Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56301) Martell válasza syberia (#56299) üzenetére


Martell
tag

Off

Mivel nem tudsz követni, természetesen rosszul gondolod. Az, hogy én pécsi vagyok és a Merlin is az, így a posta költséget megspórolom, ergo semmivel nem kerül többe a CM450es mint pl egy iponos 19es táp... Ezt te nem tudhatod, viszont hogy számon kérdd rajtam az elveimet erősen személyeskedő szagú... Nehogy már magyarázkodnom kelljen egy idegennek... Persze azt teszem, mert provokálnak. Először és utoljára...

On

Nem, nem kedves syberia nekem elég a 450es is ami iszonyatosan meghaladja a 20as határomat, nem kell az 550es. Még nem döntöttem mit választok. Igazából nem gondolom, hogy a goldos 450es sokkal hallkabb lenne az SSnél, mivel az SSnél nem lehet semmi sem sokkal halkabb, hiszen maga a megtestesült csend. Viszont biztos, hogy félkész SS tápokat mint az XFX nem fogok venni. :DDD Az is biztos, hogy csak golyócsapágyas SS vagy FSP belsős tápom lesz japán kondikkal mind2 oldalon. Lehet számodra kicsit bonyolult ez az egész, más számára viszont pofon egyszerű.

Taifa Díaz:
Jó esetben meg sem fog nyikkanni, rossz esetben egy két dolgot megpörköl. Attól függ milyen tápja van.

[ Szerkesztve ]

(#56302) syberia válasza Martell (#56301) üzenetére


syberia
veterán

A te hsz-ed linkeltem és ezen fennakadsz, nem személyeskedésnek szántam.
A legtöbb táp szerinted hitvány. Nem kell részletezned, ebből mindenki számára kiderül hogy szakértője vagy a témának. És ne tűrj el semmi kritikát! :R

IGNORE ON :P

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56303) syberia válasza Taifa Díaz (#56300) üzenetére


syberia
veterán

Sajnos kevés a 120 watt, pontosan milyen tápról van szó? Ha noname akkor pusztán a védelmek hiánya miatt érdemes lenne cserélni, hiába bírná el a netezős gépét. A hdd különösen nem szereti a hálózat felől érkező hatásokat (túláram) és akkor oda az összes értékes adat, a többi hw-ről nem is beszélve.
Egész olcsón kapható Fsp belsős táp, erre nyugodtan rá lehetne bízni a gépét. Inkább a házon spóroljatok, ne a tápon!

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56304) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Sziasztok!
Egy 500 wattos Chieftec Smart Series táp elvinne egy 4670k procit Asus Hero lapban és egy gtx 760 vagy 770-es kártyát?

(#56305) syberia válasza AAtt1la (#56304) üzenetére


syberia
veterán

Nem ajánlott, ha ragaszkodsz a márkához akkor CTG-500 elég lenne a 760 mellé, 770-hez én Xfx 550, Fsp Raider 550, CM GX-550 szintű tápot néznék. Mennyi a kereted?

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56306) Taifa Díaz válasza syberia (#56303) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Köszönöm, akkor jól gondoltam. El is mentettem a linkelt FSP tápot a kedvencekhez, nagyon jó, és jó árban is van.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#56308) syberia válasza Taifa Díaz (#56306) üzenetére


syberia
veterán

Örülök hogy segíthettem, én használtam az a tápot és nagyon jók a tapasztalataim vele kapcsolatban, 85+ hatásfok és simán elbír egy HD 7850-et i5-2500 procival.

(#56307) Casanova*: Hivatalosan 650-től támogatja, de csak pár watt spórolást jelent a C6/C7 state bekapcsolt állapotban IDLE.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56309) Angelo69


Angelo69
senior tag

Sokan írtátok, hogy a Sasonic tápokban használt ADDA ventik a legjobbak.
De mostanában ahogy nézem Sanyo Denki-t használnak, a felsőbb kategóriához.

Vagy ez még attól is jobb? :F

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#56310) AAtt1la válasza syberia (#56305) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Kösz a választ.
Nem fontos,hogy Chieftec legyen,csak az érdekelt mennyi kell ha tuningolni szeretnék.

(#56311) Martell válasza syberia (#56302) üzenetére


Martell
tag

A hitvány szónak önmagában nincs értelme. Mivel minőségi jelző, így ha azt mondod hitvány, azt jelenti, hogy valamihez képest hitvány. Mindig lesznek etalonok. Ezeket hívjuk best buynak. Ugyan racionálisan mondjál már nekem egy tápot, ami minőségben, megbízhatóságban, teljesítményben, halkságban jobb mint egy S12II 520as 17ropiért. Amíg nem tudsz, fennt tartom a véleményemet, hogy az SS-hez képest a vele egy árban vagy alatta lévő tápok hitványak. Ja igen, nem fogadok el véleményt, tesztet kérek linkekkel, tényekkel alátámasztva az igazadat. Mesteri tudásod és informáltságod bizonyítván, én kérem, sőt könyörgök!! Mutasd az ösvényt szaki! :DD Segíts nekünk elveszett lelkeknek, vajon melyik tápot kellene vennünk 20k alatt?!

Akkor kezdjük is az S12II 520al, ezt kéne rommá alázni:
http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=185

(#56312) parkr válasza Angelo69 (#56309) üzenetére


parkr
őstag

ezt melyiknél láttad?

(#56313) Casanova* válasza syberia (#56308) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,ok!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56314) syberia válasza AAtt1la (#56310) üzenetére


syberia
veterán

i5 és Gtx 770 tuningolásához én nem adnám 550 wattos táp alá, a CTG-500 12-es ága osztott ami nem a legideálisabb hozzá.

https://howbad.info/

(#56315) Angelo69 válasza parkr (#56312) üzenetére


Angelo69
senior tag

Pl.:
Seasonic X-series
Seasonic Platinum Series

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#56316) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
ezek közül melyik a jobb választás?

corsair 450 vx vagy fsp 550

Vagy mi ajánlott 10k-ig PH-ról, egy I3 és egy 7790 VGA alá?

Xbox One: bandymnc

(#56317) syberia válasza bandi0000 (#56316) üzenetére


syberia
veterán

A Corsair VX-450 a maga idejében a legtutibb táp volt, csak használtan szerezhető be, akkor inkább az Fsp 550 Raider. Vagy ott a Seasonic belsős Xfx 550 Pro kicsit drágábban.

i3 és 7790-hez nagyon olcsón kapsz új, minőségi tápot, használtan garis CTG 450/500, Fsp 400APN tápok mennek 10 alatt.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56318) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Én úgy tudtam a Be quiet! -nek vannak a legcsendesebb ventilátorai.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#56319) syberia válasza bandi0000 (#56316) üzenetére


syberia
veterán

Az a konfig játék alatt 150 watt körül fogyasztana, ha alsótápos házba lesz akkor inkább a CTG 450-re szavazok, a Gigabyte 420 C2 elég rövid kábelekkel van ellátva. Az 550-es tápok ide feleslegesen erősek lennének, sorry hogy nem voltam egyértelmű elsőre :B

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56320) LLKobe válasza Zsmester89 (#56318) üzenetére


LLKobe
veterán

Alátámasztom, valóban hangtalan:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#56321) Hicks


Hicks
csendes tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni ehhez a konfighoz milyen tápot ajánlanátok Asrock FM2A88X Extreme4+ AMD X4 A10 6800K processzor Kingston 2x4GB DDR3 2400MHz memória Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX és későbbiekben szeretnék egy komolyabb vgt mellé. Ja tápra max. 20 ezret szeretnék költeni. A segítségeket előre is köszönöm.

(#56322) scope2007


scope2007
addikt

Üdv

Van itt Zalaegerszegi akinek van kölcsön tápja, vagy ha ideje - kedve van, akkor gépet viszek hozzá kipróbálás céljából? I7es konfig, legalább 500wos legyen
Mert egyszerűen nem indul a gép
Venni addig nem szeretnék újat

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#56323) Grave_444 válasza LLKobe (#56320) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Terheléstől és hűtéstől is nagy mértékben függ a hangja.
Nálam 12V-on 300W-ot tud és max 200W-al tudom terhelni + a prociról a meleget a táp venti szívja és ez a leghangosabb a gépben.

(#56324) Prometheus08


Prometheus08
újonc

Sziasztok!
Gépemben egy HKC USP 5565 (565W) tápegység van. Általánosságban nem sok jót olvasok a HKC-tápokról. Véleményetek szerint cseréljem le? Mit ajánlotok 20k-ig?

Gépem:
-ASROCK FM2A88X Extreme4+
-AMD Athlon II X4 760K BOX (3.8 GHz) FM2
-ASUS HD 6770 1GB DDR5 PCI-E
-MAXTOR 250GB, 7200 RPM, SATA-II
-2X4GB Kingmax DDR3-1600MHz

(#56325) syberia válasza Prometheus08 (#56324) üzenetére


syberia
veterán

Jó döntés lecserélni a hkc tápot, a géped szerencsére nem nagyon kért tőle 200 watt felett, mert ott már feszültség ingadozások is előfordulhatnak. Ez a Chieftec bőven elég lenne a gépedhez, erősebb vga sem jelentene problémát ha cserélnéd.

https://howbad.info/

(#56326) LLKobe válasza Grave_444 (#56323) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát az enyémben gyári adatok szerint a venti legnagyobb fordulaton 1350rpm, és 19dba. A hangját még nem hallottam. Nekem is felső tápos a házam, a vga-m meg jól fűtős fajta, uh játék alatt elég meleg levegőt tol ki. De nemsoká váltok alsó tápos jól szellőző házra, ott sztem javulni fog a helyzet.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#56327) Grave_444 válasza LLKobe (#56326) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nálam 2cm-re van a procihűtőtől egy ITX házban és a táp is SFX szóval 8cm-es ventije van. :)

(#56328) Prometheus08 válasza syberia (#56325) üzenetére


Prometheus08
újonc

Köszi!! :R

(#56329) Lidl


Lidl
senior tag

Sziasztok,
egy kis tanácsot kérnék a tápok szakértőitől.
A jelenlegi gépemben egy öreg (7 éves) Chieftech GPS-450AA-101A táp van.
A gép: i5-2500K + Radeon HD6870 + 1 SSD + 1 HDD + 1 DVD + 8GB RAM.
Szeretném lecserélni a VGA-t egy R9 280X-re, ami kicsit többet fogyaszt.
Szerintem már nagyon nyöszörögne a táp alatta, ezért cserélném (első kérdés, szerintetek kell?)

Olvasgatva a topikot 2-3 táp van előtérben:

Seasonic S12II 520W (vagy 620W-os)
Cooler Master GX550W RS550-ACAAD3-EU
FSP 600W EATX tápegység, 12cm (FSP600-50ARN)
FSP Raider 550W

Ezek közül melyiket ajánlanátok? Elég az 520W - 550W az új kártyához? Úgy,hogy mondjuk ha 2 év múlva kezd kifogyni a szuflából a gép, akkor kicsit húznám a procit és a kártyát is.

Gondolom a Seasonic-ot ajánlja mindenki, de nem gond a kb. 4 éves konstrukció? Van esetleg modernebb?
Nem nagyon hallottam a 600W-os FSP-ről. Nem is találtam semmi tesztet. Tudtok róla valamit?

A legjobb lenne, ha 15-16K-ban benne amaradnék (a 620-as Seasonic már 20K)
Esetleg ilyen áron van valami jobb fél moduláris táp?

Szerk: Közben ezt találtam: Sharkoon 600W WPM
Ez fél moduláris. Erről mit tudtok?

Előre is köszi a segítséget.
Lidl

[ Szerkesztve ]

(#56330) Casanova* válasza Lidl (#56329) üzenetére


Casanova*
veterán

FSP 650W Raider S 80+ Silver 17.941 Ft, 550W-os 15k

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56331) Lidl válasza Casanova* (#56330) üzenetére


Lidl
senior tag

Igen a Raider-t néztem ki először, amikor keresgélni kezdtem, csak azt olvastam róluk, hogy hangosodnak a ventillátoraik.
De nagyon korrekt áraik vannak és 5 év gari van rájuk.

Köszi
Lidl

(#56332) Casanova* válasza Lidl (#56331) üzenetére


Casanova*
veterán

külföldi oldalon olvastam,hogy a silver-nek már halkabb,jobb lett a ventije,mint bronze-nak. nem tudom ez mennyire igaz.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56333) Lidl válasza Casanova* (#56332) üzenetére


Lidl
senior tag

Nna az jó hír. Így mindjárt más.

Köszi
Lidl

(#56334) MMIX válasza Lidl (#56333) üzenetére


MMIX
addikt

Jó hír a tajvaniaknak, nekünk nem, mert itt a silver is ugyan az a Yate Loon ventis, mint a bronz.

(#56335) Casanova* válasza MMIX (#56334) üzenetére


Casanova*
veterán

honnan ez az infó,hogy nálunk a silver nem ugyanaz?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56336) MMIX válasza Casanova* (#56335) üzenetére


MMIX
addikt

Tőlem :) , keress rám itt, vagy az FSP topikban. + silver tulajdonos is írta itt.
-----------------------------------------------

Seasonic S12G 750W teszt, www.kitguru.net

Csak érdekességnek két kis gold táp, nem hiszem, hogy venni lehet errefelé, csak hogy mit tud a konkurencia kisebb 80+Gold tápok terén.

In Win Power Man IP-S400GQ3-2, teszt hardwareinsights.com

SUPERFLOWER SF-400P14XE(HX) 80PLUS GOLD, teszt playwares.com

és az első Sirtec belsős Zalman táp tesztje:
Zalman ZM700-GLX

[ Szerkesztve ]

(#56337) syberia válasza Casanova* (#56335) üzenetére


syberia
veterán

Most látom a FSP RAIDER 750W tápban is sima yate loon d12sh-12 van. Anno az fsp 350pnf tápomban is ez a venti volt, biztos úgy vannak vele ami bevált azon minek változtatni.

(#56334) MMIX: Ez diszkrimináció! Többet nem veszek tajvani... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56338) Casanova* válasza MMIX (#56336) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,hiszek neked! ;)

én mindenképp SEASONIC S12II-620 620W 80 Plus Bronze tápot fogok venni. 20k. ezt ajánlottátok! remélem egy ágas! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56339) Lidl válasza syberia (#56337) üzenetére


Lidl
senior tag

Az én 7 éves Chieftech tápomban is ez a venti van. És nem nagyon hallom hangosnak. Nem kopott ki.

Akkor lehet még Raider is, de a 520(620)W-os Seasonic-ok is nagyon tetszetősek.

Köszi
Lidl

(#56340) syberia válasza Casanova* (#56338) üzenetére


syberia
veterán

Nem egyágas a 12V részleg, de ettől még ugyanúgy ajánlott marad :)

(#56339) Lidl Nálam több yate loon csapágya idővel zúgolódni kezdett, de mindet sikerült lecsöndesítenem. A 280x mellé én 550 körüli tápot raknék: Xfx 550Pro, Raider 550, CM GX-550, Seasonic S12 520 nagyjából hasonló árkategóriában versenyeznek, az xfx is Seasonic belsős :R

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56341) syberia válasza syberia (#56340) üzenetére


syberia
veterán

(#56338) Casanova* Gyorsan javítom magam, egyágas a SEASONIC S12 II

(#56336) MMIX: A tesztelők egyedüli negatívumként a modularitás hiányát említették meg a Seasonic-nál :D Ez nem annak készült, de muszáj volt belekötniük :P

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56342) Martell


Martell
tag

Látom egyesek még mindig azzal jönnek, hogy az XFX pro seasonic belsős. Ne zavarja őket, hogy a dc to dc vrm-et kihagyták, bár a Seasonicban megvan. Az se zavarja őket, hogy az elektrolit kondenzátorokat is lespórolták a Seasonichoz képest. Nem baj, a lényeg, hogy seasonic belsős marketing bullshit mossa az agyakat. :D
Itt a cikk!

Kb mintha azt mondanám, hogy képzeld az autóm belseje ferrari, jah nem csak a kormány meg az ülés, amúgy suzuki némi tulzással" :DDD

Casanova: Te még mindig itt vagy? Mennyél rendeljed megfele! :D Így sosem tudom meg hány ágas. :DD

(#56339) Lidl : Raider 550es meg a S12IIes a legjobb 20 alatt. Raider mellett szól a hatásfok, viszont a kábelei elég igénytelenek és csúszócsapágyas a ventije (értsd silány). A seasonic nagyon masszív, tartós belsővel rendelkezik. Kissebb hatásfok, harisnyázott kábelek és golyócsapágyas venti (csendes évek múlva is).

Tud valaki valami infot az S12G szériáról? Lesz nálunk kapható? Ha igen, mikor? Seasonic G széria fix kébelekkel, jóárasítva? Nyami!! :C

(#56343) MMIX válasza Martell (#56342) üzenetére


MMIX
addikt

A 450 és 550W-os XFX-ből nincs kihagyva semmi sem a Seasonic eredetijéhez képest, a dobozon a felirat rossz.
Bronz S12II 650W alatt nincs DC-DC konverteres se szilárd elektrolitos kondenzátoros. Nem a táp átverés, hanem a karton doboz.

[ Szerkesztve ]

(#56344) Martell válasza MMIX (#56343) üzenetére


Martell
tag

Mea culpa. :R Viszont miért bukott meg a crossload teszten ha ugyanaz mint a SS miközben az faszán teljesített?

(#56345) MMIX válasza Martell (#56344) üzenetére


MMIX
addikt

A crossload teszten szinte minden csoportos feszültség szabályozásos kimenetes elhasal (két kimeneti oldali tekercses). Nem tudom melyik tesztben ment át. A sok csoportos táp közül a Seasonicé talán a legkevésbé rossz.

Látom a JG-n a Seasonic S12 II Bronze 520W átment, ő is meglepődött rajta.
Fényképen látható dolgokban ugyan az. Két Seasonic táp se egyforma a teszten 100%-ra. Lehet az pont kivételesen átcsúszott.

Németeknél már van S12G. Itt is lesz nemsokára szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#56346) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

erről tudna valaki véleményt mondani?
Egy ismerősöm venné minden áron,és szeretném lebeszélni,ill.rábeszélni valami normális tápra,de semmit nem tudok róla,és a leirás,és a benne lévő védelmek,legalábbis a leirás alapján akár jó is lehet....

Wasabi...

(#56347) Martell válasza Kronos3000 (#56346) üzenetére


Martell
tag

Hát mivel irtózatosan "elterjedt" márka. :D Szerintem nem sokan fognak tudni véleményt mondani róla. Az általam ismert adatbázisokban sincs benne. Első blikkre OCZ fatality tápokat koppintják kívülről, belülről meg gondolom a codegen/deer/mercury és társait. Vagy elküldöd a haverodat a táp bedöglési statisztikák rovatba, ott találkozhat hasonló gondokodású jómadarakkal, akik hosszasan tudnának mesélni mi mindent pusztított el a NoMark tápjuk... Vagy majd ő maga rájön, hogy 4-5ezer forintot spórolni nem feltétlenül jó dolog ha hazavághat a táp egy deszkát, vinyót etc... persze lehet ő lesz a mázlista akinél nem jön elő a dolog, lehet ebben is hinni, csak anyagilag nem biztos, hogy előnyös.
Nem vagyunk egyformák, valaki szeret veszélyesen élni. Igazából elég adrenalin bomba lehet egy ilyen aqprox táp, megértem a haverodat. :D Nekem is volt pl Acorp tápom valamikor még 97ben, egy alaplap meg egy méregdrága yamaha hangkártya bánta. Ha nem tanul mások hibájából, akkor hajrá!

(#56348) syberia válasza szlovibuki (#54093) üzenetére


syberia
veterán

Nehogy megvedd! A nevében szereplő 550 watt viccnek is rossz, a rossz hatásfok és védelmek hiánya önmagában elrettentő kéne legyen, de az ilyen noname tápoknál csak az alacsony áruk figyelmeztet a minőségük hiányára.

Ha dobsz egy webshop linket akkor nézünk onnan megbízható tápot, a konfiguráció pontos ismerete nélkül nehéz megfelelő tápot ajánlani.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56349) syberia válasza syberia (#56348) üzenetére


syberia
veterán

(#56346) Kronos3000-nak ment a válaszom

Protection against overvoltage/ undervoltage, short circuit and overload
Érdekes, a terhelhetőségről szemérmesen hallgatnak.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#56350) Martell


Martell
tag

Nem is igaz, azt írják 2 12v ága van, 22 és 25 amperesek. És összesen 504w! Kár, hogy 47 amper az 564watt. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.