Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) fero02 válasza george11 (#6149) üzenetére


fero02
veterán

Ez gecijó! :C

(#6152) M_o_g_y_i válasza george11 (#6147) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nyugi, azért az ereimet nem vágom föl. :DDD :N
Majd kap tőlem ajándékba egy f@xa ledes "izzót" a hátsó lámpába, mihelyst jó lesz a féklámpa kapcsoló. :U
De ahogy olvastam tényleg jó lett a karbi beállítása, ha másnap jól indult. ;)

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6153) bsh


bsh
őstag

e e e e e e:U

[ Szerkesztve ]

(#6154) fero02 válasza bsh (#6153) üzenetére


fero02
veterán

Az első rendesen tönkretett, így alvás előtt. :B :U

(#6155) george11 válasza fero02 (#6154) üzenetére


george11
senior tag

Legalább van támasztékod, lehogy lefordulj az ágyról ;]

Már rég elmentél aludni te kihaénnem :DDD
Közbe meg itt sunnyogsz?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6156) bsh


bsh
őstag

amúgy amin ma kiakadtam:
lejár a magánnyugdíjpénztáram, eddig szartak a fejemre, de most hirtelen fontos lettem és elkezdtek hívogatni, hogy maradjak, fizessek mééééég. én meg mondtam nekik, hogy akkor be lehet kapni, a pénzt meg tessék kifizetni.
na ez úgy megy, hogy kérvényt kell beküldeni, majd ezután személyi beazonosítás jön, ami annyit jelent, hogy be kell menni a fiókba, és megnézik az igazolványaimat, hogy tényleg én-e vagyok-e az-e? mondja a csaj, hogy tehát akkor be tetszik fáradni a 13. kerültei irodába... mondom, hoppácska, én kecskeméten lennék és itt is van irodájuk... az nem jó, csak a 13. kerületi irodában tudják a személyemet beazonosítani! mondom neki, hogy wtf? az egész országban csak ott? aszongya, ja... de ha ez nem lenne nekem kényelmes (lol), akkor úgy is lehet, hogy lefénymásoltatom és közjegyző által hitelesíttetem az irataimat és azt küldöm be. az meg ugye nem olcsó ám...
ilyen is csak ebben az országban lehetséges... :W

(#6157) bartucc válasza M_o_g_y_i (#6152) üzenetére


bartucc
addikt

Lesz lehetőséged szerelni, legalábbis nyugodt szívvel bízom rád, ha akad rajta valami. Meg hát hozzáértőtől hamar lehet sok hasznosat tanulni, mert szeretném én is kitanulni azért a szervizelését, javítását, amennyire lehet. :K Viszont nem tudom mikor lesz legközelebb alkalom hogy bevigyem, ma jött Szegedről a behívó, holnapután mennem kell reggel, és kb 3 hét megint bent.

Eredmény egyébként jó lett aránylag, de egy vicc, hogy azon kívül hogy "van javulás", nem tud egy orvos többet közölni, ha már november óta szenved az ember azért hogy jobban legyen... :(((

Ha neked így megfelel, utána beviszem hozzád a géppel, és ott hagyom, ha kell. Igen, ment reggel szépen, de csak beindítottam, az esős idő miatt nem volt ma nagyon lehetőségem menni vele :)

bsh: Melyik bank ez egyébként? :U

george11: képzelem a prohardvereseket, hogy rád állították már a nemzetbiztonságot és a terrorista-elhárítást is, mert itt valami készült nagyon, csak annyit láttak. ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6158) george11 válasza bartucc (#6157) üzenetére


george11
senior tag

Annyira nem volt para, csak megkerestem Yetikét, hogy van-e valami mód ennek a faszságnak a kiszűrésére, de sajna nincs. Így picit kalandosabb lett, de csak összejött.

mod: szerintem van annyira mobil Mogyi, hogy ki tudjon menni megszögelni a gépet, ha megvan minden hozzávaló alkatrész. (ha nem, akkor valaki kiviszi, mert nem nagy táv)
Tesód csak otthon van időnként nem?

mod kettő: "van javulás" ezek nagy szavak egy orvos szájából :K drukkolunk neked ;)

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6159) bsh válasza bartucc (#6157) üzenetére


bsh
őstag

nem bank, hanem biztosító. axa. a weboldaluk tanúsítványa érvénytelen... személyi beazonosítás, közjegyző... ja persze. telefonon bezzeg simán elhitték, hogy én az vagyok, akinek mondom magam... :W

(#6160) bartucc válasza george11 (#6158) üzenetére


bartucc
addikt

Húgomék itthon vannak szinte mindig, ikertestvérem is vagy délelőtt, vagy délután, attól függ hogy dolgozik. De ha kijön, kifizetem neki a benzinköltséget is, annyi a mimium. :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6161) george11 válasza bartucc (#6160) üzenetére


george11
senior tag

Ezen ne parázz megoldjuk, hogy patent legyen a gép. Csak első körben egyszerűen nem volt rá elég idő, annak ellenére, hogy a polírműhelyt bezártam egy hétre. (szóval, ha csuklani fogsz, akkor a bonyhádi, kunszentmiklósi, és szegedi gumisműhelyeket kell szidni, mert ők kerültek várólistára :DDD ) ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6162) bartucc válasza george11 (#6161) üzenetére


bartucc
addikt

Rendben :D

Polírgép megjött?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6163) bsh


bsh
őstag

...

(#6164) george11 válasza bartucc (#6162) üzenetére


george11
senior tag

Meg ám :))
Be lett üzemelve, bár még lesz vagy 300k híja, hogy minden meglegyen hozzá(víz/csatorna/iszap leválasztás, meg ilyenek).De a lényeg, hogy működ, és valszeg olyan leszek, mint a gody nemsoká(vagyis szebb :P ), mert egy zsák koptató porcelán kb 60kg, amit fel kell emelnem vállra, aztán önteni bele.(adagonként 3 zsák :D ) Pöttyet villogott a beszarásjelző, mert az még ok, hogy felemelem, meg a vállamra veszem, de még ki is kell tartani magam elé az egészet, hogy leszóródjon.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6165) M_o_g_y_i válasza george11 (#6158) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Be semmiképp ne hozza a gépet, mert nem tudom letárolni. :(
Majd én elugrok a tézével, ha aktuális lesz (és ráérek), most hétvége rokonéknál, de majd összehozzuk. Benzinpénzt nem fogadok el. :N

szerk.: reggel rendesen még zsibbadt volt a fejem, eszembe jutott tegnap alig ettem valamit, nyilván "jót" tett... :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6166) george11 válasza M_o_g_y_i (#6165) üzenetére


george11
senior tag

Nálam elfér a szecskavágó, ha ezen múlik.
Zárt garázs, szerszámok vannak(meg sör is :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6167) M_o_g_y_i válasza george11 (#6166) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Sör vs. jármű - nem oké... :(

(#6156) bsh: ez egy VICC!!! :W :(((

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6168) george11


george11
senior tag

Na jó a sör az fogyó eszköz, de a benzinkút kb 300 méterre van. ( Így nonstop pótolható a mennyiség :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6169) george11 válasza M_o_g_y_i (#6167) üzenetére


george11
senior tag

Busz?
Központból kihoz egy utcával mellém, de , ha akarod el is gurulok érted ... Aztán itt a diófa alatt lehet ám szögelni a gépet reggeltől estig :))

(basszus majdnem elindultam rágyújtani az előbb, aztán eszembe jutott, hogy február óta nem cigizek) a cigi egy g@ci ... :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6170) M_o_g_y_i válasza george11 (#6169) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Most eszembe jutott a "fiatal" :DDD korom, amikor az este 10-kor megragadt blokkot (elcsavarodott a főtengely. :U) hajnal 3-4 körülre menetkészre raktuk. :Y

Nekem bő két hét múlva lesz meg a két év cigi nélkül. :K ;) :C

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6171) george11 válasza M_o_g_y_i (#6170) üzenetére


george11
senior tag

Mi anno rottyra ittuk/szívtuk magunkat bármilyen műszaki hiba miatt, és nem készült el hajnalra csak a brigád ... a motor meg mehetett a ganésgödör szélére :DDD :DDD :DDD (majdhónap megszereljük)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6172) M_o_g_y_i válasza george11 (#6171) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nekem viszont azzal a géppel haza kellett mennem. :))
Ez még Békéscsabán volt, amikor még anyáméknál laktam. De rég vót' bazze... :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6173) george11 válasza M_o_g_y_i (#6172) üzenetére


george11
senior tag

Mert mi mivel mentünk haza szerinted?
Amikor Esztergom mellett a legmegbízhatóbb gép az MZ TS250/1 volt? :DDD Volt ott IZS, Junak, 250-es Simson, Dnyeper, oldalkocsis kétkerékhajtású Ural és társai?
Cirka 15-30km után elő jött valami hiba, ami miatt beb@sztunk a legközelebbi kocsmába, aztán másnap tántorogva nézegettük a gépeket, hogy " miaf@sz miatt ittunk is tegnap?"
Ez még nem a színes-szagos motoros korszak volt, ami most van ... akkoriban a pénzes/újhullámos k@csögök ki voltak nézve a körből. Ami most megy az meg maga a szánalom ... van pénzem, veszek 2-3-4 milláért valami szart, és én leszek a bájkerek királya. Na ezek anno a semmibe voltak nézve, de mostanra többségre kerültek :(
A kemény mag megmaradt persze, de azért ez már régen nem ugyan az, mint anno volt :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6174) M_o_g_y_i válasza george11 (#6173) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hja, félreértettem. (mert közben a köccsög telefonomat rakom újra)

Azt utálom a mai "gazdaghülyegyereknullavezetésigyakorlattal" motorosokkal, hogy pl. motort azt vesz jó drágát, mégis melegítőben neadjisten póló+rövidnaci kombóban koptatja szét a 40-50e.-es gumit a városban. :o
És nincs itthon söröm... :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6175) bartucc


bartucc
addikt

Manapság az a vagány gyerek, aki be tud a többiek elé állni egy CBR-el/GSX-rel. Az, hogy ő pakolta össze, a keze munkája benne van-e, vagy Apu vette neki a jogsi mellé, nem számít. Pedig utóbbi szerintem ami értékelhető valójában, nem az hogy van neki és kész.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6176) M_o_g_y_i válasza bartucc (#6175) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:K
Ez így van. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6177) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Háj!

Nem szokott itt vki unalomból+milkáért samsung telón szoftvert frissíteni?Lenne 2db :)
7070+3370.
+ lenne eladó ilyenem
http://soundfreaq.com/SFQ-02RB_Features.htm
http://soundfreaq.com/SFQ-01_Home.htm

:R:R

(#6178) alázógyík válasza ekrisztian (#6177) üzenetére


alázógyík
őstag

Jó hogy nem a telefonos fizet, amiért a csoda Samuhoz hozzányúlhat?!?! ;]

(#6179) ekrisztian válasza alázógyík (#6178) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:D ;] látom,látod a gondolataim :D

(#6180) alázógyík válasza ekrisztian (#6179) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :DDD

A Soundf. motyók mennyiért lennének?

[ Szerkesztve ]

(#6181) TeeBee73 válasza M_o_g_y_i (#6174) üzenetére


TeeBee73
addikt

Esetleg strandpapucsban. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#6182) GrandeP válasza bartucc (#6157) üzenetére


GrandeP
őstag

Nekem van egy jó sok oldalas pdf-emem én is abból tanultam.... mint láttad nem sok sikerrel... :DDD de majd áttolom.. .:DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6183) csaszi72 válasza KTU (#6130) üzenetére


csaszi72
aktív tag

mijé van letíltva a kommentelés?!?!?!?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6184) GrandeP válasza ekrisztian (#6177) üzenetére


GrandeP
őstag

Én csak pénzért unatkozok, de ezt mindenki tudja... :DDD

Amugy kb mind a kettö eldobós... legutobb valami motorolo szetnyithatósat csináltam... túl azon h egy nap element a firmware keresésre, illetve amit felraktam nem lett jó, a lementett mentést amit a gyári backuppal csinaáltam, felrakta, de c35.09 errort dobált rá, mást nem igazán tudtam vele csinaálni... :U

Ami nem symbian vagy android/win7 azoknak szinte nincs már támogatottsága...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6185) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#6186) GrandeP válasza Norb3rto (#6185) üzenetére


GrandeP
őstag

Ekkoras súly, ilyen erövel, úgy fog repülni, mint az álom.... minden értelemben... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6187) csaszi72 válasza bartucc (#6175) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Két hete vasárnap (+40 fok árnyékban) volt egy kis biznyic Szolnokon.
Megy a tököm kocsiva, mikor ott van öcsém Apriliája.
Póló, rövid gatya, papucs. Mindkét térdem ropogós UV pirosra sült. Bal gatyaszár gyere darázs hamm bekaplak Törtel magasságában. Vót ám ugribugri.
Két csípés helló.
Visszafelé Kőrösi HÉ-k megbactak mert 59-el mértek be.
:W
BA kérdem be van hitelesítve az eszköz?
Be bizony, +- 3 km/h
Mondom a motoré meg 6 már ki is jött hogy 50 :C
Nem vették a poént.
Vótak vagy 6an.
KisSárgaCsekk kitöltése után mondom csak szólni kéne: nem köszönt napszaknak megfelelően, nem közölte miért állít meg, csajé szervnek meg nincs kint az azonosító dogcollar-ja.
De oszt inkább nem tettem. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6188) bartucc válasza GrandeP (#6186) üzenetére


bartucc
addikt

Kíváncsi leszek, mivel oldják meg hogy menjen is erő az aszfaltra, nem csak gumiégetés legyen egy helyben. Szerintem két cementeszsák megteszi. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6189) Chaser


Chaser
titán

Elszállt az apró, már megen hackelik hogy fizetős legyen?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6190) Norb3rto válasza Chaser (#6189) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Csak ráncfelvarrás megy, másikat még tesztelik :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#6191) daninet válasza Norb3rto (#6190) üzenetére


daninet
veterán

Hát a múltkori örvös nagy égés után lehet is tesztelni.. :U

@csaszi72: Te jól beszoptad a motorozást, sztm legközelebb maradj a kocsinál :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6192) GrandeP válasza Chaser (#6189) üzenetére


GrandeP
őstag

SQL hacckelés van, mert annyi az adattábla, h nem gyözi a szerver...
Legalábbis ezt mondják állandóan... :U

Ahelyett h törölnék a 2+-os aktív/nem aktív hirdetéseket...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6193) GrandeP válasza GrandeP (#6192) üzenetére


GrandeP
őstag

Ja és ezáltal megszünt a szavas keresés.... mert toldalékot nem tud, se a szó elött, sem utána....

Konkrétan kell rákeresni a szóra...

Pl a sem a hasi -ra sem tasi-ra nem hozza a hasitasit csak ha konkrétan a hasitasi-ra keresel rá... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6194) csaszi72 válasza daninet (#6191) üzenetére


csaszi72
aktív tag

pláne mert spórolás volt az elsődleges cél.
ennyi erővel mehettem vólna Hummerral is, ha lett vólna :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6195) KTU válasza GrandeP (#6193) üzenetére


KTU
addikt

de :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6196) daninet válasza csaszi72 (#6194) üzenetére


daninet
veterán

Cuming soon... :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6197) GrandeP


GrandeP
őstag

Ajjaj kezdenek lehallni a szerverek, vagy csak nalam szaraxik?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6198) csaszi72 válasza GrandeP (#6197) üzenetére


csaszi72
aktív tag

innen megy

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6199) GrandeP


GrandeP
őstag

Ugy gondolom ezt tudja vallalni a "csapat" egyedül... :)

DM – Death Match (halálmeccs)

Feladat: csak egy maradhat

Játékosok: magányos harcosok

Leírás: A legegyszerűbb és legrövidebb játékforma. Mindenki mindenki ellen, nincsenek célok vagy csapatok, se pontok, se szabályok. Totális káosz, teljes őrület. Hősként egymagad próbálsz legyőzni mindenkit vagy gyáván megvárod az utolsó talpon maradót és simán hátba lövöd? Mi a fontosabb számodra, a becsület vagy a hatékonyság?

Na akkor senki sehova többet? Ki jön velem, en kivel megyek?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6200) csaszi72 válasza GrandeP (#6199) üzenetére


csaszi72
aktív tag

No ha későbbiekben PH tali szintű lövöldözést akartok akkor fel tudom ajánlani:
hely: Törökfái volt úttörő tábor, fedett beállókkal, fák, bokrok, dzsinzsa
AS (airsoft) fegyverreplikák jólárasított bérlését. AK,MP5, shotgun cca 2,5-3 ezer per nap.
Lövedék 1kg 0,20-as (gyengébbeknek 5000db) 3000ft áron biztosítva.
Védőfelszerelés(víztiszta szemüveg megfelelő ANSI szabványú) a bérleti díjban.
Lehetőségek:
Bográcsozás, grillezés.
Víz, villany van.
Hely bérlet. Nagyjából GRÁTISZ!
Igény esetén: tapasztalt játék szervező gondoskodik a játék lebonyolításáról, feladatokról.
Nem játszó egyének(család, barinő, stb) addig főznek, sütnek.

Megfelelő jelentkező létszám esetén vállalom a leszervezést.
min 10 fő játékos!

Ezek volnánk mi. :C :DDD :DDD
be hu be ka, vaccs dö hádé!

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.