Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#297925) Szada85


Szada85
aktív tag

Le akartam cserélni a Cuprán a kopottas rendszámkeretet most is "vékonykeretesre" (a simple-fix-es megoldás nekem nem annyira jön be, a keretmentes tépözáras/mágneses dolog pedig immár illegálisnak számít Scholzlandban), nagyon ment a plateholder.de marketingje, úgyhogy gondoltam adok neki egy esélyt én is.

A weboldalon az értékelésnél sem áll rosszul, bár van közte néhány, akik a keret méretére panaszkodnak, de "egyszeri esetek" mindig vannak, gondoltam.

Már a felszerelés sem volt egyszerü, de ezt betudom annak, hogy a Cuprán f*sz helyre fúrták valamiért a gyári lyukakat, már eleve a kereten kellett késsel bövítsek pár furatot, hogy a végén úgy, ahogy felmenjen.

Az alsó-felsö karmok szépen közrefogják a rendszámot, de a két szélsö patent (illetve eszerint maga a keret hossza) egy jó 1(-2) mm-rel hosszabb, mint a szabvány, és így berakva a rendszámot a jobb szélsö karom éppenhogy tized mm-en fogja csak a rendszámot:

Aztán kíváncsiságból összemértem az elözö (Fast mile) rendszámkerettel, úgy még ijesztöbb a diffi:

Most megnéztem a weboldalát a Plateholdernek, és az ottani képen is ilyen csodásan fest, de eddig nem tünt fel:
(ott is alig éri el a rendszámot a jobb oldali karmantyú (végülis így a weboldalon sem hazudnak :D).

Egyelöre visszaraktam a gyárit, hétvégén megpróbálom a "Fast mile"-os kerettel, de azért 23€-ért picit csalódás a dolog.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.