Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Exelsior24 válasza szhunor (#10094) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!

Azok alapján amire neked kell, mindenképpen valami hivatalos AndroidTV rendszerű boxot vásárolj szerintem, mert azon nem lesz gondod a streaminges applikációkkal (pl: Netflix, HBO Max, Direct One).
Grafikus chipben az ARM Mali-G31 MP2-vel van szerelve lényegében az összes, az Amlogic S905Y4 és Amlogic S905X4 processzorosok is egyaránt, a mostani Xiaomi TV Stick 4k-dban is ez van, így grafikus teljesítményben nem lesz visszalépés.

Ősrégi ARM Mali-450 MP3-as box-ot még csak véletlenül se vegyél, azon a játékok még úgy sem fognak futni, mint a mostani Stick-eden.
Sajnos ritka az olyan AndroidTV rendszerű TV box amiben 4GB ram van, és mondjuk 32-64GB tárhely, illetve jóval drágábbak is az ilyen boxok, de amúgy léteznek már ilyenek is.

Netes listából leszűrve ezeket a box-okat dobta ki nekem, amelyek 4GB RAM-mal vannak szerelve, és AndroidTV rendszerek :
Homatics BOX-R 4K PLUS, Dune Homatics Box R 4K Plus, MECOOL KD2, MECOOL KM6 DELUXE, HAKO PRO, HAKO MINI

Esetleg ha a 2GB ram-mal és 16GB belső tárhellyel megelégszel, akkor találni olcsóbb box-okat is 20-25k HUF környékén. Strong LEAP S1-S3 box-ok, Mecool KM2, KM2 Plus, KM7 Plus box-ok például.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10102) szhunor válasza Exelsior24 (#10101) üzenetére


szhunor
tag

Köszönöm a segítséget, végig néztem őket, ami tényleg jó és megfelelnek a leírt igényeknek az úgy látom 40-50.000 Ft körül mozog, de annyit nem szánok rá.

Kettő közül kéne már csak választanom, ami szerintem jó lesz....
MECOOL KM7 vagy Hako Pro
Amlogic S905Y4-B négy magos Cortex-A35
ARM Mail-G31 MP2 GPU
Felbontás 4K UHD
4 GB DDR4 RAM
64 GB eMMC háttértár

Kettő közül melyiket vennétek?

Köszönöm

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#10103) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, vettem egy xiaomi tv box s gen 2 es ha direktbe probalok videot lejatszani nasrol vagy pendriverol, csak abban az esetben hajlando lejatszani ha a hardwares gyorsitas ki van kapcsolva. Mindegy milyen lejatszoval probalkozom kodi, vlc, mxplayer kb 10 bol 9 nel elakad. Tud erre valaki megoldast esetleg? Vagy kuldjem vissza? Appbol netflix vagy amazon a streaming tokeletes.

(#10104) lowzor válasza szhunor (#10102) üzenetére


lowzor
veterán

A Hako-nak van Netflix tanúsítványa (tehát 4K-ban is nézhetsz rajta Netflixet, a hivalatalos ATV-s Netflix appal), míg a Meecool-nak nincs. Szerintem ez el is dönti a kérdést...

[ Szerkesztve ]

(#10105) blakey válasza lowzor (#10104) üzenetére


blakey
titán

Viszont ugyanúgy Google certified.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10106) lowzor válasza blakey (#10105) üzenetére


lowzor
veterán

És? Hivatalos Android TV-s Netflixet attól még nem tudna nézni rajta, max valami mókolt mobilverzióst 480p-ben.
A posztjában az volt, hogy Netflixre is kéne neki: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10107) blakey válasza lowzor (#10106) üzenetére


blakey
titán

Semmi. csak az is hitelesített Google eszköz. Netflix licensz addig él, amíg el nem veszik és erre volt már példa, főleg a "nevesincs" eszközök esetében. Ha biztosra akartok menni, akkor olyan eszközt érdemes venni, aminek neve is van a piacon, minimum Xiaomi, de ott a Fire TV-s eszközök, Homatics, Dune, Rocktek, Nokia, amik biztosabbak ebből a szempontból. Pl. egy Hako, Meccol nem sokat garantál ebből a szempontból és akkor még ott vannak az esetleges frissítések, amik szükségesek lehetnek a jövőbeni szolgáltatásokhoz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10108) Exelsior24 válasza szhunor (#10102) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Úgy van hogy írod, azok a a boxok 40-50.000 Ft körül mennek, a Homatics és hasonló társai.

Ebből a kettőből én talán a HAKO Pro-t választanám, az újabb box és ahogy előttem is írták elvileg hivatalos Netflix támogatással is rendelkezik, így nagy felbontásban is nézhető rajt a netflix.
Itt vannak a box-ok pontos specifikációi:
[HAKO Pro] , [Mecool KM7]

Az ilyen ismertebb, nagyobb márkák boxait, amúgy én is jobb választásnak tartom, de sajnos az új Xiaomi Box S v2 maradt 2GB ram és 8GB háttértáron, nem növeltek rajt semmit se, az a 8GB meg, amiből valójában csak olyan 5,5GB a szabad és felhasználó által használható nagyon gyorsan be tud telni 1-1 nagyobb applikációtól.
Ezt a HAKO márkát egyáltalán nem ismerem, még újoncok a tv boxok terén, a Mecool az már gyárt pár éve különböző tvboxokat.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10109) lowzor válasza blakey (#10107) üzenetére


lowzor
veterán

Mutass még egy eszközt 28k-ért a Hako-n kívül, ami 4/64-es és Google meg Netflix cert is van benne. Amiket te említesz, azok legalább a duplájába kerülnek.

"Netflix licensz addig él, amíg el nem veszik és erre volt már példa, főleg a "nevesincs" eszközök esetében."

Amíg viszont él, addig tekintsük már úgy, hogy van benne. :D

(#10110) lowzor válasza Exelsior24 (#10108) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem pont a Xiaomival van tele a padlás ilyen téren, mert volt egy Mi TV Stickem, és a világon kb minden baja volt. A Hako-val akár hiszed, akár nem, soha semmi gondom nem volt.

(#10111) blakey válasza lowzor (#10109) üzenetére


blakey
titán

Amiket én említettem, a Xiaomin kívül, mindegyik rendelkezik Dolby Vision / Dolby Atmos licensszel, gigabites ethernettel, Wifi6-tal (AX) és erősebbek is. De nem hinném, hogy bármit is ajánlanom kéne, viszont az nem állja meg a helyét, miszerint a Hako hibátlan, ahogy az általam felsoroltak sem azok, viszont ezekre a boxokra hamarosan jön az ATV12, ami hoz 1-2 javulást. Örülj annak, hogy téged kiszolgál, mert ez a lényeg, én is elvagyok bármelyikkel, viszont az eddig általam próbált lejátszók egyike sem hibátlan, pedig lényegesen jobbakat és erősebbeket is próbáltam, mindegyiknek van valami nyűgje. Teljesen okés a Hako, ha tisztában vagy a képességeivel, mert egy jó lejátszó. Ami még ezeknél az olcsóbb boxoknál előjöhet, hogy néha hamis RAM-mal is képesek ilyet készíteni, vagy gyengébb minőségű alkatrészeket használnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10112) lowzor válasza blakey (#10111) üzenetére


lowzor
veterán

"Amiket én említettem, a Xiaomin kívül, mindegyik rendelkezik Dolby Vision / Dolby Atmos licensszel, gigabites ethernettel, Wifi6-tal (AX) és erősebbek is."

Nyilván, de árban is nagyon máshol vannak, ha csak a 4 giga ramos mezőnyt nézem.

(#10113) szhunor


szhunor
tag

Köszönöm a sok segítséget, hozzá szólást.🤝
Nem akartam itt ekkora vitát kelteni ezzel 😊
El is dőlt, kipróbálom a HAKO Pro-t, aztán meg látjuk, az idő elődönti, hogy mennyire lesz jó.
Annyi kérdés még, hogy a távirányító ami jár hozzá, az Bluetooth-os, mikrofonos igaz?
Vagy inkább szerezzek be hozzá egy G10 távirányítót?

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#10114) lowzor válasza szhunor (#10113) üzenetére


lowzor
veterán

A G10 jár hozzá. :K

(#10115) szhunor válasza lowzor (#10114) üzenetére


szhunor
tag

G10 távirányító
Képek alapján nem ez jár hozzá.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#10116) lowzor válasza szhunor (#10115) üzenetére


lowzor
veterán

Mármint a Google G10: [link]
BT-s és mikrofonos természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#10117) szhunor válasza lowzor (#10116) üzenetére


szhunor
tag

Köszi, meg nyugodtam.
Meg is rendeltem a cuccot. 😊

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#10118) senki11


senki11
aktív tag

Tiszteletem! A napokban vettem egy Synology DS224+ Nast. Rápakoltam a Jellyfint, de sajnos van egy kis probléma a streameléssel. A tv box-ot megakasztja az egyik video. A video adatai: 1080p BluRay MKV; x264 (High@L4.1); 720x360; 1500 Kb/s; 23.976 fps. A box egy x96air 4/64. A video nem áll meg, csak 2-3 másodperces szaggatások vannak. A hang folyamatos. Más médiával nem csinálja (legalábbis eddig nem tűnt fel). A kérdéses video mind a tableten, mind a telefonomon hibátlanul megy. Minden esetben a Jellyfin lejátszóját használom.
Ha valaki tud tanácsot adni, hogy mi lehet a hiba, azt megköszönöm. :R

(#10119) Patice válasza senki11 (#10118) üzenetére


Patice
nagyúr

Nincs pull-down és a 24p-t 60Hz-en játsza le.
Beállítás problèma.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#10120) senki11 válasza Patice (#10119) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszönöm. És ezt hogyan tudnám orvosolni?

(#10121) Patice válasza senki11 (#10120) üzenetére


Patice
nagyúr

A TV box beállításait nézd át, keress frekvencia váltással kapcsolatos menüt.
Reméljük van benne ilyen.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#10122) RVR400 válasza Patice (#10119) üzenetére


RVR400
veterán

Az nem okozna szerintem ekkora kihagyásokat, és gyanítom, hogy nem ez az egyetlen release, ami 23.976 fps.

(#10123) Patice válasza RVR400 (#10122) üzenetére


Patice
nagyúr

2-3 másodpercenként van akadás, vagy 2-3 másodperci kihagyás a videóban?
Előbbi a pull-down hiánya, utóbbi inkább kódolási hiba, vagy csak nem támogatott kódolás profil (High@L4.1).

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#10124) blakey válasza senki11 (#10118) üzenetére


blakey
titán

Android-dal használod? Melyik alkalmazással? Javaslom, hogy a boxod CoreELEC-kel használd és vélhetően nem leszn eklejátszási problémáid. A Jellyfin is integrálható Kodi alá.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10125) senki11


senki11
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek az észrevételeket!

#10123Patice
2-3 másodperci kihagyás van a videóban.

#10124blakey
Van fenn kodi a masinán. Eddig nem próbáltam, de most megnéztem, hogy usb-ről lejátszva mit produkál. A kodi is akad lejátszásnál. Éppen úgy, mint a Jellyfin. Korábban próbáltam Jellyfinben külső (kodi) lejátszóval, de úgy is akadt. Akkor azt hittem, hogy ez is a Jellyfin miatt lesz, de úgy tűnik valóban valami nem támogatott kódolás lesz a ludas.

Ezen tudon valahogy buherálni? Ahogy írtam a telefon (doogee s96pro) meg a tablet (xiaomi mipad 6 pro) is fogyasztja a tartalmat probléma nélkül.

(#10126) Makifeju


Makifeju
tag

Üdv!
Némi segítséget, tanácsot kérnék.
Vettem egy strong tv box-ot, amin sajnos pendrive-ról való filmlejátszáskor csúszik a hang.
Próbáltam másik pendrive-ot, illetve az összes elérhető videólejátszó programot beleértve a kodit is, új hdmi kábelt, de a probléma maradt. A filmek amúgy gépen hibátlanul mennek ugyanazon adathordozóról.
Merre keressem a hibát?

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#10127) boborján2 válasza Makifeju (#10126) üzenetére


boborján2
aktív tag

Én a biztosan a lejátszó progiban keresném a hibát ,ill. lecserélném másikra. Pl. Vlc vagy Kodi.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10128) AlyrArkhon válasza Makifeju (#10126) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Melyik strong?
Másik lejátszandó file-t is probaltal?
Saját droidos rendszeren használod?
Magának a boxnak a (hang)beállitásai rendben vannak?
Én első körben erre gyanakodnék.
Extra teszt: ha a boxot nem a tv-vel, hanem a monitorral dugod ossze?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#10129) Steve1207 válasza Makifeju (#10126) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha beletekersz akkor rendeben van kis időre a hang és szinkronban van? Mert azt szimplán a régi release vagy rossz/régi tömörítés okozza, nekem volt pár ilyen még a 10+ éves filmekből.
Ha folyamatos és egyenletes a csúszás akkor a következő kérdés, hogy tv hangszóró vagy valami bluetooth cucc, mert utóbbinál egy épphogy érezhető delay lehet.
Nézd meg egy normális mai release-zel, vagy smb-ről, hogy ott jelen van-e a gond.

.

(#10130) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Vontar X4-es TV Box-ot európai raktárból lehet valahonnan rendelni?
Köszi!

(#10131) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!
Előre elnézést kérek, nem vagyok az Android verziókban otthon.

Adott egy Strong Leap S3, ami HDMI-n van csatlakoztatva egy Sony házimozierősítőhöz, de csak sztereóban szól, pedig minden féle beállítást már próbáltam, de semmi.
Tudtommal a HD hangok csak HDMI-n mennek ki.
Azt is olvastam, hogy az Android 10-11 már nem támogatja a térhangzást. Igaz ez?

Elsősorban Netflixet használok, s a pláne, hogy nem jelöli a filmeknél hogy 5.1, vagy DD, semmit.
Valahol azt olvastam, hogy jelölnie kéne.
Az előfizetésem Standard.

Az USB portra hiába dugok külső HDD-t, hogy leteszteljem hogy egy filmmel mit csinál, látni látni, de gondolom kellene neki egy file böngésző is?

Még mielőtt valaki mondaná, hogy az erősítő jól van e beállítva, annak mondom, hogy jól.
Egy Eminent 7680-al tökéletesen megy a térhangzás.

(#10132) RedCactus válasza schumy1 (#10131) üzenetére


RedCactus
senior tag

Úgy tudom, a Netflix-nél csak a Prémium csomagnál elérhető a térhangzás...

(#10133) boborján2 válasza schumy1 (#10131) üzenetére


boborján2
aktív tag

Netflix helpcenter is írja , hogy térhangzás csak a legnagyobb csomagban van.

Gondolom azért nem jelöli a csomagodban ,mert minden stereo.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10134) blakey válasza schumy1 (#10131) üzenetére


blakey
titán

Azt is olvastam, hogy az Android 10-11 már nem támogatja a térhangzást. Igaz ez? - nem, támogatják.
Elsősorban Netflixet használok, s a pláne, hogy nem jelöli a filmeknél hogy 5.1, vagy DD, semmit. … Az előfizetésem Standard. - Standard csomagban nincs térbeli hangzás.
Az USB portra hiába dugok külső HDD-t, hogy leteszteljem hogy egy filmmel mit csinál, látni látni, de gondolom kellene neki egy file böngésző is? - inkább egy app, ami lejátszó is egyben, pl. Kodi.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10135) boborján2 válasza blakey (#10134) üzenetére


boborján2
aktív tag

Nem feltétlenül kell, de kényelmesebb.

Nálam tableten a file böngészőn tallózok és a vlc a lejátszó.
Feltételezem ez droid tv felületen is működhet.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10136) Gexxx


Gexxx
tag

Sziasztok,
úgy néz ki, vennem kell egy box-ot, mert a Netflix támogatás meg fog szűnni a TV-men, a telekomos csodabox-ra meg nem lehet felteni az app-ot.

A 2 kiszemeltem a mi box S és a Chromecast.
Ha a specifikációkat nézem, nagyjából mindegy, hogy melyiket választom, viszont gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi. A lényeg, hogy megbízhatóan működjön. A streaming szolgáltatókon kívül Plex/VLC, amit használok - egy NAS-ról játszom le a filmeket.
A fentieken kívül egyéb box-ban / stick-ben nem gondolkodom a Netflix Widevine-os kavarásai miatt (van egy Lenovo tabletem, ami L1-es volt, aztán a netflix gondolt egyet és visszafokozta L3-ra)
És fontos lenne, hogy ne kelljen folyamatosan hekkelgetni, hogy 1-1 funkció működjön. Kiöregedtem már ezekből :)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#10137) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok .tudnátok ajánlani valami jó minőségű android.boxot ?pénz annyira.nwm lényeg .Ami az,elvarasom ,jó internet wi fi vel,jelentkezzen .és bővíthető legyen .4k felbontast vigye ....na egy jó fajta kéne .
Ta

[ Szerkesztve ]

(#10138) motown5l válasza schumy1 (#10131) üzenetére


motown5l
senior tag

A tv infó gombot kel meg nyomni .akkor talán látod .nekem akkor mutatja a felbontast
Samsung tv

(#10139) Beni2360 válasza motown5l (#10137) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel legyen bővítő?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10140) motown5l válasza Beni2360 (#10139) üzenetére


motown5l
senior tag

Micro sd és.usb3 .Amit.most kinézetem ,az Formuler Z11 Pro MAX .csak,nem tudom hogy még eri e az árát

(#10141) Beni2360 válasza motown5l (#10140) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem nagyon van itt jelen. Egy szeptember 9 bejegyzés van ott is lecserelte a Z8-st egy Nokia 800-s Nokia Streaming Box 8000 – itt a Nokia TV okosító.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10142) motown5l válasza Beni2360 (#10141) üzenetére


motown5l
senior tag

Az már használom .a.masik tv n

(#10143) motown5l válasza Beni2360 (#10139) üzenetére


motown5l
senior tag

Hát csak.meg vettem a Pro maxot .a Z8 Pro már.eleg lassuscsa volt nekem .van,belőle kettő a két tévére .az egyiket le cseréltem a múltkor Nokiara .e voltam az aki,cserélte a Z8 Prot .Ne érts félre ,nem rossz a Nokia sem .de ha azt vettem volna meg ,nem tudom meddig volna rá támogatás .mindenesetre erre remélem lesz egy darabig még .a Z8 Pro ra tavaly decemberben volt az utolsó frissítés .azóta semmit nem kapott már .11 pro max on. 1gbit net van már .és az OTT az,mit jelent ?

[ Szerkesztve ]

(#10144) Beni2360 válasza motown5l (#10143) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem tudom ezt találtam.
What is OTT and what are the benefits of OTT marketing? | Adjust

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10145) motown5l válasza Beni2360 (#10144) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszi .

(#10146) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Van nálam egy TV Box, aminek 5V, 3A-os a tápja.
Ha rádugok egy Maxtor 2TB M3 Portable HX-M201TCB 2.5"-os táp nélküli külső HDD-t, akkor a TV Box indulásakor nem mindig töltődik be a CoreELEC, ha lehúzom róla a HDD-t, akkor viszont mindig jó.

Lehet úgy orvosolni ezt a problémát, hogy egy ugyanolyan 5V-os, de több, mint 3A-os tápot veszek hozzá vagy csak egy aktív HUB lehet rá a megoldás?

(#10147) csibe1 válasza neo81 (#10146) üzenetére


csibe1
addikt

A 2TB-os merevlemez túl sok áramot kér induláskor, nem bírja a box tápja.
Vegyél egy aktív HUB-ot, mert csak kinyírod a box tápját ha tovább próbálgatod.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10148) motown5l válasza Beni2360 (#10144) üzenetére


motown5l
senior tag

Be van uzemelve már a11 pro max
Specifikációk .

Introducing Formuler Z11 Pro Max. The fastest and most advanced Formuler yet

TECH SPECS

Specifications:

Output Resolution: 4K (3840 x 2160)
CPU : Realtek RTD1319C
GPU : Mali-G57 MC1
RAM: 4GB DDR4 @2400MHz
Storage: 32GB eMMC
Operating System : Android 11

Networking

Wireless : AX 2x2
BT : 5.0
Ethernet : 1000M (Gigabit)

Decoder

Video decoder : 4K@60fps, AV1, H.265(HEVC), AVS, H.264(AVC, MVC), Real, MPEG1/2/4, VC-1
Audio decoder : MPEG-1 Layer 1,2,3(2-CH), MPEG-2 Layer 1,2, HE AAC V1/V2
DRM : Widevine L1, L3

Dimensions

Length: 105mm
Width: 105mm
Thickness: 21mm
Color: Black

Ports

Power Input : 1
USB3.0 : 1
USB2.0 : 1
HDMI : 1
Gigabit LAN : 1
Micro SD Card : 1
IR Extension : 1

Power input

Power rating : 12VDC / 1A
Power Consumption : Max. 12W
Standby Power : Max. 0.5W (Ultra low power)

**OFFICIAL UK version with regular OTA software updates from Formuler

(#10149) Beni2360 válasza motown5l (#10148) üzenetére


Beni2360
félisten

:C:C hasznald egészséggel. Én nem használok Androidot ilyen boxokon csak CE-t. A zidoo ami Androidon fut de ott nem kell semmit mokolnom, az is Raeltek chipet használ.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10150) Beni2360 válasza motown5l (#10148) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt nézted?
https://gadgetversus.com/processor/realtek-rtd1319-vs-amlogic-s922x-h/

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.