Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49251) sb válasza Freddy76 (#49176) üzenetére


sb
veterán

Már láttam korábban, de másodszorra is ütött.
Ez már az a szint ahol felírnám a falamra, hogy inkább próbáljak az emberiségen segíteni ha ennyire sok a felesleges energiám/időm. :D

Teljesen elborult.

(#49252) ayo válasza Fr0z3n (#49243) üzenetére


ayo
addikt

ez még mindig jobb, mint amit én kaptam - anno szintén posztoltam ide. nagyjából az én anyukámat, hogy vettem tőle valamit :) de privátban elküldtem, hogy mit írt nekem, hátha az megnyugtat :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#49253) magickonfig válasza Fr0z3n (#49239) üzenetére


magickonfig
tag

Ajaj! pedig terveztem tőle rendelni, mert jó áron adja a régi elemeket ( castle páncél)

csak az a fúra, hogy elég jó értékelt : PRAISE 99.47% , 890 ORDERS

[ Szerkesztve ]

(#49254) wolfcsibe84 válasza balint82 (#49236) üzenetére


wolfcsibe84
csendes tag

Azért videón már jobban tetszik. De kb 40-45e lenne a reális ár...

https://youtu.be/JZK9T39i5RA

(#49255) proci985 válasza wolfcsibe84 (#49254) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a hasonlo bonyolultsagu creator expertek is hasonlo 170 eur korul indultak sajnos.

elnezve a modellt elegge latszik, hogy mi kerul rajta ennyibe.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49256) kbalage2 válasza proci985 (#49255) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Darabszám/licensz szempontból talán a BTTF DeLorean a legközelebbi rokon, és ott látszik hogy ugyanennyi pénzért 20%-al több elemet kapunk.
Persze a direkt összehasonlítás mindig sántít valahol, de kb 150 EUR lett volna az elfogadható ára ennek a szettnek. Viszont mivel az első Hasbro / LEGO kooperációs szett evör + ugye Optimus Prime, ha 250 EUR lenne az ára akkor is garantáltan kifogyna a készlet az első nap.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#49257) Throme


Throme
veterán

A szelfis motor :)
Most már 3 különböző felépítésű motorunk van megépítve. Klasszikus, speed és enduro.
Persze az alapja mindnek ugyanaz.
Lányom ügyes volt úszáson és választott egyet a meglévő 6 motor közül behunyt szemmel.
A szelfis szettben a fényképező külön tetszik, szóval - ha véletlenül is - de jól választott :)

Most lesz időm kicsit megnézegetni YT-on a Stuntz pálya szetteket :K

[ Szerkesztve ]

(#49258) zbundy


zbundy
aktív tag

(#49259) kbalage2 válasza zbundy (#49258) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Ez valószínűleg ízlés dolga, na meg hogy ki mikor/milyen formában találkozott a Transformers világával, de én elég szomorú lennék ha ezt a bal oldali építményt kaptuk volna. Gyerekkoromban volt egy időszak amíg a G1 sorozat volt a napom fénypontja és ezekkel a játékokkal voltak tele az üzletek (nem Magyarországon), szóval nekem abszolút ez az ábrázolás hozza az igazi Optimus feelinget.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#49260) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Nekem 36 éves fejjel is sokkal jobban tetszik az eredeti G1, mint a Michael Bay verzió.

[ Szerkesztve ]

(#49261) zbundy válasza kbalage2 (#49259) üzenetére


zbundy
aktív tag

Persze ez teljesen érthető is. A nosztalgia megszépíti a dolgokat :) engem egyébként nem vonz a transzformers, így ha egy részletesebb új generációs verzió jött volna ki azt sem venném. De ahogy olvasgattam itt ott, a többség inkább csalódott. A képet mindenesetre csak érdekességképp tettem be😁

(#49262) Dilikutya válasza kbalage2 (#49259) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem másnak is, mert ilyen-olyan formában, de sok képregény és rajzfilm ábrázolása hajaz a klasszikusra. Pl. a Netflix tavalyi sorozata is. De az Űrdongó film is a G1-ből merített.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49263) Mauzes válasza zbundy (#49261) üzenetére


Mauzes
őstag

Az új filmek transformerei már annyira komplexek, hogy elvesztik a "realisztikus" gépi mivoltukat. Kb úgy működnek, mint Vasember új generációs nanotech ruhái. Mondjuk nekem az új is tetszik, de a G1 verzió sokkal jobban megjeleníti, hogy ez egy kamion és robot egyben.

(#49264) proci985 válasza kbalage2 (#49256) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo, de nezz ra, hogy mennyivel bonyolultabb maga a modell

elemszam magaban boven nem mond el mindent

zbundy: az uj modell kb atment Gundamba, eredeti szerintem itt hangulatosabb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49265) Memmaao válasza zbundy (#49258) üzenetére


Memmaao
addikt

Egyértelműen az official! És nem csak a nosztalgia beszél belőlem, de a Bay féle komplexebb mütyürtenger szerintem olyan,.mint az összes puskaporos Bay film. Látványosan üres .

My name is Bond, James... Dean.

(#49266) kbalage2 válasza proci985 (#49264) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Ahogy néztem a videókat építeni egyáltalán nem bonyolultabb Optimus-t mint a DeLoreant, abban van egy-két igen trükkös Technic megoldás a kerékmozgató mechanikánál, ehhez képest Optimus szinte csak system alkatrészeket használ. Az árkülönbséget itt főleg a potenciális hype és az eladhatóság indokolja, "röhögve elmegy ez ennyiért", mondta az egyszeri LEGO manager :)

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#49267) ayo válasza HUN_Sector (#49260) üzenetére


ayo
addikt

hát igen, lego továbbra is ezt a korosztályt célozza meg és nagyon is jól teszi. remélem lesz még sok G1-es verzió :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#49268) Mozaart válasza zbundy (#49258) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Nem vagyok Transzformersz rajongó, szóval ez nagyon egyéni vélemény:

A kevesebb néha több. És hogy egyszerűbb sokkal szélesebb réteget érhet el. Az eredeti verzióban is megmarad a teste kamionnak ha jól tudom.

Sajnos manapság ingergazdag környezetben, amikor a szemünk kivan szúrva a sok izgő mozgó design, színes mobil app/webes felület/reklám.. már nem látjuk mi a szép.

De igen ez ízlés dolga lesz. A Lego így döntött és Kész. :)

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#49269) Dilikutya válasza Mozaart (#49268) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az eredeti Optimus pontosan ilyen, mint ez a készlet.
És ránézésre egyszerű, de azt se felejtsük el, hogy szétszerelés nélkül kell oda-vissza alakítani a kamion és robot forma között. És ami a rajzfilmben pofonegyszerű, LEGO-ban nem annyira.

Nekem személy szerint a mozifilmes alakok nem is tetszenek, nem is mindig tudtam, épp ki szerepel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49270) sb válasza Mozaart (#49268) üzenetére


sb
veterán

Én már fentebb írtam, hogy miért hat egyszerűnek és talán kevésbé vonzónak mai szemmel. De ez csak egy magyarázat volt arra az értelmezésre, hogy gagyinak tűnik.
Ez alapján az is logikusnak tűnik, hogy több embert érne el, ha "korszerűbb" lenne.
És itt most mondjuk a fentebb linkelt részletességre gondolok, nem a fizikailag lehetetlen Bay féle fogaskerékhalmazra. Bár biztos arra is lenne kereslet. :D

Viszont az világos - én is írtam - hogy biztosan a klasszik kinézet volt eleve a cél és ez a közönség. Ez meg szerintem jó. Ritka, hogy nem a (gagyi) tömegigény van a célkeresztben hanem a régi rajongók. :)

Bár gyanítom ezt inkább pénzügyileg tervezték így. Szűkös gyártókapacitással jobb célzott/drágább sávba lőni, inkább kisebb mennyiséggel. De ez most így win-win lesz a rajongóknak és a profitnak. :D

(#49271) Đusty


Đusty
addikt

(#49272) Mozaart válasza Đusty (#49271) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Én ha egyszer összeépíthetek és kirakhatok egy UCS Falcont, abba tervezek. Egyébként nem szeretem, de ez is ízlés kérdése. Arra is furán nézek aki minden kiállított szettjét kivilágítja. De az Ő Legoja szóval tegyen így.
De Kivételnek egy Városban+Vonatokban kifejezetten jól áll!

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#49273) Crus válasza sb (#49234) üzenetére


Crus
őstag

Hugh... nehéz dolog ez. Nekem pont attól van azt gondolom nagyon jó értékítéletem, mert ahogy te is írtad, volt, hogy évekig kellett türelmesnek lenni valamiért. A gyereknél ez kb. azonnal sérül, mihelyst eljön egy neves nap és mindenkitől is kap, mindent is. De mit tudsz tenni? Oltári nehéz egy gyerek örömét letörni, vagy győzködni arról a rokonságot, hogy golyórágón kívül ne nagyon erőltessék meg magukat...

Ahogy te is írod, az azonban számomra is egyértelmű, hogy a sok rossz ajándék közül a Lego az egyik legjobb. Bármilyen korban fejleszti őket és pozitívan hat rájuk. Nálunk a gyerekbe már elég jól beleneveltem, hogy sokkal jobban tisztelje a Legóit, mint bármilyen más játékát, mert érték, mert könnyen elveszhet belőle 1-1 darab és persze mert átépíthető, bármikor jópofa időtöltés.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49274) Crus válasza timar88 (#49240) üzenetére


Crus
őstag

Pontosan. Az ömlesztett elemek a megoldás, mert az, hogy drága és igényes szettek legyenek egybe öntve, az elég nagy barbárság.

"Ezek gyakorlatilag dísznek vannak a polcokon"

Igen, de egy adott környezet alap hangulatát minden egyes ott töltött percben emelik... konkrétan otthonosabb tőle az adott közeg. Nagyon szeretem én is az összerakott Lego-kat a látóteremen belül tudni és ez a gyerekeknél is így van, hiszen az ő világuk amúgy is a játékok
körül forog leginkább.

"csak az építési élmény miatt vesznek újakat. Ezt a studio is ki tudja váltani részben"

Az elejével nagyon így vagyok. A végével meg nagyon nem. Számomra - és ahogy látom a gyerkőc is ilyen - rendkívül fontos a fizikai tapasztalás élménye. Megértem én azokat is, akik sorba tolják ezeket a konzolos/PC-s Lego játékokat, de nekem azok sosem jöttek be. Ellenben "vén" fejjel a bőrömből kb. kiugrottam, amikor legutóbb a Bonsai fa (6.5k volt) és a Sonic (20k volt) pálya is készen lett annyira imádtam építeni és a végeredmény számára pazar. Nem mellesleg jön-megy a gyerkőc és ez is egy apropó, hogy beszéljünk róla, megossza velem az ötleteit, játsszon vele pár percet/meg velem. Priceless.

Nálam most az megyeget, hogy próbálok dioráma feelinget készíteni 1-2 összerakott szettnek, vagyis rendes hátteret készítek/vágok hozzá, hogy az egész még inkább 3D-s hatású legyen.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49275) Major Lion válasza Đusty (#49271) üzenetére


Major Lion
senior tag

A Saturn V-t szeretnem, de nem ilyen szettel, hanem csak ket harom oldalrol lentrol megvilagitani az allo raketat, de meg nem talaltam megoldast :)

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#49276) Throme válasza Đusty (#49271) üzenetére


Throme
veterán

Nézegettem ledes megoldásokat. Verdákat épületeket.
Megbontásokkal el lehet vezetni a vezetékeket, de nem álltam rá a témára.
Nem lego-ból lehet kapni világítás szetteket lego Creator szettekhez is.
Olyat meg nem akartam rendelni. Hivatalos legóból meg nem nagyon van ilyen szett, talán csak pár, de azokat se látom kereskedésekben

(#49277) timar88 válasza Crus (#49274) üzenetére


timar88
tag

"Adott környezet alap hangulatát minden egyes ott töltött percben emelik..."

Abszolút igaz persze, csak valahogy azt várnám, hogy többet vegyék elő ezeket. A tűzoltóság néha legyen tűzoltóság és ne csak polcdísz. De emlékeim szerint, mint írtam, én sem voltam különb, és mivel nagyságrendileg sokkal kevesebb legon volt, a szettek szétszedéséből építgettem folyamatosan.

"csak az építési élmény miatt vesznek újakat. Ezt a studio is ki tudja váltani részben"

Az elejével nagyon így vagyok. A végével meg nagyon nem."

Itt alap alapvetően arra gondoltam, hogy van mondjuk 2 hasonló árú szett, de te mindenképpen csak egyet veszel neg. Választasz, de a másikért fáj a szíved. Ilyen esetben hidd el, megoldás lehet kirakni studioban, és semmibe nem kerül. Mivel elemre válogatva lehet betölteni az adott szetteket, nem olyan bonyolult a kirakása sem.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49278) sb válasza Đusty (#49271) üzenetére


sb
veterán

Nekem volt egy modularhoz való szettem (modular nélkül :D) próbaképp de sajnos nálunk az építés miatt a fele már amortizálódott.

Nem tudom mire vagy pontosan kíváncsi. Működött, a kialakítással, minőséggel nem volt gond. Ha nincs nyaggatva akkor szét sem esett volna. :D Egyedül nekem az nem volt szimpi, hogy brutál erős fénye volt.

Most ahogy Mozaart írta majd városi/általános világítás lesz a köv. téma. De az DIY lesz teljesen. Vonatba elég lenne egy Technic PU led is de érdekességképp azt is összerakjuk majd sima ledekből.

(#49279) Dilikutya válasza Đusty (#49271) üzenetére


Dilikutya
félisten

10 évesen laposelemmel, pici izzóval, forrasztóval csináltam a házakba világítást. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49280) sb válasza Crus (#49274) üzenetére


sb
veterán

A Studioval egyetértek. Tök más összerakni mint képernyőn összehúzni. Egy gyereknek főleg.

A dísz részét viszont még mindig nem tudom befogadni. Most került ki az első, még raknék is ki, de sok készletnél nem érzem, hogy többet adna (és elférne). Annak már kiállítás feelingje van számomra, nem különleges dísz ha a fél szoba tele van.
Most mi is összerakunk mindent mert ahogy írtam az ömlesztés sem megoldás, már nem segítette az építést. Ill. most átmenetileg a játékon lesz a hangsúly kész szettekkel, nem az építésen. Így nem kiállítva lesz, hiába lesz összerakva.

Viszont az építést végleg biztos nem venném ki a képletből. Fura, de engem pont az ellenkezője zavarna. Ha ennyi szuper MOC van pl. a Mustangra és Porschéra, én úgy érzem, hogy azzal veszítek, ha nem szedem szét az eredetit és nem rakom össze mindet. :D Az szegény készlet meggyalázása lenne a szememben. :D

(#49281) ayo válasza sb (#49280) üzenetére


ayo
addikt

"A dísz részét viszont még mindig nem tudom befogadni."

ha megnézed már jó ideje nagy divatja lett a gyűjtésnek, néha már túlzásokba esve is. szinte minden ipar erre épít, limited cuccok, direkt dísztárgyak és persze mivel mindenki nosztalgiában él, hogy régen minden jobb volt, ezért erősen a régi vonalakat lovagolva.

ez hozza most a profitot, mindenki jól él és kiad akár egy papírfecniért is x ezer forintot, ha limited :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#49282) timar88


timar88
tag

Más az ha szétszedsz egy készletet úgy, hogy rögtön mást moc-kolsz belőle, vagy külön elteszed egy későbbi építéshez, ez tök jó, én is így csinálom. Megint más ha a gyerek ömlesztettjébe megy bele, mert abból újra már a nem nagyon teszel össze semmit.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49283) balint82 válasza zbundy (#49258) üzenetére


balint82
senior tag

Össze lehet hasonlítani Voltron-nal is.

Hát nem tudom, ha évekkel ezelőtt lehetett ilyet, akkor most miért nem? :

Google Pixel 4a

(#49284) sb válasza ayo (#49281) üzenetére


sb
veterán

Persze. Ez a szubjektív hozzáállásom volt.
Tiszta sor, hogy dísznek készül egy csomó készlet, lásd virágok, piramis, diorámák, sisakok... és nagyon esztétikusak is. Nem a célt akartam minősíteni, mert az is jó és a megvalósítás is minőségi szerintem.

Az már az csak én egyéni nézőpontom, hogy nagy kiállítást nem terveznék. Nem is tudnám, de nem is célom. A rózsák nyilván kikerültek és a következő az orchidea lesz, az se egy dobozban fogja végezni. :D

@timar88
Megint más ha a gyerek ömlesztettjébe megy bele, mert abból újra már a nem nagyon teszel össze semmit.
Ezt tapasztaltuk. :) Itt eltér az elmélet és a gyakorlat.
Elméletben minél több készletből és elemből lehet dolgozni annál jobb, a gyakorlatban meg ez nem működik. Ettől még lehetne ez jó irány, csak kellene hozzá némi kézi/gépi(AI :D) támogatás.

Ill. itt a gyerek is kérdés, hogy hogyan kezeli. Ha ő is csak alkot akkor nincs különbség, nagy kupacból én sem tudok hatékonyabban építeni mint ő. Ha viszont a gyereknek adás azzal is jár, hogy onnantól törik/elveszik, stb... na arra nyilván nem érdemes nagy készletet, többet főleg összeömleszteni.

(#49285) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Bemegyek a lidlbe, hogy távol tartsam magam a lego kísértéstől. Erre 75%-os ninjago+skulkin készletek halomban... Sepertem

(#49286) ayo válasza balint82 (#49283) üzenetére


ayo
addikt

Mert pontosan a G1 szériát másoltak, az igazi fanoknak a G1 az istenkirály és nem ezek az újkori szemetek.

http://jateknaplo.blog.hu

(#49287) Tony21 válasza ayo (#49286) üzenetére


Tony21
tag

Látnák az akkori Megatron-t, végképp köze nincs a filmhez, olyan, mint a faék :D

(#49288) Lana102


Lana102
csendes újonc

Egy Winter Chaletra beneveznék a 3.körös bricklink szettek közül.
Az lenne a kérdésem, hogy ha jól értem a Lego.com on lehet majd megrendelni, szóval Paypallal is lehet fizetni majd, gondolom. Itt be is terhelik az összeget, szóval rendelkezésre kell állnia most is a pénznek? (azt olvastam korábban, hogy véglegesen majd szállításkor vonják le)
Valamint írtátok, hogy mindkét helyen azonos email címmel kell lenni regelve, az gond ha a Paypalhoz viszont más email cím tartozik? - van valakinek erről tapasztalata?

Köszönöm előre is.

Eladó 43222 - Disney kastély 128.000.- Ft.

(#49289) sb


sb
veterán

Aki épít városszerű valamit, milyen alaplapokat használtok? A régieket, újakat?
Az új nekem nem volt annyira szimpi, aztán kitaláltam, hogy párat veszek és ha nem válik be akkor kikötőhöz a régi dokk mintájára lehet belőle azt építeni. Vagy a 8 studost szintén lehet emelni peronnak vonat mellé.

Aztán a kórház mellé adtak, nem annyira fogott meg, úgyhogy már csak a dokk+peronban gondolkodom. De lehet, hogy macerás a régi lapok beszerzése/illesztése is pl. modularhoz.
Van tapasztalat erről?

(#49290) Vikthor válasza ayo (#49286) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem kéne ilyen messzire elmenni azért, mert egyáltalán nem szemét pl MB féle robotok... szerintem. Nem lesz attól vki "igazi fan" mert a G1-est preferálja.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49291) Mauzes válasza Lana102 (#49288) üzenetére


Mauzes
őstag

Igen, meg kell lennie a pénz egyenlegnek. Levonják, majd vissza fogják adni, és újra levonják szállításnál. Az email címeket nem tudom, de nagyon furcsa lenne, ha eltérő Paypal email cím miatt blokkolná a Lego (szerintem rálátásuk sincs, meg értelme sincs).

(#49292) ayo válasza Vikthor (#49290) üzenetére


ayo
addikt

így van nem attól lesz igazi, de a lego pontosan tudja hogy kiket kell megcélozni: pénzes 30-40 körüli arcok, akik már nosztalgiából is simán megveszik majd ezt. G1-nek nagy tábora van, majd 20-30 év múlva lehet a shia lebouf szemetek lesznek az igaziak, ilyen ez :)

egyébként egy jó barátom óriási gyűjtő. nem szereti optimus-t (én sem), nem vesz legót, de hogy 1:1 G1-et másolták...beállt a sorba :D na ennyire érzik a témát.

egy soundwave / blaster téma is jöhetne, elvégre a kazetta eleve full retro és népszerű, sok mindent le tudnának azzal is fedni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#49293) RapaNui1 válasza kbalage2 (#49266) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Az lehet, de nem nekem. Hála az égnek nem vagyunk egyformák és ez nekem nagyon nem jön be.

(#49294) ayo


ayo
addikt

na megnéztem élőben a két új növényt. az orchidea igazából képeken se tetszett annyira, virágcsokor izgalmasabb sztem minden téren. a cserepes képről tetszett, viszont élőben nagyon pici volt, talán vmi nagy akcióban majd beszertem, de egyelőre nem győzött meg :/

http://jateknaplo.blog.hu

(#49295) Janaboy


Janaboy
veterán

Deloreanhez tudtok ajánlani valami könnyen és relatív olcsón beszerezhető vitrint?

Köszi

Janaboy

(#49296) Derron


Derron
aktív tag

Ha valaki szeretne megválni egy összerakott vagy bontott 75276 készlettől, vevő lennék rá.

(#49297) LÁZ válasza Janaboy (#49295) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

A masina kéne már nekem is ;]

vitrin opció

Legonál 5006157 is opció lehez, ha nem 17k :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#49298) Janaboy válasza LÁZ (#49297) üzenetére


Janaboy
veterán

Rendeld meg, utánrendeles elérhető :D

Köszi a vitrines linket, szetnezunk.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#49299) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Regio játékboltokban 29990-ért készleten van a horizon dawn longneck. Fehérvárról egyet elhoztam, egy, elvált ragasztású dobozzal van még. Gondolom máshol is akad.

(#49300) Mozaart


Mozaart
aktív tag

Megvan az uj eletcelom. Ha mar letezik ilyen a vilagban akkor csak itt magyarorszagon. Ha itt is letezik mar ilyen akkor nem tudom.

Tudom hogy leteznek Legolandban tematikus varosok. De 1500 nm2 ren? :) Most lattuk a Hogyan csinaljakban.

Makettezve van az egesz vilag. Na egy ilyen legobol.. Legolandban kell dolgoznom.. :D
[link]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.