Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Antigabo válasza HuMarc (#299) üzenetére


Antigabo
tag

...Az, hogy egy program zabálja az erőforrásokat, pont nem a kémkedés jele !??

fogom a fejem,

mivel - gondolod hogy írnak hozzá egy hűtőventillátor lassító programot is ??

híjjha te aztán profi vagy !

Lázmérőt ismered ? - az meg minek ? - jelez a szervezet ? - 40 fok ? - nem baj tévedés az is ócska !

másik : Van olyan adatod, ami értékes ??

és ha nincs - de zavar ha nagyon zúg és melegszik a gépem ?!..

neked van olyan adatod a gépeden ami értékes ? - ja csak családi fotók pár ezer ?..
- értem - az mehet a lecsóba ha valaki kívülről küld egy format parancsot - engem se izgat !

másik : Mit vársz, adjunk igazat?

megint csak a Brian élete ugrik be amikor a gödörbe esett már és megkérdezik a csodálók :
... Mit akarsz mit csináljunk ?

a választ nem írom le - remélem tudjátok !
aki nem annak : itt látható

tök vicces szerintem !

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#302) cattus válasza Antigabo (#301) üzenetére


cattus
őstag

Hint: a kémkedés akkor hatékony, ha az, aki után kémkednek, nem veszi észre, hogy kémkednek utána.

Do the thing!

(#303) Cyberpunk válasza Antigabo (#301) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor biz nagyon elcseszett egy kémprogram az. :K :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#304) Antigabo válasza cattus (#302) üzenetére


Antigabo
tag

Jajj de jó - nem is tudtam !
Te ilyen okos elméleti szakember vagy szintén ?
- azért lebukott már pár millió kémkedő mégis mert nem Ti tanítottátok őket szerintem csak azért !
viszont a fogadatlan prókátorok közt is feltünően jól szerepelnétek !!
ez kissé gyanús !!.. :B ;)

nem mindenki annyira béna hogy ne vegyen észre dolgokat !
mindennek van nyoma.
nem kell hozzá egy betört ajtó

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#305) cattus válasza Antigabo (#304) üzenetére


cattus
őstag

Kicsit visszavehetnél az arcodból. A mondatommal csupán arra szerettem volna utalni, hogy az a "kémprogram" vagy kvaszarul van megírva, tehát nem sok veszélyt jelenthet a drága adataidra (hiszen kiszúrtad, azaz kvázi lebukott a kém), vagy talán nem is kémprogram felelős a gépeden jelentkező anomáliákért. Ja és #sarcasm, ha esetleg nem esett volna le.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#306) Antigabo válasza cattus (#305) üzenetére


Antigabo
tag

Vissza is veszek - nem is kicsit hanem teljesen.
Nekem nincs itt szavam.
Én nem végeztem el a megmondóember tanfolyamot.
Viszont azt imádom amikor ÉRTELMETLENÜL, folyamatosan és többen jönnek rám - te voltál az utólsó !
Ne haragudj ha megsértettelek.
Ne szólj szám nem fáj fejem - Qrva régi mondás !
Nemigaz ?.. :Y :C

én még olyat nem láttam ezen a fórumon hogy valaki elismeri a másik véleményét
az együtt vagy beleérzésnek halvány nyoma sincs !!
nálad se
bocs
az én adataim fontosság ÉN tudom !!
röhejes ha vki nálam jobban akarja azt tudni hogy nekem mi és mennyire fontos !!

Köszike Mindenkinek a megértést !

a sacrazm az új divatszleng ? - majd gyúrok hogy beleférjek ebbe a skatulyába IS !

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#307) Cyberpunk válasza Antigabo (#304) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A személyeskedéstől nem lesz még igazad! Érvelj rendesen, vagy menj el!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#308) Antigabo válasza Cyberpunk (#307) üzenetére


Antigabo
tag

Én már ma elmentem többször - tőled is ! ;)

A személyeskedést nem én keztem - az érvelés bőven megvolt - a felfogás ... na olyan itt nincs !

Vita, gáncsoskodás, és értelmetlenség az egész

Valaki dobjon fel új témát akit szétszedhetnek a tudósok !

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#309) Cyberpunk válasza Antigabo (#308) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kaptál magyarázatot? Szerintem igen, de nézd el, hogy nem mindenki informatikus, vagy programozó, és biztonságtechnikai szakember, vagy kém! :)

Folyamatosan sírdogálsz a miatt, hogy nem értünk veled egyet, hogy szkeptikusan állunk a dolog mögött. hát bocs, hogy nem érzelem alapúan közelítem meg a témát!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#310) HuMarc válasza Antigabo (#301) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor mondom máshogy: Simán lehet, hogy a Samsung Magician egy kémprogram. És? Elismerted, hogy téged nem ez zavar, hanem hogy a program valamilyen szoftveres, vagy hardveres hiba miatt fogyasztja az erőforrásaidat. Ennek viszont nem sok köze van ahhoz, hogy kémkedik-e a program, ugyanis HA kémkedik, akkor valószínűleg mindenkinél kémkedik, viszont a hibát (ahogy azt az előző topikban megerősítették) nem mindenkinél produkálja. Mivel ez a programhiba nyilván akadályoz a munkában/amire a gépet használod, azt ajánlom cseréld le, mert attól, hogy itt vered az asztalt, a Samsung még nem fogja átírni a programot. A legtöbb, amit tehetsz, hogy írsz a Samsungnak egy emailt, hogy milyen konfigon, milyen környezetben, milyen természetű hibát tapasztaltal. Ha sokan vannak ezzel ugyanígy, akkor valószínűleg patchelik a Magiciant. Ha kevesen, akkor nem nagyon lesz változás.

Még egyszer: A kémkedéshez nem kell 2 GB RAM sem pedig 25%-os CPU-használat, amikor a vírusirtó (ami elvileg bizonyos időközönként átnézi a vinyó tartalmát), a böngésző (kémprogram), egy sedben lévő torrentkliens és a HD Sentinel együtt nem hasznal ennyit. Nálam legalábbis.

(#311) Glenda válasza Antigabo (#308) üzenetére


Glenda
addikt

Nem arról volt szó egyel fentebb, hogy befejezted?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#312) Antigabo válasza Cyberpunk (#309) üzenetére


Antigabo
tag

Kedves barátom !
én nem a saját igazamat vagy témámat tartom fontosnak és nem azt akarom hangsúlyozni hogy félek bármilyen
etikátlan dologtól hanem a te általad indított Conteó teóriák keretében felhívnám rá azok figyelmét akiket estleg ez érdekel.
Nem érdekel hogy ki mit hisz !
Aki nem hiszi el annak nem én fogom bebizonyítani mert én nem is akarom
de hál istennek ez közben megtörtént de ezt csak a saját megnyugtatásomra jó mert aki idáig nem hitték
azok ugy sem fognak megkövetni viszont vitázni nem akarok.
Itt van aki írta hogy nem zavarja hogy az összes gombnyomását figyelik,elemzik, regisztrálják és ez alapján ömlesztik az arcába az etikátlan ócska zagyva reklámszemetet.
Engem bizony ez is nagyon zavar és egy egyre borzasztóbb méreteket ölt úgy hogy gusztustalan, etikátlan.

Ez nem programhiba.Ez LE VAN ÍRVA a jelentésbe amit publikáltak a biztonsági szakértők.
Ez már jóval több mint tíz éve ki lett tervelve.
A CONTEO módszerek sem légbőlkapottak - bár vannak valóban fatális ökörségek de ezek éppen a valós Conteo tevékenységek álcázására lettek ifejlesztve !!
Közöltem pár egyéb leleplezett Conteo-s dolgot is -
és a végén azt kell látnom hogy itt végül is be bizonyítjátok hogy aki hisz a Conteo-s dolgokban az üldözési mániás !
Az oroszországba menekült NSA szakértő is az.
Mé nem mondta meg a főnökeinek hogy ő utálja ha a világ egyeduralmán dolgoznak ?
ez is kitalációs badarság - tudom - nem úgy volt

Köszönöm - :R

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#313) Cyberpunk válasza Antigabo (#312) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oké!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#314) HuMarc válasza Antigabo (#312) üzenetére


HuMarc
addikt

Egy állítás igazsága nem bizonyítja egy másik igazságát, csak azért, mert azt szeretnénk. Snowdennek van mitől félnie, az USA-ban börtön vár rá. De ennek nem sok köze van a Samsung Magicianhoz. Nem is értelek, ez már tényleg paranoia. Szerinted a Samsung ezt évtizedek óta tervezi? Na de mit? Kérlek vizsgáld meg a Samsung Magiciant: Milyen adatforgalmat generál, mi a kimenő és a bejövő adat. Ha ez aggályos eredményt hoz, akkor kérlek oszd meg ezt velünk, s én leszek az első, aki elnézést kér tőled.

(#315) Antigabo válasza HuMarc (#314) üzenetére


Antigabo
tag

Jajj lécci ne kérjen tőlem senki elnézést főleg úgy hogy nem vágod az összefüggéseket amiket
- és itt írom le tizedszer - nálam sokkal okosabbak publikáltak - én meg olyan hülye voltam hogy ezt itt megosztottam viszont akik vitába szálltak velem azok közül egyik se vette a fáradtságot -te sem- hogy elolvasa őket - viszont azt mondták hogy tévedek. (sőt volt aki kerek-perec büszkén azé se nyomja meg azt a gombot mert ő látja hogy az amit nem lát az egy nagy hülyeség !!!) -ezért se fogok én bele bármilyen bizonyításba mert már ez épp elég fárasztó és elszomorító !! :(((

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#316) Cyberpunk válasza Antigabo (#315) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Olyan szépen mellémagyarázol, hogy azt öröm nézni. Itt mindenki elfogult csak te nem! Te nem akarsz vitázni, mert félsz attól, hogy vesztenél abban. Helyette inkább a mindenkihülyecsakénvagyokazokos rizsa jön.

Szögezzünk le valamit, nem beszéltünk a linkeidről, amiről a "vita" folyt, az végig a te kis problémádról szólt. Tetszik érteni?

Egyszer már leírtam leírom most is, hogy én tudom, meg elfogadom, hogy vannak, voltak ilyen kémkedési botrányok. Kérdés az, hogy ezekre miért alapozol, és miért nem vizsgálod meg a gyanús esetedet. Ugye elfogadod azt, ha azt mondom, hogy a gyanú még nem bizonyíték?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#317) Antigabo válasza Cyberpunk (#316) üzenetére


Antigabo
tag

:D :R

akkor azok a profik akik ugyanazt állították amit én azoknak igazuk van - viszont nekem nincs !

értem !

Ugye elfogadod azt, ha azt mondom, hogy a gyanú még nem bizonyíték ?

NEM ! - nem fogadom el - mert te nem érted hogy az én gyanúmat számomra a profik eléggé érhetően bebizonyították - és az hogy ezeket a híreket akárki más nem hiszi el - mit érdekeljen engem !??

elmondtam a véleményem

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#318) HuMarc válasza Antigabo (#315) üzenetére


HuMarc
addikt

Az a gond, hogy nem írtál összefüggéseket. Többször is leírtuk többen is, hogy az, hogy a CPU-dat megeszi a program, nem függ össze azzal, hogy kémkedik-e! Ezt az oldalt (és ezt a pontot) érdemes elolvasnod. Egyébként sem a Reuters, sem más forrás nem említi a Samsung Magiciant.

Megnéztem a linkjeidet. Nem értem, a linkek egyik fele arról szól, hogy az NSA fejlesztett kémprogramot. Viszont a Samsung egy koreai cég, márpedig az NSA az ilyen munkát pont nem fogja kiadni a Távol-Keletre.

Lehet, hogy nem vagy tisztában, mit jelent az, hogy összefüggés. Az összefüggés az lenne, hogy megnézed a Magician által generált adatforgalmat! Az viszont nem, hogyha belinkelem a Rieemann-hipotézist, és a Pitagorasz-tételt, majd kijelenthetném, hogy ha az egyik igaz, akkor szükségszerűen a másik is az. Pedig a te érvelésed kb. pont ennyire tekinthető logikusnak.

(#319) Cyberpunk válasza Antigabo (#317) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Leírtak hogy kémprogram az amit használsz, vagy sem? Akkor viszont ez csak vádaskodás. Bizonyítsd!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#320) WinPho válasza Antigabo (#268) üzenetére


WinPho
senior tag

Nekem már rég kész van.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#321) Antigabo


Antigabo
tag

Gondolom az is teljesen normális hogy a napokban a Win7 operációs rendszer által autómatikusan indított frissítéscsomag több ponton észrevehetően átálította a PC-m BIOS - át az én beleeggyezésem vagy tájékoztatásom nélkül !!...
Sajnos megint számomra nem észrevétlenül - mert még gyakorolniuk kell - vagy én legyek hülyébb stb...
Ezeken túl számos teljesen nyilvánvaló jele bontakozik ki a MAGYAR plussz még a Nemzetközi médiaháborún keresztül - hogy a következő világháborút hadüzenet nélkül elkezdték !
De persze ez ne zavarjon senkit !
Ha csak az emberek elmeállapotát nézem itt a fórumokon akkor az agyhullámok manipulációja is lehet téma.
Miközben kinyitották magyarország légterét és furcsa radar anomáliák jelentkeznek mindenütt a környéken !!!

Csak nyugodtan !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#322) HuMarc válasza Antigabo (#321) üzenetére


HuMarc
addikt

Azt azért elmagyarázhatnád, hogy pontosan mit is értesz agyhullámok alatt, és ezeket véleményed szerint hogyan lehet befolyásolni. Látszik, hogy lövésed sincs a természettudományokról úgy általában, még középiskolai szinten sem.

A furcsa radar-anomáliákat is kifejthetnéd. Ja és remélem a magyar médiaháború alatt nem a gecizést érted, mert annak kb. annyi köze lesz a III. vh-hoz, mint az irományodnak a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#323) Cyberpunk válasza Antigabo (#321) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Windows nem tud belenyúlni a BIOS-ba! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#324) Pocee válasza Antigabo (#321) üzenetére


Pocee
senior tag

Baszki nekem azért vannak érdekes elképzeléseim,de ez azért nekem is sok :)
Kicsit tényleg kifejthetnéd ezt a radaros dolgot,mármint,hogy mire gondolsz vele kapcsolatban.

Mr.Brightside

(#325) Antigabo válasza Pocee (#324) üzenetére


Antigabo
tag

1. Óriási hidegháború van a fejünk fölött
2. Megszüntek a légifolyosók magyarország felett
3.A KONTROLLért ami láthatatlan radarhullámok formájában ÓRIÁSI ERŐKKEL történik RAJTUNK KERESZTÜL IS !!! (mennek ezek a hullámok)
és az utóbbi napokban nagyon erősödött és ÉREZHETŐVÉ - ÉRZÉKELHETŐVÉ VÁLT !!!
számomra is, valamint az körülöttem élő összes élőlény, emberek beszámolói ezt támasztják
alá valamit az állatokon is jól megfigyelhető a viselkedésükön !!
Nagyfokú nyugtalanság, közben dekoncentrált, ALTATOTT, furcsa viselkedés.
Ennek tetejébe még elmaradottságomból kifolyólag csak most értettem meg hogy
az agyhullámok manipulációja már nagyon régóta létezik !!

Ébresztő !

2 órás hír... Úristen mi van itt !!

Teljes megadás - hatalomváltás

Hadüzenet nélküli lopakodó háború ALTATÁSSAL !!!!

KONTEO ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#326) Fr0z3n válasza Antigabo (#325) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ujjlenyomat olvasót is használsz? :DDD
Ez azért már a baromság határát súrolja. Hiszek az ufókban, meg még pár földöntúli dologban, de már túlzás. Nem akarsz beköltözni egy Faraday kalitkába?

[ Szerkesztve ]

(#327) Cyberpunk válasza Antigabo (#325) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mindenért a HAARP tehet! :K nem csak időjárás manipulátor, ha nem agy kontroll is, te biztos tudhatsz valamit, ha már a PC-det is az uralmuk alá hajtották. A repülők meg chematrails így modosítják a klímát + népesség kontroll. Nem az élelmiszerbe, vagy az ivovizbe keverve túl egyszerű lenne. Jobb permetezni. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#328) HuMarc válasza Antigabo (#325) üzenetére


HuMarc
addikt

Nevetségesek a pontjaid.

1. Ehhez nem kell konteó-hívőnek lenni, akinek van agya, az felfogta az elmúlt fél év alatt, hogy Ukrajnában háború dúl, és hogy ez az EU-t is érintheti.

2. Mi köze ennek bármihez? Ez csak jó nekünk, ugyanis kevesebbet vannak a fejünk felett az áthaladó repülők.

3. WTF? Gondolom az itt belinkelt novella után a következő hozzászólásodban Orwelltől fogsz linkelni, alátámasztandó az álláspontodat?

(#329) Pocee válasza Antigabo (#325) üzenetére


Pocee
senior tag

a telekommunikáció adta "sugárzásnak" szerintem jobban ki vagyunk téve,mint a radaroknak.
Drábik meg mindig is híres volt a túlzó konteókról,természetesen nekem is vannak mint már mondtam,de ebben a vonalban nem értek egyet,pláne nem a számítógéped belső transzformációjával nem.a titkosszolgálatnak nem a magunkfajta piti júzerek kellenek,mondjuk ha valami radikális oldalon lázításokat szervezel akkor lehet,hogy mégis figyelnek...

Mr.Brightside

(#330) Antigabo válasza Pocee (#324) üzenetére


Antigabo
tag

Szia !

talán neked lehet olyan képességed amivel megfigyelheted hogy hogyan támadnak az agyatlan zombik -
lásd a neked szánt válaszom után !...

ez se véletlen

szerintem ;)

amúgy meg itt nem vesztegetem tovább az időmet !..

aki ebből nem ért az majd saját bőrén ... !!

;) :R

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#331) Cyberpunk válasza Antigabo (#330) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja agyatlan vagyok, mert nem veszek be marhaságokat. Büszkén vállalom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#332) HuMarc válasza Antigabo (#330) üzenetére


HuMarc
addikt

Aki szerint radarokkal akarják befolyásolni az agyhullámait, az ne nevezzen senkit agyatlan zombinak, hanem húzzon alumínium sapkát, és legyen el a gumiszobában!

Nyilvánvaló, hogy nem figyeltél biológiaórákon, mert ha figyeltél volna, talán nem írnál ekkora marhaságot. Léteznek az emberi szerveztre káros frekvenciájú hullámok, de az csupán tudományos fantasztikum, hogy ezeket fel lehet használni emberek irányítására. Ezek a hullámok egy dolgot okoznak, ha sokáig ki van téve nekik az ember: rákot. De ezeket a frekvenciákat tiltják, pont azért, mert a szabadkőművesek egészségét ugyanúgy taccsra vágják, ahogy a tiédet. Szóval megnyugtatlak, nincsenek agyhullámokat (pontosan mit is értesz agyhullamok alatt? Csak mert az emberi agy nem rádió, nem ilyen elven működik) befolyásoló radarok. Amit érzel, az több minden lehet, a megfázástól kezdve az öregedés első jeleiig bármi.

(#333) Antigabo


Antigabo
tag

Elnézést kérek !

Nem szeretnék lázítani semmilyen letompított biorobot csapatot és ezt az összetartó csapatszellemet befolyásolni !

Nem vagyok tagja egyetlen tiltott eszmének sem csak A SZABADSÁG-nak adtam hangot !
mármint az elme szabadságának - de ez sokaknak magas !!
Akiket ez LÁTHATÓAN zavar AZ MI ?... :F

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#334) HuMarc válasza Antigabo (#333) üzenetére


HuMarc
addikt

Az a gond, hogy te három véletlenszerűen választott süteményrecept közt is találnál olyan összefüggéseket, melyeket 1) csak te látsz 2) egy világméretű összeesküvésre utal.

Lehet, hogy úgy gondolod, most aztán megmondtad a tutit, de a tiednél sokkal átgondoltabb és összetettebb konteokat is lazán meg lehet cáfolni, ha nyitott szemmel jár az ember, ha ismeri a jelenségek magyarázatát úgy értve, hogy az elemi részecskék (müonok, tauk, elektronok, fotonok stb.) közt ható erőktől kezdve a biológiai folyamatokért felelős szerves kémiáig mindent. Ez elég nagy tudásanyag, s én nem is vagyok birtokában mindennek, de valami ilyesmi a célom. Ugyanis ekkora tudásanyaggal csak utána kéne néznem a konkrét elnevezéseknek, s egyből tudnám cáfolni a sületlenségeidet komolyabb research nélkül. Bár az eddigieken nem volt sok cáfolnivaló, mivel az állításaid önmagukban sem álltak meg, nem kellett a lerombolással foglalkozni.

(#335) Pocee válasza Antigabo (#333) üzenetére


Pocee
senior tag

nekik szegényes a képzelőerejük :)
Viccet félretéve,én azt mondom,hogy a HAARP befolyással lehet az időjárásra,természetesen az antennák felett,hogy alaszkából az ittenit tudnák uralni az kizárt,megbízható infó nincs arról,hogy máshol is lenne komoly antenna dzsungel.hogy agyat manipuláljanak vele az még inkább kizárt,azt különböző gyógyszerekkel tennék,agymosás: igen,létezik... tvben rádióban amikor azt hallod,hogy magyarország jobban teljesít...összefog na az az agymosás...nem véletlen mondják el félóránként.előbb utóbb elhiszed.
Sokkal borzasztóbb,hogy mi a ..szért kell a paksi dolgokat 30évre titkosítani és ráfogni,hogy nemzetbiztonsági okokból...

Mr.Brightside

(#336) Glenda válasza Antigabo (#333) üzenetére


Glenda
addikt

Akiket ez LÁTHATÓAN zavar AZ MI ?

Normális.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#337) Antigabo válasza Pocee (#335) üzenetére


Antigabo
tag

Én nem a HAARP-ról beszélek mert annál már van sokkal jobb is.
de ha már szóba hoztad az Paksot akkor megmutatom hogy mi az összefüggés a radarjelek és
balesetnek propagált atomerőmű megsemmisítések
között ...
ennyit a titkos tervekről...

A magukat butának beállító kéretlen beszólogatókról pedig ugye tudjuk hogy nem véletlenül vannak itt ...
ugyanis ennyire senki nem lehet értelmetlen CSAK NORISZ aki csípőből okosabb, gondolatolvasó mert ő tudja annélkül hogy utánnanézne ő megcáfolja, bármit, bárkit, bármikor, mert ő hivatásos - ezért ...
De kit érdekel ?..

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#338) Cyberpunk válasza Antigabo (#333) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor szépen megkérlek menj el máshova trollkodni, ha nem akkor majd a moderátor segít!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#339) Cyberpunk válasza Pocee (#335) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az a hullamhossz kazán átmegy a troposzféràn nem befolyásol ott semmit. Az egész egy meri baromság annak, aki kicsit jártas a meteorológiában és a légkörfizikában. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#340) Pocee válasza Cyberpunk (#339) üzenetére


Pocee
senior tag

milyen hullámhosszal dolgoznak alaszkában?

Mr.Brightside

(#341) Antigabo válasza Pocee (#340) üzenetére


Antigabo
tag

Itt látható egy mesterségesen pontszerűen kialakuló felmelegedésből adódó "látványosság".
Nálunk mivel tenger nincs csak a hőtéképeken látható - de ott nagyon - már akit érdekel.
Nemrég Debrecen sugárzott !.. stb...
A hőtérkép nagyon beszédes.
Ha már elegen rájönnek, majd azt is manipulálni fogják de akkor is lesznek fotósok,
közben megszűnik a szabad internet...

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#342) Antigabo


Antigabo
tag

Benne vagyunk.Nagyon benne és nem csak mi.

Vannak olyan emberek akik látnak.
És akik jövőt látnak.
És a vakok.

a valós történések csak a látóknak megfigyelhetőek.

Aki engem itt ezen teóriáim miatt ész nélkül támad az jelzi hogy már irányított.

Aki pedig mindezt megfigyeli és levezérli annak kiléte még ismeretlen de azért ÜDVÖZLÖM ! :R

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#343) Fr0z3n válasza Antigabo (#342) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Látott már orvos?

(#344) Glenda válasza Antigabo (#342) üzenetére


Glenda
addikt

Aki pedig mindezt megfigyeli és levezérli annak kiléte még ismeretlen de azért ÜDVÖZLÖM !

A többiek is üdvözölnek az irodából, megisszuk a felest és megyünk berántani a HAARPot.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#345) Antigabo válasza Glenda (#344) üzenetére


Antigabo
tag

:) :R

Örülök hogy legalább van humorérzék ! Az kell is !
De azért megjegyzem hogy én nem említettem a HAARP-ot egyáltalán,
viszont azt mondtam már hogy vanak annáll már sokkal kifinomultabb technológiák is !
De ha téged EZ VEZÉREL akkor tedd azt !..mármint az elterelés... - tudod !
Én legalább tisztellek annyira hogy nem feltételezem hogy magadtól vagy ennyire buta ! ;)

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#346) Glenda válasza Antigabo (#345) üzenetére


Glenda
addikt

Dehogy vagyok buta, minden nap elmormolom a tudás Grabovoj számát.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#347) Antigabo válasza Pocee (#324) üzenetére


Antigabo
tag

Akkor most kifejteném :

Itt ahol 30 évre titkosítanak az is lehetséges hogy a szintén adófizetők pénzéből felálított
mobilhálózatokat éppen titkos katonai célokra kapcsolják vagy éppen ezt használják a tudatlan polgári lakosság ellen akár - természetesen ezt megpróbálják álcázni - lehet tagadni is - félremagyarázni (hazudni) és ködösíteni
de TÚL sokan hallanak már itt is a környéken furcsa megmagyarázhatatlan zajokat, ami nagyfokú nyugtalanságot vált ki az élőlényekből !!! és gondolom teljesen merő véletlen egybeesés hogy most van a hallás világnapja !! mióta is ?...!!! ott aztán meg lehet magyarázni mitől "cseng" a fül !!

EGY ÓRIÁSI HAZUGSÁG-MÉDIA-RADARHÁBORÚ KÖZEPÉN KAPKODJUK A FEJÜNKET !

De azért mindenki nyugodjon meg (aki tud)
Ha pedig nem tud akkor szerezzen be nyugtatót azoktól akik ezt csinálják vele.
Vagy vehet még hallásjavító eszközt is az majd még extrább dolgokra is képes !
Megnyugszik a kis agyacskája ! és tovább gályázhat az idegeneknek.

Több PC- játékban is volt már INVÁZIÓ hasonló formában felvázolva.
Filmek, könyvek sokasága erről szól.

Nem zörög a haraszt ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#348) Cyberpunk válasza Antigabo (#347) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyilván a katonaság is kommunikál, vannak frekvenciák, amiket az állam megtart magának ilyen célokra.

Hogy használják fegyverként a lakosság ellen? Komolyan érdekel, kifejtenéd azt a módszert, ami fegyvert csinál a mobilhálózatból? Ez így nagyon kidolgozatlan konteó kicsit jobban feküdj rá a témára! :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#349) Glenda válasza Cyberpunk (#348) üzenetére


Glenda
addikt

Nem igaz, tényleg használunk ilyet. Azért ezt a frekvenciát, mert a hüllők füle nem képes érzékelni és őket nem zavarja.

Üdv Washingtonból.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#350) Antigabo válasza Cyberpunk (#348) üzenetére


Antigabo
tag

Örülök hogy sikerült úgy kérdezned most hogy közben nem éreztem kellemetlenül magamat !
Nekem most nem az a célom hogy feltárjam a hadititkokat vagy megmondjam a tutit !
Teljesen semleges hit és politikai nézeteket vallok de ha engem valami nagyon zavar azt jelzem
először finoman és higgadtan aztán egyre durvábban addig amíg olyan visszajelzést nem kapok
ami megerősíti azt hogy az általam kibocsájtott jeleket a vevő felfogta.
AGGASZTÓAN Nagyfokú elbutítás és elbutúlás csak azoknak rossz akik ezt kívülálóként látják és átÉRZIK
a sűlyedőknek szól !
A hipnotizálás látható eszközei sem zavarják már ennek a megtévesztett csoportnak a nagy részét
és akkor felmerül még a láthatatlan lehetősége is !!!
Technikailag adott - utánna lehet olvasni - úgy tervezték és fejlesztették a mobilhálózatokat hogy
képesek legyenek hadászati célokra is
EZÉRT egy polgár aki egy radarháló közepén csücsül oly nagy bután hogy azt hiszi hogy az ő kényelméért fejlessztették ki például a 4G-t...
Aztán ráébred hogy NEM !!
Van aki még a rakéta becsapódása előtt, van aki utánna...
Én találjam ki hogy ki csinálja ?...

ÉS KINEK SZÓLJAK ?? amikor pl váltogatják le a fő embereket mindenütt ?
és közben megy a mutyi mostmár az atom is !!

ez már most elég szarul hangzik - atommutyi !?..

ÉN TEHETEK RÓLA HOGY ZAVAR ???
Engem MOST a RÁDIÓHULLÁMOK hatása és a következményei zavarnak konkrétan amit nem lehet elbagatellizálni és fejlesztik ellenünk ezerrel !!

A mai háborúkban egy polgári élet nulla egy cél érdekében - egy polgár egy biorobot - kit érdekel ?
Engem.

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.