Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) ktommy91 válasza petir (#9150) üzenetére


ktommy91
addikt

Az általam, próbált stick-ek közül (Xiaomi 2k, Realme 4k google TV stick, Chromecast with Google TV, Fire TV stick 4k Max) messze az amazon a legjobb. Normálisan kezeli a HDR és dolby vision tartalmakat, megfelelő lejátszóval megy a kadenciahelyes lejátszás(netflix,hbo,disney sajnos nem támogatja) és általánosságban jobb kép és hangminőséget nyújt.
Persze a xiaomi 4-t nem próbáltam, de árában lehet kapni Fire TV stick 4k Max-ot aprón és kétlem hogy jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#9152) petir válasza ktommy91 (#9151) üzenetére


petir
senior tag

A Plexhez illetve Kodihoz , hogy áll ?
Amúgy a streaming szolgáltatókat támogatja hisz gombjuk is van... :F

(#9153) blakey válasza petir (#9152) üzenetére


blakey
titán

Itt a topikja, olvasgasd.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9154) ktommy91 válasza petir (#9152) üzenetére


ktommy91
addikt

A kadenciahelyes lejátszasról írtam... Plex-et nem használok, kodi megy kadenciahelyesen.

Nincs kerítés.

(#9155) FAQtyA


FAQtyA
tag

Sziasztok! Beelink GT1-ről szeretnék váltani, mert pl. gondjai vannak a h.265 kódolású videókkal. Villog a képe random. Meg már nincs rá friss CoreElec sem. Első nekifutásra a Mecool KM6 ATV Delux tetszett meg hardverileg. Csak azt olvastam hogy az S905X4 támogatottságával vannak gondok. Érdemes ennek ellenére olyat venni, avagy mi most az ajánlott vétel 50K HUF-ig? Leginkább USB HDD-ről, NAS-ról GB LAN-on nézek filmeket 4K TV-n, és online rádió stream-et hallgatok USB-n külső DAC-on keresztül. Esetleg még a Youtube lenne fontos. Nagyon köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#9156) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok

Valakinek nincs eladó mi box s?
Köszi!

(#9157) Lambos


Lambos
tag

Sziasztok. Olyan boxot keresek amire fel lehet tenni vagy a k-lite vagy a vlc programokat. Kizárólag külső tárolórol történő mindenféle formátumú videók nézésére. 4k 30 fps elfogadható áron. Sajnos az lg webos tv-m sokszor nem ismeri fel a felirat fájlokat, vagy a hang sávokat nem kezeli, vagy fel sem ismeri a fájlokat. Ezért fontos a két lejátszó valamelyikw. Előre is köszönöm.

-Was that a lightning? -No, they are taking pictures for google earth! >.>

(#9158) PAPSZIMax


PAPSZIMax
tag

Üdv.
Remote play, twitch, youtube és filmezésre mit tudnátok ajánlani? Már inkább ddr4 4Gb ramos modellt keresgélek, LAN bemenettel. Lehetőleg magyarból venném.
Valakinek tapasztalat ez ügyben?

(#9159) *Mukeey* válasza Lambos (#9157) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem Samsung Tizen-es tv-n van ilyen. És tök érdekes, hogy még mkv.-n belül is random vagy látja, vagy nem a fájlt💁‍♂️
Ezért van egy x96 max rákötve, az visz nekem mindent. Szòval részemről ajánlott, vagy ennek újabb verziòi.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#9160) csibe1 válasza #46824192 (#9131) üzenetére


csibe1
addikt

Mostanában én is belefutottam ilyenbe, hogy a Kodi nem játszik le normálisan valamit.
Van közte LV, fulcrum release is.
Elindítom, és egyszer csak megakad a kép, a hang meg megy tovább.
Lesz kedvem meg időm akkor majd én is átkonvertálom a problémás dolgokat,
hátha jó lesz. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9161) 5leteseN


5leteseN
aktív tag

Sziasztok!

Tervezek egy Android -box vételt, valami 8 magos, 4GB RAM--os, megfizethető darab érdekelne.
Ki/Mi most a közép/alsó ár-sávban, kb. ilyen paraméterekkel a jónak mondható piaci szereplő?

Köszönve várom a segítő javaslatot...

[ Szerkesztve ]

(#9162) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok,

Van egy RPi4 4GB-om Kodival. (LibreELEC) Ez a vas tokeletes, sok widgettel is gyors, addonjaimmal teszi a dolgat ahogy kell(ene). Sajnos mostanaban elkezdett indokolatlanul feketekepernyozni. Bekapcsolom, a Kodi fokepernyon hagyom es reggelre nem ad kepet. A TV-m latja mint csatlakoztatott eszkozt, de se kep, se hang. A rendszert ujrahuzva is ez van sajnos.

Gondoltam, rendben, ugy is ki szeretnem probalni a Game Passt, a Geforce NOW-t, a Stadiat, meg akkor mar tudjam a hasznalni a YT Premium elofizetesemet is. tehat kell nekem valami Androidos box. Nosza, vegyunk egy uj Chromecast-ot. Az is van (CC2, CC3), igy a Google termekekkel kapcsolatos jo tapasztalataim alapjan megvettem tegnap az uj CC-t, amit mar Google TV-vel szerelnek.

Hat ez sajnos igen lasssssssssssu. 3x3 widget megfogja Kodiban, a fomenuje is igen lassucska, nem ehhez vagyok szokva a Pi utan. :D

Tehat. Segitsegeteket szeretnem kerni egy olyan SBC vagy doboz kivalasztasaban ami

- Normalis friss Androiddal letezik
- Legalabb az RPi-m teljesitmenyet hozza (4GB RAM, valami ertelmezheto CPU, 4K tamogatas, esetleg a jovore gondolva HDR)
- Androidos (Esetleg Android/Google TV rapakolhato), jol fut rajta a Kodi, sideloadolhato mindenfele app
- Van Game Pass/GF NOW/stb.
- A streaming zolgaltatok meglete nem fontos, de azert vegszukseg eseten ne jelentsen neki gondot egy hbo max vagy netflix.

Koszi!

(#9163) TóthTamás80


TóthTamás80
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi kérdéssel fordulok hozzátok, illetve megfelelő ajánlat esetén vásárolnék is. Fiam szobájába egy sima Led Tv van felszerelve, ezt szeretném okosítani. Ezekben a boxokban egyáltalán nem vagyok otthon, sem tapasztalat, sem gyakorlat nincs. Olyan készüléket keresnék, amelyik a csatlakoztatást követően nem igényel alapvető beállításon túl semmi egyéb "feladatot", lehetőség szerint menjen rajta a reklámmentes youtube, kodi vagy valami hasonló, illetve tudjunk némi alkalmazást, játékot rátölteni, és persze ha lehet, tudja a telefon "tükrözését". Ha ez így egyben nem működik, ne támadj le, nem igazán értek hozzá. Ha tudsz segíteni a választásban, esetleg van neked is eladó, jelezd kérlek. Fontos, hogy kizárólag megbízható, lehetőleg "régebbi" tagtól vásárolnék, olyantól, aki segít ha elakadok, illetve vállal némi garanciát a termékre. Első körben max. 20.000 forintot szánnék erre a folyamatra, ha ennyiért nem találok, lehet inkább újra gondolom a lehetőségeket. :R

(#9164) fatalista22 válasza TóthTamás80 (#9163) üzenetére


fatalista22
tag

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a Kodin kívül milyen más módszer van a youtube reklámjainak megszüntetésére. Kodiban is rettentő körülményes, ha tv boxon akarom csinálni.

(#9165) Beni2360 válasza fatalista22 (#9164) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel ez a megoldás warez, nem nagyon valaszkepes itten. De van Androidra két fajra is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9166) blakey válasza Beni2360 (#9165) üzenetére


blakey
titán

Ez nem warez. Egyik módszer a YT Prémium, lehetőség van olyan DNS szervereket használni, amik blokkolnak egyes reklámtípusokat vagy vannak olyan appok, amik mindent blokkolnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9167) Beni2360 válasza blakey (#9166) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9168) fatalista22 válasza Beni2360 (#9165) üzenetére


fatalista22
tag

A kodiban van youtube bővítmény, amihez van leírás, hogy lehet beállítani a reklámmentességet. Nem túl komfortos lesz a videokeresés, illetve kevésbé komfortos lesz, mint a gyári alkalmazásban, de ezzel együtt kellemesebb reklám nélkül nézni. Mivel én nagyon ritkán nézem a youtube-ot, engem nem zavart a fapadosság, s pont emiatt a fizetős változat sem érdekel.

(#9169) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Üdv!
Sorry, ha nem ide tartozik a téma...
[H96 MAX 4K Ultra HD 4GB RAM] Boxot cserélném más márkájú Boxra. A lényeg, h legyen rajta USB aljzat.
A H96-om nincs egy éves, semmi baja, csak kipróbálnék más gyártótól származó okosítót.

[ Szerkesztve ]

(#9170) Beni2360 válasza Amilo02 (#9169) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezen is van 2 db USB bemenet.
Nem értelek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9171) Amilo02 válasza Beni2360 (#9170) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Nem írtam olyat, hogy az enyémen ne lenne USB aljzat :DD

[ Szerkesztve ]

(#9172) #39479552


#39479552
törölt tag

Sziasztok!

Édesapámnak keresnék egy TV okosítót. Netflix illetve HBO Max előfizetéshez kellene. Chromecast with Google TV és az Amazon Fire TV Stick 4K között vacillálok. Ezek közül melyiket ajánlanátok? Annyi az elvárásom, hogy a Magyarországi streaming szolgáltatásokat támogassa és Magyar menü legyen rajta.

(#9173) kenand válasza #39479552 (#9172) üzenetére


kenand
Topikgazda

Chromecast with Google TV-vel egyszerűbb az élet, könnyebb rá appokat telepíteni. Arra mire keresed teljesen jó (de arra még egy Mi stick is)

(#9174) #39479552 válasza kenand (#9173) üzenetére


#39479552
törölt tag

Köszönöm. Végül Chromecastre esett a választás.

(#9175) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Miért nem jön valami jòfajta új box modernebb hardverrel??? :F
Ennyire nem lát senki ezekben fantáziát? Vagy az okostv-k miatt nem akar senki fejleszteni? Nekem van egy régebbi szériás nagy Sony tv-m, ami nem smart, viszont baromi jò képe van és hibátlanul teszi a dolgát, minek cserélném le... Viszont lassan szeretnék hozzá valami jobb, minőségibb boxot, x96 van most. Valami tipp? Minőségre az nvidia irányában, esetleg árban picit alatta.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#9176) Exelsior24 válasza *Mukeey* (#9175) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Valami ilyesmire gondolsz modernebb alatt? [Homatics Box R 4K Plus]

Hivatalos Android TV 11 rendszer, Amlogic 905X4 proci, 4GB ram, 32GB tárhely, AX WiFi6 támogatás, 1000Mbps-es LAN, Bluetooth 5.0, Widevine L1 (hivatalos Netflix és Amazon Prime támogatás) , DTS, Dolby Audio, Dolby Vision, AV1 kodek támogatás, HDMI 2.1 támogatás, beépített Chromecast támogatás. :) Igaz árban sem olcsó, $150 + szállítás.

Xiaomi, vagy valaki más cég, hivatalos Európai forgalmazó is piacra dobhatna saját tv box-ot ilyesmi specifikációkkal igazán.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9177) belashx válasza Exelsior24 (#9176) üzenetére


belashx
senior tag

Ez elég jónak tűnik, tud mindent(elvileg), olyat is, amit az Ugoos AM6Plusból hiányolok.(widevine L1) A tévém androidos, ott megoldom az ilyesmit, de na. :)

Számomra ismeretlen márka, de lehet bepróbálkoznék egy ilyennel, ha most akarnék boxot vásárolni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9178) Exelsior24 válasza belashx (#9177) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem is ez a gondom vele, ismeretlen márka amiről még nem igen hallottam, és fogalmam sincs mennyire jó a jövőbeli szoftveres és firmware-es támogatásuk, mert sok-sok ilyen kínai márka van akik agyba-főbe adják ki az új tv box-okat, de az előforduló hibákat nem igen javítják, nem adnak ki rájuk szoftveres frissítéseket, főleg azután nem amikor már kiadnak egy újabb verziót, vagy újabb készülékeket, onnantól a régebbi modellek totál el vannak felejtve.

Ezért is írtam, hogy megvárom talán valaki ismertebb, az európai piacon régebb óta jelen lévő márka is ad ki majd ilyen specifikációkkal box-okat.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9179) *Mukeey* válasza Exelsior24 (#9176) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is ez a bajom vele, hogy nagyon noname-nek tűnik. Nem igazán ilyesmire gondoltam. Titkolják milyen gyártmányú soc van benne, csak 32gb rom az egyetlen opciò, kérdéses frissítések (sztem nem is lesz erre). Meg azért ez olyan 70ezerre jön ki, ami igazabòl bele is férne, ha tudnám, hogy hosszú évekig támogatják.
Xiaomi dobhatna egy friss boxot😏

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#9180) Somatom válasza *Mukeey* (#9179) üzenetére


Somatom
veterán

Rövid guglizás után Amlogic S905X4.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9181) kezman


kezman
őstag

Sziasztok, véleményeket kérnék xiaomi TV box ügybe, a cél TV nézés és videó nézés, erre kellene, a kiszemelt a MI Box s, és a TV stick 4k, szerintetek melyik a jobb vétel, kösz a tanácsokat előre is?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9182) Exelsior24 válasza kezman (#9181) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem Mi Box S-em van és meg vagyok vele elégedve, egy sima régi HD tv-n használom, azon tökéletes, HBO Max, Netflix, Youtube, Twitch, és pendrive vagy hordozható merevlemezről USB-n keresztül rákötve filmnézésre.

Annyi hogy a Mi Box S 2018-ban jelent meg, szóval nem éppen mai darab, ráadásul a 2016-ban kiadott kínai Mi Box világpiacosított változata 1:1-ben. De van rajt USB csatlakozó amire pendrive vagy külső merevlemez ráköthető, és egy jack / optikai audió csatlakozó is. Android TV 9-es rendszer van rajt és nem hinném, hogy fog kapni frissítést, mert így is már frissítve lett 8-as verzióról.
A Xiaomi TV Stick 4K pedig idén 2022-ben jött ki frissebb hardver, Android TV 11-es rendszer, nagy valószínűséggel megkapja majd a 12-est is. AV1 kodeket és Dolby Vision-t is támogatja, viszont nincsenek rajt csatlakozók ahova külső adattárolót rá lehetne csatlakoztatni.
Ha nem akarsz ilyeneket rádugni és úgy filmeket nézni, akkor talán a Stick jobb választás, mert újabb, újabb Android TV rendszerrel, de amúgy eléggé hasonló a kettő specifikációkban.

Ezen a weboldalon minden fontosabb paramétert megtalálsz róluk:
[Xiaomi Mi Box S] , [Xiaomi TV Stick 4K] , [eredeti kínai Xiaomi Mi Box]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9183) kezman válasza Exelsior24 (#9182) üzenetére


kezman
őstag

Kösz szépen, épp most olvasom hogy a sticknél is megoldható a külső adattároló csatlakoztatása, valószínű akkor a 4K lesz a befutó. link: https://tesztarena.hu/xiaomi-tv-stick-4k-android-tv-okosito-teszt-netflix-4k-hbo-max-chromecast-magyar-nyelv/

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9184) Exelsior24 válasza kezman (#9183) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Igen végülis megoldható van rajt egy micro-USB csatlakozó amin keresztül a tápot is kapja. Léteznek ilyen adaptereket, amit oda a micro-USB csatira rácsatlakoztatsz, az adapteren pedig vannak nagy USB-A csatlakozók, amikre külső-HDD, pendrive, egér, billentyűzet stb... rácsatlakoztatható, illetve van amelyiken LAN csatlakozó is van és akkor akár még vezetékes netet is rá tudsz kötni.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9185) Amilo02 válasza Exelsior24 (#9184) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Feltéve, ha a Box tudja kezelni micro csatlakozón keresztül egyszerre a tápot és az egeret. A LAN átalakítóról nem is beszélve....

[ Szerkesztve ]

(#9186) kezman válasza Amilo02 (#9185) üzenetére


kezman
őstag

Az említett linken a teszt alatt végig így működött! de lehet mégis meggondolandó a Mi box s?!

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9187) Exelsior24 válasza Amilo02 (#9185) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Igen feltéve, hogy működik, de azért amikről eddig láttam teszteket és videókat youtube-on azoknál mindnél simán lehetett rákötni ilyen átalakító kábelt meg adaptereket, és táppal is ellátták a TV stick-et, 5V és 1A kell csak neki, 4-4,5W-nál nem is megy feljebb a maximális fogyasztása. Persze én is azt szeretem a Mi Box S-ben, hogy ott nem kell semmiféle átalakító kábellel, HUB-okkal, meg adapterekkel bajlódni mert van rajt USB csatlakozó, igaz csak 1 darab, de nekem például bőven elég.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9188) azthittem


azthittem
csendes tag

Sziasztok!

Van egy TCL "okos" TV-nk. A gyári szoftver gyalázatos rajta. Lassú, a netflix pedig állandóan valami hibaüzenettel indult, és csak nagy kínlódások árán, illetve távriánytóval jelszó beírkálások hada után, nagy kegyesen, néha belépett. Így a nem is fizettünk elő a netflixre, pedig szívesen lecserélném a sima TV csatornákra.

Arra gondoltam, hogy vennék egy smart box-ot. Elsősorban netflixre lenne használva, de még az is lehet, hogy idővel átpártolnánk az HBO GO-ra.

Javaslatokat várnék, hogy milyen smart box-ot vagy sticket vegyek?

Köszönöm előre is!

(#9189) zsola400 válasza azthittem (#9188) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha csak Netflix/HBO akkor Xiaomi TV Stick 4K én is ezt használom teljesen meg vagyok elégedve. Ha külföldi rendelés/Ali nem gond akkor olcsóbb is, vagy megvárod a 11.11-et akciós kuponnal.

(#9190) azthittem válasza zsola400 (#9189) üzenetére


azthittem
csendes tag

Köszönöm!

(#9191) bigmarci


bigmarci
újonc

Sziasztok!
Most vettem buta tv-hez tha100-as boxot. Ezt hogy lehet wifi hálózaton összekötni a számítógéppel, hogy az azon lévő filmeket lejátsza? Okos tv simán tudja.

(#9192) #46824192 válasza bigmarci (#9191) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ha egy alhálón van a géppel , akkor gyakorlatilag bárhogy. Felteszel pl egy kodit és tetszés szerint választassz protokolt (megosztást)

Samba, ftp,dlna, webdav , nfs, akármi ......

Windows alapból tudja a samba-t.(meg asszem a dlna-t is)

Ps3 media szervert ha felrakod kiszolgál dlna-t.

Ftp szerver , ftp-t .

...és így tovább.

Lépésről lépésre leírást , talál a google mindegyikhez ha szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#9193) y2K_o


y2K_o
csendes tag

Sziasztok!
Tudna ajánlani valaki normális iptv szolgáltatót? Egy ideig a telenor mytv-t használtam, de sok baj volt vele, állandóan megállt a kép, csak a ki-be lépkedés segített rajta. 1 éve használom a directone-t, mindenre IS van alkalmazása, nagyon jól használható, viszont a minősége egyre rosszabb és már ez is álladóan akad megfele... Telekom megoldásai csak a saját eszközeikkel működnek, itt/ott tv-t csak 1 helyen lehet nézni egyszerre, mindig tv-nek pedig a box/ci mellett csak mobilra/tabletre van alkalmazása. Android TV-s és Apple TV-s megoldás jöhetne szóba, a lényeg, hogy jó legyen a minősége és egyszerre legalább 2-3 eszközről lehessen nézni.

(#9194) jimpo válasza azthittem (#9190) üzenetére


jimpo
aktív tag

Van ám akció jelenleg rá, már ha ez megfelel. :K
Xiaomi TV Stick 4K EU TV okosító 20.900 Ft

Stryd Next Gen

(#9195) #46824192


#46824192
törölt tag

Azt hol kell beallítani hogy a xia mi stick (fhd) a disney+ -al egyenletes hangerőt adjon a tv hangszórókon?

A hangos részek nagyon hangosak , a halkak meg nagyon halkak. Teszteltem ugyanazt google cc2 -vel. Ott teljesen "normalizálva" szól végig a film.

[ Szerkesztve ]

(#9196) kezman


kezman
őstag

Kérdésem lenne, a MI BOX S USB- n hány eszközt tud fogadni mármint ha hub-ot dugok rá, és külső merevlemezt kezeli?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9197) kezman válasza jimpo (#9194) üzenetére


kezman
őstag

Jó vétel szerintem is, én is vacilálok a TV stick 4K és a MI BOX s közt, még mindig nem döntöttem, a stick javára a újabb szoftver, a box javára meg a usb bemenet, zerinted melyik?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9198) Trava válasza y2K_o (#9193) üzenetére


Trava
tag

https://www.directone.hu/online-tv/

(#9199) kerobi


kerobi
senior tag

Hello, mostanság milyen jó tv boxot lehet venni, amin android fut és nem android tv? Fontos a root a letöltés miatt. Elkövettem azt a hibát hogy android tv-t vettem és nincs irási lehetoség a lemezre.

(#9200) kenand válasza kerobi (#9199) üzenetére


kenand
Topikgazda

Főleg letöltésre kell akkor inkább egy CoreElec, mehet rá entware és qbitorrent

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.