Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) csaszi72 válasza Norb3rto (#19000) üzenetére


csaszi72
aktív tag

keresek

Gut, Besszer, Szösszer

E

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19002) Norb3rto válasza csaszi72 (#19001) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19003) Chaser válasza GrandeP (#18991) üzenetére


Chaser
titán

Már megint ki voltál tiltva? hogy lesz így egyéni arckép? :U ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19004) Norb3rto válasza Chaser (#19003) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Séhogy :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19005) csaszi72 válasza Chaser (#18999) üzenetére


csaszi72
aktív tag

nem lehetetlen, csak már elkelt

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19006) Chaser válasza csaszi72 (#19005) üzenetére


Chaser
titán

És az se 7k volt. Meg itt mindenki ért mindenhez, tudja hogy egy ilyen kijelző ára nem 1k/inch :P 7k-ért én is vennék...

szerk: Lehet veszek is:D Bár itt felbontást nem ír.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19007) GrandeP válasza Chaser (#19003) üzenetére


GrandeP
őstag

Az hagyján, de most megint kaptam egy radirt pajtást... mondjuk nem tudom mi értelme mikor úgy sem számolják már a hsz-eim... :DDD

Megkérdeztem a moderációmat is, gyakorlatilag megint jött a terelés, pedig úgy készültem, h majd "értelmes vitát" folytatunk majd, de nem jött össze.. [link]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19008) GrandeP


GrandeP
őstag

Ákszonnak...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19009) Chaser válasza GrandeP (#19007) üzenetére


Chaser
titán

"Ezzel a moderálással kapcsolatban kérdeznék, illetve beszélgetnék a névtelenségbe burkolózó, egyébként Kalandorral. (gondolom, de lehet h Yetike volt?)… " :C :R
1ébként tényleg igénytelen most hogy mondod, IT lap azért megoldhatná másképp is. Engem is ledorongáltak - meg töröltek hsz-t - mikor dúrva helyesírási hibákat adott cikkben közzé tettem OFF-ban, hogy privibe írogassak már. Azóta nem is szólok, magukat égetik, nem engem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19010) csaszi72 válasza Chaser (#19006) üzenetére


csaszi72
aktív tag

nekem nem kell a tács, csak nézni kellene

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19011) Chaser válasza csaszi72 (#19010) üzenetére


Chaser
titán

Hát akkor nem használod a tácst:) Sok értékeléses tagtól van 22$-ért is. Ha nem tévedek nagyot a digitizer részt le is lehet vágni.

szerk: Tabletet rendelt már valaki? Bayről nem igazán érdemes mert drága a webshopoknál, de webshopokkal eddig nem sokra mentem. Vagy nincs paypal, vagy kamuznak, vagy b@sznak válaszolni, nem adnak trackinget, stb. Nem lowbudget cuccra gondolok amit bayről is hasonló árban be lehet szerezni, 1-2 kategóriával fentebb.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19012) GrandeP válasza csaszi72 (#19010) üzenetére


GrandeP
őstag

Pénztáros monitor nem jó?

Asszem 10-12 colosak, dsub csatijaval... olyat hamarabb találsz itthon sztem..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19013) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e a a

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19014) faragojof válasza Norb3rto (#19013) üzenetére


faragojof
senior tag

Uhhh! Pont jókor jöttem! :C :R

MOD:

Lelkes újonc lettem!!! :)) Hát hiába. Ha szakmailag szólogatnék be mindenféle triviális f@szságot idétlenül megfogalmazott buta kérdésekre. Vagy mély érzelmű szösszeneteket írnék halott papagájom emlékéről, akkor fentebb lehetnék a ranglétrán. Vagy ha feljelentgetnék... :W De hát én csak kikapcsolódni járok ide. Kikapcsolódni viszont qrva jó! :DD Így nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#19015) chipi-85 válasza faragojof (#19014) üzenetére


chipi-85
aktív tag

És miről maradtál le!! :DDD

(#19016) 7 válasza GrandeP (#19007) üzenetére


7
addikt

Ha a konkrét kitiltási ok beidézése terelés, akkor szerintem az egész moderátori gárda elmehet birkapásztornak. :P

(#19017) faragojof válasza chipi-85 (#19015) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem tudok mindennek utána olvasni, két nap lenne amíg visszaolvasok! :DDD
George-ról tudok, vele váltottam sms-t. De a többi?! :F Látom, a nagyrész megint büntiben van, vót, -lesz! :C Nem kéne ilyen agresszíven követelni az egyéni avatart...

MOD:

7: Pedig GrandePéhez képest visszafogottan, mondhatni sejtelmesen lett megfogalmazva a vélemény. ;]

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#19018) chipi-85 válasza faragojof (#19017) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Fácsén olvasd vissza, ott kifejtettük az eseményeket!! :DDD :U

(#19019) Norb3rto válasza chipi-85 (#19018) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Fácsén is van ban? :DDD meghívhatnátok ha nincs ban :D

(#19020) chipi-85: :C

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19020) chipi-85 válasza Norb3rto (#19019) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az inkább ilyen böri-látogató... :DDD
Ott beszélőre tudjuk hívni akik a rács másik oldalán vannak!! ;] :DDD

Küldj priviben profilt, és hívunk!!

[ Szerkesztve ]

(#19021) GrandeP válasza faragojof (#19014) üzenetére


GrandeP
őstag

Osztán hogy vagyunk, hogy vagyunk?

Elmehetek vagy elmebeteget mondott az orvos mert, nem mindegy... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19022) GrandeP válasza 7 (#19016) üzenetére


GrandeP
őstag

Áááá, nem kell mindenkinek...

Mellesleg, nem úgy volt h amiket ide írkálunk azok mintha nem is lennének? Én azthittem h nem ezért kaptam a büntit, hanem csodálatos képetek leminősítése miatt... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19023) Chaser válasza 7 (#19016) üzenetére


Chaser
titán

Én mint írástudatlan nem igazán értem mért is kapott moderálást :F Jó tudom, az én szavam semmit se számít itt, tele van az adatlapom, na pont az ilyenek miatt. Merek szólni más miatt, az meg nem érdekel mit hamisítotok oda...:)
""Tetszettek látni?
Én akkor most mennyit esek vissza, vagy előre?! [link]
Szerk: És igen, már vissza is estem, .. de kis aranyosak, h nyelték volna le őket... ""
Ebben valami sértő/bántó gondolat van? Már meg ne haragudj, de ahogy a topikban írta valaki, idézem amennyire tudom: " Mo-n visszamenőleg módosítás a Fid___-nél és a ph-nál van. " Na már most, az kb egy minősíthetetlen dolog, hogy a ph vezetők ebben-abban visszafele módosítanak. Ilyen esetben sztem irreális elvárás, hogy a user tapsikoljon a művelethez. Hogy érzékeltessem milyen megoldás ez. utolsó soromban kaptál egy kis instrukciót a kméti topikban való további fórumozáshoz kapcsolódóan. Ha mi utólag módosítunk, akkor megisszuk a sört de aztán megy egy intruder is. Gondolom neked se tetszene...

1ébként itt tilos az OFF, intruder vagy ingyen sör mindenkinek: te döntesz ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19024) aXXon válasza fero02 (#18986) üzenetére


aXXon
senior tag

Jó ám, majd valamikor kiruccanok érte ;) [NEM MA! :R ]

Köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19025) aXXon válasza GrandeP (#19008) üzenetére


aXXon
senior tag

Úúúúúúúúúúúúúúúúú, ez az, amire gondolok? :Y :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19026) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#19027) Chaser válasza Chaser (#19023) üzenetére


Chaser
titán

Ez tildy gondolata volt, mivel ő nő, talán érthetőbb mért fogalmaz enyhébben, mint mi / főleg akiket állandóan bacogattak, így nem kell rajta csodálkozni ha egy idő után reflexből kötsög szlenget nyom modnak /. De a lényeg ugyanaz, ha grandepöts a maga faragatlan módján tömörítve adja elő ugyanazt, akkor az már 1 nap bann? Az meg tényleg felettébb vicces, hogy álnick mögül moderáltok. Ott van elb@szva az egész, hogy aki moderál, az ne találkozgasson senkivel, ne aprózzon, ne létezzen sehogy. Legyen egy civil nickje amivel civil szemmel lát és úgy ismerjék. HG-k meg ne moderálhassanak pl. De hát gondolom ez nem lenne mindenkinek jó, nicket nem is említek mert amilyen érzékeny még elsírná magát. Meg úgy alapot adnék moderálásra, így meg csak általánosságban beszéltem. Akinek nem inge ne vegye magára, aki úgy érzi az ő mérete az meg viselje becsülettel...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19028) faragojof válasza GrandeP (#19021) üzenetére


faragojof
senior tag

Elmebeteget! :DDD Nyugtatót is kell szednem. :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#19029) 7 válasza GrandeP (#19022) üzenetére


7
addikt

Nem számít bele a rangba az itteni hozzászólás, de attól még nem mindegy, hogy mit írsz. A szabályzat továbbra is érvényes. A Facebookos csoportotokban nyilván szabadabban tudtok mozogni, miért nem használjátok azt dühöngőnek?

Chaser (#19023) és (#19027):
Igen, van benne sértő bőven. Egyet nem érteni pedig lehet, de nem mindegy, hogyan fejezed ki. Tudom, hogy szokás ekézni a moderátorokat (meg úgy altalában mindenkit, aki időnkent büntetéseket oszt), meg az emberek eleve nem szeretik, ha szájonkenik őket (akár csak virtuálisan), de attól még érdemes lenne magatokba néznetek, és nem állandóan támadni.
Elkanászodtatok, nem is kicsit, és visszaéltek azzal, hogy ezen a fórumon újabb és újabb esélyeket kaphattok. Aztán pedig még nektek áll feljebb, ha a sokadszori provokatív/sértő hozzászólások miatt repülnek a kitiltások.
Lehet, hogy néhányotoknál lazábbak a normák, ez meg az belefér, vagy pedig csak szerettek lázadni, de ez egy moderált fórum, ahol bizonyos dolgokat nem szabad és kész. Ha ti juszt is feszegetitek a határokat, leginkább saját magatokkal toltok ki, és igenis beleszaladtok egy-egy kitiltásba.
Persze ilyenkor többnyire jön a riposzt, hogy régen nem ilyen volt, és különben is, de igazából nagy különbségek nincsenek, ha elvonatkoztatsz a nosztalgikus torzítástól.

A névtelen moderátor pedig szükségből született. Idehaza úgy tűnik, egyre vadabb a hangulat (nem csak a fórumon, hanem általánosságban), és ennek kellemetlen hátulütői vannak egyre gyakrabban.

A mondataid egy része számomra nem volt egyértelmű, de igazad van abban, hogy ez nem egészen idevaló, úgyhogy nem is fogom itt folytatni. Keress meg privátban, ha akarsz.

(#19030) GrandeP válasza 7 (#19029) üzenetére


GrandeP
őstag

Azt ne mond, h valakit negcsapkodtak a való életben? :))

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19031) 7 válasza GrandeP (#19030) üzenetére


7
addikt

Nem tudok ilyesmiről. :N

(#19032) GrandeP válasza 7 (#19031) üzenetére


GrandeP
őstag

Ja, ok, csak nekem az jött le a névtelenül résznél.... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19033) Chaser válasza 7 (#19029) üzenetére


Chaser
titán

Na látod, az ilyenektől hogy "újabb és újabb esélyeket kaptok" megyek neki a falnak. Mi a fakkom van itt?:D Tudod kinek kell egy utolsó esély? Annak aki fuldoklik vagy akit fel akarnak kötni, én köszönöm nem szorulok rá. Azt félretéve hogy veled semmi problémám nem volt, vannak itt capslockosok akik még magasabb lovon ülnek. Azokból vannak kevesebben, akik tudják hogy azért a lovacska is megbotlik néha, de legalább vannak. Dehogy privizek én veletek, kaptam már "intést" priviben, mert ugye azt jogellenes bármilyen formában nyilvánosságra hozni...okos:) Ez egy adok-veszek-beszélgetek topik ahogy neve is mutatja, nyugodtan lehet bármiről beszélni. Modokat alapból tiltom priviből, megelőzve ezzel későbbi gondokat.
Sajnos ez a fórum emberekből épül fel, jó duma, hogy egy kibannolt ember után regel 50 másik. Persze, kár hogy a nevét nem tudja leírni 95%-uk, nemhogy érdemben hozzászólni/segíteni bármiben. Ha tetszik ha nem, ez közös játszótér. Attól hogy capslock van valaki neve alatt még nem feltétlen kell(ene) visszaélni vele. Az is mekkora röhej, hogy engem oltogattak, mert címlapos cikknél összeszedek egy csokor helyesírási hibát, nem ritkán magában a címben. Az oké, hogy ez egy IT oldal, de azért na.../ talán ha a tisztelt szerző látná a hsz-ekben mekkora amatőr hibákat vétett legközelebb odafigyelne, de nem, itt leb@sszák érte az embert:D /
Azon meg ne lepődj meg, hogy sok mindent nem értesz, én se értem sokszor magamat :N pl most is tök értelmetlenül írok, de a karakter ingyen van, most meg rá is érek, szóval mért ne?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19034) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19035) Chaser


Chaser
titán

Nincs féjszbukom', én csak itt tudok dühöngeni ;] ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19036) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Hi!

Van vkinek eladó microsd 8Gb karija, holnap-azonnal-nem tudok várni- rózsaszín :)lánynak lesz!Gyík?KTU?

:R:R

(#19037) fero02 válasza aXXon (#19024) üzenetére


fero02
veterán

Innentől Tietek a pálya, én leszállítottam a cuccost! ;)

chipi-85: ezzel az eljárással szokták a különböző csiricsáré dolgokat (műszerfal, stb) bevonni a karbon hatású matricával. Jó stuff! :K

[ Szerkesztve ]

(#19038) Chaser válasza ekrisztian (#19036) üzenetére


Chaser
titán

Rózsaszín mobilrackem van az nem jó? :))
Grandepöts rendelte de lebukott vele az asszony előtt:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19039) csaszi72


csaszi72
aktív tag

na megyek visszaszerezni a hsz-eim számát valami "szakmai" totyikba.....valami megellettakiskecske vagy mi vót
ez meg hűű de E
ööööö
1ébként meg:
vennék 7" monitort, Syma S107-et
Ladok, Manfrotto stabilizátort, GP powerbank-ot meg mittom én még mit.....

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19040) ekrisztian válasza Chaser (#19038) üzenetére


ekrisztian
senior tag

;] jó fekete is :D de microsd lögyön :D

(#19041) Chaser válasza ekrisztian (#19040) üzenetére


Chaser
titán

Az is van, de tegnap hazavittem:D :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19042) csaszi72 válasza ekrisztian (#19036) üzenetére


csaszi72
aktív tag

EZT-et a kölköt keresd, local, mindig van, LEGÁLIS
áttensön fakkbúk reg níd
rám hivatkozhatsz, igyé lesz a análplug intruder starter kit

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19043) D@ni88


D@ni88
addikt

e e

[ Szerkesztve ]

(#19044) poffsoft válasza GrandeP (#19032) üzenetére


poffsoft
addikt

mámmegin'
sosemnem szokol le róla ,hogy sokkal jobban megy a fórum, ha ritkábban szólogatsz be a fórumban....
Azt úgy járol mint grét... a végén :U
:D

[ Szerkesztve ]

(#19045) chipi-85 válasza Chaser (#19035) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Azért megéri regisztrálni, látod Grande is "csak" 1 napot kapott!! ;] :DDD

(#19046) Chaser válasza chipi-85 (#19045) üzenetére


Chaser
titán

Ahhoz én hülye vagyok, hogy valahova is tudjak regisztrálni. Azt se tudom itt hogy sikerült, talán éppen szerencsés korszakomat éltem ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19047) chipi-85 válasza Chaser (#19046) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ha a 12 éveseknek sikerül, akkor neked is :D :DDD

(#19048) fero02 válasza Chaser (#19046) üzenetére


fero02
veterán

"talán éppen szerencsés korszakomat éltem"

Neked olyanod sose nem vót' Krisztián... :( ;] :DDD

(#19049) csaszi72 válasza csaszi72 (#19042) üzenetére


csaszi72
aktív tag

GOODRAM 4 GB MicroSDHC kártya + ADAPTER - 1,050 Ft
GOODRAM 8 GB MicroSDHC kártya + ADAPTER - 1,550 Ft
GOODRAM 16 GB MicroSDHC kártya + ADAPTER - 2,850 Ft
GOODRAM 32 GB MicroSDHC kártya + ADAPTER - 5,850 Ft

ÉLETTARTAM GARANCIA vonatkozik rá!

A tudjátok kinek:

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19050) ekrisztian válasza csaszi72 (#19042) üzenetére


ekrisztian
senior tag

thx!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.