Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45271) Sergoo válasza reks (#45233) üzenetére


Sergoo
csendes tag

Szia Reks,

Külső winchester van csatlakoztatva a készülékhez ntfs file rendszerrel és két partició van rajta 1 terás és félbe van választva teljesen tökéletesen megy MOST MÁR!!
az volt vele a probléma ,hogy mindig leválasztotta a winyot filmnézés közben volt ,hogy végigment 2-3 film is de volt ,hogy 15 perc eltelte után leválasztotta a winyót ennek az volt a megoldása ,hogy a külső winyó tápegysége 1,5 A(amper) volt beszereztem hozzá egy 2A -est és most már semmi gond ,de ha teljesen biztosra akar menni az ember másik fórumon olvastam akkor lehet venni 2,5A -et is....

Az mkv fileokról nem sokat tudok összesen 3 filmet sikerült szereznem abbol 2 ment rajta a nem lejátszott filmre azt irta a készülék ,hogy UNSUPORTED VIDEO DATA gondolom ,hogy ezeket pár firmware frissités után megeszi a tv.Éppen ma néztem meg egy 16gb -os mkv tökéletesen fut a készüléken.

azt viszont tudni kell ,hogy a DTS hangokat nem játsza a készülék "MÉG" ezért az összes olyan mkv filet amiknek DTS a hangja azokat átkell konvertálni ac3-ra kb 35 perc volt nálam ennél a 16gb mkv-nál de megéri,mert ha a tv-n nézem akkor betudom kapcsolni a 200hz motionplust eleinte kicsit furcsa volt ,mintha gyorsabb lenne az egész film ,de mostanra megszoktam és ha kivan kapcsolva akkor meg akadni látom a filmeket kinek ahogy teszik IZLÉSEK ÉS POFONOK.

remélem tudtam segiteni ,ha van még kérdés irj ,ha tudok segitek csak ha tudok
cső

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.