Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25551) ramones


ramones
csendes tag

sziasztok
Az FSP tápok milyen miőségűek?

(#25552) rb26dett válasza Traxx (#25549) üzenetére


rb26dett
aktív tag

tudom tudom hogy ha 10V lenne a 12V az nagy terhelést jelentene, azért is írtam hogy érthetetlen, hisz ki sincs használva a táp, valamint én hajtottam már 235w-os jnc tápról 240w-os autós erősítőt és az is 10.5V környékén már leoldott. A proci feszültség értékére én csak azt mondom, hogy ha a 12V-ot 10V-ra becsüli, akkor hogyan állíthat az ember század voltokat pontosan vele?:) érted?

(#25553) 14adam válasza Triumph (#25550) üzenetére


14adam
addikt

És milyen márkájú táppal? Ha a Chifi akkor elfogja vinni de akkor nemtudsz majd sokat húzni a dolgokon.Én inkább egy Gigabyte Superb 460-at vennék(olcsó,megbízható,Fsp beles)

ramones: majdnem a legjobbak(epsilont ne vegyél,mert azok nemlettek valami jók)

[ Szerkesztve ]

(#25554) venember83 válasza ramones (#25551) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, bár lassacskán kezdenek lejjebb adni a minőségből a takarékosság javára. De még mindig jobb mint az első hsz-ben szereplő kifejezetten ellenjavallott tápok: Deer, Colorsit, Codegen, Mtec stb.

(#25555) lsc válasza Triumph (#25550) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha ennyire vágod akkor nem értem mit kérdezgetsz itt . Leírtam miért nem javaslom, adtam alternatívát, dönts, azt neked kell . A végén eljutunk oda hogy nálatok nem 230 V jön a konnektorból hanem 235 V, tehát valószínűleg a 300-as táp is elég, de ezt ne velem próbáld megvitatni . Ha nem tudtad volna a tápot lehet cserélni minden házban, jobb boltokban valamennyit engednek is az árból ha nem a gyári táppal veszed.

Az élet kegyetlen .

(#25556) Triumph válasza lsc (#25555) üzenetére


Triumph
tag

Hát kiszaladt a kúltúra a szádon azt meg kell mondanom.....

Én nem kötekedni akartam csak kérdeztem.
És igen valamennyire értek hozzá mert már raktam össze egypár gépet, de úgy vagyok vele hogy inkább kérdezek aztán döntök mint fordítva, mert olyat is olvastam hogy minnél kissebb tápot rakok a gépbe annál kissebb lesz a fogyasztása. (na jó ez így furcsán hangzik de aki érti az érti)
Azért köszönöm hogy rám pazaroltad az idődet.

[ Szerkesztve ]

(#25557) lsc válasza Triumph (#25556) üzenetére


lsc
nagyúr

Mondjuk értelmetlen kérdésekre egész értelmesen válaszoltam, szerintem . Nem igazán értem miért a tápon akarsz spórolni, főleg ha már raktál össze gépet . Akkor meg főleg tudnod kellene hogy a táp ad mindennek áramot, emiatt sok múlik rajta . Ha meg összerakod és igazam lesz akkor jössz vissza sírni hogy milyen hülyeséget mondtam . Gondolom kocsit sem ezres motorral veszel pedig az is tudja a 130-at, tehát Mo.-ra elég . Mint írtam dönteni neked kell, miattam 300-as táppal is megpróbálhatod, nem az én cuccom, részemről ennyi .

mert olyat is olvastam hogy minnél kissebb tápot rakok a gépbe annál kissebb lesz a fogyasztása. (na jó ez így furcsán hangzik de aki érti az érti) Erre inkább nem írok semmit, de javaslom olvass még .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#25558) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

Szerintetek egy Enermax Modu 82+ 425W esetén nem gond, ha a 20 pines csatlakozóban hiányzik egy kábel ? :Y

Az előző tápomban, egy FSP-ben mindenütt volt, lehet hogy nincs funkciója ?

(#25559) 3.Aragorn válasza Tbor (#25558) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hát ez érdekes...

Nem minden vándorút céltalan...

(#25560) 14adam válasza Tbor (#25558) üzenetére


14adam
addikt

Szerintem csak a -5w-s vezeték hiányzik,ami nemgond.Mert csak a régi gépek használják.Az újabb fajta gépeknek már nemkell.

(#25561) Dyno válasza Tbor (#25558) üzenetére


Dyno
veterán

Teljesen normális, -5V az, csak régebbi alaplapok használták, p3-snál öregebbek.Nekem se a Seasonicomon se az FSP-450CRG-men sincsen -5V, se a mellettem csücsülő 300-as FSP-PNR-en, sőt még a pot tápomon sincs ami egy Coolink CP4012-es.

(#25562) szaya válasza lsc (#25536) üzenetére


szaya
tag

THX :-)

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#25563) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Múltkor édesapám rájött, hogy hogyan lehet elindítani a tápot, ha köze nincs a géphez. Egy cd olvasót kötött rá a HiFi-re, és egy régi tápból kapta az áramot. A 20 pines csatin kell rövidre zárni a zöldet egy feketével (föld. kettővel mellette ami van.)
Nálam eddig az volt a max, hogy csavarhúzóval indítottam a kiszerelt alaplapot. Rövidre kell zárni a power sw helyét...
Sokatoknak gondolom, ez nem újdonság. Csak gondoltam leírom. :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#25564) sonar


sonar
addikt

Úgy néz ki,hogy le kell cserélnem a 6 éves 360W-os Chiftecemet.
A következőkre gondoltam:
Chieftec 450W aktív tápegység (GPS450AA-101AA) - 5 év garancia - 13.560 Huf
Corsair 450W (80Plus) tápegység (VX450) - 5 év garancia - 22.000 Huf

Vajon a Corsair megéri a plusz 8000 forintot?
Illetve a chiftec eme szériája mennyire megbizható?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#25565) bartucc válasza Triumph (#25556) üzenetére


bartucc
addikt

Ha arra gondolsz hogy minél kisebb a táp, annál kisebb a fogyasztás az jelent kb 10W-ot egy ezres és egy 400-as között, mert terhelés alatt jobb a modern tápok hatásfoka, egyébként baromi nagy hülyeségnek hangzik amit mondtál így megfogalmazva (mintha a táp fogyasztana nem a gép...). Le van írva tényleg hogy is van ez, ha utánaolvasol kiderül...

Tbor: nem gond

3.Aragorn: ezt én sem tudtam, tényleg köszi az infót! :C :R :DD

sonar: a chifivel az a gond, hogy hangosabb jóval, jobban melegednek talán az alkatrészei/és hangosabb a ventije. A Corsair sokkal jobb választás minden szempontból. Fejlettebb, sokkal halkabb, és szebb is :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25566) bartucc


bartucc
addikt

Dyno: te írtad múlkor nem hogy a SuperB-nél sokkal halkabb egy Corsair? Mert barátom lapja meghalt, és kölcsönadta a 400-as Greenpowert(ami szinte ugyanaz, nem? :D ) meg a 8800GT-t. A konfigommal hajtom, a procit 2,7-en és nem hallom a hangját sem a tápnak. Egyszerűen hihetelen nagy a szakadék egy ilyen és egy Mercury között, veszek is egyet asszem, nem latolgatom tovább (lehet hogy PNR lesz, nekem az is elég, alig lenne az is hajtva). De ha ennél is halkabb a Corsair akkor tényleg nagyon az lehet. Szval most lett egy nagyon pozitív tapasztalatom :C :DD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25567) varnyú


varnyú
csendes tag

Sziasztok! Megint egy kérdéssel jövök.Adatlapomon látható gép mellé elég lenne egy SEASONIC SS-400ET-T3 táp, ha grafkártyát cserélnék Sapphire HD4830-asra? Kb.egy árban van a Superb 460-al,de +12V ágain erősebb.(Kevés pénzből a lehető legjobbat szeretném). :B Köszi a válaszokat előre is!

(#25568) lsc válasza varnyú (#25567) üzenetére


lsc
nagyúr

Elég .

Az élet kegyetlen .

(#25569) bartucc válasza varnyú (#25567) üzenetére


bartucc
addikt

A seasonic jó kis táp, jobb talán mint az említett giga(FSP béllel) de ezt a tipust nem ismerem. :N

De bőven elviszi :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25570) varnyú válasza lsc (#25568) üzenetére


varnyú
csendes tag

Köszi szépen!

(#25571) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok!
Thermaltake tápokkal tapasztalat valakinek?
Pro/Kontra? Nekem még nem volt Thermaltake tápom ezért nincs is róla tapasztalatom..

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25572) bartucc válasza zed1983 (#25571) üzenetére


bartucc
addikt

Azt hiszem, másodjára kérdezed már, ideje válaszolni:)
Hát nekem sincs semmilyen tapasztalatom vele, régebbiek nem voltak jók azt hallottam. Milyen árban kellene? Mert sztem akkor inkább nézzünk vmit a bevállt tipusok közül :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25573) Dyno válasza bartucc (#25566) üzenetére


Dyno
veterán

Igen valóban halk a Gigabyte is, bevallom Greenpowert még nem hallottam, de a gigabyte is nagyon halk, barátnőm gépébe van egy ilyen táp, viszont iprobáltam úgy hogy mindeen ventijét lejebb tolltam na akkor már lehetett hallani a Yate Loon venti kicsit jellegzetes morgó hangját, de úgy érzem hogy ettől ellehet tekinteni, Corsair meg egy ismerősömnek van, minden ventilátor a gépében egy Scythe 800-as Sflex, hát megmondom a frankót még a szélzajra is úgy kell odafigyelni hogy meghalljam, és a táp alapjáraton még mindig halkabb mint az Sflexek, viszont terhelésnél hangosabb lesz neki, de még mindig csak szélzaj amit nehéz észrevenni.

Zed1983: Thermaltake-ből vannak jól sikerült darabok, de nagyon könnyű belefutni, rosszabbúl sikerült típusba, elég kétes vélemények vannak a tápjaikról, és ami a legnagyobb probléma velük, gátlástalanul túl vannak árazvam magyarán az áráért, sokkal minőségibb tápot kapsz, ezért nem is szoktuk javasolni a megvételét.

(#25574) zed1983 válasza bartucc (#25572) üzenetére


zed1983
őstag

Igen már másodjára kérdezem, de a másodikra már kaptam választ :R
Néztem a 420W az van 11k ért vagy gondolkoztam a cx400 on, Corsairem sem volt még, de csak jót olvastam róluk, viszont a Thermaltake tápokról nem tudok semmit sem...

Dyno Abszolút nem ismerem a Thermaltake tápjait, azért kértem róluk infót, de látom, hogy hanyagolni kell a megvásárlásukat :R
Marad a cx400 az még árban is elfogadható! :B

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25575) bartucc válasza zed1983 (#25574) üzenetére


bartucc
addikt

Inkább úgy fogalmaznék hogy annál jobbat nem (nagyon, ilyen áron meg tuti nem) találsz, ezért felesleges lenne más "alternatívákat" nézegetni. :)
Bocsi, a késői válaszért, ma olvastam az első kérdésedet is :B

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25576) zed1983 válasza bartucc (#25575) üzenetére


zed1983
őstag

Mármint a cx400 ra gondolsz ugye? :F
Tegnap azt hittem, hogy ez atopik is ki van halva... :U

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25577) Dyno válasza zed1983 (#25576) üzenetére


Dyno
veterán

Ha kihal én is kihalok :DDD De tartom benne az életet, emg még egy két kedves kolléga is.

Amúgy valóban CX400-nál jobbat keresve se találsz, titkon elárulom én is jobbat kerestem nála, de nem sikerült. :N

(#25578) Henk válasza sonar (#25564) üzenetére


Henk
veterán

Most adom el ezt a Chieftec 450-es tápot.Nagyon hangos még alapon is,ezért is cserélem.Barátnőm gépében van és mikor bekapcsoltam nála a gépet mindig idegesített ez a hangzavar.Tegnap elött rászántam magam,mondom neki gép halkítás lesz. :DDD
2 ac venti van a házban azt lehúztam a lapról,de semmi változás.Mondom akkor a tx2 hangos,visszaszabályoztam azt is meg a vga-t is,helyzet változatlan,mondom akkor nincs mese a táp "süvít".Mondjuk annyira azért nem életveszélyes,hallottam már rosszabbat is,de nekem Corsair hx620 van és ahhoz képest nagyon hangos.Ma jön az új táp.
zed1983:ma hozattam egy Corsair 400cx-et a fent vázoltak miatt.Ha gondolod beírom ide az észrevételeimet vele kapcsolatban,ma este rakom össze.

[ Szerkesztve ]

(#25579) bartucc válasza Henk (#25578) üzenetére


bartucc
addikt

Várjuk :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25580) Ace Ventura válasza Dyno (#25577) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Nem engedjük kihalni :N

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#25581) Köfi


Köfi
csendes tag

Hello!
Egy LC power 550W os táp elbír egy E5200+9500GT OC+2ODD+2HDD+Giga EP31-es lap+3gb ramos cfg-t?

(#25582) bartucc válasza Köfi (#25581) üzenetére


bartucc
addikt

Elbírni elbír, de most veszed a tápot, mert nem a legjobb fajta....

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25583) Dyno válasza Köfi (#25581) üzenetére


Dyno
veterán

Jobban teszed ha lecseréled, mert veszélyes a gépedre.Vegyél 350-es FSP-PNR-t 5K, de ez legalább megvédi a gépedet ha bármi gubanc van az árammal.

(#25584) 14adam válasza Köfi (#25581) üzenetére


14adam
addikt

Nehogy olyan tápot vegyél,mert akár a gépedet is kidobhatod a kukába.Inkább vegyél Corsair cx 400-at vagy Fsp 400 PNF-et

(#25585) Ribi válasza Henk (#25578) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csifi 400 és 450 tényleg hangos én is kicseréltem benne a ventit valami halkabbra.

(#25586) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Szerintetek ez jó táp?(belevéve azt h nem akarok sokat szánni rá szóval ilyen 13e nekem sok) :F :F

(#25587) rb26dett válasza Ribi (#25585) üzenetére


rb26dett
aktív tag

viszont az 500W-os az halk, nekem ilyenem van és maximálisan meg vagyok vele elégedce, a gép leghalkabb egysége, bár a házam egy aerocool xd szóval ahol lehet venti süvít benne :DD de a 400w-os kodegány után megnéztem hogy megy-e a ventije....
Cimbooora: ha teheted ne a tápon spórolj, mert sokan úgy gondolják hogy nem fontos, igenis nagyon fontos alkotóeleme a gépnek. én nem vagyok nagy tápguru, de itt FSP-k ről áradoznak, ott az aquába 5600ért volt egy 350w-os példány azt amit linkeltél tuti leszavazzák. márcsak a garancia időt nézd meg arra mennyi, meg pl arra az fsp-re ;)

[ Szerkesztve ]

(#25588) zsolt1129 válasza Cimbooora (#25586) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nem az :( Nézz körül FSP fronton, ott is találsz már 7-8k körül. :K

(#25589) Traxx válasza Cimbooora (#25586) üzenetére


Traxx
őstag

Az egyik ismerős kb. egy éve le akarta cserélni a Codegenét, és rábeszéltem egy Chieftec-re (a boltban nem volt FSP, és olcsón akarta megúszni, de az egyetlen normális táp a Chifi volt). Namármost, nem volt, a boltos meg rásózott egy ilyen Stability Powert. Nem tudom, ezt az 500-ast-e, de nem is fontos. A lényeg: tápcsere és bekapcs után el sem indult a gép, a régi tápot visszatéve sem. Mint kiderült, a Stability az alaplapot plusz egy-két egyéb dolgot azonnal kinyírt. Ja pukkanás, amperszag nem volt.

Ezek után le tudod vonni a megfelelő következtetést. Ebben az árban, és pont Aqua-éknál: [link] Nagyságrendekkel jobban jársz, bár konfigot nem írtál.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25590) Cimbooora válasza Traxx (#25589) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Hehe :P
Ugyan ilyet vettem és azt akarnám lecserélni, mert kicsike a 350W-os és legalább 450W-os kell :B :B
De azért köszi!
Amúgy a DEER tápok jók? :F

(#25591) Traxx válasza Cimbooora (#25590) üzenetére


Traxx
őstag

Mihez kell minimum 450W-os? :U Mert ha a videókártyán olvastad, akkor olvass vissza a topicban, miért nem gondolod jól.

A Deer is felejtős. Az 1. hsz-ből nézz egyet, vagy írd le a konfigot és ajánlunk valamit.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25592) bartucc válasza Cimbooora (#25590) üzenetére


bartucc
addikt

Nem jók a deer tápok :(
De hiába veszel 450-500w-ost ha gagyi és feleannyit se ad le mint rá van írva....
Tényleg írd le mire kell, és meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25593) Cimbooora válasza bartucc (#25592) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Sapphire R HD4830
Gigabyte EP31 GA DS3L
2x1gb 1066Mhz CSX RAM
Dual Cora E6400-as proci meg egy
Samsung Spintpointer 320gb-os winyó
bár a winyón és a ramon nem nagyon függ, de azért leírtam :P :P :P

(#25594) rb26dett válasza Cimbooora (#25593) üzenetére


rb26dett
aktív tag

hali úgy számold, hogy nekem egy E7200as procim van asrock P43 as chipsetű lappal szintén 2 giga 1066-os ram, egy samsung vinyó, 1 dvd író, bár vga most nincs benne normális, de 140w-ot eszik plafonon!!!!! lemértem műszerrel. akkor a te konfigod se ehet 350w-nál többet ;) legalábbis az én meglátásom alapján. :))

(#25595) Cimbooora válasza rb26dett (#25594) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Bátyám villamosmérnök és ő azt mondta hiába fogyaszt a gép mittom én mondjuk 170W-ot a 350W.os táp kicsike mert olyan szarra gyártják!
és muszűly megvenni az erősebbet :W :W

(#25596) Dyno válasza rb26dett (#25594) üzenetére


Dyno
veterán

350W-ot??????????????200W-t ha megesz.

Cimboooora: Egyetnem értek, te kérdezel milyen tápot ajánlunk, csupán vagy 2-3 ember leírta már neked az FSP-et, de te csak kérdezgeted a deer-t meg társait......neked most az számít hogy hány watt van ráírva arra az ipari romra vagy az hogy elvigye biztonságba a gépedet??De ha ennyire szereted a nagy számokat vegyél egy Giga superb 460W-t ezzel legalább jól is jársz és belefér a keretbe is, bár igaz még a 350-es PNR is elég lenne a gépednek.....

(#25595) Cimbooora: Ennek semmi alapja amit mondott már bocs, de azért egy villamos mérnöknek kéne tudnia, hogy az számít legjobban hogy megvédje a gépedet esetleges feszültés igandozáskor, meg hogy áganként adja le a megfelelő teljesítmény.

Továbbá még mindig nem tudom minek vitázol, ha ennyire tudod a dolgokat nyugodtan vedd meg amit te elgondoltál..........ajánlom figyelmedbe az adatlapomat hogy nekem is csak egy 400-as tápom van ami Seasonic van rá kötve egy két cucc, de még mindig némán végzi a dolgát terhelés alatt is, tuningolni is tudok simán, és még mindig nincs leterhelve.....ja és megsúgom a 12V ágon összesen 348W-ot ad le.De hát 95%-ban ez az ág számít, továbbá még azt fűznám hozzá ahhoz hogy szart gyártanak, hogy ez nincs időhöz kötve, a szarok régen is emg most is szart gyártanak, mai napig lehet kapni normális tápot, és elég nagy a választék belőle, és sok esetben még mélyen se kell nyúlni a pénztálcába.

[ Szerkesztve ]

(#25597) tomiika válasza Cimbooora (#25595) üzenetére


tomiika
tag

Pl egy Corsair, vagy FSP leadja azt ami rá van írva. Ebben biztos lehetsz. Egy 350Wos rosszabb minőségű táp valszeg nem ad le 350Wot, hanem jóval kevesebbet.

(#25598) bartucc válasza Cimbooora (#25595) üzenetére


bartucc
addikt

Ez baromi nagy hülyeség, mert direkt olyan tápokat ajánlanak itt, amire ez nem igaz!(mondjuk bármelyik gagyi 350w-es táp le tud adni 170W-ot, másik dolog hogy nem bíznék rá semmit...)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25599) rb26dett válasza Dyno (#25596) üzenetére


rb26dett
aktív tag

azért mondtam a 350W-ot;) mert közel se eszik meg annyit.
Cimbooora:
Én nem szeretnék vitázni én meg villanyszerelő vagyok plusz egy két erősítőt építettem már, szal úgy ahogy vágom a szitut énis ;) tényleg csak segíteni akarunk de ha nem hagyod;) amúgy van ráció abban amit a bátyád mondd, de már írták, hogy azért vegyél márkásat inkább, de kissebbet ha szűk a keret, mert az legalább leadja a 350W-ját, amíg könnyen lehet hogy az az 500as még annyit se ad le csak rá van írva. és a legfontosabb, hogy megvédje a gépedet, mert az számít a legjobban, azt meg a gagyik nemfogják.

(#25600) Cimbooora válasza tomiika (#25597) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Nem tudom már mit tegyek :B
Boltban mondják h vegyek egy 450w-os tápot min.
Most mondjátok h elég a 350W-os is, de hát :( még sem elég
Vagy mit tegyek? Mert nincs kép :F :F nem ad képet a videókari
És nem a videókari a rossz mert kipróbáltam másik gépbe és jó
Talán alaplapon vmi rossz? vagy BIOS rossz?
Vagy tényleg nem elég a 350W-os tép?!:S :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.