Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44351) dimension75 válasza #25954560 (#44349) üzenetére


dimension75
csendes tag

Tud arra valaki valamilyen programot, megoldást hogy 4:3-as képarányú divixet 16:9-re tudjam átalakítani? Az sem vészes ha kicsit levág a képből...

(#44352) guriga1234 válasza dimension75 (#44351) üzenetére


guriga1234
addikt

Virtualdub/Nandub. Ingyenes. Persze minimum a szintén ingyenes Xvid codec nem árt, ha rajta van a gépeden.
Ezen kívül persze még rengeteg ingyenes és fizetős alkalmazás van, de az említettek egyszerűek és gyorsak.

[ Szerkesztve ]

(#44353) guriga1234 válasza Digitalis (#44345) üzenetére


guriga1234
addikt

"Kicsit rágódj még rajta, és talán majd rájössz. Így lehet mindent igazából megtanulni." - nem mellébeszélést kértem, hanem választ. Azt hiszem, hogy nagyon örülnél, ha annyit tudnál, amennyit én. Ezt minden nagyképűség nélkül mondom.

[ Szerkesztve ]

(#44354) wt2151 válasza timarcell (#34549) üzenetére


wt2151
csendes tag

Hali!
Olvastam ,hogy akadnak akiknek gondot okoz az LG LH2000 sorozat menüjének kibővítése pontosabban az usb aktíválása a minap én is megszenvedtem vele most leírom lépésről lépésre hogyan is kell ezt csinálni (nekem egy 42LH2000 em van jelen pillanatban olvassa az usb-t is ) kicsit szájbarágósabban mint ahogyan ezt fel lehet lelni a neten.

1 lépés : leszeded a V 3.15 firmvare frissítést erről az oldalról :
[link]
http://lgusb.wikispaces.com/#firmware

2. lépés : kicsomagolod majd ami nagyon fontos fogsz egy üres pen drive-t
és csinálsz rá egy ilyen nevü könyvtárat LG_DTV majd abba a könyvtárba belemásolod a firmware frissítést (V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk) ez után
fogod a pendrivédet és bedugod a tv-d usb csatiába majd a következőket teszed:
- menügomb (előugrik a menü)
- ott a ok gomb körüli nyilakkal ráviszed az opciók feliratu négyzetecskére (nem kell OK gombot nyomni csak ráviszed)
-ez után megnyomod a Fav gombocskát a távitányítón 7-szer egymás után
-A készülék képe egy pillanatra eltűnik majd bejön egy érdekes nagyobb menükocka ahol ha
mindent jól csináltál elindíthatod a firmvare frissítést
(Megjegyzem hogy azért ezt a firmware frissítést kell feltenni (V 3.15 firmvare) a készülékedre mert ez az eggyetlen amiben elő lehet szedni a rejtett dolgokat.)
-Miután elindult a frissítés és felment nem kell megijedni a készülék ujraindítja magát mint egy számítógép.
innen már szabad a pálya elvileg ha megnézed a diagnosztikája már azt a firmwaret fogja a menün belül kiirni amit feltettél.
-Na most jön a rejtett menü előhozása a készüléken és a távirányítón egyszerre nyomva tartod az ok gombot kb 5 másodperc mulva előugrik 1 kis ablak ami jelszót kér oda
üsd be a távirányítón négy db nullát 0000.
-És hopsz bejön a rejtett menü ott válaszd a Tool Option 3 -at (3.ik menüpont)
azon belül a DIVIX et állítsd be HD re majd az USB t 1-re és ennyi kilépsz és már műkszik is az usb-éd és persze felismer minden formátumot.
ha gondolod akko létezik hozzá [link]
ezen az oldalon V 3.55 firmvare is de nem érdemes feltenni semmivel nem tud többet
mint a V 3.15 firmvare annyi a különbség hogy nem tudod a V 3.55 firmvare-ban előhozni már a rejtett menüt ezért is kell a V 3.15 firmvare-t feltenni.
Ja és még annyi ezzel kapcsolatban hogy minden frankon műkszik a csatilistát a firmware miatt ujra kell hangolni de ez legyen a legkisebb gond nemigaz?? :C
Mindenki csak saját felelősségére csinálja ezt tudtommal a firmware frissítés garivesztéssel jár.

ezek a firmware-k a leírás szerint a következő tipusokhoz jók:

32LH4000-ZA
32LH4010-ZD
32LH4020-ZC
32LH4900-ZD
32LH5000-ZB
32LH5020-ZE
37LF2500-ZA
37LF2510-ZB
37LH2000-ZA
37LH2010-ZB
37LH3000-ZA
37LH3000-ZA
37LH3010-ZB
37LH3010-ZB
37LH301C-ZA
37LH3800-ZD
37LH4000-ZA
37LH4010-ZD
37LH4020-ZC
37LH4900-ZD
37LH5010-ZD
42LF2500-ZA
42LF2500-ZA
42LF2510-ZB
42LH2000-ZA
42LH2000-ZA
42LH2010-ZB
42LH2010-ZB
42LH201C-ZA
42LH3000-ZA
42LH3000-ZA
42LH3010-ZB
42LH3010-ZB
42LH301C-ZA
42LH3800-ZD
42LH4000-ZA
42LH4010-ZD
42LH4020-ZC
42LH4900-ZD
42LH5000-ZB
42LH5020-ZE
47LH3000-ZA
47LH3010-ZB
47LH4000-ZA
47LH4010-ZD
47LH4020-ZC
47LH5000-ZB
47LH5020-ZE
55LH5000-ZB

és a végszóra annyit mást ne nagyon állítgasson senki a rejtett menüben mint amiket leírtam mert az a készülék meghibásodásához is vezethet sok sikert mindenkinek
:R :C :DD :)) :DD

(#44355) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

zsoltee10, guriga1234,EasyLife, koszi, hogy sikerult megnezni es az eredmenyeket kozolni.

guriga1234: ez az MPC es MPCHC ugy latom tokeletes, foleg, mert ingyenes es nem kell kulon kodek (azt hiszem csak az utobbi testverhez nem) hozza. Nalam is van progi ami lejatsza Macen, de csikozodik -fogalmam sincs ez mitol lehet. Neha eltunik, neha visszajon, de alapjaban veve vegig csikos:

http://drp.ly/dtj6J

:)

Egyebkent fantaszikus 100 Forinttal esik nap mint nap az ara a 46B650-nek, most nagy hiba lenne megvenni :P

szerk:

ahogy olvasom a PC-n valo lejatszasnal a deinterlace opcio a baratom, TV-n meg jonak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#44356) Luissimo


Luissimo
veterán

Tudjátok, hogy senki sem tökéletes !!
"Azt hiszem, hogy nagyon örülnél, ha annyit tudnál, amennyit én. Ezt minden nagyképűség nélkül mondom."
Belőle is hiányzik a hiba.

No OFF !!
Én jártam pár topicon, van ahol olvasgattam, van ahol írtam is.
És sehol sem jelentik ki az emberek , hogy ők az igazság és a tudás letéteményesei, csakis ők és senki más.
DE EZ A TOPIC , EZ EGY KIVÉTELES TOPIC !!
VETTEM A FÁRADTSÁGOT, RÁKERESTEM "barátunk" EDDIGI POSZTJAIRA, HÁÁÁT, NEM SEMMI !!
ÖSSZEFOGLALNÁM !!
MINDENKI HÜLYE, MINDENKI UGATJA A TÉMÁT, RAJTA KÍVÜL AZ EMBEREK HAZUDNAK, NEMÉRTENEK SEMMIHEZ, AZ SEM IGAZ AMIT KÉRDEZNEK, MINDEN UGY MŰKÖDIK, AHOGY Ő MONDJA , DE HA MÉGSEM UGY MŰKÖDNE, OTT HIBA LEHET A FIZIKÁVAL, EZEK A HÜLYE ELKETRONOK MÉG AZT SEM TUDJÁK, HOGY MIT KEZDJENEK A PROTONOKKAL, ELLENTÉTBEN A SZAKÉRTŐVEL, AKI MEGTANULTA EZT AZ EGYETEMEN !!

EZ AZ IMPERTINENCIA CSIMBORASSZÓJA, ÉS GYEREKSZOBAHIÁNY ÉS A NAGY ORCA AKKORA MEGNYILVÁNULÁSA, AMI MELLETT NEHÉZ ELMENNI SZÓNÉLKÜL.

Egy rendesen működő topicban az ilyen 3 számmal nagyobb mellényt viselő és mindenkit sértegető embert már régen megruháztak volna virtuálisan.
A topicok ugy működnek, hogy az emberek kérdeznek, megbeszélik a tapasztalataikat, megosztják egymással ötleteiket.
De senki sem jogosult az észosztásra, főlegnem, hogy saját magát emeli pajzsra, és nem a többi fórumlakó kiálltotta ki őt vezérürünek, semmi jogosítványa játszani a mindentudó professzort!!
Szerintem itt magánéleti problémák, "elismeretlenség" (na ez egy szép uj szónak tűnik, amit most kreáltam) :C és kisebbrendűségi sebek nyalogatása zajlik a háttérben, ami magyarázhatja a dolgot.
A STILUS MINŐSÍTI AZ EMBERT !!!
Nemkívántam felvenni a kesztyűt, mert feleslegesnek tartottam, de az igazságtalanság mindig ökölbeszorítja a talpam és bizseregnek az ujjaim a billentyűzet előtt !!

"s nem a kritikát viselem nehezen, hanem azt, ha valaki valótlant állít."

Dehogynem, A kritikát viseled nehezem mukikám, és nemszokás senkit hazugsággal vádolni, ez már büntetőjogi kategória, hátrébb az agarakkal.!

Mindenki elmondhatja a véleményét, az is aki nem érte egyet a Nagy Szakértővel, de nem hazugozunk senkit !!

ON !!!
Akinek nem inge , ne vegye magára, de az illető viszont öltözködjön fel már gyorsan, mert rossz helyen osztja az észt !!

[ Szerkesztve ]

(#44357) guriga1234 válasza adriankoooo (#44355) üzenetére


guriga1234
addikt

Így van, a képen interlace látszik, vagyis a deinterlace megold(hat)ja.

(#44358) guriga1234 válasza Luissimo (#44356) üzenetére


guriga1234
addikt

Engem idéztél, rólam van szó. Legalább annyira lehettél volna karakán és gerinces, hogy megnevezel.
Menj, és jelents fel a modoknál, ketten már korábban megtették, és állítólag a legutóbbi volt az utolsó "dobásom". Ha kitiltanak, nem jövök vissza más néven, az biztos. Eddig szerintem sok embernek segítettem, és nem csak nyilvánosan, hanem privátban is, mert sokan úgy kérdeztek tőlem. Az érintettek ezt meg tudják erősíteni.
Az, hogy egyszer kiigazítottalak, és ezzel mélyen belegázolhattam az önérzetedbe, még nem ok arra, hogy állandóan ellenségeskedj. Írhattad volna az egészet privátban is, de jobb híján így akarsz a figyelem középpontjába kerülni. Van még pár emberke itt, aki alig várja, hogy valamit rosszul írjak, mert egyből megpróbálnak lecsapni rá, de sajnos pechjük van, mert nem adok rá lehetőséget. :))

PS: nem attól válik valami igazzá, hogy te mit tippelsz, és attól sem, hogy nagybetűkkel, vagy kiemelten írsz. Hacsak nem vagy jogász, akkor nem biztos, hogy a büntetőjogról többet tudsz nálam, "mukikám".

[ Szerkesztve ]

(#44359) Luissimo válasza Luissimo (#44356) üzenetére


Luissimo
veterán

helyesbítek, találkoztam már egy hasonló személlyel, aki a szintén "mindenténtudokalegjobban,köcsögök" hozzállásával és észosztásával és garázdálkodásaival már sok fórumot szétvert .
Az ő neve nickneve : schaf.

(#44360) Luissimo válasza guriga1234 (#44358) üzenetére


Luissimo
veterán

tudtam hogy magadra veszed, ez igy a kerek, nem válaszvolt , hanem egy uj vélemény.
Igazits ki bárkit, akinek nincs igaza, oké.
mond meg a tutit, ha jobbantudod, oké.
nincs ezzel baj.
a baj azzal van amit leirtam, hogy ezt lehetne uriemberek modjára és nem hazugozva és sértegető magánüzeneteket irva csinálni.
egy szóval sem mondtam, hogy nem tudod jobban amit mondasz , mint az, aki kérdezi.
és ha ez igyvan, azt az illetők el is ismerik.
De könyörgöm, ne ez a stílus legyen már itt a jellemző.
nekem csipi a szemem.
nem jelentek én fel senkit, aztsem tudom hogykell, csak kérlekszépen , viselkedjél.
Gondoltam ez lejön a véleményemből.
szerintem , mindig tedd hozzá a véleményedhez , hogy szerintem.
ez már tompitja kicsit a bölcsek kövének birtoklását.

nemfontos megfogadni a tanácsomat, de szerintem kicsit higgadj le és tarts annyi önvizsgálatot, hogy ez mindenkinek tessen !!
Semmi baj, a jó ötletek és megoldások mindig jóljönnek, én is mostvettem ilyen tévét , tehát mindenre vevő vagyok, ami okosság.
csak a hülyézésre és a dogmatikus kinyilatkoztatásra nem.
akkor inkább átugrom az olyan topicot !!

[ Szerkesztve ]

(#44361) BBéci válasza Luissimo (#44356) üzenetére


BBéci
titán

Teljes mértékben egyetértek veled! Szívemből szóltál. :C

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44362) guriga1234 válasza Luissimo (#44360) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem hazugoztam le senkit. A valótlanság állítása csak abban az esetben jelent hazugságot, ha tudatosan teszi az ember. Lehet, hogy az illetőnek fogalma sem volt arról, hogy mi a különbség a külső és a belső feliratok között, mert nincs is róla tudomása.
Nem emlékszem, hogy bárkit is lehülyéztem volna.
A tények kijelentése nem egyenlő a dogmatikus kinyilatkoztatással.
Sokat csúsztattál, úgy érzem.

(#44363) Luissimo válasza guriga1234 (#44362) üzenetére


Luissimo
veterán

Csúsztattam ??
Tehát akkor én csusztatok , viszont a Te stílusoddal minden rendben van??
oké, biztosan így gondolják a többiek is, akkor én kérek elnézést, merthogy én azt is tudok.

(#44364) guriga1234 válasza Luissimo (#44363) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem kéne itt offolnod. Írd meg inkább nekem privátban.

(#44365) Luissimo válasza guriga1234 (#44364) üzenetére


Luissimo
veterán

miértis?
Tilos az OFF ??

(#44366) BBéci válasza Luissimo (#44359) üzenetére


BBéci
titán

Fegyveres topikokban találkoztam azzal a nickkel. Ugyanúgy kinyílt tőle a bicska a zsebemben mint itt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44367) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Mehet a gyulolkodes privatban is :W

(#44368) Luissimo válasza adriankoooo (#44367) üzenetére


Luissimo
veterán

ja, láttam már gyűlölködő privát üzenetet is belinkelve itt a topicban.
de ki gyűlölködik itt?
csak szerettemvolna korlátok közé terelni a beszélgetésnek eme fonalát...
ha nemvagytok rá vevők, akkor maradjon igy, minden a régiben... :K

(#44369) toeki válasza Luissimo (#44368) üzenetére


toeki
senior tag

ugyanezt 3 havonta lejátssza vele valaki és minden marad a régiben.
megváltoztani nem tudod inkább próbáld meg nem figyelembe venni

(#44370) Szotyi25


Szotyi25
tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném! Vettem egy Samsung 32b530-as tv-t és azt vettem észre hogy bekapcsolom a távirányítóval, megnyomom 2-3 szor utána 20-30 másodpercig nem reagál semmire, aztán megint minden müxik. Ezt csak bekapcsolás után produkálja. Találkoztatok már ezzel a jelenséggel? :F
Az észrevételeteket és véleményeket előre is köszönöm!

(#44371) adriankoooo válasza Luissimo (#44368) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Eleg sok HSZ keletkezik szerencsere itt a topicban, aztan alig varom, hogy mire hazaerek olvashassam a frisseket, erre egy jobb napon 30 HSZ szuletik HDMI temaban, de nem am ertelmesen, hanem mint valami ovoda ahol probaljak egymast meggyozni a gyerkocok, hogy ki jateka a jobb es miert produkal a szemeteskocsi szebb szineket, ha Pistike zold nadragban jott ma suliban :P. Aztan a masik 20 HSZ arrol szol, hogy Guriga igy megy ugy, a maradek HSZ meg, hogy mit lehet venni 120 000 korul :Y ;]

(#44372) Udiof


Udiof
csendes tag

Hello emberek, én még új vagyok itt, sok-sok infó kellene lcd tv vásárlás előtti dolgokról, a lényeg, hogy milyen alapelveket érdemes igazából figyelembe venni pl akkor ha egy király 107cm-es 100 Hz-es LCD tv-t (és csak LCD-t) szeretnék venni, van-e kifejezetten ajánlott típus... stb.

Valamint másik kérdésem az lenne, hogy mennyire számottevő a különbség egy full HD és egy HD-ready tv között filmnézés és PC game alatt vizuálisan, szóval mennyire jön ki film ill. game alatt más-más távolságokból... (1080p vs. 720p)

Mindenképpen számítok az észrevételeitekre mert nekem ez lenne az első ilyen tv-m és nincs összehasonlítási alapom! :S hajrá okosak!!!

(#44373) dh66e válasza adriankoooo (#44371) üzenetére


dh66e
veterán

ALARM!
És ez már így megy hónapok óta.Szerencsétlen emberek meg próbálnak egy egyszerű kérdést feltenni-természetesen néhányon én is mosolygok-de kedves fórumtárs lekezelő modorával elintézi a delikvenst.Kár hogy nem látjátok hányan kezdik úgy a privátban hogy ne haragudj de a fórumon nem merem megkérdezni mert....és pont.
Megy a balhé ezerrel majd moderátori figyelmeztetés megérkezik de az ember nem tud kibújni a bőréből és pár hét szünet után újra jön egy delikvens aki vitaképes-persze nem kell hogy igaza legyen sőt elbeszél a másik mellett-és kezdődik minden elölről.

Rohadjak meg ha megértem valaha hogy miért van erre szükség.Ne a politikai morált ültessük már be a topicba.

(#44374) csigi


csigi
addikt

Kérek jótanácsot.
Ha kéz alól veszem meg a Samsung LE40B650 TV-t, akkor mit nézzek meg a helyszínen.
Pixelteszt és fullHD film megnézésén kívül nem jut eszembe más, valami még?
Köszi. :R

nofene

(#44375) anrab válasza Szotyi25 (#44370) üzenetére


anrab
addikt

olyan mint a számítógép! várj egy picit amíg feláll a rendszer.
nekem a phili is így csinál. csak én látom mikor kész, mert akkor kiírja a csatorna nevét és a műsorsáv megjelenik. ezután lehet nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#44376) BBéci válasza Udiof (#44372) üzenetére


BBéci
titán

Kezdetnek keresd meg a nézési távolságokat összefoglaló táblázatot, amit pár napja másoltam ide, aztán áruld el, mennyi pénzt szánsz tévére!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44377) laszlo168


laszlo168
senior tag

Lazitás képpen kérdezném, milyen erős számitógép kell ahoz, hogy akadás mentesen vigyen egy 1080 as mkv filmet? Van ithol egy régebbi gép (amugy eladó mert nincs használva), szóval ez a gép, AMD Athon 64 X2 dual core 4200+ -3giga ram -Nvidia Geforce 8500 GT 512 ram. És ezen a gépen csak a 720-as filmek mennek, mit kellene helyette venni?

(#44378) adriankoooo válasza csigi (#44374) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Garanciapapírt :) Pixelteszt a legfontosabb, meg probalj meg esetleg egy ket filmet lejatszani vele, hogy hogy tetszik.

(#44379) adriankoooo válasza laszlo168 (#44377) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Ezt inkább ide!

hd_film_azaz_mkv_lejatszasa

(#44380) csigi válasza adriankoooo (#44378) üzenetére


csigi
addikt

Garipapír alapvető, igaz. Inkább a TV képre gondoltam, hogy mit lessek rajta különösen. Valami szokásos bibi, akármi, nem tudom.
Köszi a választ. :R

nofene

(#44381) Luissimo válasza adriankoooo (#44378) üzenetére


Luissimo
veterán

a pixelteszt az hogyan van elképzelve?
Szemrevételezéssel?
Mert találtam egy futtatható exe-t, ezt ittamivel ellenőrizni lehet, ha monitorként rádugod a tévét a laptopra pl.

Más triviális megoldás van?? :F

(#44382) adriankoooo válasza Luissimo (#44381) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Tobben ugy ajanlottak itt, hogy kell csinalni a TV felbontasaval megegyezo meretu egyszinu kepeket : piros, kek, fekete, feher, zold -vagy voltak meg mas szinek is?- aztan feldobni pendrivera! :)

[ Szerkesztve ]

(#44383) adriankoooo válasza csigi (#44380) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Nem nagyon szok lenni mas hibaja szerintem! Ha valami akkor gariban javitjak es jonnek is erte.

(#44384) anrab válasza csigi (#44374) üzenetére


anrab
addikt

hallgasd meg hátul!

(#44385) Udiof válasza BBéci (#44376) üzenetére


Udiof
csendes tag

Tudod BBéci az a gond, hogy a full hd jó meg minden csak gépre kötve majd azért le kell ugrasztanom a felbontást 1280x1024-re is, mondjuk az Lg 42lh4000 ezt tudná is elvileg szépen de nem tudom a látott kép mennyire lesz majd szemcsés az 1080p-s panellel... szted?

(#44386) anrab válasza laszlo168 (#44377) üzenetére


anrab
addikt

két maggal simán megy. a video kari nem nagy durranás de azt hiszem a 8000-es szériától már beszáll a lejátszásba.

(#44387) Udiof válasza BBéci (#44376) üzenetére


Udiof
csendes tag

Jah meg annyit még, hogy a tv inkább 150 000 felé menjen ne 200 000 felé. Jó lenne egy jó ajánlat. Véleményezhetné valaki az 50 és a 100 Hz tartomány közötti különbséget is, mennyivel jobb a 100 Hz-es??? :(

(#44388) anrab válasza adriankoooo (#44382) üzenetére


anrab
addikt

én még a sárgát megnéztem, de lehet hogy azt már nem kell. de én is így csináltam.
végül is csak három külömböző színű pixel van.

[ Szerkesztve ]

(#44389) guriga1234 válasza anrab (#44388) üzenetére


guriga1234
addikt

A sárgát miért?
Szürkét kell! Már korábban sem értettem, hogy miért ajánlgattad a sárgát, de eddig nem kérdeztem.

(#44390) Fidel76 válasza csigi (#44380) üzenetére


Fidel76
tag

Szervizmenüben megnézheted mennyit ment a panel,igazából ez alku tárgyának jó lehet.(vagy egyből lehet következtetni, hogy valahol kiállított db lehetett) Meg én nem ful hd-t néznék rajta, mert azt mind jól játsza le. Ha garancia van/lesz rá akkor igazából mind1.(azt érdemes alaposan megnézni,gari papírját) Nem tudom honnan/kitől veszed de ha lehet nézz utána, hátha volt már valahol eladása és visszajelzés is rá.

(#44391) Fidel76


Fidel76
tag

Én gurigára szavazok 1et.:)
Nem ismerem őt, se a tudását nem tudom mekkora, de azt tudom, hogy az ilyen emberek alaposak. Ugyanis mindenki arra vár, hogy valami fogást találjon rajta és ezt ő is tudja. Tehát én amiket ő mond megbízhatónak tartom. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyet is értek vele mindenbe, de erre nincs is szükség, mert ez az lcd tv tapasztalatok,tanácsok topic és nem 1 társkereső forum.:)
Van 1 stílusa, de én segítőkészenk látom és amiket mond nem a levegőből veszi. Van elég sok értelmetlen kérdés is ami pld a tv kézikönyvében szerepel, vagy olyan is van amit a keresőbe beírva 1 perc alatt kapná a választ de inkább ide írnak.
Mellesleg én jókat is szoktam szórakozni amikor 1-2 "új" ember bejön és már tudom előre, hogy gurigával megtalálják egymást, valahogy vonzák egymást.
Ha meg nem lenne itt hiányolnátok...(én legalábbis):)

(#44392) BBéci válasza Udiof (#44385) üzenetére


BBéci
titán

Szerinted mennyivel szebben jelenik meg 768 soros HD readyn az 1024-es jel, mint full HD1080-on? Abba éppen belefér. Egyáltalán miért akarsz 4:3-at küldeni a tévére?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44393) anrab válasza BBéci (#44392) üzenetére


anrab
addikt

lehet nem bírja a video kártyája.

(#44394) BBéci válasza anrab (#44393) üzenetére


BBéci
titán

Ha csak 4:3-at képes kiadni a videókártya, ahhoz felesleges 150-200000 forintért tévét venni. Szerintem más oka lehet, de mi???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44395) anrab válasza BBéci (#44394) üzenetére


anrab
addikt

gondolom neki is tv kell, de rákötné a gépet játszani és ezért kérdezte a felbontást hogy az hogy mutatna az 1080-on.
/vagy nem/

(#44396) McCoy20 válasza BBéci (#44394) üzenetére


McCoy20
tag

nem föltétlen kell a 4:3as felbontáshoz ragaszkodni, lehet úgy érti, hogy ha alacsonyabb felbontásba tud csak játékot tolni, akkor az menyire lesz gáz, mert ugye régen az TFT LCD-n ha nem a natív felbontásban futott a game akkor elég ocsmány képet produkált :(

megvan ez ma is, vagy adott esetben ha mondjuk 1366x768 ba beállít egy játékot akkor az "éles" képet ad, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#44397) BBéci válasza McCoy20 (#44396) üzenetére


BBéci
titán

Sajnos nincs időm játszani, ezért fogalmam sincs a felvetett kérdésekről.
Mindenesetre jó lenne, ha a kérdező felvilágosítana minket, mit is szeretne, nem kellene találgatnunk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44398) BBéci


BBéci
titán

Mintha valaki kérdezte volna, hogy jó-e az 50 hertzes LCD tévé. Csak álmodtam? Nem találom, pedig szeretnék válaszolni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44399) #25954560 válasza Udiof (#44385) üzenetére


#25954560
törölt tag

en szebb kepre szamitottam lh4000-nel dvi-hdmi atalakitoval. 1440-ben teljesen jol hasznalhato, feljebb viszont nem eles. nativ felbontasban sem. nem tudom h egyedi jelenseg-e, de nekem csalodas volt. azt hiszem alaptalanul vartam olyan kepminoseget, mint a munkahelyi 24"-es monitortol. szoval nem netezek a tv-n :)
jatekra, filmre zseni a cucc. dolgozni nem lehet rajta.

(#44400) anrab válasza BBéci (#44398) üzenetére


anrab
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.