Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Karmko válasza Miklós315 (#797) üzenetére


Karmko
tag

Az a bajom ezekkel a cikkekkel és szerzőjükkel, hogy kezdetben valóban leírják a valóság egy szeletét, aztán mikor olvasás közben már bizalmat szavaztál nekik, a cikk folytatásában elvisznek valami egészen más irányba.
A következtetése egy orbitális hazugság. Nincs olyan, hogy "rossz" bal és liberális oldal, de a jobb- és radikális oldal egy "angyal". Jobb és baloldal ugyanaz. Itthon is.
Ezek az Erdély.ma, Világhelyzete és hasonló oldalakról pedig valahogy mindig kiderül, hogy mely párt érdekei szerint formálják a véleményt. A Lendvay utcából...

Orbán a nemzeti színű szalagba csomagolt globalista szardarab.
"Most is azt mondom a külföldi diplomatáknak, hogy ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok"
- ekézi a multikat, de sosem kaptak még ennyi támogatást, mint a fidesz alatt
- ekézi az EU-t, de mindent jelentős dolgot aláír egy pincsikutyaként (a Lisszaboni Szerződést olvasatlanul is!)
- migránsok ellen hergel, de sosem fogadtak be még ennyi migránst, mint az utóbbi években (bűnözőket is)
- kereszténységről papol, de a gyűlölet az egyetlen politikai terméke
- családbarátként állítja be magát, de sosem adósította el még ennyire senki a családokat (a devizahiteleket is az első kormányzása idején tették lehetővé)
- rendről beszélnek, de a Pintér Sándor a belügyminiszter (kész röhej)
- a nemzet egyesítéséről beszél, de a "haza nem lehet ellenzékben" állítólag
- a társadalmi olló sosem volt még ilyen tág, mint napjainkban
A végtelenségig lehet sorolni...

Az ilyen Szakács Árpád-félék (Erdély.ma főmunkatárs) pedig nyakig a seggében van.
Egy-két kellemetlen hír megjelenhet a főnökről, de ne túl sok, sokkal kevesebb, mint az ellenről...
Régi bevált módszer.

Bocs, de aki Orbán-szavazó, az a legsötétebb állampolgár. Vagy érdekelt...

(#802) niof válasza Karmko (#801) üzenetére


niof
addikt

Ez konteó topik, nem politikai. Eltévedtél? Jó, persze, bele lehet látni a napi politikát bármibe, de itt maradjunk az összeesküvés elméleteknél. Szerintem... ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#803) Karmko válasza niof (#802) üzenetére


Karmko
tag

Meg kell védeni a főnököt? ;]
Nem én linkeltem fideszes oldalt. Csupán rávilágítottam, hogy ezeknek a "független" igazmondó(?) oldalaknak a Drábik-félékkel együtt céljuk van.
Amúgy is már érett bennem ez, mert korábban meg valaki világhelyzetét linkelt. Dettó fideszbérenc oldal, ahol egy rossz szó sincs a megbízóról.
Ez bőven belefér a konteó topikba, ha leírom, hogy a fidesz nevű pásztor színjáték az arra fogékonyaknak. Sőt! Még rosszabb, mint az általuk titulált ellen, mert ők legalább valamennyire nyílt lapokkal játszanak...

(#804) Karmko válasza Karmko (#803) üzenetére


Karmko
tag

(#805) niof válasza Karmko (#803) üzenetére


niof
addikt

Kik játszanak nyílt lapokkal? A libsik? Ne röhögtess! Pont annyi takargatni valójuk van, mint a kormánynak, mert ők is politikusok. Pártállástól függetlenül. Minden politikus egy mocsok.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#806) Karmko válasza niof (#805) üzenetére


Karmko
tag

De azért rájuk szavaztál és szavazol, igaz? ;)
Az hagyján, hogy kiugrasztott a bokorból Orbán szidása, de még a "libsik" szójárás is a sajátod... :DDD
Az meg, hogy nem érted, mire céloztam a nyílt lapokkal, az csak megerősíti a hárommal korábbi hozzászólásom konklúzióját...
Segítek: a "libsik" pl nyíltan támogatják az Európai Egyesült Államokat, míg a fidesz lopakodva, settenkedve ír alá mindent nagy "szabadságharcokat" követve...
Kapisch?

Apropó, érdekes az avatarod. Az egyszemű... Csak nem küldetésed van? ;] :DDD

(#807) Miklós315 válasza Karmko (#801) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Nem a címplapképet nézegetem (milyen lap), hanem a tartalmat olvasgatom...

Másrészt: a kormány részéről a legújabb rendelet (általános munkáltatói oltás-kötelezhetőség) éppen nem a kormánypártiságot erősíti (több tipikus "balostroll" viszont éljenez nagy erőkkel...).
Ez is izgi kérdéskör: báb/nem báb (szabadságharcos), mennyi mozgástérrel rendelkezik, stb.a kormány?

Azonban a világvége-kampány globális téma, ne szűkítsük le. A cikk is ekként kezeli.
Ahhoz mit szólsz?

"Szerintem."

(#808) niof válasza Karmko (#806) üzenetére


niof
addikt

Mellé lőttél, nem szavaztam rájuk. MIÉP-es voltam, amíg volt létjogosultságuk a politikában, mióta nincs, azóta meg nem megyek el.
Az Európai Egyesült államok meg egy vicc. Sosem fog létrejönni, ha a nemzeteken múlik. Legalábbis addig nem, amíg a nemzetállamokban van annyi gerinc, hogy nem engedik el a saját nemzeti tudatukat, örökségüket.
Bár, amilyen selejt gondolkodásúra neveli a média meg a tech multik a fiatalabb korosztályt, mégis elképzelhető. Remélem én ezt már nem érem meg hajas fejjel! Ez az állandó PC nyomás, meg hogy mindenki egyenlő! Persze, de ezeket figyeld meg, hogy kik terjesztik! A közép- felső-közép osztály leginkább. Meg a média. Közben meg a legalsó rétegben élők konkrétan le vannak sza.va. Róluk miért nincs soha szó, ezekben a propagandaanyagokban? Persze vannak olyanok, akik rajtuk is szeretnének segíteni, de olyan kevesen, hogy az ő hangjukat szinte sosem hallani.

Az avataromnak meg semmi köze a dolgokhoz, már a 90-es évek végén is ezt használtam, csak fotó, nem rajz formájában. Ez egy alkotókedvű anyuka kreálmánya, aki mindenféle rongyokból varr bölcsődéknek és óvodáknak plüssállatokat. Illetve akkor csinálta, mikor a képet találtam róla. Megtetszett, és azóta ezt használom, ahol lehet.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#809) Karmko válasza Miklós315 (#807) üzenetére


Karmko
tag

Nem a címplapképet nézegetem (milyen lap), hanem a tartalmat olvasgatom...

Elolvastam.
Ez jutott eszembe róla:
["Most is azt mondom a külföldi diplomatáknak, hogy ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok"]
Életemben nem hallottam még erről az oldalról, de 10 perc kutakodás elég volt, hogy kiderüljön, ki pénzeli. Érdekes, hogy te ilyen noname oldalakat bújsz... Esetleg írni is szoktál? ;)

Másrészt: a kormány részéről a legújabb rendelet (általános munkáltatói oltás-kötelezhetőség) éppen nem a kormánypártiságot erősíti (több tipikus "balostroll" viszont éljenez nagy erőkkel...).

Kis kritika álcája... Leírják, hogy Orbán most rossz döntést hozott, de minden második cikkben hozzáteszik, hogy a baloldal még keményebb intézkedéseket hozna... :)
Kicsit sem átlátszó.

Orbán és a fidesz felismerte, hogy nyitni kell a radikálisabb réteg felé is, ezért szavakban nagy szabadságharcosok, nagy globalista ellenesek, Soros-gyűlölők...
Még a kuruc.info kommentfala is tele van fidesz-ügynökökkel, kik feladata, hogy átcsábítson összeesküvésre fogékony egyéneket, hogy nézd, a fidesz pont erről beszél... :DDD
Aztán a valóság pedig pont az ellenkezője.
Itt is vannak ügynökök. Talán a konteó topikot is olvassák... ;)

(#810) Karmko válasza niof (#808) üzenetére


Karmko
tag

Jajj, mennyi emberről hallottam már, hogy ő MIÉP, Kisgazda, régi Jobbikos stb szavazó volt. :DDD

Ezekkel a "nézd meg", "figyeld meg" szavakkal biztosan engem akartál megcélozni? :D
Nem igazán érted, miket linkeltem eddig, igaz?

(#811) niof válasza Karmko (#810) üzenetére


niof
addikt

Nyugodtan elhiheted, sőt, ha az ifjúsági tagozatának a névsorába be tudnál tekinteni, a kaposvári névsorban megtalálnál. Maradjunk ennyiben. De azóta nem járok választani, mióta kikukázták magukat a parlamentből.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#812) Miklós315 válasza Karmko (#809) üzenetére


Miklós315
aktív tag

"Érdekes, hogy te ilyen noname oldalakat bújsz..."
Blogon, fórumon, akárhol linkelnek egy-egy akármit, - ha érdekes - elolvasom. Ezt is így találtam.

"Leírják, hogy Orbán most rossz döntést hozott, de..."
Itt a gond. Ugyanis ez az intézkedés - sorba beállás - kiveri a biztosítékot (nálam legalábbis, de látva a neten a reakciókat, másoknál is). A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy máshol milyen marha világ van.
1. Ha világvégejárvány kezelését kell eszközölni, akkor az a kormány dolga. Nem a munkáltató kénye-kedvén múlik, hogy az egyén (szuverén, beszámítható, cselekvőképes polgár) milyen egészségügyi kezelésnek vetteti alá magát.
2. Ha csak kamu az egész (gazdasági/politikai indíttatású lufi), akkor pláne: miért áll be a sorba?

Itt jön be a cikk, ami globális választ próbál felvetni - egyet a sok közül -, hogy mi ez az egész...

#811 niof:
"mióta kikukázták magukat a parlamentből"
Leszalámizták (belülről)/elnyomták-kinyírták (kívülről), pedig sok igazságot - pikánsan utólag - beigazolódni vélnek a korábbi kritikusai...
De amikor még volt, akkor maga volt a "megtestesült konteó-gyár" - állítólag... :)

[ Szerkesztve ]

"Szerintem."

(#813) niof válasza Miklós315 (#812) üzenetére


niof
addikt

Így van, állítólag. De sok mindent hallottunk, amiről azóta nem beszél senki. Pedig jó kis közösség volt itt. Persze idegyűlt néhány szélsőséges is, de hamar eltűntek közülünk.
Most belegondoltam, te jó ég!, lassan 20 éve ennek. Repül az idő.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#814) rii válasza niof (#805) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Minden politikus egy mocsok. ... "

én inkább csak annyit mondanék, hogy ingyenélők, élősködők.
egy emberrel már akkor gond van amikor politikusnak akar menni
felvcetődik a kérdés.. miért?
ja mert a húsosfazék közelébe akar kerülni

a politikának semmi értelme
se a poliotikával foglalkozni
csak MO-n hány millió ember foglalkozik politikával?
és ennek mennyi behatása van rá?
a választások meg színjáték. nincs jobb és baloldal, csak a sas két szárnyát mutatják nekünk, de a sas valóságát ( háttérhatalom, elit ) nem

ezért írom, hogy a politikával semmmmi értelme foglalkozni
a politkusok csinálják a saját feszkójukat, hogy az emberek velük foglalkozzanak.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#815) rii válasza Pocee (#778) üzenetére


rii
nagyúr

__szeritnem__ kétféle "kondezncsík" van
ami rövid, hamar eltűnik - normál "kipufogó" a repülőből

ami hosszan, nagyon sokáig megmarad - cemtrail

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#816) rii válasza Pocee (#771) üzenetére


rii
nagyúr

" ... miért nem gondolják hogy egy vízkészlet megmérgezése sokkal hatékonyabb ... "

úgy tudom, a fluor méreg
az van a csapvízben ... a fogkrémben

az a durva, hogy minden szinten mérgezik az embereket
élelmiszeripar a gyógyszeriparnak készíti elő a terepet kb.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#817) rii válasza Karmko (#770) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Ha valóban mérgezik a levegőt, akkor a megbízók mit lélegeznek? ... "

én úgy gondolom van cemtrél - de végtelenül örülnék, ha legalább ez nem lenne igaz, de amit írtál én is azon morfondírozok már egy hónapja ... hogy ha van cemtrél akkor ezt a cuccot ők is bekapják

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#818) rii válasza Karmko (#801) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Bocs, de aki Orbán-szavazó, az a legsötétebb állampolgár. Vagy érdekelt ..."
az emberi oldalát kell látni ennek az egésznek
a "valahovatartozás" érzését adja
meg "jó" leader ... ami a többiekről nem volt elmondható ...

" ... a nemzet egyesítéséről beszél ... "
ahhha ... ő kezdte el asszem 2002-ben az "én miniszterelnököm ov"
ott szakította ketté az országot ( vagy a kampányfőnöke, propagandistája, szövegírója, egytrösztje )

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#819) rii válasza Karmko (#785) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Viszont hogy leszel ettől boldog? ..."
az x-aktákban mondták fox mulder-nek, hogy egy hazugságot úgy lehet a legjobban elrejteni, ha két igazság közé teszed

itt a hazugság: mégis boldog leszel.
adagolni akarják az embereknek azt a jövőt, amit el akarnak hozni

szerintem a jelenlegi c.vid arra kellett, mert elérkezett az idő, hogy véget vessenek a jelenlegi rendszernek, most már van minden, mérnökileg, technológiailag
nincs szükség tovább a pór népre

és ahogy nem az oltás van a virusra, hanem a vírus az oltásra
úgy a great reset sem egy a c.vid által előhozott "lehetőség" - ahogy ők mondják
hanem a c.vid -ot megkreálták hogy jöhessen a great reset ... és a build back better

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#820) rii


rii
nagyúr

Az emberek programozása (TV, sportok, filmek...)

Előtted a jövő! Így programozzák az embereket!

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#821) rii


rii
nagyúr

minden amit a simpson család megjósolt

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#822) niof válasza rii (#814) üzenetére


niof
addikt

Nagyjából ugyanezt gondolom, erre vonatkozott a fenti kijelentésem. Én sem politizálok már, pont azért, mert csak társadalmi feszültséget kelt, de haszna nincs, befolyása nincs a dolognak. Illetve van haszna, ha az emberek egymásnak feszülnek, csak nem az emberek számára, hanem a politikusok és a mögöttük álló tőkések számára.
Igazából, ha belegondolunk, a középkor óta nem sok minden változott. Vannak a királyok, a helytartók, hűbérurak, az őket kiszolgáló karhatalom és a nép. És a nép sosem érheti el a királyt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#823) Pocee válasza rii (#815) üzenetére


Pocee
senior tag

Akkor nem értem a morfodírozásod...használd már a gondolkodást ha adták...egy utasszállító repülőgép megy nem tudom mennyi magasan szerinted az a permetformában kiszórt valami hova a picsába fog érkezni?
Mivel úgy tudom Te is inkább vidéki forma vagy, én biztos, a szőlőt nem permetezzük be ha fúj a szél mert értelmetlen...és a gép 20 centiről üvölt nem 1000 vagy mit tudom én hány méteren mennek azok ott fent...
Vastag vékony csík...gondolom az sem egy elfogadhatatlan érv hogy más és más magasságban a változó hőmérséklet miatt hol hamarabb hol később oszlik szét a pára...hol nyugodtabb a légmozgás hol aktívabb,de próbálj meg autóval Pestről télen kimenni Bécsbe... végig párás lesz az ablak ha nem fűtesz,ha járatod rajta a levegőt vagy ne adj isten a meleglevegőt pikkpakk eltűnik...
De élnék még egy gyakorlati példával hogy megértsd...
Amikor Csernobil felrobbant a légkörbe került radioaktív anyagokat a mai napig mérik Németország területén,de abban az időben zöldségeket leszántották nyugaterurópában...pedig nem egy kilométerre szórt mint egy repülő...
Hogy a megrendelő személye ne mérgeződjön a véres szájú troll azt fogja mondani,hogy van ellenszere...
Hogy egy 40 méter magasan szálló permetező repülő kiszór valamit azt sokkal hamarabb elhinném ;)

De a cigi nembaj,a nedvestörlő nembaj,az ásványvíz nembaj,a kábítószer nembaj,az autók kipufogógáza nembaj,a 1000hektárszámra kivágott esőerdő ami a föld tüdeje az nembaj,a fogamzásgatlo nembaj,a gyorskaja nembaj,bizonyos emberek szerint az égen haladó repülők miatt halunk meg... gratulálok... :W

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#824) rii válasza Pocee (#823) üzenetére


rii
nagyúr

ha volna időm, lőnék képet amikor lehet látni h az egyik repülőnek nagyon rövid-hamar eltünő kondenzcsíkja van ... a másiknak meg kilométerhosszan megmarad - egyidőben

attól még hogy rengeteg probléma van a világban, nem jelenti azt hogy a camtrél nem valós ... de lehet hogy ez is csak egy ártatlan dolog, ami mögé szándékosan összeesküvés elméletet gyártottak, mint a laposföld

én pld. annak is örülnék, ha a hold-mesterséges bázis-ról valaki el tudná mondani, hogy miért nem lehet
mekkora lenne a tömege a holdndak, ha belül "csak" egy vázszerkezet lenne, és a földre akkor nem tudna akkora gravitációs erővel hatni, mintha egy tömör égitest lenne.

örülnék ha a cemtrél hamis összeesküvés lenne, ... leginlkább az ártatlan állatok, növények miatt

mert'hogy mi emberek voltunk ilyen ostobák, és beettük a tv-t, izaurát, dallast ... és emiatt teljesen lehülyültünk ... az a mi sarunk ... de hogy ebből fakadóan a háttérben merő gonoszságból egy csoport midnenféle élet-természet-ellenes dolgokat csinál, és szenvednek az állatok, növények ... na az ami nagyon bánt.
mert ők semmiről nem tehetnek ...
mi emberek igen ...

szóval legyen a camtrél ártatlan ...
benne vagyok

( jaja ... vidéki vagyok ... éltem bp-en is 12 évig, de kimenekültem 6 éve ...
2 kutyus
2 disznóróka - élnek örökké, nem lesznek levágva
28 kecske

" ... de próbálj meg autóval Pestről télen kimenni Bécsbe... végig párás lesz az ablak ha nem fűtesz ... "
jaja ez megvan
tavaly a szervizbe elfelejtettek valamit visszadugni, nem ment a motorhőt beküldő ventillátor, már 2 perc utána lehúzott ablakkal kellett mennem ... :D )

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#825) Karmko válasza rii (#820) üzenetére


Karmko
tag

Tiszteljük meg az alkotót, hogy felsoroljuk műveit:
- Az üzenet
- Bill és Ted zseniálisan álcázott kalandja
- Hollywoodo, Média Mágia és a Manipuláció Mesterei
- Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend

A youtube-cenzúra áldozata lett egy-két rész, ott a vimeo-t linkeltem, ami pedig nincs ott fent, azokat itt lehet elérni:
A Bill és Ted zseniálisan álcázott kalandjának 12. és 13. része itt és itt.
A Hollywoodo, Média Mágia és a Manipuláció Mesterei plusz része pedig itt.

Egy-két résznél regisztrációt kér a vimeo...
Mindegyikből sokat lehet tanulni.

Természetesen a gépemen minden hiánytalanul. ;]

(#826) Karmko válasza rii (#824) üzenetére


Karmko
tag

Felejtsük már el ezt a chemtrail-es baromságot!
A kondenzcsík nagysága, időtartama, milyensége attól függ, milyen a légkör hőmérséklete, páratartalma és hogy milyen erős a légáramlat. Ez akár 500 méterenként is válzothat, szóval nincs semmi különös bennük.
Miért mérgeznék a légkört, mikor az bárhova kerülhet, és beépül a természetes körfogásba?
Felül a seggfejek is lélegeznek, esznek, isznak, fürödnek, stb...
Sokkal kézenfekvőbb ha közvetlenül a szervezetbe jut a méreg. Még jobb, ha önként akarják az emberek! Erre már csak ki kell találni valamit, hogy akarják...
Tádám! Eljutottunk a covidhoz. ;]
Nézzétek inkább meg a filmeket, és sok minden világossá válik!
Jó szórakozást! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#827) Pocee válasza rii (#824) üzenetére


Pocee
senior tag

1.Nem kell lőnöd,felettem is van ég,csak felnézek...
2.nem lenne baj ha a fák és állatok elé besorolnál olyat dolgokat mint gyerekek...
3.kicsit visszás ez az izaurás dolog miközben az égre mutogatsz.
Nekem semmi bajom ha valakinek van egy teóriája,de ha azt vitába vagy nyilvánosság elé tárja,akkor tudja az hitelt érdemlően védeni,ne "csak,mert"-ekkel operáljon.
Szóval amíg nincs bizonyíték addig ez hitvita aminek semmi értelme.

Mr.Brightside

(#828) rii válasza Karmko (#826) üzenetére


rii
nagyúr

a pre-c.vid korszakban is mérgezni kellett valamivel az embereket, a gyógyszeripar érdekében

azt hogy most a c.vidnál az emberek önként mennek, az már sajnos a végső tervük, a népességcsökkentés kezdete

" ... Sokkal kézenfekvőbb ha közvetlenül a szervezetbe jut a méreg. ... "
fluor - víz, fogkrém

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#829) rii válasza Pocee (#827) üzenetére


rii
nagyúr

" ... 2.nem lenne baj ha a fák és állatok elé besorolnál olyat dolgokat mint gyerekek... "

nekik vannak szüleik .... akik az izaurát nézik
de tudod mit?
tökmindegy, hogy izaúra, vagy tolsztoj vagy walking dead
amíg más emberek gondolataival foglalkozik, addig nem lesznek saját gondolatai, ... mert mikor is?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#830) Pocee válasza rii (#829) üzenetére


Pocee
senior tag

Amikor a chemtrqilel foglalkozol más emberek gondolataival foglalkozol,csak szólok...mert nem hiszem hogy magadtól jöttél rá... ;) na de legyen ennyi elég...

Mr.Brightside

(#831) rii válasza Pocee (#830) üzenetére


rii
nagyúr

csak az izaúra walkind dead tolsztoj a kőszívű ember fiai - mind-mind egy virtuális valóság.
ha ezekkel foglalkozol - tv-rádió-akkor egy virtuális valóságban vagy

a camtrail meg - lehet, hogy a szomorú - valóság

kicsit más hogy ha a téged körülvevő dolgokon jár az agyad
mintha a walking dead előző esti részén

amúgy természetesen a cemtrél persze hogy nem a saját "gondolatom"
csak szeretném tudni, mi az igazság
engem nem az érdekel, hogy nekem legyen igazam, hanem hogy mi az igazság

de különben itt nem rólam van szó, hanem azon emberek milliárdjairól (!!!!!) akiknél egész nap megy a tv

én 1994-2010, 2012-napjainking nem néztem tv-t
az elmúlt közel 30 évben 2 évig volt tv, de akkor is csak azért mert volt "csak-dokumnetumfilm" csomag.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#832) rii válasza Karmko (#826) üzenetére


rii
nagyúr

" ... A kondenzcsík nagysága, időtartama, milyensége attól függ, milyen a légkör hőmérséklete, páratartalma és hogy milyen erős a légáramlat. Ez akár 500 méterenként is válzothat, szóval nincs semmi különös bennük. ... "

akkor miért van az, hogy az általam megfigyelt kondenzcsík 2 csoportba osztható:
a nagyon-nagyon rövid
és a nagyon-nagyon-nagyon hosszú
( amúgy nem akarok kondenzcsíkot megfigyelni, csak amikor kiülök és nézném az eget akkor szoktam látni )

nincs köztük átmenet
amit írtál az alapján sokféle kondenzcsíkot kellene látni, nem csak 2-félét

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#833) rii válasza Karmko (#826) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Sokkal kézenfekvőbb ha közvetlenül a szervezetbe jut a méreg. ... "
rexona - aluminium

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#834) Miklós315 válasza rii (#831) üzenetére


Miklós315
aktív tag

És elhiszed a dokufilmeket?
(BBC; feminista természetfilm-trendek;...)

"Szerintem."

(#835) rii válasza Miklós315 (#834) üzenetére


rii
nagyúr

őszintén szólva a bűnügyi dokfilmekkel szoktam kikapcsolni az agyam amikor már le kell állítani az agyamat mert érdekel, hogy hogy történhet egy ilyen meg, meg most elég nehéz életem van, és mindig lefelé kell nézni ilyenkor, és sajnálom azt is aki börtönbe került, és belegondolok hogy fúdejónekemőhozzáképest - így könnyebb a nehézségeken túllenni, menni csinálni ( télen ki a kecskékhez nem túl funky 0 fokba furikászni az ólakat amiket szétkecskéztek vagy még én nem csináltam meg ) én mehetek jobbra-balra, ő meg szegény csak a cellájában lehet.

bbc-től talán a planet erath-ot láttam
volt 2 tb-nyi dokfilmem amiket már törölgetek mert kell a hely a melóhelyi file-oknak.
végignéztem a az összes IIWH-s dok.filmet, hitler csaltósai ... fegyverei ... mindet ...

rengeteg csillagászati dokfilmet is megnéztem .. Carl Segantól ( elnzést hogy korábban Tolsztoj nevét kisbetűvel írtam )

a II.VH-s dokfilmekben a háttérhatalmak szerepét ugye nem mondják el ... mint hogy miért is állt meg Hitler Dunkernél ( mert szóltak neki a háttérhatalmak, hogy el kell húzni még a háborút )

igen, elhittem a dokfilmeket ... csillagászati, természet, II.VH

mit nem kellett volna elhinni?
komolyan kérdezem .-)

mik azok a "feminista természetfilm-trendek"?
már több éve nem nézek természetfilmet ... amióta van telek ... itt a természet ... talpam alatt a jó öreg föld bolygó ... rengeteg csodás növény, állatok, rovarok.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#836) rii


rii
nagyúr

https://www.vilaghelyzete.com/2013/06/magyarorszeg-chemtrail-tamadas-alatt.html

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#837) rii


rii
nagyúr

NASA dokumentum az emberiség elleni háborúról.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#838) rii válasza rii (#836) üzenetére


rii
nagyúr

itt az összes anyag, a vilaghelyzete.com-ról, amit chemtrail-lel kapcsolatban gyűjtött:

https://www.vilaghelyzete.com/search?q=chemtrail

a lap alja felé érve ezeket érdemes megnézni:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#839) rii válasza Pocee (#830) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Amikor a chemtrqilel foglalkozol más emberek gondolataival foglalkozol ... "

csak az embereknek 1 mp-nyi idejük sincs saját gondolatokat kialakítani, azért írtam, hogy "mert mikor is?" mert reggel felkelnek mennek munkába rohanás - akkor nem igazán van időd töprengeni ... aztán munka .. ott meg végképp ... aztán haza munkából ... megintcsak leköt a közlekedés ... aztán ... mikor lenne idejük elmélkedni ... mit csinálnak?
izaurúa walking dead ... a büszkébbek Tolsztoj
de az eredmény ugyanaz
nem az őket körülvevő világon elmélkednek, hanem elmerülnek egy virtuális világba.

a tv-t rádiót kb. pont ezért is hozták létre, nem azért hogy szórakoztassák az embereket
külön hatalmas pofon az emberiségnek, hogy még fizetnek is azért, hogy az agyukat tömjék mindenféle igénytelen szeméttel ( 50-100 tv csatorna )

érted ... én más emberekre írtam, akik egész életükön át a tv előtt ülnek amikor csak lehet, erre előveszel engem, hogy én is a másik ember gondolatával foglalkozom

ne legyünk már ilyen kicsinyesek, hogy csakazértis fogodzót meg belekötnivalót keresünk a másikban

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#840) Miklós315 válasza rii (#835) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Minden arra van kihegyezve, hogy az elnyomott, de erős nőstények hogyan uralják a síkságot, dzsungelt, mocsarat, erdőt, stb. :D

Bezzeg a régi szép időkben, amikor még csak bemutatták, hogyan élnek az állatok...

"Szerintem."

(#841) Pocee válasza rii (#839) üzenetére


Pocee
senior tag

Ne legyünk annyira kicsinyesek ha valamit nem tudunk megmagyarázni támadásnak vesszük a beszélgetést és kicsinyesezzük a másikat :R
40 vagyok,21 éves korom óta lakok külön,szüleimnél volt tv,nekem már soha.
"Kicsit nem lehet beszarni" ősi kelta mondás.
Nem akarok Veled vitatkozni,de ha az én véleményem az,hogy aki a chemtrqilel foglalkozik az olyan mint ha a Te olvasatodban valaki izaurat néz...akkor kinek van igaza?
Nem nézlek le... Félre ne értsd,csak hoztál pár cikket a vilaghelyzeterol és most azt gondolod hogy az elméleted alá van támasztva.
Csak mondod,de hogy akarod ezt bizonyítani?
És tényleg tök kulturáltan, intelligens ember módjára kérdezem.

Mr.Brightside

(#842) maczika válasza rii (#839) üzenetére


maczika
csendes tag

"ne legyünk már ilyen kicsinyesek, hogy csakazértis fogodzót meg belekötnivalót keresünk a másikban"

Pedig szabad szemmel is jól látható, hogy ki miért jön. Ahogy Te is észrevetted, helyesen.

(#843) Karmko válasza rii (#838) üzenetére


Karmko
tag

Jajj, Istenem...
Világhelyzete?! Kőfideszes oldal tele félrevezetéssel és baromsággal. Természetesen csakis olyannal, ami nem veszélyezteti a hazai agymosó vezér "nemzet megmentőjének" ábrázolását...
Chemtrail, UFO, piramis űrhajó... Minden baromságot szenzációként mutat be, de pl. egy Plandemic: Indoctornation-t nem elég tökös lefordítani és kitenni.
Persze vannak ott igaz dolgok is, de az csak arra jó, hogy bevonzzon embereket, aztán mehet a hülyítés ezerrel.
Ha jót akarsz, oda nem jársz tájékozódni!

Ezt az üreges holdat, amit korábban írtál, azt is onnan szedted?
Nagyon reális, hogy titokban űrhajók milliói, milliárdjai szálltak fel és alá, hogy felépíthessék a holdat. OMG. Felejtsd el ezt az elterelő konteót is!

[ Szerkesztve ]

(#844) totron válasza Pocee (#841) üzenetére


totron
addikt

Disztingválni kell tudni, nem száműzni. Mindig egy végállás mögé besorolódni a legegyszerűbb, de ez amellett, hogy rémesen rossz életviteli elv, még annál is rosszabb üzenet. Ennyi erővel internet se legyen, ennyi erővel az interneten sincs semmi értelmes.

(#845) rii válasza Pocee (#841) üzenetére


rii
nagyúr

több milliárd ember, akiket kijátszottak saját maguk ellen.
én több milliárd emberről beszélek, ... te meg 1-ről ... és az az egy én vagyok
ez a baj ... itt van egy hatalmas probléma te meg kukacoskodsz velem

" ... Nem akarok Veled vitatkozni,de ha az én véleményem az,hogy aki a chemtrqilel foglalkozik az olyan mint ha a Te olvasatodban valaki izaurat néz...akkor kinek van igaza? ... "

manapság, amikor az összeesküvés elméletek kezdenek megvalósulni, már nem lehet úgy nézni a cemtréles-féle összeesküvés filmeket, mint az izaúrát ... mint egy story, ami á csak film ... hanem itt már a film a valóság.

_eddig_ az összeesküvés elméleteket simán lehetett úgy nézni, - vagy van aki még most is úgy nézi - , mint egy izgalmas jó story, ami á csak fikció.
de:

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand).

" ... csak hoztál pár cikket a vilaghelyzeterol és most azt gondolod hogy az elméleted alá van támasztva. ... "
nem az én elméletem.
már hogy az én elméletem lenne?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#846) rii válasza totron (#844) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Ennyi erővel internet se legyen, ennyi erővel az interneten sincs semmi értelmes. ..."

még nem tudod, de igazat írtál
az internet csak ennyiből kellene hogy álljon:
chat és digitális könyvtár

tudod milyen zavaró, hogy rákeresel valamire, pld. a szúnyog csapdák.
és minden évben előjön minen hírportál azzal a cikkel, hogy: "ezt használd szúnyogok ellen"

ugyanaz az az információ több helyen is megvan, egymástól eltérő ... fals!!!!!!!!!! mert lehet hogy a kivi+szegfűszeg távoltartja a szúnyogokat, csak ezt a szúnyogokkal felejtették el közölni

vagy amikor amit keresel, különböző fórumokon beszélik, van aki így mondja, van aki úgy, aztán találd ki melyik az igaz ...

minden weboldal csak 1re megy ki: minél több klikkelés, a minél magasabb reklámfelület bérért. és ez akaratlanul is a mennyiség győzelmét fogja ereményezni a minőség felett ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#847) rii válasza totron (#844) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Ennyi erővel internet se legyen ... "

belegondoltál már, hogy elképzelhetetlennek tartjuk az életünket olyan dolgok nélkül amik 20 éve még nem is léteztek? ( hétköznapi, elterjedt szinten )
és tudtunk nélküle élni?
miért olyan elképzelhetetlen hát, hogy az internetre semmi szükség?
sőt.
amikor az interneten vagy, akkor egy virtuális vilkágban, és nem a való világban
attól mert nem tudunk nélküle élni, tudjuk már hogy jobb lenne nélküle élni
jobb a való világban élni, mint a virtuálisban.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#848) rii válasza totron (#844) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Ennyi erővel internet se legyen ... "

az internet elképesztően káros az emberi kapcsolatokra
mert mindazt amit interneten kommunikálunk a másikkal, a valós találkozás kárára megy, hiszen amit megbeszéltél online, miért beszélnéd meg mégegyszer offline?

manapság már nem áthívják az emberek a barátaikat megmutatni nekik a fotókat, hanem feltolják a fb-ra, oszt'hadszójjon

elmondhatjuk, hogy az internet nagyon káros az emberi kapcsolatokra

szóval jobb lenne nélküle, igen

jobb volt nélküle, csak nem is tudjuk

a chat-nek is csak arról kellene hogy szóljon:
ír haver, hogy átjön délután
válasz: oké ... és ennyi

az internetes kommunkáció az emberi közlés legvérszegényebb formája... nincs hangsúly, hanglejtés, és sokszor az emberek az anonimitás miatt úgy kommunikálnak, ahogy azt a való életben nem tennék - ezt magamon vettem észre pár éve ... azóta igyekszem úgy írni, ahogy azt a való életben is meg merném tenni.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#849) totron válasza rii (#847) üzenetére


totron
addikt

belegondoltál már
Naná. De aki nem gondolkodik, az elektronikusan sem fog jobban, mint nélküle, mindegy a felület. Kevés az elmeboldogító okfejtés, a jól feltett kérdés, az érthető kifejezésre való törekvés; a billegők, fejlődők száma meg mindenkor statisztikai hibahatár alatt szorong (net által kinyitott világban való igényesebb-értelmesebb ingerekkel való szembekerülés).

gopher + chattegés: egy ideig jó volt ez a feeling és érdekes, de másról szól ma már vagy csak máshogy. A szociális-kereskedelmi fókusz online, így ösztönösen a képernyőn nézzük a mintavételezett világot: mintha egy twister klubban lemaradnál a testek valós látványáról és beleragadnál a telefonod képernyőjébe. Ugye vétek.

minden weboldal csak 1re megy ki
Ez is mutatja, hogy a letisztult személyiség egyszerűen csak vásárol, nem bonyolítja valós igényekkel vagy belülről jövő célokkal életét. Egyszerűnek kell lenni, mint a gombos iPhone-okon az 1gomb és nincs súrlódás.

A szúnyogcsapda is megkíván egy asszociatív készséget, amit az addig begyűjtött működéseire a világnak építhet rá az ember. Megspórolni nem tudja a körbenézést, de lerövödíteni igen. E mellé mellényúlás is kell néha, az is tanít.

(#850) totron válasza Pocee (#778) üzenetére


totron
addikt

Az átlagos utazási magasságban – kb. 10 kilométeren átlagosan -50 °C körül – az alacsony hőmérsékleten az apró jégszemcsék nem olvadnak meg, legfeljebb szublimálnak (az anyag szilárd halmazállapotból közvetlen gáz halmazállapotba vált), de ez egy jóval lassabb folyamat. Így maradhatnak meg hosszú percekig, sőt akár órákig is a kondenzcsíkok. Ráadásul, ha a levegő páratartalma magas, a kondenzcsík még „hízhat” is, ugyanis ekkor a szublimáció helyett a jégszemcsékre a környezetből újabb és újabb rétegek fagyhatnak rá. Ezt a folyamatot, vagyis amikor az anyag gáz halmazállapotból közvetlen szilárd halmazállapotba vált, depozíciónak nevezzük.

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.