Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55101) bluyoo válasza Pete55555 (#55094) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Sajnos nincs minőségmérőm meg ilyenek! :DDD Itt ugye a tuning nagyságával sem lehet példálózni. És szorzózáras CPU alá igazán nem követelmény a modern,erősebb hűtéssel ellátott így általában drágább tápkör hiszen nincs akkora terhelés. Viszont szerintem egyértelműen komolyabb kivitelezésű a Vanguard mint pl. a kinézett erősen puritán ASRock B85M-GL (és ez az árán is erősen érződik).

(#55095) szatyi1
Hát a lap még PCI-E a VGA meg már PCI-E 3.0 szóval igencsak valamennyire vissza lesz fogva a VGA.
Bár meglehet inkább CPU-limited lesz az LGA775 már nem annyira combos mint fénykorában (mondjuk ez az adott CPU-tól függ). :DDD
Viszont a PCI-E visszafele kompatibilis szóval ilyen gondjaid nem lesznek.

(#55100) Teaway
"A remény hal meg utoljára!" :)

(#55099) TeebyKay
Szia Tibor!
Mivel egy alaplapos topic csak egy észrevételem lenne! :)
Egy 90K-s VGA mellé ne egy alsó kategóriás lapot tegyél. Mennyi lenne a kereted a lapra (a legdrágább tuningmentes lap is megvan 30K-ból)?

Bazinga!

(#55102) PCnorbi92 válasza Teaway (#55100) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

SSD-t nem raksz bele?

(#55103) Tengri válasza bluyoo (#55087) üzenetére


Tengri
senior tag

Lehet, hogy még gyüjtögetek 1-2 hónapig......a z87 plus-nál jobb lapot szeretnék......ajánlották +10k ért az asus maximus VI hero-t.....de az már majdnem sabertooth árban van, viszont kétségtelen, hogy gamer a deszka. Melyik a jobb nekem? Tudnál olyat ajánlani (táp, cpucooler) ami a pcx -nél is van? Háznak a CM 690 III ról sok jót hallottam, hangosabb mint a GHOST od? Tápnál is jobb a halkabb, a lényeg a megbízhatóság.
(#55073) jim bcs: Ne haragudj de én inkább ATX-s lapot választanék! De minden tanácsot köszönök!
:R

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#55104) bluyoo válasza Tengri (#55103) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Személy szerint a TUF lapokat valahogy jobban "kedvelem" mint a ROG szériásokat! De hogy neked mi jön be azt csak te tudhatod! :)
"Tudnál olyat ajánlani (táp, cpucooler) ami a pcx -nél is van?" Ennél nagyobb hiba szerintem nincs hogy egy bolt kínálata miatt veszel vagy éppen nem veszel bizonyos hardvereket .... Éppen ezért jók a online boltok mert nem azt kell venni amit éppen eléd tudnak rakni!
De történetesen a FSP Raider 550/650 is van. CPU hűtőnek talán a Be quiet Shadow Rock Pro SR1 BK011.
"Háznak a CM 690 III ról sok jót hallottam, hangosabb mint a GHOST od?" Szerintem igen!Na meg elég szépen el lehet benne pakolászni a hardvereket (nekem így sikerült). Alapból a CM 690 III nem hangszigetelt (bár ez erősen a bele rakott hardverektől (is) függ).

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55105) szatyi1 válasza bluyoo (#55101) üzenetére


szatyi1
tag

Hello, a proceszorom egy Core 2duo e7500, 2.93ghz. Remelem elbir a vidkartyaval. :D

Es a lap nem PCI-E 2?

Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#55106) Tengri válasza bluyoo (#55104) üzenetére


Tengri
senior tag

"Ennél nagyobb hiba szerintem nincs hogy egy bolt kínálata miatt veszel vagy éppen nem veszel bizonyos hardvereket .... Éppen ezért jók a online boltok mert nem azt kell venni amit éppen eléd tudnak rakni!"
A Bitfenix ghost házat online csak a 220 volt nál találtam. A többi webshopban nincs....vagy már nem rendelhetõ kategória.
Egy pár alkalommal már befürödtem különbözõ webshoppal ezért szeretnék olyanból vásárolni (pl: ipon, pcx) ahol megbízom a boltban.
Utánajárva a Be quite egy csendes cucc, sokan a tápjait méltatják. Mi a véleményed errõl?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#55107) szatyi1


szatyi1
tag

Sziasztok!

Ehez a konfig-hoz mien alaplap lenne jo? Kb 15-20000 forintig.

-Intel core2duo e7500, 2.93ghz - (lga 775 socket asszem)
-ati hd7770 xfx
-4gb ddr2,800mhz(2x2gb)
-enermax pro82+II - táp
-hdd 1tb wd, es 500gb wd
-sound blaster audigy hagkartya

Legyen elulso usb nek hely :). Atx es microAtx megy a hazba ha joltudom.

Koszonom a valaszokat!

(#55108) bluyoo válasza szatyi1 (#55105) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát nekem a tuningolt E8400-as mellett is maradt egy kis kakaó a HD4870-es VGA-ban (a e7500-et talán már egy Cerka is ....). Szóval nem hiszem hogy a maximumot kihajtja a HD7770-ből. De persze ez nem is életbevágó és ugye játék is válogatja.
"Es a lap nem PCI-E 2?" Ahogy én tudom PCI-E1.1. Már csak a chipset miatt is Intel® G41 Express Chipset.

(#55106) Korbel78
Én is innen rendeltem megbízható bolt [link]
"Utánajárva a Be quite egy csendes cucc, sokan a tápjait méltatják. Mi a véleményed errõl?" Ha nem gondolnám jónak nem javasoltam volna. Táp terén a Be Quiet! csak címkéz , hogy ki csinálja a belsejét azut nem tudom. Én nem ismerem mindegyiket. A Melyik tápegységet vegyem? topic-ban érdeklődj vagy a /jotapok.atw.hu/-n nézelődj.

(#55107) szatyi1
Esetleg platformváltás?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55109) szatyi1 válasza bluyoo (#55108) üzenetére


szatyi1
tag

Gondolkoztam valtason, de az tul sokba kerulne. Ez a konfig meg 2evig elbirna szerintem. Csak egy alaplap kene ami pci-e 2 vagy 3. A lenyeg hogy mediumon menjenek az ujabb jatekok :)

(#55110) TeebyKay válasza bluyoo (#55101) üzenetére


TeebyKay
őstag

"karácsony utáni leárazásokkor"

Miből gondolod, hogy lesz ilyen? :U

Minden évben a karácsonyi utáni nagy vásárlási láz elmúltával csökkeni szoktak az informatikai termékek árai. Vagy ez az alkatrészekre nem vonatkozik? :)

"Szia Tibor!
Mivel egy alaplapos topic csak egy észrevételem lenne! :)
Egy 90K-s VGA mellé ne egy alsó kategóriás lapot tegyél. Mennyi lenne a kereted a lapra (a legdrágább tuningmentes lap is megvan 30K-ból)?"

Az egész gépre nem akartam 200nál többet szánni és már ígyis kispóroltam a házat meg az optikai meghajtót (ezeket átrakom a mostani gépemből), de már ígyis 215 körül járok. Ezért próbálok olyan alaplapot találni ami minél olcsóbb viszont a procit és a videókártyát még megfelelően ellátja. Kizárólag játékra tervezem a gépet és ahhoz hogy az Assassin's Creed IV-et maxos grafikán meghajtsam a videókártya és a proci volt az elsődleges :) De akkor kérhetnék javaslatot, hogy mit cseréljek mire? :) Köszönöm

(#55111) szatyi1 válasza bluyoo (#55108) üzenetére


szatyi1
tag

Tudsz egy par konkret modellt mondani ami megfelel a konfigomhoz?

(#55112) TeebyKay válasza szatyi1 (#55111) üzenetére


TeebyKay
őstag

Annak idején nekem is meggyűlt a bajom a 775ös sockettel (nekem is ilyen proci van a gépben ezért is cserélem az egészet).
Ez egy viszonylag régi és elavult castlakozó típus, nem igazán találtam hozzá olyan alaplapot ami jobb pcie foglalattal rendelkezik (3.0ás szinte biztos hogy nincsen)
Utána kerestem most neked is, de nem hiszem, hogy proci csere nélkül jobb alaplapot tudsz venni hozzá :)

(#55113) szatyi1 válasza TeebyKay (#55112) üzenetére


szatyi1
tag

Eleg a pci-e 2 is, csak meg birja ki vagy 2evig :). Csak nemtudom mien lenne jo. Vennek ebay rol is hasznaltat.
(ahoz hogy kicsereljem a procit, memoriat, meg az alaplapot kene 80000 legalabb)

(#55114) TeebyKay válasza szatyi1 (#55113) üzenetére


TeebyKay
őstag

Igen az nyilván egy nagyobb befektetés lenne :) Én sajnos nem találtam neked alaplapot de a többiek biztos előrukkolnak valamivel :)

Kiegészítve: ezt az alaplapot nézted?
http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=3857#sp

[ Szerkesztve ]

(#55115) bluyoo válasza szatyi1 (#55111) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pl. az Asus P5QD Turbo. A legutolsó 775-ös lapom ez a lap volt. Meg voltam vele elégedve , és itt az aprón is van jelenleg. Bár szerintem nem annyiért. Alkudozz kicsit :DDD Az ár belövésében az ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás topic-ban segítenek.

(#55110) TeebyKay
Nem hinném hogy érdemben csökkennének az árak ......
Hát én nem szeretem az ilyen szedett-vedett teljesítményorientált vasakat (a tápot meg sem merem kérdezni :DDD ). De hát ez én vagyok! :)
Személy szerint a VGA-ból választanák valami szolidabb árcímkéjűt ha már nem telik mindenre.
De ha számodra megfelel a B85M-GL pl. a Realtek ALC662 Audio Codec-el ..... :)
Viszonylag olcsón pl. a Gigabyte GA-B85M-D3H nem rossz vétel vagy a mostanában viszonylag sokat emlegetett Asus VANGUARD B85 amit ugyancsak nem tartanék túlzásnak abba a konfigba.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55116) nimfas válasza szatyi1 (#55113) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ilyen van: GA-P35C-DS3R

Jelenleg egy Gigás 560Ti vga megy benne... farcry 3 és assassin 3 elmegy fullhd-ban ha nem is maxon (core2duo 2,66 Ghz) először ddr2 ram volt benne, most ddr3.. 2x4GB

Előbb utóbb én is cserélni fogom 1150-re, bár nem tudom nem kell-e VGA-t is cserélnem akkor, mennyire hajtja ki ez a config a vga-mat....

(#55117) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok!
A heten megkaptam a sapphire 990fx pure black lapot.
Lassan halad a nyustoles ido hianyaban. Egyelore csak a bios-t probalom beloni.
Pozitivum hogy a lista szerint nem tamogatott ramot beallitas utan kepes normalisan jaratni. Ez az elozo giga 99xa-ud3 utan feludules!
A minoseget nem reszleteznem..gyunyoru munka!
A qbios igen erdekes de egesz atlathato. Bar az egeret csak ugy mutatoba birom hasznalni. Sokszor marad a jo oreg enter. Mert hiaba kattogtatok nem mindig veszi az adast. Tetszik a psu a cpu es a haz venti biosbol torteno vezerlese. Konnyen beallithato LENNE ha a haz venti csatlakozo mukodesre birna a ventit. Mert ugyanis onnan meg nem sikerult elindulnia. Itt meg is szakitanam az elbeszelesem mert mivel hasznaltan vettem nem tudom mi lehet vele..

ha valakinek van otlete mi lehet a fan csatlakozo nyugje ne tartsa magaban!
Bios update elott utan ezt csinalta..nem 1dbis ventivel neztem. Kezi es automata vezerlest is probaltam.
a trixx szerint a hoszenzor mukodik tehat auto mennie kellene de meg manualisan sem. Mind biosban mind a trixx ben n/a bejegyzes es a fan alatt. Ennyut tudok.

Koszi!

Bocs amiert mobilrol!

Szerk: az azert nagy csalodas hogy az 5ventinem csatlakozobol csak 3a vezerelheto! A masik ketto fix 12v.

[ Szerkesztve ]

(#55118) Teaway válasza PCnorbi92 (#55102) üzenetére


Teaway
veterán

Én nem építek gépet, így nincs mibe.

Nincs itthon csokid??

(#55119) PCnorbi92


PCnorbi92
csendes tag

hali.
Milyen lapot javasoltok két HD7870-hez..Intel! :R :F

(#55120) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55119) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Olyan nehéz úgy kérdezni hogy arra használható választ is lehessen adni? :)
Téma összefoglaló!
1. Mennyit szánsz az alaplapra?
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
3. Szeretnél tuningolni vagy nem?
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB,SATA,PCI,PCI-E,...)
5. Milyen a monitorod csatlakozása?
+1: Esetleg szeretnél CF/SLI-t?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55121) PCnorbi92 válasza bluyoo (#55120) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Hali.

35K-45K-t szánnék a lapra.1150-es foglalattal.Két ASUS HD7870 adná a grafit.I5-4670-es proci nem gyári hűtővel.A tápot már megvettem(egy Corsair TX650-et).A lényeg,hogy Intel proci legyen AMD videó kártyákkal.Legalább 16 giga ram lesz.PCI-E 3.0. Tuning nem lesz.HDMI-s a monitorom.CF lesz.

(#55122) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55121) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Ha már 7870 CF akkor Z87-es chipset! Ezzel együtt jár a "K"-s CPU és a tuning főleg hogy alapból cseréled a gyári hűtőt. :DDD
+5K és i5-4670K így ugye marad a lapra 40K.
Ebbe a keretbe még belefér pl. az Asus Z87-A , ASRock Z77 Extreme4 , ...

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55123) PCnorbi92 válasza bluyoo (#55122) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Miért a K-s proci?

(#55124) jim bcs válasza PCnorbi92 (#55123) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Csak nem nyugszol! :DDD

én mondtam neked hogy vegyél egy erős vga-t és hagyd a fenébe a cf/sli-t, H87-es lap + i5-4570/4670

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#55125) PCnorbi92 válasza jim bcs (#55124) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Most mért?A két 7870-ért elkérnek 95-öt.Egy jóval erősebbért is elkérik a százat..
És a kétkártya sokkal szebb,és stabilabb FPS-s ad.

[ Szerkesztve ]

(#55126) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55123) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mivel a 8X8X módhoz alapból kell a Z87-es (tuningképes) chipset! Ezért azt a plusz ~5K-t simán megéri a "K" CPU és a tuning lehetősége!

(#55125) PCnorbi92
Hát nem is tudom .... biztos nem vásárolnék alapból 2db középkategóriás VGA-t (max. ha már van egy)!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55127) Kroni1 válasza PCnorbi92 (#55125) üzenetére


Kroni1
veterán

Ezt nem mondanám. Lehet, hogy szebb, de valszeg többet is fogyaszt és az fps-t meg tuti nem adja stabilabban. Persze már egész jól műxik a CF, de ahhoz mindig extra optimalizálás és egyebek szükségesek driver oldalról, ami nem mindig van meg. egy kártyával pedig nincs ennyi gond, ergo lehet még bőven csomó olyan játékod majd, ahol nem hozza az 1 drágább kártya teljesítményét a CF, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#55128) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Nem biztos, hogy helyen járok, de remélem tudtok segíteni. Adott a mostani - kicsit kopottas - :

HD7770 GHz OC edition
AMD Phenom II X6 1055T (Alpenföhn Brocken hűtővel a hátán)
4x1GB DDR2
Asrock A770DE+
Corsair 450VX PSU

Jelen állapotban ez kicsit patthelyzet, mert a DDR2 miatt nem lehet - normális áron - ramot bővíteni. Processzorban ha jól néztem, akkor 40k alatt nem kapnék jelentősebb pluszt (főleg, ha végre kihasználnám a cpu hűtőm és kicsit megkergetném a mostanit), így ez szerintem megtartható. Akkor viszont marad az AM3+ (ASROCK 970 Extreme3 R2.0?) foglalat.

Ha eddig eljutottam akkor már szép és jó, viszont ott a VGA-m, ami valószínűleg a szűk keresztmetszet jelenleg (ha jól sejtem). Ebből kéne még egyet szerválni CF-be, vagy inkább valami újabbat nézni olyan 60k magasságában (ami már jelentősebb gyorsulást okozna és akkor nem kellene vesződnöm a CF-vel és elég lenne egy 970-es chipsetes lap is).

Szinte csak MMORPGkkel játszom (jelenleg GW2, még el-el kocog, de nemrég volt lehetőségem a Wildstar-t is kipróbálni és háááát, oda ez már kevés volt, illetve néha Diablo 3 aztán kb ennyi), ha ez segít.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55129) szatyi1 válasza nimfas (#55116) üzenetére


szatyi1
tag

Hi, ebben van pci-e 2.0? http://hu.gigabyte.com/products/page/mb/ga-p35-ds3l_10/
Mert nemirja hogy 1 v 2es..
Koszi mindenkinek a válaszokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#55130) Kroni1 válasza CactuS (#55128) üzenetére


Kroni1
veterán

Az asrock lapok szerintem nagyon jók, sok szempontból jobbak mint asus és giga társai amugy, de sokan mégis szidják mert a VRM nincs annyira jól hűtve rajtuk ezért a tuningra, 83XX-as FX-ek fogadására nem igazán jók.. Hozzáteszem én egy Extreme4-ben 4.5GHz-en simán járattam egy 6300-ast, extra hűtés stb nélkül!!! Ha kicsit rá tudsz dobni viszont az ext3-ra szánt összegre, akkor érdemes egy ASUS M5A97 EVO R2.0 alaplapot venni 23.5k körül, mert ez kicsit jobb.. VGA-bol meg ne szenvedj sztem CF-el, add el ami van és vegyél egy 270-et, 270X-et vagy olyat ami még belefér a keretbe..

(#55131) PCnorbi92 válasza Kroni1 (#55127) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Hát akkor marad csak egy a 7870-esből.. :K

(#55132) =HG= válasza CactuS (#55128) üzenetére


=HG=
addikt

Nem tudom, mi a kérdésed, de ha lépésenként szeretnél gépet fejleszteni, és alkalmanként elő tudsz rántani a zsebedből 25-30 pénzeket, akkor a köv lépéseket javaslom.
Először is egy izmosabb tápot szerezz be kb:650-est.. Utána vga következik R9 270x/280x esetleg apróról HD7970.
Ha tudod, egy picit tuningold azt a 6 magvast! Ekkor lehet szó mondjuk egy Asus M5A970 EVO R2 alaplapról (és memó cseréről), majd a legvégén egy FX 6300/8320.

(#55133) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55131) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hamar lejjebb adtad a teljesítményt! :DDD Már csak egy GTX760-ra kell rábeszélni! :))

Bazinga!

(#55134) ranz0r


ranz0r
csendes tag

Sziasztok

1 ilyen géphez keresnék alaplapot+tápot.
cpu:intel core i 7 4770k
vga:MSI N770 TF 4 gigás változat
ram:2*8 giga 1600mhz ddr3
hdd: 2*2 tb samsung
ssd: 1 db samsung 840

Ehhez a confighoz kellene most 1 tápegység és 1 alaplap (alaplapnak sli kompatibilisnek kellene lennie) csak nem tudok dönteni, eddig msi és asus gamer alaplapokat nézegettem de túl nagy a választék és nem vagyok igazi szakértő lapra max 60-65k lenne tápra olyan 20-25k.Valamint szerintetek megéri megvenni még holnap vagy várjak január elejéig mert olcsóbbak lesznek érezhetően?

Segítségeteket előre is köszönöm

(#55135) PCnorbi92 válasza bluyoo (#55133) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Azt mondod,hogy egy 760-as nagyon jó? megéri?

(#55136) PCnorbi92 válasza ranz0r (#55134) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Húú,ezt aztán egy bitang erős gépezet... :R :C

(#55137) CactuS válasza Kroni1 (#55130) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm neked is és =HG=-nak is a választ. Valami ilyesmire szerettem volna kilyukadni/kérdezni, csak az lemaradt. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55138) kivlov válasza Tengri (#55106) üzenetére


kivlov
aktív tag

Hali
Én pont most raktam össze hasonló konfigot bár vga ban az asus 770gtx oc2 vettem
Én egy asus maximus VI hero-t tettem alá és nemmbántam meg nagyon jó lap
Coolerben pedig egy thermalright macho rev 2 tettelrá ami nagyon halk és szobahömérsékleten tartja a proci terhelve bf4 alatt sem ment még 54 fok fölég ultra grafikával :)
Én ezeket tudom ajánlani ja és évek óta az aquából szerzek be mindent mert korrekt a garanciájuk is és eddig a legolcsóbbak is szinte mindenben:)
De ez csak egy javaslat:)

(#55139) szatyi1


szatyi1
tag

Hello, ez az alaplap megfelel ha játszani is akarok ujabb jatekokat? (crysis 3). Egy Hd7770 el hasznalnam.

Köszönöm ;)

(#55140) rostiron válasza szatyi1 (#55139) üzenetére


rostiron
őstag

Szia.

Írtam PÜ-t.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#55141) szatyi1


szatyi1
tag

Es van pci-e 2.0 ennek a lapnak? :)

(#55142) szatyi1


szatyi1
tag

Meg egy kerdes :D , nagyon erzheto ha pci-e 2.0 helyett pci-e 1.0 veszek?
Proceszorom: intel core2duo e7500
Vga:ati hd7770

Köszönöm a válaszokat.

(#55143) TeebyKay válasza szatyi1 (#55142) üzenetére


TeebyKay
őstag

A Pcie 1.0ás foglalatnak pontosan fele akkora a teljesítménye mint a Pcie 2.0nak :)

(#55144) nimfas válasza szatyi1 (#55129) üzenetére


nimfas
addikt

Te most olyan dolgot kerdezel.... X16-os a foglalat.. mobiltelefonon nehéz utána nézni.. :-)

(#55145) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55135) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát a 7870-nél biztos combosabb! :) Azt még az én GTX660Ti-m is ....
De amúgy csak arra írtam hogy két 7870-es helyett hirtelen elég egy is és még csak meg sem fordult a fejedben hogy akkor egy erősebb VGA-t válasz .... Akkora kerettel egy GTX770 is röhögve megvan és persze AMD oldalon is van egy két combos darab. Ez ügyben a Milyen videókártyát? topic-ban segítenek! De látom megtaláltad és aktívan segítesz másnak amiben itt segítséget kérsz! :DDD Azért egy GTX 760 tényleg túlzás egy 775-ös CPU mellé! :N
Szerintem gondold át nyugodtan mit is szeretnél , mire is van szükséged , mert így csak a hozzászónoklásokat szaporítjuk úgy hogy érdemben nem tudunk segítünk neked! :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#55146) PCnorbi92 válasza bluyoo (#55145) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

Milyen 775-ös mellé? egy I5 4670-es mellé lenne a 760-as. :K

(#55147) bluyoo válasza PCnorbi92 (#55146) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A VGA-s topic-ban válaszoltál Superleggera-nak ....

Bazinga!

(#55148) PCnorbi92 válasza bluyoo (#55147) üzenetére


PCnorbi92
csendes tag

ja igen. :W tényleg túlzás egy kicsit..

(#55149) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Bazinga!

(#55150) TaylorPro válasza bluyoo (#55149) üzenetére


TaylorPro
addikt

Boldog Karit! Sok segítséget kaptam itt, és ennek hatására vágtam bele az AMD APU vonalba és nem bántam meg! :R

Pixel 8 Hazel

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.