Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) bartucc válasza Chaser (#6997) üzenetére


bartucc
addikt

Elpida elég nagy gyártó volt, bár videókártyákon láttam főleg a nevét. Ismersz olyan népszerű gyártót, aki tőlük szállított? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7002) Chaser válasza bartucc (#7001) üzenetére


Chaser
titán

Sok kingstonon láttam elpida chipet. Van még kérdésed?:D De 1ébként teljesen mind1, egy nagy versenyzővel kevesebb, lehet bátrabban árat emelni. Lásd hdd..értem én hogy földrengés, de hülye azért nem vagyok. Annyira :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7003) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#7004) Chaser válasza chipi-85 (#7003) üzenetére


Chaser
titán

Fogtündér :K ;]

szerk: Ha valaki akar fasza mobil gépet és hw-ben nem kell neki atomerőmű - ellenben szeretné az egyik legszebb notebook panelt bámulni, bill-t és touchpadot használni, érezni az erőt:D :)) - nemsokára eladom az IPS paneles T60-amat, úgy néz ki kb mint az új. Nekem már nagy és nehéz hordozni, kénytelen voltam kisebbre váltani. 100% biztos vagyok benne hogy elviszik apróról vagy vakerán, de jobb lenne ha itt járna jól vele valaki:) Akit érdekel pm.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7005) Chaser válasza Chaser (#7004) üzenetére


Chaser
titán

ui: faragojofnak nem eladó mert baxott vissza válaszolni:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7006) daninet


daninet
veterán

e

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7007) bartucc válasza Chaser (#7004) üzenetére


bartucc
addikt

Nehéz hordozni... Öregszel, mi?! ;] :DDD

A memóriákra: 1333-asokat találtam csak 4Gb-osban, nekem is két slot-os lapom van... Most a vga elég egy darabig, a proci is, várok még egy generációt min. Te láttál valahol olcsó min. 1600/4Gb-osokat?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7008) Chaser válasza bartucc (#7007) üzenetére


Chaser
titán

Éppen ellenkezőleg, fiatalodok:D Kondimmal nincs baj, de egyre több mindent kell hordozgatnom.
Desktop cuccokkal én már nem nagyon foglalkozok, de ha felmegy a ddr3 ára szóljatok, van egy dobozzal ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7009) GrandeP válasza Chaser (#7004) üzenetére


GrandeP
őstag

Fuuuujjjj ezt a szar, ez mi ez?

Vágódeszka?! :DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7010) Chaser válasza GrandeP (#7009) üzenetére


Chaser
titán

Ez b+ doboz:) Jah és képzeld, nem olyan mint a "csepptöltős" hp-d:D Ebben a fostaligában még azt is beállíthatod mikor kezdje tölteni az akkut és mikor álljon meg. Xar mi?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7011) bsh válasza alázógyík (#6998) üzenetére


bsh
őstag

e

(#7012) BaKeSZ87 válasza Chaser (#6918) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Engem akkor csípte meg a fülem az áram, mikor olyan tápkábellel dugtam össze a gépet ami made in china volt, és 3 ér helyett csak 2 volt benne. Minek földelés.

(#7013) fero02 válasza BaKeSZ87 (#7012) üzenetére


fero02
veterán

Magyartot kicsit törni, de mi érteni. ;]

(#7014) BaKeSZ87 válasza fero02 (#7013) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

e

(#7015) fero02 válasza BaKeSZ87 (#7014) üzenetére


fero02
veterán

(#7016) bsh válasza fero02 (#7015) üzenetére


bsh
őstag

e

(#7017) Norb3rto válasza bsh (#7016) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#7018) M_o_g_y_i válasza Chaser (#7004) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Két lámpára töltővel-akksival elcserélem. :DDD
Szerk.: na jó, adok hozzá bringás konzolt is, tudom arra fáj a fogad :U ;)

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#7019) bsh válasza Norb3rto (#7017) üzenetére


bsh
őstag

e :DDD

(#7020) bartucc válasza Chaser (#7010) üzenetére


bartucc
addikt

Biztos sok mindent tud, meg jó is, de se a 3:4-es kijelzőt, se az 5-6 éves dizájt nem tudnám elfogadni hosszútávon. (dell e, illetve hp p sorozat akkor már inkább, ha munkagép, de nincs ilyenre szükségem)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7021) GrandeP válasza bartucc (#7020) üzenetére


GrandeP
őstag

15-16 éves "dizájnt" akartál irni nem? :DDD

Az a szánalmas h a t5-600 as sorozata ami elvileg "idei" ugyanigy néz ki. Más bajunk nincs vele, havonta megeszik az aksit hiába no, a csepptöltésaz csepptöltés. ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7022) george11 válasza bsh (#7011) üzenetére


george11
senior tag

Ejj bazze.
Sült császárszalonna, hideg paradicsom, friss házi kenyér, meg némi hideg sör mellé ez igen jól esett :Y :R
Örömömben minnyá átmegyek fidóhoz, és ismét beb@szunk, mint tegnap :DDD ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#7023) bsh válasza GrandeP (#7021) üzenetére


bsh
őstag

való neked! :D ez

(#7024) bsh válasza bsh (#7023) üzenetére


bsh
őstag

milyen faszán beírtam
na iszok még egy sört

(#7025) GrandeP válasza bsh (#7024) üzenetére


GrandeP
őstag

! Fordulni elő ez : :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7026) Fantomas80


Fantomas80
tag

Hellosztok!

Véletlen valamelyikőtök nem ismerne olyan embert aki tudna nekem csinálni ilyesmi garázst nem túl horrror áron. :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#7027) GrandeP válasza Fantomas80 (#7026) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem, de árat majd légszi ossz meg... :R

Ellenben ilyet csak belterületre, túl sok a fém benne, még azthinnék h ingyen van... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7028) Fantomas80 válasza GrandeP (#7027) üzenetére


Fantomas80
tag

Amiket találtam a neten az áraktól hanyatt estem nem értem mi kerül bennük annyiba? :F Ja megrendelésnél vagy 5 manager név fel volt sorolva. Nekem olyan is jó lenne hogy szomszéd lakatos bácsi

Jaj egyértelmű hogy belterületre kéne :D ezen a környéken főleg :)

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#7029) DeltaPower válasza Fantomas80 (#7028) üzenetére


DeltaPower
őstag

A miénk ugyanilyen felépítésű csak két állásos, annak majdnem 400 kiló volt csak az anyagköltsége két évvel ezelőtti árakon.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7030) Ramius válasza Fantomas80 (#7028) üzenetére


Ramius
őstag

Ezt bármelyik szerkezetlakatos összedobja, nem kell nagy cégek ajánlataival foglalkozni.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7031) Fantomas80


Fantomas80
tag

Igen ilyen szerkezet lakatos kéne nekem csak nem ismerek egyet se.
Nem kéne nekem ilyen lindab lemez jó lenne osb is csak maga a váz szerkezetet kéne meg csinálni

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#7032) aXXon válasza Fantomas80 (#7031) üzenetére


aXXon
senior tag

Megkérdezem majd a mostohafatert, az szerintem vágja az ilyeneket, illetve volt az udvarunkban a cégnél egy öreg szaki, az konkrétan tán már csinált is valami hasonlót, legalábbis anno láttam, hogy csinált egy ilyesmi vázat, csak nagyobbat (nyilván nem garázsnak készült, vagy minimum Zetornak). Írj egy privit, hogy holnap ne felejtsek el válaszolni.

szerk: Jaah és van még egy, a Hegedűs Laci bácsi, na az is korrekt arc, holnap küldök számokat!

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7033) chipi-85


chipi-85
aktív tag

estét...

(#7034) Sósperec


Sósperec
tag

Vennék 12 cm-es ventit csokiért.
Ha valakinek van szóljon!

(#7035) bsh válasza chipi-85 (#7033) üzenetére


bsh
őstag

e

(#7036) bubi92


bubi92
őstag

mennyiért dobálják most az 500 gigás külső vinyókat?

(#7037) Norb3rto válasza bubi92 (#7036) üzenetére


Norb3rto
senior tag

jó drágán. :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#7038) bartucc válasza bubi92 (#7036) üzenetére


bartucc
addikt

Egy jó adag becsmérlő szó ellenében. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7039) bsh válasza bubi92 (#7036) üzenetére


bsh
őstag

ha elhozod hozzám, én ingyen is dobálom neked.

(#7040) george11 válasza bsh (#7039) üzenetére


george11
senior tag

Én házhoz is megyek, és szétdobálok akár komolyabb mennyiségeket is, de a kiszállás pénzbe kerül. :U
(kezd hatni a nedű :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#7041) bsh válasza george11 (#7040) üzenetére


bsh
őstag

egészseggedre!

(#7042) george11 válasza bsh (#7041) üzenetére


george11
senior tag

Most jön a java. Leszedtem Megvettem valami ruszki scifi-t(The.Inhabited.Island.2008.), és van páleszem :U :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#7043) george11


george11
senior tag

villanyoltás filmnézés, fotelbanbealvás ... :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#7044) DeltaPower


DeltaPower
őstag

[link] Aki ezt még nem látta, mindenképpen nézze meg. 18 év alatt semmiképp nem ajánlom.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7045) Clown-corp válasza GrandeP (#7027) üzenetére


Clown-corp
tag

hibáltan a masina .. nem dicsérlek :D :R :R :R de érted nah...

(#7046) Clown-corp válasza Fantomas80 (#7031) üzenetére


Clown-corp
tag

beton garaszt tudok kicsi pénzért azon is van szép vas ajtó ......

(#7047) george11 válasza Clown-corp (#7046) üzenetére


george11
senior tag

Mennyi az annyi?

vótmá? nálunk már érik a napon ;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#7048) Fantomas80 válasza george11 (#7047) üzenetére


Fantomas80
tag

Erre én is kíváncsi vagyok + szállítás daruzás nem lehet olcsó szerintem.
Egy pár markos gyerek be emeli a kapun :DD :DD

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#7049) DeltaPower válasza Fantomas80 (#7048) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem hinném, hogy készre szerelve viszik a helyszínre :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7050) Valkűr


Valkűr
őstag

Jó reggelt, sziasztok!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.