Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Miklós315 válasza MageRG (#750) üzenetére


Miklós315
aktív tag

:R

"Szerintem."

(#752) MageRG válasza Miklós315 (#751) üzenetére


MageRG
addikt

Vagy a copyrightról kicsit komolyabban Lawrence Lessig publikációi.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#753) Miklós315 válasza MageRG (#752) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Utánuk mentem, a Lessigre rámentem (volt egy antikvár példány), köszi :R

"Szerintem."

(#754) rii


rii
nagyúr

Fájdalmas Megtévesztés - Painful Deceptions 9/11
https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

jelenlegi vajrusz helyzet a másik oldalról:
https://www.bitchute.com/channel/antikommunistaantifasiszta/
https://www.bitchute.com/search/?query=dr.%20fleming:%20az%20igazs%C3%A1g%20a%20covid19-r%C5%91l&kind=video

háttérhatalom (cabal), pizzagate, 10-részes rövid videókban:
https://www.vilaghelyzete.com/2020/06/fall-of-cabal-cabal-es-hatterhatalom.html

hollywood, pizzagate: out of shaddows - 1 órás videó a cikkben:
https://www.vilaghelyzete.com/2020/05/out-of-shadows-ki-az-arnyekbol-magyar.html

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#755) rii válasza MageRG (#677) üzenetére


rii
nagyúr

" ... és egyáltalán nem jöttek ki jól az egészből (Afganisztán és a többi). .... "
szerintem meg sajnos nagyon jól jött ki belőle a bush kormány

- hazafias törvény-nsa-ellenrőzése mindenkire.
- bementek irakba - olaj ( egy db vegyifegyvert se találtak, de még arra se vették az erőt, hogy legalább becsempésszenek 1 db ot is akár )

ez is ugyanolyan hamiszászló volt, mint a IIVH -nál peral harbor ... ott az usa népével el kellett fogadtatni a IIVH-ba való belépést

itt meg el kellett fogadtatni az Iraki inváziót
( plusz még lebontották a wtc-ket amik new yornak már útba volt )

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#756) rii


rii
nagyúr

Alan Watt : Az emberi psziché manipulálása

sport sport sport

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#757) rii válasza t72killer (#734) üzenetére


rii
nagyúr

szerintem a laposföld az kitalát konteó a lejáratásra
próbáltam utánanézni, milyen alapja lehet ( mikor csillagászati doik. filmekben, a Ceres kapcsán mondfják, hogy 900km felett már minden kb. szabályos gömbbé rendeződik ) de csak annyxit találtam, hogy azt mondogatják: a kormány hazudik, a kormány hazudik

továbbá láttam egy dokfdilmet, a holdon levő épületekről szólt, ahol is olyan fotókat mutattak be, amin lehet látni, hogy elmostak épületeket.
1. namost amikor már a 60-as években, a szovjeteknél ha egy űrhajós, vagy párttag kegyvesztett lett, és profin le tudták montírozni-retusálni a fotókról, nehogymár a nasa ne legyen erre képes.
2. nagyon elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki ellenőrzés nélkül - véletlen - kiadta ezeket a fotókat
3. olyat nem adunk ki amin látni lehet hogy valami el van mosva - kivéve ha ebből egy összeesküvés elméletet szeretnénk újtára indítani.

szerintem vették a holdfotókat, rátettek egy piramist-hitat, épületet, és azt mosták el.

a laposföld meg ilyesmik kapcsán könnyen el lehet bagatelizálni minden összeesküvéselméletet - amik inkább ahogy mások mondták: összefüggés elméletek

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#758) rii


rii
nagyúr

sport sport sport

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#760) rii


rii
nagyúr

Új világrend - New World Order

A Valóság 2.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#761) niof válasza rii (#756) üzenetére


niof
addikt

Ez az Alan Watt videó teljesen jó volt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#762) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Próba 1-2, próba 1-2... ;]

"Szerintem."

(#763) maczika


maczika
csendes tag

Friss felvétel Budapest feletti égboltról. 2021.10.05. 7ó 52p.

Barrie Trower magyarázattal tudott szolgálni a jelenségről.

"Az 5g működés közben" így jellemezte a jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#764) zoo8800 válasza maczika (#763) üzenetére


zoo8800
veterán

A FB-n van a Kék Bolygóért csoport. Gézabá, az admin szokta szeretni az ilyen képeket ;)

rip and tear, until it is done

(#765) maczika


maczika
csendes tag

Budapest 2021.10.19. 7ó 45p-8ó 3p.

Felhők a reggeli égbolton.

(#766) Pocee válasza maczika (#765) üzenetére


Pocee
senior tag

Nem a meteorológia topicba szántad? ;]

Mr.Brightside

(#767) maczika válasza Pocee (#766) üzenetére


maczika
csendes tag

Oda nem csak a kemtréles képeket lehet?

(#768) maczika


maczika
csendes tag

Budapest 2021.10.19. 12.00-12:30

Természetes úton, spontán szelvényeződő felhők?

(#769) maczika


maczika
csendes tag

2021.10.26. 8ó.29p.
A szokásos reggeli vegyi-csíkozás csupán egy a filantróp eszköztárban.

Az alumínium-bárium légtérbe juttatása lenne a hosszú élet titka?

(#770) Karmko válasza maczika (#769) üzenetére


Karmko
tag

Nem kellene felülnöd az elterelő konteóra.
Elég feltenned magadnak egy kérdést:
Ha valóban mérgezik a levegőt, akkor a megbízók mit lélegeznek?

Puff. Kardjába dőlt az elterelés...

(#771) Pocee válasza Karmko (#770) üzenetére


Pocee
senior tag

Nembeszélve a légmozgás különböző szinteken történő teljesen kiszámíthatatlan mozgása...miért nem gondolják hogy egy vízkészlet megmérgezése sokkal hatékonyabb...

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#772) Karmko válasza Pocee (#771) üzenetére


Karmko
tag

És mindennél hatékonyabb, ha közvetlenül a szervezetbe fecskendezik!
Oh, wait... ;]

(#773) maczika válasza Karmko (#770) üzenetére


maczika
csendes tag

Felnézek az égre és ezt (is) látom a saját szememmel.
Kíváncsiságtól hajtva veszem az időt, fáradtságot és kísérletet teszek a látottak mögötti magyarázat keresésére. A NASA saját weboldalán találtam erről cikket ami ezzel foglalkozik. Erre kapcsolódva a monsanto pedig elterelésre alkalmas konteózásból gyárt aluminiumnak, báriumnak ellenálló génmódosított vetőmagokat.

Ezek után csak halkan kérdezem: előzetes informálódástól mentes hszed miről szól?

(#774) maczika válasza Pocee (#771) üzenetére


maczika
csendes tag

"miért nem gondolják hogy egy vízkészlet megmérgezése sokkal hatékonyabb"

Mi zárja ki egy ilyen forgatókönyv létezését?

(#775) Karmko válasza maczika (#773) üzenetére


Karmko
tag

Elnézel a távolba, és azt látod, hogy a föld lapos... Hasznos, hogy használod a szemed, de ebben az esetben ez kevés.
A kondenzcsíkra már van magyarázat. Mondhatnád, hogy egyre több van, amire én azt mondom, hogy persze, mivel egyre több repülő van az égen (fapadosok, stb).

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: a hozzászólásom arról szól, hogy vannak valódi összeesküvések, és vannak kitalált, elterelésként szolgáló öszzeesküvés-elméletek. Utóbbiak ezrének célja, hogy nehogy megtaláld a valódit, és ujjal lehessen mutogatni rád, hogy milyen baromságokban hiszel. Laposföld, gyíkemberek, chemtrail, stb pont arra jó, hogy lekössék a figyelmed, így a háttérben tovább folyhat a munka...

(#776) maczika válasza Karmko (#775) üzenetére


maczika
csendes tag

Nem várom el, hogy minden hsz mögött egy akadémiai magyarázat feszüljön, de a kicsapódó párát vegyianyagok permetezésével kevered össze, gyikemberezel, laposföldezel, a nasa, monsantó neve pedig még csak hírből sem tűnik ismerősnek.

Szabad szemmel jól látható, hogy fogalmad sincs arról miről írtam és amihez próbáltál a magad módján hszelni.

Nincs több kérdésem.

(#777) Karmko válasza maczika (#776) üzenetére


Karmko
tag

Miért ne lenne ismerős? Könnyen lehet, hogy többet tudok róluk, mint képzeled. ;)
A Monsanto(Bayer)-féle sztori valódi, viszont te egy kezdő összeesküvés kutató lehetsz, ha a NASA neked hiteles forrás (és itt most a gyengébbek kedvéért nem a holdra szállást kérdőjeleztem meg).

"Szabad szemmel jól látható, hogy fogalmad sincs arról miről írtam és amihez próbáltál a magad módján hszelni."

Sajnos itt már szövegértési problémák is felvetődnek. Így valóban nagyon nehéz lesz kibogozni a szálakat...
Azért sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#778) Pocee válasza maczika (#776) üzenetére


Pocee
senior tag

Namost...akkor... kérlek.
Honnan tudod,hogy amit látsz,az pont pára vagy vegyi anyag?

Mr.Brightside

(#779) maczika válasza Pocee (#778) üzenetére


maczika
csendes tag

Majd sértő az alákérdezés de sebaj, egy csecsemőnek minden vicc új.
Ha ugyanazt nézzük ugyanazt fogjuk látni.

Hogy honnan tudod mit látsz?
Nos...



... ez egy fogós kérdés.

(#780) Karmko válasza maczika (#779) üzenetére


Karmko
tag

Én kondenzcsíkokat látok.
Te nem?

Annyi összeesküvés(-elmélet) van, miért pont ezt pécézted ki?
Lassan gyanússá válik, hogy te is épp elterelni szeretnéd az összeesküvésre fogékonyak tekintetét... ;]

(#781) Pocee válasza maczika (#779) üzenetére


Pocee
senior tag

Persze,hogy sértő,mert mivel hitelesen megmagyarázni nem tudod, inkább sértésnek kezeled a kérdésem.
A fényképeidből kiindulva,akkor nagyon régóta nyomják,de annyira nem bízzák a véletlenre,hogy még a Challenger és az összes űrrepülőgép is szórt,biztos ami biztos. :U
Sőt néha még a vadászgépek szárnya vége is spriccel amikor belevág a levegőbe...

Mr.Brightside

(#782) maczika válasza Pocee (#781) üzenetére


maczika
csendes tag

Egy kifejezetten egyszerű jelenséggel szemben is (mint a pára ) értetlenül állsz. (általános iskolai anyag)

"még a Challenger és az összes űrrepülőgép is szórt"

Most lepődj meg: az 50'es évek óta folytak a kísérletek, -és akkor még- tudományos kutatások melyekkel nyomkövető anyagokat fecskendeztek be a felső légkörbe a kornak megfelelő ismeretanyag bővítésére, amivel jobban megérthették a bolygó űrközeli környezetét. Ezek a kísérleti anyagok az ionizált és semleges részecskék természetben előforduló áramlását tették láthatóvá, akár a spektrum látható és infravörös részének különböző hullámhosszain lumineszkálva, akár a napfény szórásával.
Ami a fejlesztések mellett megmaradt azok a használt aeoroszolizált vegyületek, mint az aluminium, bárium, lítium és egyéb kemikáliák.

Bízz bennem, nem akarsz te vitázni velem ebben a témakörben.

"Sőt néha még a vadászgépek szárnya vége is spriccel amikor belevág a levegőbe"

Úgy tűnik vagy annyira olvasott a témában mint a karmko.

[ Szerkesztve ]

(#783) Pocee válasza maczika (#782) üzenetére


Pocee
senior tag

Tényleg nem akarok,Veled biztos nem...ha Te tényként kezelsz olvasott,halott dolgokat akkor az meddő vita lenne.

Mr.Brightside

(#784) Karmko válasza maczika (#782) üzenetére


Karmko
tag

Akkor ennek tudatában a "chemtrail" pontosan milyen célt is szolgál napjainkban szerinted?
Jó lenne, ha végre mi is ráébredhetnénk, hogy mire is jó ez az egész.

(#785) Karmko válasza Karmko (#784) üzenetére


Karmko
tag

Úgy látom, erre már nem fogunk választ kapni, szóval bedobok egy kevésbé elrugaszkodott teóriát:
[link]
1. pont: "Semmid sem lesz. És boldog leszel"
Állítja a Világgazdasági Fórum, ahol minden évben a multik, bankok, jelenlegi és jövőbeli vezetők színe-java szokott megjelenni...
1993-ban például Orbán Viktor is ott volt a vendégek között: [link] . Egy kiszemelt jövőbeli vezető, ki megkapta (kapja azóta is) az utasítást, mit kell tennie a jövőben? ...

Szóval semmid sem lesz, és boldog leszel. Ennek tükrében figyeljük a jelenlegi féktelen eladósodás támogatását. Csok hitel (15 millió), babaváró hitel (10 millió), zöld hitel (70! millió). Hitel hitel hátán. Mintha direkt csinálnák. Tudják, hogy beépül az árba, de akkor is inkább még több olajat öntenek a tűzre. Az eredmény sosem látott áremelkedés az ingatlanpiacon, ahol senki sem akar kimaradni (lemaradni) a buliból, ezért boldog-boldogtalan belevág ész nélkül a hitelek felvételébe.
Aztán elég egy dominó, és a bank visz mindent...
Véletlen? Az 1. pont alapján aligha...

Viszont hogy leszel ettől boldog? Ki mit tippel? :)

[ Szerkesztve ]

(#786) Karmko válasza Karmko (#785) üzenetére


Karmko
tag

Másik jó kis agytorna, hogy vajon miért nem merik nyilvánosságra hozni a Kennedy-gyilkosság aktáit?!
[link]
Még a magát szabadságharcosnak beállító (LOL) Trump sem merte. :DDD
Vajon milyen bili borulhat ki?

A mi szabadságharcosunk pedig az ügynökaktákat nem meri... :D
Jó ez a színház, nem?

(#787) Miklós315 válasza Karmko (#786) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Semmi összeesküvés, csak még nem fejezte be G.R.R. Martin... :P

"Szerintem."

(#788) Pocee válasza Karmko (#786) üzenetére


Pocee
senior tag

Hát erre találgatni olyan,mint lisztszemet lőni géppuskával tíz kilométerről becsukott szemmel :D
Valószínűleg a megrendelő személye,esetleg hozzátartozói kellemetlenül éreznék magukat és lehet beleállnának a Gdprbe :)

Nálunk az olajaktákat is mindig továbbtitkosítják... gondolom hogy ne kelljen magyarázkodni...

Mr.Brightside

(#789) Karmko válasza Pocee (#788) üzenetére


Karmko
tag

#787 Miklós315
Meggyőződésem, hogy ezért a beszédéért tették el láb alól: [link]
Hogy elnökként tudott erről, az egy dolog, de hogy ezt a nyilvánosság elé tárta, na azt már nem hagyhatták szó nélkül...
A globális polip intézkedett.

(#790) Miklós315 válasza Karmko (#789) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Más elnökök hasonló sorsa okának látszólagos egybeesése csak a véletlen műve...

"Szerintem."

(#791) Karmko válasza Miklós315 (#790) üzenetére


Karmko
tag

Nem kell ehhez elnöknek lenni:
[link]

(#792) Miklós315 válasza Karmko (#791) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Ja, csak John Lennon egy buta hippi volt...

"Szerintem."

(#793) Karmko válasza Miklós315 (#792) üzenetére


Karmko
tag

Persze persze.
Akkor buta hippi, mai nyelven laposföld- és gyíkember-hívő...
Stanley Kubrick is azzá vált a Tágra zárt szemek megalkotásával.
Biztos ami biztos, azért meg is kellett szabadulni tőle...
Vajon milyen részek maradtak ki a filmből emiatt?

(#794) Karmko


Karmko
tag

A 133 legbátrabb ember, élén a Világgazdasági Fórum kiképzettje is beállt a sorba:
[link]

Talán az évenkénti/félévenkénti booster lesz a boldogságod okozója. A szóma tabletta...

A Great Reset másik sarkalatos pontja a teljes digitalizáció. Technokrácia.
A belsőégésű autók lecserélődnek okos elektromosra (a lényeg az okos, nem pedig az elektromos!), a fizikai könyvek és dokumentumok elektronikusra, a készpénz digitálisra, stb stb.
Aztán ha nem vagy kedves a hatalomnak, akkor az okosautód akaratod ellenére bekanyarodik az árokba, az adataid eltűnnek (vagy épp odahamisítják valamilyen bűntényhez), a digitális pénzed volt, nincs egy kattintásnak köszönhetően. Egy kis terelés sem árt: egyre dráguló üzemanyag, egyre dráguló papír. Csak hogy az elmúlt napok, hetet híreit szemlézzük.
Persze ezek mellett a minden is drágul, szóval a "semmid sem lesz, és mindent bérelsz"-féle világ karnyújtásnyira...
Mindenki örüljön! Ez a fejlődés!   ;]

És akkor a legsötétebb forgatókönyvről még nem is szóltam!
Túlnépesedés... Ted Turner [link], György herceg [link], Bill Gates és sok más szerint is a legégetőbb probléma [link].

Kis covid-szakértő, és az oltást erőltető barátunk pedig ezekben a körökben mozog:

Gates apja is ennek az illusztris társaságnak a tagja, szóval nem csoda, hogy a fiacskája inkább felhagyott az operációs rendszerek egyre több személyes adatot tároló (és továbbküldő) fejlesztésével, és inkább oltáspápának ment.

A képlet nem nehéz, a kirakóst már csak ki kell rakni...

[ Szerkesztve ]

(#795) maczika


maczika
csendes tag

Budapest 2021.10.29. 7ó 21p.

A kutya ugat a karaván halad.

(#796) Karmko válasza maczika (#795) üzenetére


Karmko
tag

Mit látsz?
Mesélj!

(#797) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Mi követi a kényszeroltást? Lesz-e újabb világkrízis? Merre tart a klímaharc? Mire kell az univerzális alapjövedelem?

Érdekes összefüggések pénzügy - politika - tudomány (járvány) - média összefonódásáról.

"Szerintem."

(#798) maczika


maczika
csendes tag

2021.11.01. Budapest.


~6percel később kitisztult, felhőmentessé vált az égbolt.

(#799) niof válasza maczika (#798) üzenetére


niof
addikt

A szél meg a napfény már csak ilyen. Hozza-viszi a felhőket.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#800) Karmko válasza maczika (#798) üzenetére


Karmko
tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.