Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) WunderKinder válasza DeltaPower (#34997) üzenetére


WunderKinder
tag

Pár évet lenyomtam ilyen hardverű gps-el, semmi gond nem volt vele. De erről outlander is tudna mesélni, ő sem keveset ment hasonlókkal. Ezek nem optimalizálatlan androidos cuccok, ennyi elég is a wince-s igo-nak. Mondjuk a 3d-s épületeket nem kell bekapcsolni rajta.

(#35002) bartucc válasza WunderKinder (#35001) üzenetére


bartucc
addikt

Mindig elfelejti mindenki, hogy az optimalizáció a lényeg, nem az adott hardver. Mit kihoztak az iPhone-kból annak idején, induláskor, csak mert adott volt a hardver, és nem kellett 80 féle chipsetre, és azok kombinációira írni a programot. Android 4 magos vasakon is képes akadni, ennyit róla.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#35003) ekrisztian válasza Outlander (#34993) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Dreimgo DG200+TMC+Primo,ezzel nyomom :D volt már, hogy megálltam míg újratervezett :D ;]

(#35004) DeltaPower válasza WunderKinder (#35001) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én nyomtam winmo6-os igoval, az aránylag használható volt az omnia1 600mhz körüli prociján, maga az oprendszer viszont az agyamra ment. Mio702-n kínszenvedés volt kemény 200mhz-en. Ez az 500-as proci még használható is lehet (nemtom beszaggat-e mikor kereszteződésnél vagy lehajtónál nézetet vált), de win oprendszerű gps-t inkább nem használok ha el tudom kerülni :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#35005) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh elmentem melozni Ti meg irtatok am boven! :)
Nah mindegy, ilyet talaltam a masik topikban, hasznaljatok egeszseggel! :D

...

(#35006) Outlander válasza ekrisztian (#35003) üzenetére


Outlander
őstag

Mert te egy igazi üvegbe pisálós, zacskós kemény kamionos vagyol... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35007) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Laptop van-e valakinek eladó? Ami fontos: normális kinézet, filmeket lehessen rajta nézni, dvd olvasó legyen benne, akkuja jó legyen. Valami Dell D610 magasságára gondolok. Árban 30 körül. Ha van ilyened, privi :R

Illetve kecskeméten van-e használt laptopos bolt??

[ Szerkesztve ]

(#35008) bsh válasza God Vazzeg (#35007) üzenetére


bsh
őstag

hány magas kell?

(#35009) faragojof válasza God Vazzeg (#35007) üzenetére


faragojof
senior tag

"Árban 15K körül!" Mit költekeznél. Legyünk reálisak a topik hangulatához. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#35010) Chaser válasza God Vazzeg (#35007) üzenetére


Chaser
titán

Kicsit drágább van.
T61

CPU: T7500 ( 2x2,2GHz )
RAM: 2x1GB RAM
HDD: 80GB
VGA: NVS140M ( rev2 )a hibás széria utániak
1680x1050
magyar billentyűzet, bluetooth, stb
6 cellás gyári Panasonic 78%, gyári töltő
Vaami OS is van valszeg, nyilván vista lesz, magyar, de ez még nem biztos.
45k

Zsanér holtjáték 0.5-1cm.
Vannak fullos zsanérral, 9 cellás akkuval is drágábban. Kb jövő hét szerdától átvehetőek.

Pont netezni, filmezni való a jó kijelző miatt. Ha olcsósítani akarod eladod a magyar billt, fele árán veszel pl egy németet.

Használt notesz bolt a szinfo:D vagy mobilshop, de ennél kicsit drágábban adják az ilyet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35011) Outlander válasza Chaser (#35010) üzenetére


Outlander
őstag

A szinfó még meg van? :Y :F :DD

Hogy az istenben vannak azok még talpon... :DDD

Amúgy ott van még a laptopszalon, akik régen a laptopbank voltak, akik régen a szilcooposok voltak... akiket azóta is többen meg akarnak verni... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35012) Chaser válasza Outlander (#35011) üzenetére


Chaser
titán

Hát csúnya lenne ha nem lenne meg, bár ki tudja:D sok a veréb, kell biztosítani elegendő lósz@rt:) Itt Mo-n nem az számít mit árulsz mennyiért, hanem mennyi ideje:)

Nem erre a szalonra gondolsz?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35013) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mobilomra keresek bimbot, vagyis ize, tokot, tudtok valami mosatlant-polirozottat valahol? :U

[ Szerkesztve ]

...

(#35014) ekrisztian válasza God Vazzeg (#35007) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Van valami a kis tescoba is.Bár én mellettük inkább a savanyúságos részleget favorizálom.:D

(#35015) ekrisztian válasza Outlander (#35006) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Kapjad befele! :DDD

(#35016) ekrisztian válasza DeltaPower (#35004) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Akkor melyiket vegyem?Mert a telefonomon zsír a primo,de azt meg nem látom:-)

(#35017) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Van egy GT901-es bontott canbusos riasztóm.ultrahanggal.penrájv nincs hozzá,de más minden ami tartozék igen.6hónapot dolgozott kb. :R

(#35018) daninet válasza ekrisztian (#35016) üzenetére


daninet
veterán

Van androidos gps is sokféle, csak előtte nézz körbe, az igo nem mindegyiken megy hibátlanul.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35019) Outlander válasza ekrisztian (#35015) üzenetére


Outlander
őstag

Nahinnye.... látom Török sofőrökkel is szoktál találkozni?! Nehogy megrontsanak (még jobban!) :DDD ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35020) Outlander válasza daninet (#35018) üzenetére


Outlander
őstag

Ez így ebben a formában nem igaz.... :DDD

Csak a pár eszközre írták a szoftot és azokon teljesen jó, amin meg nem jó, az "user error", mert hát....... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35021) ekrisztian válasza Outlander (#35019) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szerencsére nem, csak szotyis lányokkal mostanság. :P

(#35022) Chaser válasza ekrisztian (#35014) üzenetére


Chaser
titán

Az a mobilshop nem?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35023) Outlander válasza ekrisztian (#35021) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként ha akarsz kis autózni, volt főnökömhöz lesz felvétel, 3 hetes Ponyvás Masterra kell majd ülni... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35024) alázógyík válasza Outlander (#35023) üzenetére


alázógyík
őstag

Ne akarj már vele kibacni... ;]

(#35025) ekrisztian válasza Chaser (#35022) üzenetére


ekrisztian
senior tag

nemtom.lehet kistecktop a nevük :DDD

(#35026) Outlander válasza alázógyík (#35024) üzenetére


Outlander
őstag

De utána jobban megbecsülne mindent.... megtudná mi az h spanyolba le aztán anglia, majd spuri haza....
de erre nem 1 vagy 2 hónap van, mint most... úgy a lányok csinálják.

Hanem csak 1 heted van... az a kemény és férfias ;] :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35027) ekrisztian válasza Outlander (#35026) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Jó nekem a 40tonna.most majdnem ilyet nyomtam.utálom spanyolt.ezért küldenek:D

(#35028) Outlander


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35029) Devid_81 válasza Outlander (#35028) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mit dobott el, ovszert? :U

...

(#35030) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Remelem Ti is voltatok bulizni Majus 1.-en!

...

(#35031) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#35032) daninet válasza Outlander (#35020) üzenetére


daninet
veterán

Mindig ezt mondod de nem lehet vele mit kezdeni.. az én wayteq-emen is fél óra navigálás után kilép. Nem arról van szó, hogy nem indul.. Legfrissebb verzió, felbontás minden beállítva. Egyszerűen szar és kész. Próbáltam gyári romon, főzött romon, a sys.ini vagy txt vagy milyen fájlt 1000 féleképpen szerkesztettem stb. Azon kívül, hogy 2ezerért megcsinálod semmi építőt nem hallottam tőled, meg úgy másoktól se, mert nem lehet vele mit kezdeni. Nem rá való, szar. Ennyi.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35033) God Vazzeg válasza daninet (#35032) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet fikázni a wince-s megoldásokat de azon legalább stabil a navi, nekem egy gyári tilborg van, 8.3-as igo-val, és sose lépett még ki, nem fagyott, stb :U Nincs benne 1GHz-es proci, meg 1GB ram se :D Legalábbis nem hiszem :DDD

(#35034) daninet válasza God Vazzeg (#35033) üzenetére


daninet
veterán

ezzel sincs gond, mert a sygic hibátlanul gyorsan fut rajta, mert az jár hozzá. iGo nagyon kevés készüléket támogat, a warez megoldás az, ami nem megoldható bármivel. Amivel gyárilag jön, azzal nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35035) WunderKinder válasza daninet (#35032) üzenetére


WunderKinder
tag

Az igo nem androidra való és kész (Bár egyre inkább hajlok arra, hogy az android úgy általában nem való semmire). Némelyik eszközön ha bakot ugrasz sem lesz stabil. Egyébként nekem telefonon egész jól elvan (ld. viszonylag ritkán fagy le, csak minden második címnél, meg néha eldobja a jelet menet közben :) ), de meg sem közelíti az előtte használt ezeréves myguide 3100-at. Az soha (tényleg) nem fagyott le, fater mindmáig azt használja.

(#35036) Outlander válasza daninet (#35032) üzenetére


Outlander
őstag

Mondtam már, az h neked nem megy valami, az nem azt jelenti h szar, régi cégemnél 2 androidos tab megy 7/24, az nem a vitrinben van. ::)
A másik meg h gondolom, te is ingyen dolgozol. ; )

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35037) Remington


Remington
őstag

Hibátlan Samsung 500GB hdd (HD501LJ) kinek mit érne?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#35038) alázógyík válasza Remington (#35037) üzenetére


alázógyík
őstag

Szia!

Privátba küldenél egy árat? :R

(#35039) daninet válasza Outlander (#35036) üzenetére


daninet
veterán

soha nem modtam, hogy másnak nem mehet, azt mondtam nézzen körül mielőtt vesz egyet megy-e rajta.
a pár szavas tippeket pedig egy ilyen társaságban mint ez a topik pénzért osztogatni... :U poénnak jó párszor, de ha komolyan gondolod az már nem jó.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35040) Outlander válasza daninet (#35039) üzenetére


Outlander
őstag

Hát, ha jól emlékszem segítettem, h mit honnan és mivel próbálkozz rajta és nem 2 mondatban.
Nem tőlem vetted h supportáljak. :U
Sört sem ittunk még együtt...
No mindegy, te dolgod.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35041) daninet válasza Outlander (#35040) üzenetére


daninet
veterán

segítettél kiválasztani, de egy köszönömnél többet nem tudok adni.. Csak fura, hogy bármit kérdezek mindenre egy összeget dobsz vissza. Lehet bennem van a hiba, de fordítva soha nem tenném.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35042) tibibi válasza Outlander (#35011) üzenetére


tibibi
őstag

Amúgy ott van még a laptopszalon, akik régen a laptopbank voltak, akik régen a szilcooposok voltak..
1:Na igy terjed a hülyeség a háromnak semmi köze sincs egymáshoz!
2: Mióta lettél ilyen anyagias ? :DDD
+1 Meg kellene valami ocsó cd-s rádijó magnó kocsiba nem baj ha nem lopott nincs valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#35043) KTU válasza WunderKinder (#35035) üzenetére


KTU
addikt

hát jó az célhardver, ne hasonlítsuk telefonhoz,
amúgy elpusztíthatatlan az a fémházas MyGuide :K
a ZTE Libra még egész jó GPS képességben, legalább is a mostani kinaitelefonom nagyon alázza :U
bár nem is ezért vettem :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#35044) DeltaPower válasza tibibi (#35042) üzenetére


DeltaPower
őstag

Chipi árult itt a napokban egy sony fejeccséget [link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#35045) daninet válasza Devid_81 (#35013) üzenetére


daninet
veterán

Nemtom mire gondolsz. Én csak ilyet találtam mikor kerestem hasonlót :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35046) DeltaPower válasza daninet (#35045) üzenetére


DeltaPower
őstag

Pont ilyet keresek, hol találtad? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#35047) Devid_81 válasza daninet (#35045) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pontosan ilyesmire gondoltam! :K
Ezt fel tudom huzni ugye?Marmint a mobilomra....termeszetesen! :B :DDD

Szerk: latom masnak is kellene, szoval ha lenne tobb, engem egy mindenkeppen erdekelne, termeszetesen csak jo allapotu, frissen polirozott, es 64 bites vizzel feltoltott. :K

[ Szerkesztve ]

...

(#35048) Outlander válasza daninet (#35041) üzenetére


Outlander
őstag

Most komoly, h elvárod tőlem, h elmenjek és megcsináljam a gps-edet egy köszcsiért? :U

Ez amúgy szokott működni, ha ezer éves cimborák vagyunk, :DDD de bakker, mi egyszer találkoztunk, és akkor sem mutatkoztunk be egymásnak, mert én nem tudtam h te te vagy, te meg h én ki vagyok...

Ráadásul, eddig soha senki nem vette komolyan azt, h én most mondok egy összeget... nem is utalt még senki sem... csak te háborodtál fel ezen, és úgy mond, nem jöttél a "játékba"...

De amúgy ez ugyanolyan, h árultál egy halott mitac mio p550-et, saját elmondásod szerint is kuka volt... mondtam h adok érte ezeöccázat... aztán hirtelen összegoogliztál valamit rá, h félig feléledjen, "mert amúgy tök jó állapotban van", és egyből valami beteg összegért akartad eladni az elötte még "hibás" cuccost, ami helyére vetted a jelenlegit..
"Lehet bennem van a hiba, de fordítva soha nem tenném." :U

Most nem tudom, h mi fáj neked, menzi van vagy fronthatás, de inkább igyál meg egy sört... arany péntek van amúgy is.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35049) Outlander válasza tibibi (#35042) üzenetére


Outlander
őstag

Ja, más a cégnév, és a frencsájz partner.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35050) daninet válasza Outlander (#35048) üzenetére


daninet
veterán

Nem akartam hogy megcsináld, tanácsot kértem, te azt írtad vissza neten keresztül nem segítesz vigyem el 2k. Ennyi.
Igazad van, zárjuk le a témát nem ide való.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.