsolva. Állítsam át 500Hz-re? Egy ADNS-A3090 szenzor van benne elméletileg.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28516) CsIrKeRaToR válasza cellpeti (#28499) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

értem,köszönöm!

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#28517) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Az A4Tech X-710BK ugyanúgy ajánlott mint az összefoglalóban szereplő A4Tech X-710BF?

(#28518) SP!T válasza beldeczki (#28517) üzenetére


SP!T
addikt

Ezt én is kérdeztem, de nem kaptam választ. Szerintem igen, mivel csak szín eltérés van és ebben a listában is az ajánlottak közt van: [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28519) kgero86


kgero86
tag

Sziasztok!
Szerintetek Logitech G400 vagy G500 lenne a jobb választás?
Legfőképp FPS játékokhoz kellene.
Vagy ha kb ilyen árkategóriába tudtok vmi jó egeret azt szívesen hallgatom.
Előre is köszi.

(#28520) jaffa 2843 válasza beldeczki (#28517) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Amit mostanság lehet a boltban kapni, azok mind egytől-egyig ratyi szenzorral szereltek. A régi széria volt a jó.

kgero86

G400 :)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28521) kgero86 válasza jaffa 2843 (#28520) üzenetére


kgero86
tag

Most néztem nem igazán kapni g400-at még használtat se nagyon találni.

(#28522) -KP-


-KP-
addikt

Nos úgy tűnik 8 év után kezdi megadni magát a Razer Diamondback Plasmám. Ehelyett szeretnék valami jó kis egeret.

Nem nagyon szeretnék lézeres szenzorral szereltet. Eléggé idegesít ha felemelem az egeret és arrébb megy a a mutató, mert még úgy is érzékel. Nem tudom ilyen téren változtak-e a mostani lézeres egerek.

Nem érdekel hány dpi, a mostani is csak 1600. Soha nem éreztem szűk keresztmetszetnek.

Gombokból kellene minimum 5, de ha lenne 2*2 oldalsó gomb, mint ahogy most a diamondbacknél van, az lenne a legjobb.

Anno mikor vettem ezt az egeret, akkor kb. logitech és razer volt a piacon. A logitech egerek fogása cseppet sem tetszett, ezért kötöttem ki a Razernél. Az azóta megjelent márkákról viszont kb. semmit sem tudok. Mi az, ami most jónak számít ? Maradjak a Razer mellett vagy esetleg valamilyen Roccat / Steel?

FPS játékokat szoktam játszani. Unreal Tournament / Quake Live szerű játékokkal. High Sens Bastard vagyok :)

(#28523) kemotox


kemotox
addikt

SS Kana mennyire ajánlott? Vagy valami jobb hasonló áron?

(#28524) beldeczki válasza jaffa 2843 (#28520) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Hát akkor most már nem tudok milyet vegyek... Összefoglalóban a legtöbbet már csak aprón találni, de használtan nem akarok (meg amiket nézegettem azok nem is jöttek be), ha veszek akkor csak is újat. Ami olyan az meg 10k fölött van, annyi pénzem most meg nincs erre. Majd még gondolkozok az ügyön, de elég nehéz lesz.

(#28525) Synthwave válasza beldeczki (#28524) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

eBay.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28526) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Gigabyte GM-M8000X V2 rágcsálót használ valaki? Vélemény?
Illetve milyen jobbkezes, nagy lézeres egér van még ~15k körül?
Roccat Kone XTD is tetszik, de azé' azt sokallom :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28527) jaffa 2843 válasza ViZion (#28526) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hogy sikerült megfogalmazni ezeket a kérdéseket az összefoglaló átolvasása után? :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28528) ViZion válasza jaffa 2843 (#28527) üzenetére


ViZion
félisten

Mit nem sikerült feldolgoznod? 1 konkrét egérre kérdeztem rá, h valakinek van-e személyes tapasztalata. Illetve van-e ennek alternatíva az adott ársávban. Abból az egérből is gondolom aki kicsit ért hozzá, annak átjött, hogy nem laptophoz utazós egér kell. Ezek szerint nem Neked szólt a kérdés, köszönöm, h vetted a fáradtságot és gépeltél. :R :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28529) jaffa 2843 válasza ViZion (#28528) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tehát nem olvastad, oké. :DDD

Egyébként meg ramaty mindkettő...

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28530) ViZion válasza jaffa 2843 (#28529) üzenetére


ViZion
félisten

De, olvastam. Nem érdekel, h játékra nem ajánlott, én lézeressel is tudok játszani, viszont munkára sokkal jobb, de nem ennek kitárgyalása a topik célja.

Ha nincs vele tapasztalat (tartósság, kopások), akkor elég ennyit írni, h nem tudjuk, nem ismerjük, etc. remélem ez nem bonyolult azért. Majd benézek, hátha mégis valaki ismeri gyakorlatban. Köszi a segítséget, a kimerítő és megalapozott választ. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28531) kemotox válasza ViZion (#28530) üzenetére


kemotox
addikt

Így megy ez errefelé, én már háromszor kérdeztem az utóbbi néhány napban de semmi :DD Persze repkednek az okosságok hogy jaj 10 ezeré lehet ezt meg azt kapni, csak épp hogy HOL azt senki nem írja.

(#28532) ViZion válasza kemotox (#28531) üzenetére


ViZion
félisten

A topik címét kellene módosítani csak: "Milyen egeret válasszak, ha HC gamer vagyok?" és kellene egy "Milyen egeret válasszak, ha nem csak játékra kell?" :D
Ahonnan én tudok vásárolni (3 nagykerből), az nem tart sokfélét 12-20k között... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28533) jaffa 2843 válasza ViZion (#28530) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Anyagminőségre is uccsó(előtti)rangúak az egereik egyébként. ;)
Játékra és precíziós munkára. :U
A lézer még mindig nem jobb mint az optikai.

kemotox

Keresőt használni ér.
Ebay. (Igen, él a logitech garancia, sőt, a Steelseries is reagált már ebay-es Kana i-Café egérre, szóval teljesen jó)
Kana - Igen, ha 400-800 CPI megteszi és nem zavarnak a kemény kapcsolók.

"Vagy valami jobb hasonló áron?"
Összefoglaló. :K

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28534) Locutus válasza ViZion (#28526) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem volt M8000X egerem úgy egy évig, nem volt rossz. Bár minőségben akadtak gondok vele.
Amúgy ha nagy kézhez kell ergonomikus egér, akkor továbbra is Func MS-3.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28535) SP!T válasza SP!T (#28515) üzenetére


SP!T
addikt

Ezek az értékek normálisak? Vagy vegyem vissza 500Hz-re?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28536) ViZion válasza Locutus (#28534) üzenetére


ViZion
félisten

:R köszönöm!
Hasonló kialakítású, de valami nagyon alja márkát láttam MM-ben.
19k-ért találtam németben, de csak pár hely van felsorolva :( 2 hét múlva lenne út ki, jó lenne megnyomkodni :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28537) Locutus válasza ViZion (#28536) üzenetére


Locutus
veterán

Hát szerintem megnyomkodni nemigen lesz esélyed az MS-3-mat, mert elvétve akad csak némelyik webshopban is.
De az ergonómiájától tényleg nem kell félni, a func a legjobb ami létezik palm griphez. Egykét apró gond miatt én már 2x garanciáztattam, de most azt írták, hogy készlethiány miatt refund van, úgyhogy pénzt kaptam egér helyett. Így most a G502-t fogom kipróbálni, kb holnap érkezik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28538) Dronte


Dronte
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában tervezek egeret venni, elsősorban Battlefieldre és általános használatra. Árban olyan 5-7ezret szánnék rá, és az A4Tech-el nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, így ebből a márkából szeretnék leginkább választani.
Több egeret is kinéztem:
EZ lenne az elsődleges versenyző, illetve
néztem ezt a Bloody Gaming sorozatot, de van körülbelül 20féle egér kb mindegyik ugyanabban az árban. Valaki használ ezek közül egeret és tudna írni 1-2 tapasztaltot, vagy mások által hallottakból? Melyiket érdemes választani, mennyire strapabíróak stb.

Ha esetleg más, izmos és jól kinéző egeret tudnátok ajánlani azt is szívesen meghallgatom, de az A4Tech a preferenciám.

(Gombjait tekintve ha van neki + 2 funkciógomb az már bőven elég lenne.)

Tenyerem pedig átlagos méretű, ujjaim picit hosszúak :D

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#28539) SP!T válasza Dronte (#28538) üzenetére


SP!T
addikt

Én is hasonló árban keresgéltem. Én végül egy EpicGear Cyclops-ot vettem (kb 8k kiskerben). Még tesztelés alatt van, de kényelmes és egy A3090 érzékelő van benne.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28540) BReal


BReal
addikt

Sziasztok. Elsősorban WoW-hoz keresnék egeret, de FPS-ekkel is játszanék. Az összefoglalót elolvastam, de olyan egerekről szeretnék érdeklődni, amik az ajánlott listán nem szerepelnek (nem tudom milyen gyakran van frissítve a lista).
Amiket kinéztem egerek: Logitech G500s, Roccat Kova (alap vagy Kova+), Kone (esetleg Kone XTD), Gigabyte m8000x. Olvasgattam róla teszteket, vásárlói értékeléseket külföldön, de szeretnék itt is érdeklődni, hátha volt nektek is (több) tapasztalatotok ezekről a modellekről. A "klasszikus" MMO egereket nem preferálom, nem szeretem az egy helyen majdnem 20 gomb egereket.
Külön kérdésem annyi lenne, hogy a Logi G500s modelljéről másnak is olyan vegyes tapasztalatai vannak, mint amiket a külföldi oldalakon olvastam? Ugyanis a tesztek általában elég jóra értékelték, de a vásárlói vélemények már közel sem ilyen meggyőzőek, még a Logitech reviews oldalon is 2,5/5 csillagot kapott elég sok vélemény alapján... Természetesen az itthoni kb 22e Ft-os árával meg se venném, de ebayről szállítással 13e-ért tudnám beszerezni, ami jóval kellemesebb árcédula.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#28541) balees


balees
tag

Sziasztok,

épp most fürödtem be egy logitech m525-el - számomra a "mikropontosságú görgő" (gyakorlatilag nem érezni semmit a gördülés fokozataiból) használhatatlan volt ezért visszavittem a boltba.
Kérdés hogy mit ajánlanátok helyette. Fontos lenne hogy vezeték nélküli, legalább 5 gombos legyen, max 10ezerért.

(#28542) Fricrich válasza Locutus (#28534) üzenetére


Fricrich
tag

Tudnátok mondani pár hazai boltot ahol lehet kapni ezt az ominózus Func MS-3-mat?
Sehol sem találom csak külföldi boltokban.

(#28543) Ribi válasza nyunyu (#28511) üzenetére


Ribi
nagyúr

Van, de azzal te mit érsz ;]
Máig nem tudom mit vennék ha tönkremenne egérkém :U

(#28544) nyunyu válasza Ribi (#28543) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondoltam atepitem a meglevo utott-kopott MX500-ba, aztan anyamnak nem tunne fel, hogy modernebb egere lett.

Jo-jo az MX500 is, de ki nem allhatom a 400dpi-t W7 alatt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28545) Locutus válasza Fricrich (#28542) üzenetére


Locutus
veterán

Itthon szerintem sehol sem kapni, mint ahogy sok minden mást se.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28546) Synthwave válasza BReal (#28540) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha tényleg elolvastad volna, láttad volna, hogy 1 hónapja volt frissítve.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28547) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Egy év alatt még nem sikerült egeret választanom. :B
Azt hittem változni fog a kínálat az ajánlott listában, de sajnos nem.
Ami még kapható elég drága, nem szánok rá annyit.
3db egeret néztem ki:
Revoltec FightMouse Elite RE 122
TESORO Shrike H2L
Ebay, Logitech G400
A logitech lenne a legjobb, de nem vagyok benne biztos, hogy nem-e felújított egeret, vagy hibásat kapok.
Árban max 10k a határ.
Ezek méretben is megfelelőek.
Minden segítséget szívesen fogadok. :R
Használt egerek kilőve, hacsak, nem szinte új. Azt viszont nem találtam. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28548) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
vettem korábban egy a4tech x6 80d egeret, mert a korábbiak cpi értékei alacsonyak és így lassúak voltak, és ennek állítólag állítható, viszont ezt én nem tapasztalom, sőt az x6 60d-mhez képest is lassabb még mindig

driver nem volt hozzá, de a honlapról letöltöttel sem sikerült állítanom, win7-es rendszerem van és alapból külön driver nélkül használom, ahogy win felismeri (x6 60d is ment, de az mégis gyorsabb)
van rá mód, hogy külön program nélkül tudjam állítani a cpi értékét, vagy ha mégis ezt szeretném keressek valamit, amivel ez lehetséges?
köszi

One Ring to rule them all

(#28549) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Elromlott a Roccat Kova + egerem és most szükségem lenne egy újra. Ez anno 12 ezer környékén volt, de nem használtam ki, mert keveset játszom, inkább az lenne fontos, hogy a DPI-t tudjam állítani rajta közvetlenül gombbal. Tudnátok ajánlani olcsóbb típusokat, amiket nem túl nehéz beszerezni? (ebay belefér) Köszönöm előre is.

(#28550) jaffa 2843 válasza pana0017 (#28549) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Így hirtelen:
- Steelseries Kana / Kana V2 (ez mondjuk drágább)
- Logitech G100s
- Logitech MX518, G400, G400s

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.