Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) tatyo134


tatyo134
csendes tag

Sziasztok!

Újítani akarom a gépem, és mindenben otthon vagyok csak a tápokban nem, tudnátok mondani nekem egy jó tápot ami elbírja az R9 290x vga-t, ne nagyon haladja meg az 50e egységnyi kishazánk valutáját :D
Ebbe a konfigba kerülne:
intel i7 4820k proci
gigabyte Gigabyte GA-X79S-UP5-WiFi alaplap
Corsair VENGEANCE 1600MHZ 16GB RAM
500Gb SAMSUNG HDD + 128Gb Kingston HiperX SSD
COOLERMASTER HAF XM 922 ház

Jelenleg egy ASUS MATRIX-HD7970-P-3GD5 vga-m van amit egy, CORSAIR 600W PSU-600G Gamer series 14cm táp hajt meg.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

A teremburáját!

(#61002) Algol válasza R3laX (#60968) üzenetére


Algol
senior tag

Mindkét tápra 5 év garanciát adnak. Egy üzlet, - hacsak eleve nem tervezi azt, hogy egy éven belül megszűnik - nem kínálhat több garanciát, mint amennyit részére a gyártó biztosít. A jól megtervezett tápokban a várható működési időt főként és elsősorban a beépített elektrolit kondenzátorok minősége határozza meg. Léteznek olyan elektrolit kondenzátorok, amelyek 10 év alatt sem mennek tönkre, például a Rubycon, Nippon Chemi-Con gyártmányok. A tápegység gyártója tisztában van a beépített kondenzátorok minőségével és annak megfelelően kínál rövidebb vagy hosszabb idejő garanciát.

Tehát ha az üzlet 5 év garanciával árusítja a tápegységet, akkor a gyártó vállal rá 5 év garanciát és neves gyártó esetében az a tápegység nem is fog tönkre menni 5 évig. Az FSP és a Seasonic nagynevű gyártók, jól megtervezett tápegységeket készítenek, így ha tőlük származó tápokat vásárolsz nagy valószínűséggel azok egyáltalán nem fognak elromlani a garanciális időn belül.

Üdv: Algol

(#61003) Algol válasza totyika93 (#60972) üzenetére


Algol
senior tag

A tápegység élettartamát a beépített elektrolit kondenzátorok minősége határozza meg. A gyártó tisztában van vele, hogy milyen élettartamú elektrolit kondenzátorokat rakott a tápjába és aszerint adja a garanciát.

Azt nézd meg, hogy mennyi garanciával adják azokat a tápokat ott ahol meg szeretnéd venni őket, illetve még fontosabb lenne a gyártó által vállalt garancia idejét ismerni. Az Ipon-ban:

FSP Raider 550 --- 2 év gyári garancia
ANTEC Neo ECO 520C --- 3 év gyári garancia

Vedd úgy, hogy ez okozza az árkülönbséget. A választásnál saját szempontjaid is fontosak lehetnek: csatlakozók száma, kábelhossz, stb.

Üdv: Algol

(#61004) Bigeee válasza tatyo134 (#61001) üzenetére


Bigeee
tag

Mivel a kártya amit veszel nagyságrendileg ugyanannyit fogyaszt mint amid van, nem látom szükségét, hogy újat vegyél. 600W bármelyik 1 videokártyás rendszert elviszi.

(#61005) Algol válasza totyika93 (#60994) üzenetére


Algol
senior tag

Antec Neo ECO 520C --- Seasonic beles, 3 év garancia, 1 ágas, 40A-t illetve 480 wattot tud 12V-on leadni, 80+ Bronze minősítése folyamatban.

Antec VP550F --- Delta Electronics beles, 2 év garancia, 2 ágas, 30-30A-t illetve 444 wattot tud 12V-on leadni, 80+ minősítésű.

FSP Raider RA 550 --- FSP beles, 5 év garancia, 1 ágas, 42A-t illetve 504 wattot tud 12V-on leadni, 80+ Silver minősítésű, Haswell kompatibilis.

Ezek alapján a következő sorrendben vásárolnék:

FSP Raider
Antec Neo ECO 520C
Antec VP550F

Üdv: Algol

(#61006) Algol válasza Graphics (#60999) üzenetére


Algol
senior tag

RAIDER 450

Üdv: Algol

(#61007) Algol válasza TomiLi (#60998) üzenetére


Algol
senior tag

i5-4670 TDP-je 84 watt, GTX 680 TDP-je 195 watt, a többi dologra 50 wattot számolva a gép 329 wattnál nem fogyaszthat többet. (Hacsak nem húzod.)

Valós használat mellett, Metro 2033 benchmarkja alatt ügy 280 wattot fogyaszthat a géped, ami 70%-os kihasználást jelent. Hosszabb távon is bírni fogja.

Üdv: Algol

(#61008) adatfalo


adatfalo
senior tag

Sziasztok Tápos Guruk!

Ma tettem be az új xfx r9 290x-et a gépbe, és rettentően cicereg terhelés alatt (számomra ez az elviselhetetlen kategória, főleg ennyi pénzért).
A kérdés, lehet a tápom(Seasonic S12II 620W) kevés neki? Majd ma kipróbálom egy másik 650-es táppal, hátha elmúlik a zaj, de ha nem akkor érdemes egy nagyobb teljesítményűvel próbálkozni? Van némi esély, hogy eltűnjön ez a rettentő zavaró jelenség? És ha van, akkor mit volna érdemes venni? :F

[ Szerkesztve ]

www.adatfalodesign.hu

(#61009) tatyo134 válasza Bigeee (#61004) üzenetére


tatyo134
csendes tag

Igen, most én is utána néztem, valóban nem feltétlenül szükséges, köszönöm a választ. :)

A teremburáját!

(#61010) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hali mindenkinek! Megadta magát a 4 éves bequiet tápom kondizás utám se ad életjelet :-( konfig jelenleg q6600 2x2ddr2 ,4 hdd,1ssd, 7870 oc, közeljövőben tervezem a mobo cpu cseréjét valami új intelre. Milyen tápot lenne érdemes vennem ?hdd bővítésre is sor fog kerülni. ķöszi előre is

(#61011) Algol válasza adatfalo (#61008) üzenetére


Algol
senior tag

"A kérdés, lehet a tápom (Seasonic S12II 620W)kevés neki?"

A tápod elég. A cicergés nem a táp teljesítményétől függ.
A kiváltó okokról lásd a következő írást:
A tápellátó áramkörök „cicergése“, sípolása.

A következő dolgok van amikor segítenek:
- a processzor energiatakarékossági funkcióinak kikapcsolása a BIOS-ban
- a videokártyánál a vsync bekapcsolása is segíthet
- a videokártya, az alaplap, a tápegység kicserélése

Az utolsó pont azért van itt, mert a cicergés bár a tápegységben jelentkezik, tulajdonképpen a tápegység az alaplappal és a videokártyával közösen hozza létre. Bármelyik komponens cseréje mérsékelheti, vagy akár meg is szüntetheti a jelenséget. De azt nem lehet megmondani, hogy milyen csere hozza meg a kívánt csendet.

Kísérletképpen próbáld meg változtatni a processzor terhelését, a videokártya terhelését és azt fogod tapasztalni, hogy a cicergés jellege, hangereje változni fog.

Üdv: Algol

(#61012) Kuruc2 válasza adatfalo (#61008) üzenetére


Kuruc2
senior tag

[link] :P

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#61013) Algol válasza dfdfdf (#61010) üzenetére


Algol
senior tag

Ha a Q6600 processzort nem húzod (vagy csak kicsit) és 7870-esed is egy gyárilag OC verzió (mondjuk Sapphire), akkor a géped a TDP-kel számolva nem fogyaszthat 360 wattnál többet, játékokon meg úgy 240 wattot. Azért, hogy bőven legyen tartalék és némi húzás is beleférjen én 500-550 wattos tápot javasolnék.

FSP Raider RA 550
Antec Neo ECO 520C
XFX Pro 550W

Üdv: Algol

(#61014) Algol válasza Kuruc2 (#61012) üzenetére


Algol
senior tag

:)

Üdv: Algol

(#61015) moha21 válasza Algol (#61011) üzenetére


moha21
addikt

Nálam, ha egy alaplap vagy VGA "cicereg" az ás tápegységekkel is cicereg tovább. Sajnos.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#61016) Graphics válasza Algol (#61006) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Idehaza nincs, irtam is. :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61017) Kuruc2 válasza Algol (#60961) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ezt tudom, de nem is ezt kérdeztem. :-)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#61018) PainKiller13 válasza moha21 (#61015) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nálam is cicereg néha a VGA, nagyon ritkán gyanítom akkor mikor felveszi a maximum TDP-t, vagy még többet. Többnyire azt írják, hogy nem káros semmire.

(#61019) R3laX válasza Kuruc2 (#61012) üzenetére


R3laX
addikt

:DD :C

(#61020) tornas válasza PainKiller13 (#61018) üzenetére


tornas
őstag

"nagyon ritkán gyanítom akkor mikor felveszi a maximum TDP-t, vagy még többet."

Amit most leírtál az csak nagyon ritkán és / vagy szélsőséges esetben szokott csak előfordulni. Egy átlag gépbe szinte soha...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#61021) PainKiller13 válasza tornas (#61020) üzenetére


PainKiller13
őstag

Furmark vagy 3Dmark alatt szerintem felveszi, illetve például mikor BF3 tölt valami köztes képernyőn(2-3mp az egész játékidőből), szoktam figyelni a fogyasztásmérőt, ezeknél elég magas.

(#61022) BomiBoogie válasza Kuruc2 (#61017) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha tudod, hogy a két táp csavarra megegyezik, csak a kiszerelésben van különbség, akkor minek kérdezted meg, hiszen a válasz adott. Nyilván mindkettő egyformán ajánlott, más csak szőrszálhasogatás. :)

(#61023) tornas válasza PainKiller13 (#61021) üzenetére


tornas
őstag

A "szerintem" az kevés az üdvösséghez... :)

A GTX 680 TDP-je elvileg 195 W, a i5 3570k procié meg 77 W. Ha felfelé kerekítek akkor olyan max. 320 w-ot vehet ki a tápodból. Konnektor felől meg még szorozva a hatásfokkal. A cos fi meg lényegtelen mert közel van az 1-hez. Van kb. 360 W fogyasztásod a konnektor oldalról mérve és pontos az a fogyimérő (meg milyen típus)?

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#61024) moha21 válasza tornas (#61020) üzenetére


moha21
addikt

3 db VGA-m "cicergett" eddig.

2D alkalmazásnál ( ok tudom windows is már valamennyire HW-s ) semmi hangja nincs, de akármilyen 3D játéknál rögtön volt.
Ugye vsync nélkül egy régebbi játék ( esetemben a swat4 volt, de mások is ) feleslegesen terheli. Arra gondolok, hogy a menüje is fut mondjuk akár 600 fps-el holott 60-is elég lenne.
Na vsync bekapcsolásával ez a gond megoldódik és valóban majdnem eltűnik a cicergés teljesen.
A gond az újabb játékokkal van, amik 30 fps-t is csak úgy érik el, hogy izzasztják a VGA-t rendesen, itt semmit nem ér a vsync ( alapból több, mint kétszerannyi a vertikális szinknron, mint ez az alacsony szám :D )

És itt a tápcsere sem segít, én kipróbáltam mindhárom VGA-t 4 féle különböző tápegységgel. Ezek közül az egyikkel kicsit még rosszabb lett a helyzet, mert a tápból is jött ugyanaz a "cicergés", de a többivel változatlan maradt a dolog. Alaplapot nem tudtam cserélni, pedig azzal is kipróbáltam volna. Lehet valami szűrő segítene a dolgon, de igazából új játékkal nem játszom, a régiknek meg elég a vsync ezért nem is foglalkoztam vele.

Ettől függetlenül nem értek azzal együtt, hogy szélsőséges eset kellene a "cicergéshez", manapság inkább ez egy átlagos probléma lesz sajnos.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#61025) Morris válasza Kuruc2 (#61017) üzenetére


Morris
veterán

A tápajánló oldalon írják is:

"A PB a sima OEM (zacskós) változat" - Ettől még mindkettő különösen ajánlott! (gyakorlatilag ugyanaz mint a sima P)

(#61026) moha21 válasza PainKiller13 (#61018) üzenetére


moha21
addikt

"Nálam is cicereg néha a VGA, nagyon ritkán gyanítom akkor mikor felveszi a maximum TDP-t, vagy még többet. "

Azért a maximum fogyasztásnál többet felvenni az már nem semmi. :> :C

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#61027) Algol válasza Kuruc2 (#61017) üzenetére


Algol
senior tag

Ezt kérdezted:

"A Chieftec CTG-500 -ből miért a pb van ajánlva, nem a p?"

A kérdés így túl általános, minimum azt hozzá kellett volna tenned, hogy hol vagy ki által. (Az elő hozzászólásbeli tápajánlóban, vagy X.Y. ajánlásában)
Én csak egy kézenfekvő feltételezéssel éltem a válaszomban.

Egyébként itt a topikban legtöbbször egyiket sem ajánlják, csak ennyit írnak, hogy: Chieftec CTG-500

Üdv: Algol

(#61028) Morris válasza Algol (#61027) üzenetére


Morris
veterán

Ez így nem igaz! 10-ből 9 esetben odaírják, hogy -80P
Aztán ha valaki nem nézi meg az első hsz-ban lévő tápajánló oldalt, akkor jön ez a kérdés.
Szóval teljesen mindegy, hogy 80P vagy 80PB!

(#61029) Graphics válasza Morris (#61028) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én nem mindig, de a lényeg inkább, hogy CTG legyen, ne pedig a boltok által kikreált CTGPS... / ami humbuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61030) N.Ferry válasza Graphics (#60985) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ha már legyen gold,akkor egy Xfx Pro Series( P1-750B-BEFX) 750w
Jobb választás lenne a Seasonic M 12 II 850w-nál?
E kettő között kellene eldönteni a győztest.

Walking Dead

(#61031) Graphics válasza N.Ferry (#61030) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez az új XTR, azt hiszem ebben van az HongHua venti, MMIX említette, nos, nem tudom, ez még friss típus.

Seasonic G nem? V700 se?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61032) crysis88


crysis88
tag

Üdv.

Erre valaki [link]

Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

(#61033) Graphics válasza crysis88 (#61032) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Seasonic , jó táp, igaz szerintem újan kicsit drága, hol vennéd?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61034) PainKiller13 válasza tornas (#61023) üzenetére


PainKiller13
őstag

Most ezzel, hogy itt okoskodtok, előrébb nem lettem, max elment pár percem rá... Teljesen mind1 milyen fogyasztásmérő, a lényeg hogy jóval több a fogyasztás, mint normál használatnál. 290-300w körül, a 210-230 helyett. Az meg hogy többet vesz fel, én azt csak azért írtam, mert ugye furmark odaírja hogy 110% TDP, ami persze valószínűleg nem pontos, de overclocknál lehet több is a fogyasztás a maxnál elméletileg.

Egyébként garos minden, ha szerintetek ez nem normális, akkor elküldöm garanciába a VGA-t, meg esetleg mást is, ha kell. Emiatt kértem ki a véleményt.

[ Szerkesztve ]

(#61035) N.Ferry válasza Graphics (#61031) üzenetére


N.Ferry
senior tag

E kettő elérhető most,és döntenem kellene.

Walking Dead

(#61036) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok! Ehhez a konfigurációhoz szeretnék egy korrekt, igazán megbízható tápot:

ASUS P8Z77-V
I5-3570K
DDR3 Corsair Vengeance 8gb - 1600
KINGSTON 120GB SATA3 2,5" HyperX 3K SH103S3/120G
WD 500GB Caviar Black 7200rpm 64MB SATA3
MSI N780 TF 3GD5/OC GTX780 3GB
Thermaltake VM300001W2Z V4 Black Edition

Válaszotokat előre is köszönöm! :)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#61037) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi

Hasznalt tap vasarlasa eseten hogy erdemes tesztelni a tapot? Mennyire idotalloak ezek a cuccok? Vennek egy cooler master silent pro m500at ami mar tobb mint 5 eves. Ez nagyon tre? Kb mennyit er szerintetek egy olyan?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#61038) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Nemtudom jó helyre irok e ,de mivel a táp a fő kérdés gondoltam csak tudtok segíteni.Rendeltem egy Powercolor r9 290 PCS+(ausztriába,majd rokon hozza haza),elvileg jövőhét végén megjön.Egy kérdés.Sharkon WPM600-as táp elég neki?A gépem többi része:8gb ram,fx8350,4 db vinyó,Zalman Z11+ ház 5 ventivel,asus alaplap.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#61039) tornas válasza moha21 (#61024) üzenetére


tornas
őstag

"Ettől függetlenül nem értek azzal együtt, hogy szélsőséges eset kellene a "cicergéshez", manapság inkább ez egy átlagos probléma lesz sajnos."

A "szélsőséges" szó alatt a TDP feletti fogyasztást értettem. :)

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#61040) petyusz87


petyusz87
csendes tag

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem.

A kérdésem az lenne hogy a Thermaltake SMART SE SPS530MPCBEU 530W "80 Plus Bronz"
Globális Thermaltake oldal

Magyar Oldal

Milyen belsővel látták el és megbízható-e vagy egy teszt van-e valahol róla?

Előre is köszi!

AMD A10-6790K, GigaByte FM2 X88, 8 GB 1866MHz, 120GB Kingston Hyper 3K SSD, 1TB,+ 1,5TB + 2 TB +3TB. Monitor: Dell U2412M 1920x1200

(#61041) Potzee válasza petyusz87 (#61040) üzenetére


Potzee
addikt

CWT belső.
Nem tudom, hogy mennyiért vennéd, de - ha nem ingyen van - azon az áron van tőle jobb, pláne, ha nem számít a modularitás.
pl. M12 II 520W

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#61042) Ottó58 válasza Potzee (#61041) üzenetére


Ottó58
senior tag

Szia!
"CWT belső.
Nem tudom, hogy mennyiért vennéd, de - ha nem ingyen van" ez azt jelenti, hogy pénzt nem szabad adni érte?
Miért rosszabb egy CWT belsővel ellátott tápegység a többitől?

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#61043) Morris válasza Ottó58 (#61042) üzenetére


Morris
veterán

Mert finoman szólva a CWT egy f*s. Gyenge minőségű alkatrészek vannak benne.

(#61044) skyboi


skyboi
tag

Üdvözletem,

Corsair RM szériás tápegységet szeretnék venni, olvasgatva a teszteket, illeti a PH-s hozzászólásokat nem láttam nagy gondokat velük. A választott tápnak egy húzott I5,vagy később i7 procit, 16 giga ramot, 3-4 hdd-t, 1-2 ssd-t, illetve 770/majdani Maxwell felső kategória SLI konfigot kéne kiszolgálnia csendben és megbízhatóan. Ismerem az AX szériát is, az érezhetően drágább, mint az RM. Nyilván, ha sok érv szól mellette, nem fogok rajta gondolkodni és azt veszek. A 850es és az 1000-es tápok környékén nézelődtem.

Kérdéseim:
- Elegendő lehet egy 850W-os, vagy a biztonság kedvéért 1000-est válasszak? Bruttó 8ezer a különbség.
- Bármelyikőtöknek személyes tapasztalata van-e az RM szériáról? Köszönettem venném, ha megosztaná velem:)

Üdv és köszönet előre is!

True story.

(#61045) Ottó58 válasza Morris (#61043) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nekem Corsair VX550 van, több mint 5 éve nyúzom és semmi baja-eddig. Úgy tudom ez is CWT belsős.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#61046) petyusz87


petyusz87
csendes tag

Köszi akkor nem is folytatom az érdeklődést iránta :S

Akkor marad egy drágább kategóriás :D

A Seasonic az jó csak kicsit borsos az ára.

AMD A10-6790K, GigaByte FM2 X88, 8 GB 1866MHz, 120GB Kingston Hyper 3K SSD, 1TB,+ 1,5TB + 2 TB +3TB. Monitor: Dell U2412M 1920x1200

(#61047) Morris válasza Ottó58 (#61045) üzenetére


Morris
veterán

A codegen és a deer is elmehet 4-5 évig :U

(#61048) crysis88 válasza Graphics (#61033) üzenetére


crysis88
tag

Szia. Erdelyben venném webshopból. Pc garage a neve. Bocsi de nem tudok linkelni mert mobilrol vagyok. Atszámolva olyan 25000 forint lenne es 5 év gari van rá.Szerinted megéri? Fontos lenne hogy moduláris legyen , azért is neztem ki ezt.

Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

(#61049) Potzee válasza Ottó58 (#61042) üzenetére


Potzee
addikt

Valóban, kicsit lesarkítottam a lényeget...Nem azt akartam mondani, hogy pénzt nem szabad adni érte és azt sem állítom, hogy a CWT szar lenne...de egy moduláris Thermaltake 530 kb. 15-17k...én inkább megtoldanám 2-3 ezerrel és vennék egy - szerintem - megbízhatóbbnak vélt tápot.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#61050) MMIX


MMIX
addikt

Tápegység verseny, www.expreview.com
Google fordító sajnos nem eszi jól, a képeken a kínai írást nem fordítja le semmi.

az indulók:

Antec VP450P FSP APN
Corsair VS450 CWT GPM
Seasonic S12II 430
Huntkey Jumper 450
Sirtec/HighPower 450W (HPC-450-G12S)
CoolerMaster 450W (RS-450-ACAB-M3) CWT GPA
FSP Raider 450W FSP ERN
SAMA 405W (BTX-450-2)
GAMING POWER 500W (R500M)
GREATwall 450W (GW5500D(80+))
Super Flower Golden Green HX 450W (SF-450P14XE(HX))
Super Flower Butterfly Battle 450W (SF-450P14XP(RD))

Első három helyezett és futottak még.

1. Super Flower HX
2. Seasonic S12II
3. Huntkey Jumper

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.