Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6826) Televan74


Televan74
nagyúr

Ma egész nap sp -be voltam fent , ugyan nem játszottam , de 10 órát ott álltam a Citadell Docking Bay -en. Ma offline leszek.

És nem azért csatlakozom a on/off dologhoz mert nem tetszik ,hogy a végén shep meghal.Mert igen is , ha játékot egészében nézzük, akkor a főhősnek meg kellett halnia.

Csak az a három semmit mondó videó zavar a játék végén.Nagyon összecsapták a végét.
És igen én mazochista vagyok, bár tudom ,hogy milyen pocsék a vége,már a negyedik végigjátszásnál tartok.És nem ez lesz az utolsó.

Biztosan sokan nem értenek velem egyet, de sajnos ha nem helyezünk valamilyen formában nyomást a játékok készítőire , akkor a jövőben még pocsékabb játékokat kapunk , még több pénzért.
Lassan az lesz a vége, hogy már csak dlc-k formájában kapjuk meg a teljes játékot(sötét jövő).

Ezért holnap off lesz a játék. Helyette Sims3 -al nyomulok egy kicsit. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.