Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29617) MaxxDamage válasza bb0t (#29616) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a választ! :R
A mintha a "gyereke" arra értem, hogy nevelés szempontjából érdekes a dolog...
2 gazdája van ügye, míg az egyik megengedett neki mindent (másik fél nem volt otthon), addig a másik épp az ellenkezője...nem egyszerű eset ez biztos! (max nagyon komoly kutya iskola a megoldás, de annak én nem látnám sok értelmét, mert vissza haza kerülne és elszúrnák az egészet. Magam részéről a kerítést nem bántom, mert full vas kerítés, lábazata most lett hálózva, felújítva és kerítés festve. (lemezzel biztos nem vonom be a 20-25m hosszú kerítést. :N

Én kutyáim igazi vadász kutyák és az ösztön is bennük van, ahogy lennie kell. Másrészt meg csak a saját területüket védik. (ösztönösen) így ez lényegében nem az én problémám, hanem a német juhász kutya gazda problémája. Eddig mindig ilyen kutyájuk volt (korábban is) és azok is nem a legmegfelelőbb mód voltak nevelve, de ennyire rossz egyik sem volt mint ez...

Tacsijaim 1x nem voltak láncra kötve vagy bezárva.... (nem is lesznek) ha a kapu nyitva van, akkor sem mennek ki az utcára, ha valaki megy a járdán, akkor is a kerítésen belül maradva ugatják meg. Másik dolog, hogy póráz nélkül is lehet őket sétáltatni, szót fogadnak és mellettem marad mind2

Korábban volt fajtiszta erdélyi kopó kutyánk is, na azzal is voltak gondok és megfogadtuk, hogy többet nagytestű kutya nem kell. Legyen inkább kicsi, de abból lehet 2 is egyszerre és azokkal nincs semmi gond, ha megfelelő nevelést kapják. :B /így is lett/

MD
L.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.