Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26601) dragonfx válasza mefistofeles (#26599) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van.rátámadtál ürüggyel.ez a stohl is meg fogja uszn ülés nélkül meglátjátok.már hova leredukálodott a büntetése.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26602) mefistofeles válasza dragonfx (#26601) üzenetére

Jah már most halálra hangoztatják, hogy jó magaviselettel csak öt hónap. Mivel celeb ez a jótétlélek teljesen biztosak lehettek benne, hogy mindenféle rosszfiútól elszeparálva vígan fogja leélni az öt hónapját. Aztán kijön ír a benti napjairól és szenvedéseiről egy könyvet, szerepel 4-5 tóksóban és még pár milkát is nyer az ügyön.
..... "így szeretlek Magyarország".....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26603) deicide válasza mefistofeles (#26602) üzenetére


deicide
veterán

Az azért az ország polgárait minősítené, ha a börtönéletről írt könyve bestseller lenne és bármelyik beszélgetős műsort, amiben szerepelne, sokan néznék... :U

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#26604) kw3v865 válasza deicide (#26603) üzenetére


kw3v865
senior tag

Én biztos vagyok benne, hogy az aljanép (igen, véleményem szerint a VV rajongók alsóbb rendű lények, mint mi normális emberek) nézni fogja, ahogy a VV is népszerű volt, részben azért, mert Stohl volt a műsorvezető. Így lesz ez majd akkor is, ha kijön a börtönből legkésőbb 5 hónap múlva, fogadni ernék, hogy az elsőa dás amelyben benne lesz sokkal nagyobb nézettséget fog elkérni mint a többi. Az is tény, hogy a balesete után a Nemzetiben többen votlak az előadásain, az agyhalott csürhe népség már csak ilyen... :W

[ Szerkesztve ]

(#26605) philoxenia válasza kw3v865 (#26604) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Semmilyen kisebbség /többség/ nem szidható itt a fórumon....
Sokkal többen nézik mint bevallják és sokkal kevesebb a rajongó, mint a néző....
Persze, hogy kíváncsiak sokan a botrányhősökre, sokan ebből élnek, pláne nálunk....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26606) mefistofeles válasza deicide (#26603) üzenetére

Emlékezz Zalatnay Cini mikor kijött a kaptárból minden műsor, újság tele volt vele hónapokig. Szerinted ha nem érdekelné az embereket akkor ráharapna a média?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26607) dragonfx válasza mefistofeles (#26602) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így lesz szerintem is....lehet nem is fog ülni....kötsög

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26608) Calogero


Calogero
addikt

Kettős halállal végződött az a közlekedési baleset, ami a 37-es számú főúton történt a Bekecsi elágazástól nem messze vasárnap reggel.

Elsődleges és helyszínen szerzett információink szerint egy Peugeot Boxter haladt Szerencs irányába, amikor egyelőre ismeretlen okok miatt fékezés nélkül áttért a szemközti sávba és ott frontálisan összeütközött egy szembejövő teherautóval. A teherautóról lepattant a furgon, de már akkor teljesen szétszakadt az autó. Mind a két járműben csak a sofőr utazott és mind a ketten életüket vesztették a helyszínen.

Az ütközés erejére jellemző, hogy a teherautó fülkéje teljesen rommá tört, a furgonból kiszakadt a motor és szanaszét hullottak az autó alkatrészek az úton.

Fotók

(#26609) fullextra


fullextra
tag

péntek éjjel...

[ Szerkesztve ]

(#26610) Calogero válasza fullextra (#26609) üzenetére


Calogero
addikt

:(

Ezt hogy sikerült összehozni?

(#26611) Calogero válasza Calogero (#26608) üzenetére


Calogero
addikt

A fehér furgon lopott volt, amelyet 19 éves fiú vezetett ittasan.
A teherautót egy 35 éves 2 gyermekes férfi vezette.

(#26612) tomcsi23 válasza Calogero (#26611) üzenetére


tomcsi23
veterán

Így már egy kicsit más az íze a dolognak, de alapban se volt semmi a "kocc". :(

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26613) Khelben válasza Calogero (#26610) üzenetére


Khelben
nagyúr

Fordulókör-tuning?

(#26614) dragonfx válasza fullextra (#26609) üzenetére


dragonfx
veterán

?

tegnap ujpesten keritésre szaladt superb? :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26615) shteer válasza dragonfx (#26614) üzenetére


shteer
titán

el nem tudom dönteni milyen autó (mazda, bmw?)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#26616) !Overdose! válasza shteer (#26615) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem E90-nek tűnik... ?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#26617) Khelben válasza dragonfx (#26614) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez milyen már, az ősbmw-s nem ismer fel egy bmw-t :D :C

(#26618) fullextra válasza Khelben (#26617) üzenetére


fullextra
tag

E90 M3.... volt... :))
verseny egy e46 M3-mal, aztán valahogy 200al nem adta ki az ívet... ;]

(#26619) dragonfx válasza Khelben (#26617) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom mw e90
részletek képek érdekelnének.sztori.
nem csuszott be a segge 200nál?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26620) dízelracer


dízelracer
senior tag

(#26621) Rick4 válasza dízelracer (#26620) üzenetére


Rick4
félisten

Azon túl, hogy a román közlekedési morál szerint vezetett, most még össze se jött a szimpla "követési távolság be nem tartása". Nem hiszem, hogy országosan 15-20 rendőrkocsi ne tudna cirkálni, és ezeket kiszedegetni a sorból, tegnap az M5-ösön fölfelé esetleg ha 10m volt köztük, pedig 5-6 kamion is ment, nyilván ha egy elől fékez, a többi mind összetöri a gépeket. Mindegyiknek odatolni egy ilyenért 30-50 rugót, aztán az 5. után majd gondolkodnak... Azt se hiszem, hogy egy rendőrautó ne fogna csak ezekből napi 10-15-öt. Talán kifizetődő lenne.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26622) mezis válasza Rick4 (#26621) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem is kell cirkálni. Kamera, mozi (hogy ne mondhassa azt, hogy az előtte lévő a hibás) és mint a gyorshajtásnál, megy a bünti. Esetleg a határátkelő helyeknél is kassza.

mezis

(#26623) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok autósok!
Tanácsot szeretnék kérni. Holnap 11 és délután 2 között indulnánk vidékre, cél az M5. Baba lesz az autóban, szeretnénk ha az út nagy részét átaludná, amit a piros lámpánk, sok megállás megnehezít. 13. kerület Gyöngyösi utca környékén lakom.
A fő kérdés: M0 körbe, vagy Hungária-> Gyáli/Nagykőrösi?

Tudom, hogy nem ebbe a topikba tartozik, de talán itt vannak a legnagyobb számban azok, akik naponta vezetnek (át) Budapesten

(#26624) plömplöm válasza _stick_ (#26623) üzenetére


plömplöm
őstag

hungária akkor piroslámpamentes, ha tudsz menni a megengedettel, de ehhez a három sávot nagyjából másodpercenként kellene váltogasd, ami nem kimondottan bababarát megoldás. viszont simán elmehetsz rajta az m5-ig is akár. éjszaka.
m0 sztem jobb lehet, az új rész ritkán dugul be.
és a válasz a kérdésedre: tmc :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#26625) _stick_ válasza plömplöm (#26624) üzenetére


_stick_
őstag

Én is így gondolkodtam, köszönöm!

(#26626) sNORh


sNORh
addikt

mint helyi gyerek vágom hogy a nap 24órájában mérnek nálunk, megyek a kis megszokott 50-es tempómmal, mögöttem már villog a csávó takarodjak az útjából, 55-ről vissza 50-re mert tudom hogy a következő kanyar után ott lesz a Pénzbegyüjtő barátunk, csávó padlógázzal fel vagy 70-ig, nem vette észre hogy megy majd a csekk :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26627) tbs válasza _stick_ (#26623) üzenetére


tbs
addikt

Péntek ebédidőben tán a pesti rakpartot lőném be, oszt a Lágymányosi hídnál Hungária, Gyáli egy köpésre. Nem feltétlenül rohanós a tempó, de egyenletes tud lenni mérsékelt lámpázással.

M0 kibanagy kerülő sztem... (Én Újpestről is a fentiek szerint mennék. Kiskölökkel.)

Remélem légkondi azért van, elég melegnek tűnik az idő... ;)

(#26628) dízelracer válasza _stick_ (#26623) üzenetére


dízelracer
senior tag

Napközben? Hungária > Gyáli > Nagykőrösi. Hatalmas kerülő végi menni az M0-n.

(#26629) zsid válasza dízelracer (#26628) üzenetére


zsid
senior tag

Lehet időben nem több az M0, hiába kerülő. Azért ott mégiscsak lehet haladni.

<tRucKdriFteR>

(#26630) Khelben válasza zsid (#26629) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az M0 az a pest körüli parkoló? Ott hogy lehet haladni? Mindig csak azt hallom, hogy állnak az autók rajta. :)

(#26631) zsid válasza Khelben (#26630) üzenetére


zsid
senior tag

Fentebb írták, hogy az "új" szakaszról van szó Újpest>M5. Igen, ott lehet haladni.

Lehet azt hallod, hogy mindig állnak rajta, de ezek szerint azt nem nagyon vágod, hogy hol.

<tRucKdriFteR>

(#26632) dízelracer válasza zsid (#26629) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mióta ki vannak tiltva a kamionok a városban is lehet haladni. Ha újpestről indul akkor pont az ellenkező irányba kifelé kell mennie a városból Vác felé, hogy fel tudjon menni az M0-ra. Onnan az M5 kb 45kilométer. Akkor már egyszerűbb keresztülvágni a városon. Napközben teljesen jól járható az az útvonal és sokkal rövidebb.

(#26633) _stick_


_stick_
őstag

Ahogy írtam, azt szeretném, hogy nyugodtan aludjon a gyerek, ne kezdjen el balhézni (alvásból felébredve) pl a stadionnál, ahol rendre megfognak a lámpák.
Mivel nem járok sűrűn ezen az útvonalon, nem tudom az átlagos menetidőket, az útvonaltervről szoktam a tájékoztató jellegű időket nézni. Na már a városon keresztül 33 percet ír, ami sztem akkor teljesülhet, ha végig zöldben megyek, tehát szerintem csak több lehet. Az M0-ra 7 perccel ír többet és sztem ebbe már nem kell sok lámpát belekalkulálni.

(#26634) dízelracer válasza _stick_ (#26633) üzenetére


dízelracer
senior tag

Napközben szabályokat betartva durván 45perc a Göd alsó - Kispest útvonal. Régi kettes > váci út > hungária > üllői > határ út. Sok béna ha nem 50-el menne a 70-es táblánál és nem kéne miattuk megállni 2-3 lámpánál is akkor 40perc alatt kényelmesen meglenne. Mondjuk 1-2 helyen rohadt szar az út (Thököly kereszteződésnél az "ugartó" pl.) lehet tényleg jobban megéri a pici nyugalma miatt körbe menni.

(#26635) Zozzant válasza _stick_ (#26633) üzenetére


Zozzant
addikt

Megértelek, én sem bírtam elviselni ha üvöltött a kocsiban minden ok nélkül, szerencsére ez a korszak is hamar elmúlt most meg már nézelődik, de semmiképp sem balhézik max. elkókad szépen. Szerintem az út szempontjából a kevésbé stresszeset válaszd, nem tudom mennyire szenzitív a gyerek, de nyilván belefér 1-2 literrel több benzin, hogy mindenki nyugodt maradjon.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#26636) philoxenia válasza _stick_ (#26633) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Anya gyerek metró, Te kocsi?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26637) biker válasza _stick_ (#26623) üzenetére


biker
nagyúr

"A fő kérdés: M0 körbe, vagy Hungária-> Gyáli/Nagykőrösi?"

Vagy pesti also rakpart :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26638) Khelben válasza _stick_ (#26633) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem kérj rendőri felvezetést, máshogy nem fogod elkerülni egy akkora városban a lámpákat meg a forgalmat. Ha lelép eléd egy gyalogos a zebrán, akkor elütöd, hogy ne kelljen megállni?

(#26639) sNORh


sNORh
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26640) Calogero


Calogero
addikt

(#26641) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Hali!

Mennyi idő van most a hivatalos megkeresésre esetleges fotózás után?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26642) dragonfx válasza Khelben (#26638) üzenetére


dragonfx
veterán

hátha sietős...vagy épp versenyzek :D
time over... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26643) Rick4 válasza tomcsi23 (#26641) üzenetére


Rick4
félisten

Mennyire hivatalos, és milyen típusú fotózás?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26644) tomcsi23 válasza Rick4 (#26643) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sebességmérős fotózás utáni ügymenetre gondolok. Mintha lenne egy intézkedési határidő a kapcsolatfelvételre (első levél). :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26645) Rick4 válasza tomcsi23 (#26644) üzenetére


Rick4
félisten

Igen, egy év.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26646) tomcsi23 válasza Rick4 (#26645) üzenetére


tomcsi23
veterán

Oh, hát akkor nem 2 v 6 hónap. Egy év. Köszi. :R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26647) Rick4 válasza tomcsi23 (#26646) üzenetére


Rick4
félisten

olvasgass: [link] Hol, mennyivel sikerült menni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26648) tomcsi23 válasza Rick4 (#26647) üzenetére


tomcsi23
veterán

Honnan van ez az egy év? Mert a linken csak ilyet találtam:
"A vonatkozó kormányrendelet alapján a hatóságnak a közigazgatási bírságot a
szabályszegés elkövetését követő 90 napos (a 2011. január 1-jét megelőzően indult eljárásokban 60 napos jogvesztő) határidőn belül kell kiszabnia." A használóval szembeni közigazgatási bírság kiszabására irányuló eljárás, fellebbezési eljárás, bírósági felülvizsgálat, vagy ezen eljárásokban elrendelt új eljárás során a 90 (60) napos határidő nem alkalmazható. A fentiekben meghatározott szabályszegés miatt 2011. január 1-től indult első fokú eljárást az előírás megszegését követő hat hónapon belül be kell fejezni."

Amúgy Bp-n (Szerémi út) volt 60-as táblánál egy 60+-os tempó véletlenül :), azt csak a tükörben láttam a bokorban sziesztázó, villogóval ellátott fehér gépjárművet. No ennek már bő 2 hónapja, azóta várom a pappert. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26649) Debilon válasza tomcsi23 (#26648) üzenetére


Debilon
addikt

60-as táblánál, ha nem volt aki megállítson akkor 78nál készül felvétel

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#26650) Manitou válasza tomcsi23 (#26646) üzenetére


Manitou
addikt

én 3 hónapot tudok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.