Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Ezekiell válasza Karmko (#500) üzenetére


Ezekiell
veterán

Koherensebben egy kicsit kérlek. Mit is szerettél volna mondani magyarra lefordítva?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#502) Karmko válasza Ezekiell (#501) üzenetére


Karmko
tag

Vergődj! Szenvedj! ;)
Fájdalmas lehet a tudat, hogy nincs támadási felületed... :D
Szokj hozzá!

(#503) Ezekiell válasza Karmko (#502) üzenetére


Ezekiell
veterán

Figy, most komolyan, tudsz értelmesen írni? Próbálok veled érdemben beszélni, de így lehetetlen. Tényleg szeretném tudni, mit akartál írni #500-ban.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#504) Miklós315 válasza Karmko (#497) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Tetszett ez a reklámos cucc (bár én tanultam marketinget, plusz eleve érdeklődök több érintett tematika iránt, így inkább összefoglalóként működött, mint megdöbbentő felfedezésként), rohadt jó zene megy általában alatta, de nem tudok rájönni, mi az (mintha filmzene lenne)...

Kapcsolódó: a politikai szlogenek, egyéb reklámszlogenek, stb. is mind tök "viccesek", mert árulkodóak, még akkor is, ha nem visszük el ennyire a végéig a jelentést. Ott volt az, hogy "dübörög a gazdaság" (lefelé, a szakadékba zuhanva), "szökell a pannon puma" (bele a semmibe), meg a többi, amiken röhög az ember, hogy ezt komolyan gondolták?!

Szóval évekig el lehet ezekről diskurálni...

"Szerintem."

(#505) Karmko válasza Miklós315 (#504) üzenetére


Karmko
tag

The Fountain
[link]

Milyen marketing az, amit maximum az emberek 1%-a tud dekódolni? :) A népességcsökkentés üzenete nem az Átlag Józsiknak lett szánva. Fel sem fogják, mit látnak. Inkább esetünkben egy helyi (országos) üzenet azoknak, akiknek kell. Kisebb a lebukás veszélye, ha titkos találkozók helyett olyan üzeneteket jelenítenek meg reklámokban/sorozatokban/filmekben/egyéb helyeken, amit csak azok tudnak értelmezni, akik be vannak avatva...

Ha tetszett, akkor itt egy következő: [link] ;)

(#506) Ezekiell válasza Karmko (#505) üzenetére


Ezekiell
veterán

A Madagaszkár rajzfilmből vezeti le az új világrendet, mert "metaforikusan" gondolkozásra hív, és metaforikusan a cold front az változás az életkörülményekben, és "mi van ha" feltevések sokasága a végén.

Azért ez már nagyon súlyos :D Aki ebben hisz, az már a mind controlban is hihet - na de akkor minek ez az egész?

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#507) Miklós315 válasza Karmko (#505) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Millió köszönet a zenéért (azért volt ismerős is, mert nem oly rég néztem újra a filmet, de nem tudom, rájöttem volna-e, szóval ezer hála) :R

marketing :K

A szabadkőműves tagság a tagok 98%-ának olyan, mint a tinicsajoknak a koncerten a sztár közelébe férkőzni, hogy ti. valaminek a részese vagy, ami egyrészt titkos, izgi, másrészt mégis lehet vele "hencegni" sejtelmesen, ergo kiszakít a szürke mókuskerékből, tartozol valahová, hatalmat ad, stb... Pszichológia, pótlék, ösztönös vágy...
A legtöbb "hasznos hülye" a gépezetben, ugyanolyan feláldozható senki, mint a nem-tagok.
Ezek építik a káoszt azoknak, akik tök jól megélnek abból, hogy horgásznak a zavarosban...
Épp ezért nem feltétlenül egy naaagyvilágkormány-diktatúrát, hanem konstans üzleti gátlástalanságot vélek belelátni ebbe. A történelem során mindig is voltak uralkodók/nyerészkedők, a kommunizmust is csak egy monarchista-katonaállammá tudták összetákolni, pedig micsoda falansztert "álmodtak meg"...

"Minél feltűnőbb, annál elrejtettebb." Az egész modern reklámmal-terhelt (ajánlom Philip K. Dick - Közvetlen értékesítés c. szösszenetét, zseniálisan előremutató) világunk túlterheli az egyéneket/tömegeket. Már az ajtót sem találja meg az ember, mert próbál minél több (felesleges) ingert kiszűrni... túlterhelés + butítás + ingerküszöb-növelés = egyre kevésbé kell rejtegetni a dolgokat. Továbbá incselkedés (pl. Apple alma-logója), ami keresztbe-kasul hat tudatosan-tudat alatt-majd új kör, és végül elveszted a fonalat - ki van ez találva.
Ráadásul elérhetők a dekódoláshoz szükséges infók, nincs elrejtve az sem, kérdés csupán az, hogy érdekli-e az egyént... plusz hullám a zavaros tengerbe...

[ Szerkesztve ]

"Szerintem."

(#508) Karmko válasza Ezekiell (#506) üzenetére


Karmko
tag

Ilyen gyorsan végignézted a videókat? :D
Menj is vissza a politika topikba, ahol megvitathatjátok, hogy éppen melyik párthoz tartozó figura rokonának feleségének unokatestvére lopott többet. :) Komoly témák... ;]
A globálisan meghatározó események elemzését meg hagyd a "konteósokra"! ;)
A soha viszont nem látásra itt!

(#509) Karmko válasza Miklós315 (#507) üzenetére


Karmko
tag

Az üzenet [9. részében] David Icke elég jól levezeti, hogyan is kell ezt elképzelni. Itt még nem hülyült meg / még nem vették meg / ez csak a beetetős időszaka volt...
A zavarossá tétellel kapcsolatban egyetértek. Fentebb valamelyik hozzászólásomban ki is fejtettem, miért létezik ennyi konteó, és ez mi célt szolgál.
Viszont ami 100%-ig nem konteó, az Bill Gates TED-es előadása, ahol kifejti, hogyan szeretné csökkenteni a népességet: [link]
Erre még egyetlen egy laposföldező gyökér sem tudott reagálni, hogy ezt hogyan kell értelmezni.

(#510) Miklós315 válasza Karmko (#509) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Igen, de az a bajom ezzel, hogy nekem nincs erre bizonyítékom, így csak a mintázatot és a logikát látom, de azt nem, hogy "ez így is van". Ergo fenntartással, de érdeklődve szemlélem a dolgokat. Ez a legtöbb, ami kihozható ebből. :)

A másik videót majd megnézem, most már nem vagyok fitt hozzá, de az tuti, hogy benézték a 2. kiegészítést, mert nehezen tudják letörni, és addig bizony van fék meg egyensúly a rendszerben, amíg fel van fegyverezve a lakosság. Bár a hülyítés hatásosabb tud lenni, így manipulálva működik az uralom is...
Európában az önvédelemhez való jog valahogy nem dívik (állampolgár "kis hülye", majd mi jól megoldjuk helyette az életét, ő csak négyévente x-eljen egyet, aztán kuss...). Még egy tetves paprika sprayt sem hordhatsz, mert atomsugárvetőként tartják számon (kkve), pedig kutyák (meg medvék - volt egy) ellen a legtutibb. Ahogy bunkó, részeg, direkt belédkötő ember ellen is tuti (hogy lefújod és elmenekülhetsz a konfliktusból, mindenki megússza alapon.). Vannak érdekes dolgok...

B.G. már évtizedek óta vita tárgya, - egyrészt alapítvány más néven adóelkerülés, másrészt olyan dolgokba nyúl bele (de mások is), ami néhol kirobbanó botrányokkal együtt szintén... erősíti a mintázatot :)
Mindenesetre durva elszólás volt. Amúgy meg: a Marvel Thanos-témája is izgi, mert az első gondolatom az volt, hogy "na már felhozható a téma, lehet tematizálni a tömegeket, terelni őket a fény felé", és kb. stimmelt a visszajelzés, mindenki szimpi, jól felépített gonosznak, logikusnak vélte... Érdekes.

"Szerintem."

(#511) Golyobis válasza Karmko (#508) üzenetére


Golyobis
aktív tag

OFF:

Nem ismerem a konfliktusotokat, de csak úgy elüldözni valakit egy topicból...

Nem vagyok moderátor, de azért nem mehetek el emellett szó nélkül.

Ha nem is értek mindenben egyet a prohardver fórumközösség szokásaival, de azért van itt egyfajta standard amit én személy szerint tisztelek.
Ne rontsuk el ezt a fórumot a személyeskedéssel.

(#512) eszlenyek válasza Karmko (#509) üzenetére


eszlenyek
tag

[link] Tessék egy videó, hogy a jobb egészségüggyel és az oltásokkal, hogyan lehet csökkenteni a népesedést. De ugye ha a hibás konklúzionkhoz keresünk premisszákat, akkor csak alátámasztjuk minden létező információval.

(#513) Miklós315 válasza Golyobis (#511) üzenetére


Miklós315
aktív tag

+1
Az nem vezet semmi jóra, ha nem is törekszünk a (normális) kommunikációra.

"Szerintem."

(#514) Karmko válasza Golyobis (#511) üzenetére


Karmko
tag

Nem ismered az előzményeket a kollégával... Történetesen nem én kezdtem rászállni egy másik topikban, hanem fordítva. Csak pofára esett. Azóta sem tudta kiheverni, és keresi a fogást. :D

Plusz idézhetnéd, hol személyeskedtem! ;)

[ Szerkesztve ]

(#515) Karmko válasza eszlenyek (#512) üzenetére


Karmko
tag

Szuper.
Akkor most értelmezd nekem, mit is mondott Gates!

(#516) eszlenyek válasza Karmko (#515) üzenetére


eszlenyek
tag

Végignézted egyáltalán amit küldtem?
Azt mondta az öreg B.G., hogy ha az egészségügy javul, aminek a védőoltások is a része, akkor csökkeni fog a népszaporulat mivel, csökken gyermekhalandóság és nem fognak a fejlődő országokban 10 meg 12 gyereket vállalni. Tudom, ez valami mágia, de a számok és más fejlődő országok trendjei is ezt mutatják, csak nézd végig amit küldtem ;)

(#517) Karmko válasza eszlenyek (#516) üzenetére


Karmko
tag

Ismerem a Kurzgesagt-ot. Történetesen a videóit is láttam. Mind. Mondjuk ez a része pont hidegen hagyott, mert inkább a világegyetemmel foglalkozó részek fogtak meg.
Na de visszakanyarodva Gates-hez. Nekem ne egy másik videó/személy/újság/híradó/film/stb. magyarázza meg, mit is akar Gates!
Te a TED-es előadásában mit hallottál? Mit is szeretne Gates a védőoltásokkal?

(#518) eszlenyek válasza Karmko (#517) üzenetére


eszlenyek
tag

Akkor a jobb egészségügy az több halottat jelent?

(#519) Karmko válasza eszlenyek (#518) üzenetére


Karmko
tag

Szóval mit is jelent ez pontosan a te értelmezésed szerint?
"Először vegyük a népességet. Ma a Földön 6,8 milliárd ember él. Ez 9 milliárd körül fog tetőzni. Ha igazán sikeresek lesznek új oltásaink, az egészségügyi ellátásunk, a népesedés-egészségügyi szolgálatunk, akkor ezt talán 10-15 százalékkal tudjuk csökkenteni[...]"

Ha lehetséges, a kérdésre válaszolj!
De nem fogsz. :D

(#520) eszlenyek válasza Karmko (#519) üzenetére


eszlenyek
tag

Válaszoltam a kérdésedre, a jobb egészségüggyel (az oltás is az egészségyügy része) alacsonyabb lesz a gyerekvállalási kedv a fejlődő országokban, hiszen nem kell 12 gyereket vállalni, ahhoz, hogy túlélje 3-4 a gyerekkort. Az 1900-as évek környékén is a becslések szerint magyarországon is 5 felett volt a termékenységi arány. De a javuló életkörülményeknek köszönhetően ez csökken.
Válaszoltam a kérdésedre?

(#521) Karmko válasza eszlenyek (#520) üzenetére


Karmko
tag

Nem válaszoltál, ugyanis nem erről beszél.
Gondolom, te nem nézted meg a TED-es előadást. ;)

És itt is elhangzott pár konkrétum, mikben vett még részt: [link]
Vírus szimulációs tesztek?! Meddőséget okozó eljárások? Oltás, amiben többen halnak meg, mint amelyik betegségre kifejlesztették azt?! stb... Ezek aztán az emberek javát szolgálják... :D

[ Szerkesztve ]

(#522) eszlenyek válasza Karmko (#521) üzenetére


eszlenyek
tag

Arról beszél, hogy a jobb egészségügynek köszönhetően csökkenteni tudjuk a népességszaporulatot. Ennyi hangzik el az egész előadásban, amit te is bemásoltál. Melyik az a rész amelyik felett elsiklotta? Kérlek másold már be.

(#523) Ezekiell válasza Karmko (#508) üzenetére


Ezekiell
veterán

Oda írok, ahova akarok. Bocs, nincs semmi hatalmad. Kellemetlen.

"Aki ebben hisz, az már a mind controlban is hihet - na de akkor minek ez az egész?" - válaszoljál kérlek.

#521) Karmko konkrétan a kérdésedre válaszolt, még ha nem is illeszkedik a hitedbe a válasz. És milyen bizonyított konkrétum hangzott ott el? Mutasd a hiteles bizonyítékokat.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#524) Karmko válasza eszlenyek (#522) üzenetére


Karmko
tag

Te másold be, hogy hol mondja az előadásában azt, amit te bele akarsz magyarázni!
Ugye érzed te is, hogy itt nem nekem kell bizonyítanom? Hisz nem én állítottam azt, amit te írtál az #520-as hozzászólásodban... ;)

(#525) Karmko válasza Ezekiell (#523) üzenetére


Karmko
tag

Valaki sosem tanul. :D
Még párszor földbe döngöllek, ha ezt szeretnéd. ;)

(#526) Ezekiell válasza Karmko (#525) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nagyon nehéz ám veled értelmes beszélgetést folytatni, ha nem vagy képes válaszolni egyszerű kérdésekre. Én tényleg próbálkozom, de ez így elég nehéz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#527) eszlenyek válasza Karmko (#524) üzenetére


eszlenyek
tag

Az a baj, hogy ekkora intellektuális fölénnyel, már tényleg nem tudok mit kezdeni :R Ha nem vagy képes egy minimális ok okozati összefüggést megérteni, akkor nincs miről beszélni.

(#528) Karmko válasza eszlenyek (#527) üzenetére


Karmko
tag

Ennyi lenne az idézeted? :D
Na és az oltás, amiben többen haltak meg, mint a betegségben magában?
Gondolom arra is csak az a válasz, hogy "dehát nem látod az összefüggést".
Dehogynem. Pont ez a lényeg! ;)

(#529) Miklós315 válasza eszlenyek (#516) üzenetére


Miklós315
aktív tag

"csökken gyermekhalandóság és nem fognak a fejlődő országokban 10 meg 12 gyereket vállalni. "

Ez ott sántít, hogy a gazdagabban nem szülnek, mert féltik az egzisztenciát szétosztani a sok kölyök közt/azért van gazdagság, mert gürcölnek (nincs idő gyerekvállalásra), míg a jobb egészségügy (kisebb gyermekhalandóság) nem gátolja a kevésbé jómódúakat abban, hogy 6-12 gyerekük legyen + a vallási tényező (szex=gyerek) is bejátszhat.
Ergo összetettebb, de nem igazolt...

"Szerintem."

(#530) eszlenyek válasza Karmko (#528) üzenetére


eszlenyek
tag

Miklós: Látom te sem nézted meg amit küldtem...
Karmko: Tényleg elismertem az erkölcsi és érvelésbeli fölényedet. A védőoltások rosszak és többet ártanak, mint használnak az emberiségnek.
Sőt ha bekacsoloma detektoromat, még jobban látom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#531) Karmko válasza Ezekiell (#526) üzenetére


Karmko
tag

Lehet manipulálni az embereket, igen. De ez miért kérdés? Vagy ez neked új? :D
[link]
[link]

(#532) Karmko válasza eszlenyek (#530) üzenetére


Karmko
tag

Sehol sem írtam, hogy az összes védőoltás rossz. Sőt! Egyesek kifejezetten szükségesek.
De ma már nem az az elsődleges cél, hogy egyre több egyre egészségesebb ember legyen.

(#533) Miklós315 válasza eszlenyek (#530) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Megnéztem, de valamit nem értek:
időről időre kiadnak valami statisztikát (amin aztán rágódhat a nép), ami szerint egyre kevesebbek kezében egyre nagyobb vagyon halmozódik fel, miközben egyre több a népesség és ezzel együtt mind több a szegény/éhező... Azt értem, hogy egy folyamatról beszél a M&BGF, de azt nem, hogy mivel mond ellent annak, amit írtam? pénzt is osztanak a népnek vagy csak a halandóságot orvosolják a vakcináik, mert utóbbi esetben (figyelembe véve az ipar mindig olcsóbb bázishelyekre költözését is) a szegények szaporodnak (gyarapodnak), a gazdagok kihalnak...
Szintén megjósolták, hogy India lesz a legnépesebb (és egyben legfiatalabb), aztán Afrika és végül (az életkor miatt is) Kína a harmadik - közben a nyugati világ csökken.
Engem hol nyugtasson meg a gondolat, hogy - és most drámaian túlzó módon fogalmazok, de ne értsd félre - mi kihalunk, és valami akárki meg majd elfoglalja a helyünket?
Ergo nem értek egyet a M&BGF-nek sem a módszereivel (nem hatékony, nem is feltétlenül tiszta), sem a céljaival ... :R

"Szerintem."

(#534) Ezekiell válasza Karmko (#531) üzenetére


Ezekiell
veterán

Van pár kérdés akkor, ha válaszolsz, igen:
- nem zavar a sok "metaforikusan" ugrás a gondolatmenetben a videóban?
- nem zavar a sok "mi van ha" feltételezés minden bizonyíték nélkül a videóban?
- nem zavar, hogy ezekre normális ember sose jön rá, így a befolyásolás tök lehetetlen? Még mielőtt: a szublimális üzenet nem kitalálhatatlanul értelmezhetetlen üzenet, mint a videóban felvetett, hanem egyszerűen rövid ideig megjelenő, de mégis felfogható üzenet, amit nem veszel észre.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#535) Karmko válasza Ezekiell (#534) üzenetére


Karmko
tag

- Nem zavar, ugyanis a lényeg elhangzik.
- Melyik videóban? A szubliminálisban? Abban nincsenek feltételezések. Ha nem arra a videóra céloztál, akkor fogalmazz érthetőbben!
- Miért kéne rájönniük? Épp ez a lényeg, hogy tudat alatt lehet manipulálni őket.
Tudod egyáltalán, mit jelent a szubliminális üzenet?

Még hányszor szeretnél hülyét csinálni magadból? Ez a hobbid?
Lassan nekem is fárasztó lesz az erőlködésed. Keress valaki mást, akin kiélheted kötözködő hajlamodat! Csak aztán meg ne lepődj, ha egy idő után ő is hülyének fog nézni...

(#536) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Finomabban, skacok ;)

"Szerintem."

(#537) Karmko válasza Miklós315 (#536) üzenetére


Karmko
tag

Igazad van. Kicsit már elvetettem a sulykot... :)

Elnézést Ezekiell! Kérlek, fáradj vissza a politika topikba, ahol hasonló kaliberű egyénekkel nagy egyetértésben laposföld-hívőzhettek engem és a hozzám hasonlókat!
Köszönöm!

(#538) Ezekiell válasza Karmko (#535) üzenetére


Ezekiell
veterán

- Szóvel nem zavarnak az ugrások a gondolatmenetben, amik láthatóan a semmiből jöttek. Miért is nem?
- a szublimálisban igen. Miaz h nincsenek feltételezések? Ott van a videóban hogy "mi van ha", nem egyszer. Ez a feltételezés maga.
- a szubliminális üzenet egyik alapja, hogy érted az üzenetet, csak nagyon rövid ideig látod. Ezeket a metaforikus üzeneteket SENKI nem érti, ezáltal hogy is befolyásol szerinted? Az hogy a konteósok "értik" őket, az remek, de az átlagember, akit befolyásolna, nem érti ám...

A stílusodat meg hagyjuk, szóra sem érdemes. Ha valóban nem akarsz beszélni a "másik oldallal", ami én vagyok, akkor szólj kérlek még egyszer, és hagylak a saját véleménybuborékodban. Csak fura ezt olyantól olvasni, aki "megvilágosult".

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#541) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Jajj már! Beszélni igenis kell! Ha mindenki mindenkiben ellenséget lát, akkor semmi nem fog történni, sehová nem halad semmi. Minden mozdulatlanságba merevedik, és ez csak azoknak jó, akik fentről röhögnek (politikai és gazdasági elit).
Nem kell szeretni egymást, lehet gyökeresen eltérő véleményetek, de legalább megismerni és megérteni próbáljátok meg egymást! Mert ha létezik két eltérő álláspont, annak van jellemzője, meg oka, lehet tágítani a világképet...
Ezért ne üldözzétek el egymást egyik meg másik topikból, hanem fejtsétek ki a saját álláspontotokat. És legyen világos, hogy attól, hogy valaki mást gondol, még nem lesz egy senkiházi féreg, hanem csak egy másik nézőpontot képviselő (más infókkal, szocializációs múlttal, stb.) rendelkező egyén. Továbbá minden körülmények közt fenn kell tartani a lehetőségét annak, hogy tévedünk. Épp ezért is (meg a többi miatt), ne ellenségként kezeljétek (le) egymást, hanem kommunikáljatok (tisztességesen).
Irgumburgumteringettét! :)

[ Szerkesztve ]

"Szerintem."

(#545) eszlenyek válasza Karmko (#544) üzenetére


eszlenyek
tag

Az egyetlen, aki nem hajlandó elfogadni az érveket az Te vagy. Leírtam kétszer is értelmesen az érvelésemet, majd annyival támadtál vissza, hogy ez hol hangzik el. Az általam leírt dolgok, korábbi hasonló fejlődő országok statisztikájából és fejlődési görbéjéből levezetett tények.

De várj, akkor feltehetek még egy kérdés. Hogyan fogják az megoldani, hogy csak az emberek 10%-ára hasson a beoltottaknál ez a dolog, hogy ennyire jól előre tudják jósolni? Mit fog tenni ez a vakcina, meddővé teszi az embereket, vagy konkrétan megöli a gyerekeket? Most már tényleg érdekel.

(#546) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Pont a politika topik zsákutcás zárt buborékja miatt ne erőltesse senki a "nem beszélünk"-öt, mert tényleg sehová nem visz ez az út.
Próbáltam ott is kicsit kizökkenteni a népeket, de rohadt sok idő és energia igényeltetik hozzá, és közben kellett egy szankciós határkijelölés is, már vissza is állt a régi rend.
Igenis meg kell hallgatni (el kell olvasni) a másikat, és érvelj. Nem fogadja el? Ő dolga, de ha ki lehet javítani, javítsd ki, ne küldd el a francba.
A tartalomra menjetek, ne a személyes ellenségeskedésre, az nem oldja meg.

"Szerintem."

(#547) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Kulturkampf, sokadik felvonás (vajon kinek az érdeke, mennyi pénzt szórt rá, mi áll a háttérben? - figyelembe véve, hogy ez egy termék egy általános trendből...)

"Szerintem."

(#548) Karmko válasza eszlenyek (#545) üzenetére


Karmko
tag

"[...] mindezek tekintetve véve, az ideális fenntartható populáció 500 millió és 1 milliárd között van." (Római klub - Célok az emberiség számára ,1977!!!)

Nem cél az, hogy csak 10%-ra hasson. ~90% a cél! A sok hülye rohanni fog a sietve elkészített vakcináért. Aztán majd lehet hivatkozni arra később, hogy sietni kellett, és sajnos nem tudtuk, hogy ez lesz belőle... Hogy mit tesz a vakcina? Passz. Akár meddővé tesz, rákossá, stb. A lehetőségek tárháza végtelen. Tudsz jobb módszert, amivel az ún. elit elérheti úgy a célját, hogy őket ne fenyegesse a halál?
Az életben maradtak meg megkapják a kis chip-üket (jelenleg még csak okostelefonos disztópiáról van szó), ami nélkül nincs munka, nincs bankolás, nincs egészségügy, nincs utazás, stb... És ha nem tetszik a rendszer, akkor megnyomnak egy gombot, és nem is létezel.

(#549) Karmko válasza Miklós315 (#547) üzenetére


Karmko
tag

Én simán ezt is a szent népességcsökkentési tervbe venném.
A család nem trendi. A cosmopolita életmód igen. Nézz pornót! Vedd meg egy n+1-edik bisz-baszt, hogy aztán arra hivatkozhass, hogy a gyerek drága! Ne mondj le az utazásokról egy gyerek miatt! Nyomasd a meetoo-t és a feminizmust, hátha egyre több nő fordul el a családtól! Legyen pride! A homoszexualitás menő! Addig sem csinálsz gyereket... Élj a mának! Stb, stb...

(#550) Miklós315 válasza Karmko (#549) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Kb. És rossz belegondolni ebbe, mert ez nullahuszonnégyben megy, állandóan ismételgetve (sulykolva), bevésve az emberbe egy trendet, stílust, szemléletet (film, zene, életmód...). :U

"Szerintem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.