Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Xiaomi Mi Box S-t szeretném lecserélni, mivel nem tudja pl. a Dolby Visiont, egyébként elégedett vagyok vele. Mire lenne érdemes költséghatékonyan cserélni? Előny lenne, ha külső SSDt rá tudnék dugni, de nem baj ha nem lehet. A Dolby Vision viszont kell, szintén kell az HBO Max, Android TV lenne a legjobb (de ha van minden alkalmazás, akkor más is jó). Ezeket szoktam nézni: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+, SkyShowtime

(#9502) kenand válasza Fehercsoki (#9501) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ha lemondasz a bedugásról akkor Amazon Fire stick 4k vagy 4K max

Dolby vision nincs (Samsung TV-ken pl. nincs) , csak HDR+ de a német amazonon most 50% akciós (21Eur magyar ÁFA különbözettel) a RoKU Express 4K
Fire stickkkel ellentétben mailboxde.com sem kell, direktben küldik kis hazánkba.
1 negatívum van a Rouku-val, hogy a táv infrás, így nem lehet TV mögé dugni

[ Szerkesztve ]

(#9503) Beni2360 válasza kenand (#9502) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez akkor hogyan van?
Roku Express 4K | HD/4K/HDR streaming médialejátszó | Csak Németországban működik

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9504) kenand válasza Beni2360 (#9503) üzenetére


kenand
Topikgazda

A kérdéseket és a válaszokat elolvasva nem csak ott. De ezen az áron vettem egyet majd kipróbálom...

[ Szerkesztve ]

(#9505) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Sziasztok, kis segítséget kérnék.
Synology NAS-ról streamelek le filmeket (távolról, neten keresztül, nem helyi hálón) Samsung tévére DS Video appal, és meguntam, hogy nagyon sok kép- és hangformátumot nem játszik le a tévém... Egy havernál Sony tévén használva a saját nasomat esett le, hogy egy normális oprendszerrel (Android TV) és lejátszóval (pl VLC) gyakorlatilag mindent le tudnék játszani, csak sajnos Samsung tévét vettem, így ezek egyike sem fut rajta...

Így jutottam el ide, hogy kellene nekem valami tévé box, ami kikódol mindent, és a tévét csak egy 4K 60Hz-es megjelenítőnek és hangszórónak használja.

Leginkább a NAS-os tartalom van nézve az elérhető legjobb (jellemzően 4K minőségben), de fontos lenne még, hogy mellé a Netflix és HBO Go is menjenek 4K-ban, ne kelljen akkor már váltogatni. Van ilyen készülék, ami ezeknek a kritériumoknak megfelel?

Továbbá, az is megoldható ilyenkor hogy 1 darab bt távirányítóval tudjam használni a tévé+android tv box kombót, hdmi cec-en keresztül? Mondjuk a tévé bt távirányítójával? Mert ez esetben nem lenne gond ha az ajánlott box nem viszi 4K-ban a Netflix-et és HBO-t, csak ne kelljen két távirányítóval bíbelődni, egy NAS-os streamről a tévé Netflixjéig történő váltáshoz.

Magamtól a Dune HD Homatics Box R 4K Plus-t találtam ami papíron elvileg azt hozza amit szeretnék, de elriaszt
- az ára (60k)
- állítólag tele van buggal (még meg sem jelent hivatalosan)
- fehér színben elérhető és még csak az Alzánál lehet kapni

Szerintetek? Ilyen célra mit ajánlanátok? Köszönöm! :R

(#9506) BitRider


BitRider
aktív tag

Vezetékmentes HDMI / alap Android kütyü?

Hali! A fő cél az lenne, hogy vezeték nélkül menjen a TV-n a laptop képe (FullHD). A kábelezés nem jó megoldás. Egy szimpla transmitter jellegű dolog elég lehet, amivel megoldható, hogy a VLC-t (és egyebeket) ki tudjuk a TV-re pakolni (ez a régi DVD-k lejátszása miatt fontos).

Jó lehet egy Android cucc is, ha a streamelés megoldható azon keresztül (gondolom az Android OS-eken plusz appal simán). A megosztott mappák böngészése nem elég, ellenben gondolom, hogy az legalább alap. Mit javasoltok? :R

[ Szerkesztve ]

(#9507) BitRider válasza BitRider (#9506) üzenetére


BitRider
aktív tag

Vagy máshogy megfogalmazva: melyik az az eszköz (és protokoll), ami a Windows számára felismerhető, kompatibilis kiterjesztést jelentene képernyők terén és TV-hez csatlakoztatható? Tehát mintha csak egy második monitort kötnék a gépre, Windows-ból kezelném a kiterjesztést/mirrort. Ez lenne az ideális legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#9508) zimilaci


zimilaci
csendes újonc

En a Zidoo Z10 PRo mellett tettem le a voksom, belerakva ssd-t es barmit isoban raraktam eddig, siman vitte... mellette Android... hibatlan egyelore :)

“Those who have courage and faith shall never perish in misery”

(#9509) kenand válasza Rommel6600 (#9505) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ha HBO Max és egyéb Stream kell akkor támogatott box/stix kell. Amazon Fire TV 4k/max (esetleg cube)
Ezek elboldogulnak NAS-ról is, de arra azért a legjobb egy Amlogic alapú Box CoreEleccel. (olcsó is)

(#9510) teszt345 válasza BitRider (#9507) üzenetére


teszt345
tag

Microsoft Wireless Display Adapter -t tudom javasolni, egy USB és egy HDMI aljzat kell hozzá a tv-n. Windows-ban vezeték nélküli kijelzőhöz kell csatlakozni ezután, ott MS Display Adapterként fog megjelenni értelmezésként. Lehet kapni kb. 20K körüli áron. Szerintem a célra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#9511) BitRider válasza teszt345 (#9510) üzenetére


BitRider
aktív tag

Megtaláltam: P3Q-00013

A hangot a HDMI továbbdobja a TV-nek vezeték nélkül is, ugye?

:R

[ Szerkesztve ]

(#9512) teszt345 válasza BitRider (#9511) üzenetére


teszt345
tag

Igen, erre gondoltam, a hangot is továbbadja. Ugyanakkor másodlagos monitorként viselkedik onnan kezdve a TV, kiterjesztheted, tükrözheted, stb. Telefon képét is ki tudod küldeni rá, ha éppen arra van szükséged. Van olcsóbb is, szerintem ez ugyanaz (nem a reklám helye):

[Microsoft Wireless Display Adapter]

(#9513) kenand válasza Beni2360 (#9503) üzenetére


kenand
Topikgazda

Rouku felejtős, Netflx, Plex szépen megy, de HBO MAX Amazon prime kis hazánkból nem adható hozzá. Lehetne talán VPN-nel szórakozni,....drágábban a Fire Stick jobban megéri

(#9514) Beni2360 válasza kenand (#9513) üzenetére


Beni2360
félisten

Koszi az infót, gondolom masnak is jól jön. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9515) wjoe válasza Rommel6600 (#9505) üzenetére


wjoe
tag

Jó NET-ed lehet mindkét végponton, ha 4K-s anyagot stream-elsz WAN-on :U

(#9516) Rommel6600 válasza wjoe (#9515) üzenetére


Rommel6600
őstag

:K
Mértem egyet a hétvégén a NAS routerén: 800/300megabit, a tévé routerén meg kb 900/30megabit.
4K-s H265 50mbps bitrátás film közben ránéztem, kb 8-10MB/s között volt a NAS feltöltési forgalma, ergó ~100megabit feltöltés már elég hozzá, és akkor eléggé ki van már maxolva minőség oldalról :B

(#9517) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok! Szeretném a meglévő kábeltv előfizetésem lemondani, alig nézzük. 5200 Ft kidobott pénz. Van néhány csatorna, amelyekhez viszont ragaszkodnánk: Discovery Channel és TLC (magyarul, mindkettő). Van olyan megoldás, amivel a fenti 2 csatorna elérhető egy androidos box segítségével? Nem ingyenes megoldás kellene, de azért olyan, hogy megérje a váltás. Előre is köszönöm az ötleteket! :R

(#9518) kenand válasza DrKapocs (#9517) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ami itt elérhető, azt Kodi alatt tudod nézni

https://onlinestream.live/tv

(#9519) Rommel6600 válasza DrKapocs (#9517) üzenetére


Rommel6600
őstag

Nézd meg tudsz-e telepíteni akár a TV os-ére alkalmazásokat, havernál láttam, hogy Ő például az "IttOttTV" nevű alkalmazást szedte le és fizetett elő tévére. Lehet emiatt box-ot sem kell venned. Ezzel lehetőség van akár csatornánként előfizetni is, a minőség nem verdesi az eget, de igazából tűrhető. (lehet ilyen lenne a sima kábeltévé is, ezt az appot már próbáltam a saját tévémen, de kábeltévét még nem látott a készülék :U )

(#9520) DrKapocs válasza Rommel6600 (#9519) üzenetére


DrKapocs
őstag

Köszönöm a tippet, mindkettőtöknek.
Néztem az IttOttTV-t már korábban, van tv app is, teljesen jó lenne, valami ilyesmit keresnék, de nincs náluk a két csatorna. Tényleg csak ezeket nézzük (és a Netflixet) , ha ezek a csatornák nincsenek, akkor nincs értelme előfizetni náluk.
Nem arról van szó, hogy nem fér bele a családi büdzsébe a kábeltv előfizetés, csak olyan kidobott pénznek érzem. Én egyébként totál lemondanám, párom ragaszkodik inkább hozzá.

(#9521) kenand válasza DrKapocs (#9520) üzenetére


kenand
Topikgazda

Fiúk lakásában nekünk sincs kábelTV, ha valami ritkán akkor TV-box KOdi (Vagy TV Box LibreElec) és Onlinestrem plugin. Vagy a TarrTV appot tudjuk nézni LG TV.n is.

(#9522) DrKapocs


DrKapocs
őstag

A SweetTV appot próbáltátok már? 130 körüli magyar TV csatorna érhető el náluk, jó minőségben, visszanézhető adás, stb. Az első 15 nap ingyenes, utána első hónap 390 Ft, majd utána 3900 Ft. Lenne pár kérdésem:
- Androidos tvboxra feltehető az app? Megnézné esetleg valaki, hogy működik-e?
- Ilyen célból mit érdemes venni? A Mecool KM2 elég drága lett. Elég lehet erre egy Mi TV Stick 4K?

(#9523) Somatom válasza DrKapocs (#9522) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem működnie kéne. A telós appon bőven lenne mit reszelni, de működik. HDMI -n is kimegy, bár DeX -ben nem tudtam életre kelteni. A Samu Tizen TV is megtalálta.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9524) DrKapocs válasza Somatom (#9523) üzenetére


DrKapocs
őstag

Az én Samsung tv-m, bár okos, de nem találta meg az appot. Régebbi modell. Gondoltam rá, hogy érdemes lenne egy tv boxot venni és feltenni rá a SweetTV appot. Ha valakinek van ideje, megtenné, hogy ránéz; telepíthető-e boxra?

(#9525) Somatom válasza DrKapocs (#9524) üzenetére


Somatom
veterán

Az oldalon írják az AndroidTV lehetőséget, úgyhogy jó eséllyel működni fog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9526) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Keresek olyan médialejátszót, amelyen van LAN csatlakozó, bluetooth-os a távirányítója, és tudja, midenféle babrálás nélkül a HBO-t, és a SkyShowtime-ot is.
Melyik ajánlott ? :R

Esetleg van valakinek tapasztalata a Thomson THA 100-al?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9527) kenand válasza HUTCHDB (#9526) üzenetére


kenand
Topikgazda

Mecool KM2 klón, használható amire szeretnéd.

(#9528) HUTCHDB válasza kenand (#9527) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

Ez egyébként miben különbözik az említett Thomson-tol?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9529) blakey válasza HUTCHDB (#9526) üzenetére


blakey
titán

Csak ennyi az elvárás? Nvidia Shield TV (Pro), Apple TV 4K, Homatics Box R 4K Plus.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9530) AlyrArkhon válasza HUTCHDB (#9526) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

THA100=Strong Leap S1 fehérben. HBO csont nélkül, SkyShowtime-ot nem raktam rá, így arról nem tudok nyilatkozni. Épp a hétvégén mulattam rajta, hogy Mediamarkecben vagy 7k különbség volt a kettő között...

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#9531) kenand válasza HUTCHDB (#9528) üzenetére


kenand
Topikgazda

Semmiben a Mecool KM2 van több néven gyártva

(#9532) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Realme Tv Stickem, ami sajnos alapbol mindig a 2.4 ghz wifire csatlakozik fel. Ha a beállitásokban törlöm a wifi kapcsolatot és ujra beirom a kodot, akkor már 5ghz re csatlakozik fel. A stick nem hozza külön a wifi listában a 2.4 és 5ghzes wifit. Mit lehet ezzel kezdeni? Sajnos elég messze van a routertol a tv és a 2.4 ghz es wifin a full hd már van h beakad.

(#9533) blakey válasza szonti (#9532) üzenetére


blakey
titán

Routeren külön SSID-t kell választani a két frekvenciának, valamint 1-11 és 36-48-as csatornák közül kéne választani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9534) szonti válasza blakey (#9533) üzenetére


szonti
aktív tag

Ja akkor a routeren kell mokolni. Na majd megnézem ha hazaértem. Csatornákat 2.4 ghznél 1-11 és 5 ghznél 36-48?

(#9535) HUTCHDB válasza AlyrArkhon (#9530) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, most hogy írod...
A távirányítója úgy látom más, vannak direkt gombok a Thomson-hoz adottnál.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9536) Beni2360 válasza szonti (#9532) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehet, hogy egyesítve van a ket sáv es akkor azt válassza amelyik job akkor amikor bekapcsolod. Ha gye ge a 5-s a 2,4-sre lép.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9537) szonti válasza Beni2360 (#9536) üzenetére


szonti
aktív tag

Az 5 ghzes sávnak nem volt külön elnevezés beállitva a routerben, ezért nem hozta fel külön az elérhetö hálozatoknál. Azt beállitottam, igy már látszott és arra csatlakoztam fel a stickel, igy már jo. Köszönöm a segitséget!

(#9538) Beni2360 válasza szonti (#9537) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam is igy van megosztva Telnyom_2,4_gHz Telenyom_5_gHz

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9539) gyogyo99


gyogyo99
csendes tag

Szeretném megkérdezni . Van egy Nvidia Shields tv boxom . Mekkora méretű merevlemezt lehet rákötni ?

(#9540) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Android tv stick beszerzésen vagyok, de még kérdéses, h Amazon FireTv, vagy Realme Tv stick legyen. Egy Realme tv stickem már van, nem volt vele bajom, csak itt azt olvastam, h az Amazon kütyüje tudja a kadenciahelyes lejátszást, de nekem a Realmevel nem tünt fel,h nem kadenciahelyes lenne.
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Még a hösidökben számitogépen volt problém kadenciával és akkor nagyon látszodott mikor nem megfelelö a képfrissités, lehet, h már öregedtem és nem látom rendesen, vagy a Realme valahogy elmossa ezt a hibáját?

(#9541) pirobika11


pirobika11
újonc

Sziasztok !!
Kérdésem a következő !!
Androidos boxon hogy kell telepiteni valami fajta E-mail fiókot vagy Messengert ?
vásárlás előtt állok.....És fogalmam nincs.....Nem találok hozzá leírást hogy kellene megoldani

(#9542) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Sziasztok,
Homatics Box R 4K Plus: Jó lesz, megtartom! :K

Egész hétvégén nyüstöltem, minden videót lejátszott. (És ez a lényeg)

Ami bajom volt vele, az kiderült, hogy valójában az Androidos DS Video app hibája, így már igazából csak arra kellett rájönnöm, hogy a hangnál -300ms "késleltetést" kellett beállítani fixen a VLC-ben az összes lejátszásra, és így már minden pöpec. (Akármilyen hangsávot állítgattam, volt késés a hanggal, passtrough esetén még nagyobb. Én csak stereoban hallgatok mindent ráadásul azt is csak a tévé hangszóróival: nem érdekelnek a különböző hangtömörítések meg sokpontsok-hangsávok. Inkább csak szívok velük, hogy a beszédhang alig érthető, közben meg egy pisztolylövést még a szomszéd is hall annyira hangos... :(( )

Lokálisan semmit nem játszottam le vele, csak streamet a saját (távoli, nem helyi háló ☝) NAS-omról DS Video-val, de minden is simán és nagyon szépen megy 4K DV HEVC 10bit HDR10+ 80Mbps-ig. (Lehet tovább is jól menne, de nem akartam tesztvideókkal kínlódni, filmből meg ilyet találtam, de ez is már egy 80gigás film volt, szerintem valahol ez lehet a max usecase)

Ami még hátravan a beállítások terén az a távirányító. Állítólag a Homatics távirányítója is bt-os, de valamiért a tévémet jelenleg infrán vezérli. Viszont szépen működik a vezérlés, mindkettővel, oda-vissza. (a tévé bt-os távirányítója is vezérli a box-ot, és a Homatics távirányítója is a tévét). Ezzel majd elkínlódok később, ha lesz rá érkezésem, de nem létkérdés.

[ Szerkesztve ]

(#9543) Rommel6600 válasza pirobika11 (#9541) üzenetére


Rommel6600
őstag

Keress rá, hogy Android TV-re milyen ilyesmi app érhető el, ami ezeket tudja. Ezek után gyerekjáték, mert maga a telepítés baromira egyszerű, mert ugyanúgy kell mint az összes többi appot: Bemész a playstore-ba, kikeresed és ráböksz, hogy telepítés... ;)

Szerk: Vagy lehet rajta "saját" (értsd nem google play forrásból származó) .apk-t is futtatni, ha nem lenne meg hivatalosan amit akarsz. Ergó harmadik forrásból is felmegy rá bármi, ugyanúgy mint egy androidos telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#9544) blakey válasza Rommel6600 (#9542) üzenetére


blakey
titán

Ha a távot BT-on párosítod egyik eszközhöz, akkor a másikhoz nem fog csatlakozni. Amit tapasztalsz vezérlést, az CEC-en keresztül működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9545) ejnyebejnye


ejnyebejnye
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Mecool Km9 pro ami hdmi-vel van a tv-re kötve, onnan a hang optikain az erősítőbe.
Az lehetséges, hogy ez a mediabox nem tudja kiadni az 5.1/dts hangokat hdmi-n a tv-be?
Próbáltam Kodival a passthrough-t is, minden beállítást végignyomkodtam, de csak sztereo hang van.
(xboxon, dlna lejátszás alatt, külső vinyóról mindig van DD5.1)
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9546) kenand válasza ejnyebejnye (#9545) üzenetére


kenand
Topikgazda

Boxot kösd az erősítőbe optikán, ha nincs neki 2 lehetőség van. Van olyan kütyü ami a HDMI-ről le tudja választani az optikán a hangot, vagy olcsó USB külső hangkártya SPDIF kimenettel.
Vagy más box amin van optika, ha az erősítő optikát tud csak..
Vagy ha az erősítő tud HDMI-t abba kell küldeni a boxot

[ Szerkesztve ]

(#9547) fragola.6035 válasza ejnyebejnye (#9545) üzenetére


fragola.6035
aktív tag

HDMI-n menni kellene az 5.1-nek. Thomson tha100 boxot használok. Csak HDMI-n jön 5.1. Optikain csak szereó. HDMI elosztóval használom, egy a tv-be, egy az erősítőbe.

[ Szerkesztve ]

https://caffe35.webnode.hu/

(#9548) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

6 éves samsung tévéhez keresnék stabil okositót.
Fusson rajta a hbo,netflix,amazon,disney, filmio, rtl, apple tv, SkyShowtime
Lehetőség szerint sticket keresnék , 4k nem feltételenül kell, elég az 1080p.
Ne akadjon, ne legyen lassú, 2.4 vagy 5Ghz
Milyet javasoltok ? :R

[ Szerkesztve ]

(#9549) kenand válasza fragola.6035 (#9547) üzenetére


kenand
Topikgazda

Optika/spdif sztereoban tud tömörítetlen hangot. (PCM 48khz) De tud tömörített 5.1et is: DTS és Dolby digital. HD hangokat (Dolby digital truehd, DTS master audio) tényleg nem ahhoz mar HDMI kell

[ Szerkesztve ]

(#9550) pucz


pucz
senior tag

Sziasztok!

Milyen boxot ajánlanátok adattárolós filmezésre?

Nem régiben vettünk egy Samsung TV-t. Mindent tud, amit egy mai TV-nek tudnia kell. Páromnak és nekem untig elég. A tárolt tartalmakat a legjobb minőségben gyűjtöm, egy M.2 külső SSD-re. Jelenleg a telekom boxába dugaszolom be, de ahogy látom, ez csak 1080P30FPS-re képes. Ha már a legcombosabb minőséget varázsolom le, mint képben, mint hangban, jó lenne, ha úgy is tudnám lejátszani.

Csak így lenne használva. Nem nézünk se netflixet, se semmit. A lényeg, hogy a 4K, HDR tartalmakkal küzdjön meg. Árban nem gondolkoztam, de ha megéri, egyértelmű fentébbi kategóriába lépek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.