Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) daninet válasza God Vazzeg (#9000) üzenetére


daninet
veterán

Szeretem ezen az oldalon a csajok alatt a facebook kommenteket. :D Kb az összesnél leoltja valami kispöcsű, aztán elszabadulnak az indulatok. Főleg mikor szilikon melle van egy csajnak, az meg jön mentegetőzni, hogy pedig nincs neki :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9002) God Vazzeg válasza Ramius (#8999) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A 206-os odabasz azért.. :B :D

(#9003) God Vazzeg válasza daninet (#9001) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én azért úgy lennék ezzel mint a kokóval: nehezen jönnék le róla :DDD

(#9004) Ramius válasza God Vazzeg (#9002) üzenetére


Ramius
őstag

Találtam jobbat: [link] Ez már azért rendesen agysejtpusztító :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9005) daninet válasza Ramius (#9004) üzenetére


daninet
veterán

Egyébként ezt lecsiszolnák simára, kapna egy mélyfekete színt meg lakkot, valami pöpec felnik és még jó is lehetne :D
Ja meg új fényszórók

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9006) Ramius válasza daninet (#9005) üzenetére


Ramius
őstag

Te sem vagy nagy barátságban a jó ízléssel ezek szerint ;]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9007) God Vazzeg válasza Ramius (#9004) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet hogy direkt csinálták ennyire puruttyára :D Mert jó ízlést teljesen nélkülöz :D

(#9008) daninet válasza Ramius (#9006) üzenetére


daninet
veterán

"még jó is lehetne" - de dolgozni kellene rajta :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9009) george11 válasza God Vazzeg (#9007) üzenetére


george11
senior tag

Az az autó, még bőven sablonozás előtt van. Nem hogy nincs kész, hanem még csak tervezgetnék, hogy mi hogy lenne jó nagyjából.
Aztán jönne, hogy körberakják habbal, majd faragják/csiszolják, utána leveszik a sablont, és megcsinálják üvegszálból. :U
Bírom az ilyen postokat a jdcs-n. Nyomorult gyerek lóf@szt nem ért semmihez, de talál egy félkész autót a neten, és már nyomja is fel :W

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9010) Ramius válasza george11 (#9009) üzenetére


Ramius
őstag

Talán az illesztéseken javítanak majd, de akkor sem lesz sokkal szebb szerintem ha elkészül.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9011) george11 válasza Ramius (#9010) üzenetére


george11
senior tag

Nem tesszik érteni, amit leírtam? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9012) Ramius válasza george11 (#9011) üzenetére


Ramius
őstag

Hogyne érteném. És te érted-e, hogy szerintem az akkor is szar lesz, ha kész lesz? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9013) george11 válasza Ramius (#9012) üzenetére


george11
senior tag

Jóhogy az lesz. Eredetileg is az volt :DDD
Csak nem lesz ilyen csúnya.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9014) bsh válasza george11 (#8998) üzenetére


bsh
őstag

ami whiskey-vel és kokainnal megy? :DDD

(#9015) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok, kedves olvasók!

Már rég óta foglalkoztatott a modding, de végre el is jött az ideje.

A mod alanya egy mosógép dobja egy tökéletes működő noti hűtő , ami már régebbről megvolt a kedvenc webshopcsimból (kicsit bu.i az eladó, de amúgy jó hely) és várt az átalakításra.
Ezt vagdostam meg, festettem be, és tettem bele egy számítógép alkatrészeit. 2 ventit.
Lesz ami lesz alapon vágtam neki a dolognak, de végeredmény szerintem nem is lett olyan rossz!

Az egész projekt három nap 10 perc alatt készült el, és még mindig lenne még mit vele dolgozni, de azért jelen állapotában is mutatós kis darab.

Tudom, hogy nem olyan látványos a dolog, mivel már a kész munkát mutatom be, de sajnos a munkafolyamatról nem csináltam képes dokumentációt :(

Az egész úgy kezdődött h kb fél éve már h csak pislákolt a kék led, és hol pörgött hol nem... tehát a kedvenc boltom ezzel is átqrt..

No mindegy... miután jól szétcsvaroztam és széttörtem helyre kombináltam a műanyagot, igényesen célszerszámmal hogy beférjen az használt ezer éves új ventilátor, már nem is volt más dolgom, csak levágni egy régi billentyűzet usb kábelét, összeforrasztani az új kábellel a megfelelő kábeleket...
És ezt szép igényesen elrendezni a helyére, lásd képek.... természetesen ügyeltem a biztonságra, kézvédőráccsal és szigszallaggal megfelelőszigeteléssel.

Sajnos nem mértem elötte utána adatokat, de higgyétek el megérte... ha emlékezetem nem csal, most majdnem 1, azaz egy celziusz fokkal idegebb a gép állat...

A képeken nem látszik, mert ezek 5 perce készültek, én meg 2 perce beraktam még egy 9-es ventit átlóban a másik sarokba a winyó alá... és öcccsém azóta a winyó is... húúú de nagyon hideg.

Természetesen mások hűtőpadját is megmoddingolom, hozott alkatrésszel 5k, én alkatrészeimmel 8k...
3 hetes az előjegyzési lista, így kombináljatok..

Csak azért, mert mostanában annyi a qrvára igénytelen, de a hever által agyon nyáladzott gánymunka, h most egy kis görbetükröt mutattam... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9016) george11 válasza GrandeP (#9015) üzenetére


george11
senior tag

fúdejáúúlett :Y :R :C
Azé' rögtön meglátszik, hogyha valamihez egy profi nyúl hozzá :DDD

ööö pirosban nincs? :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9017) Chaser válasza george11 (#9016) üzenetére


Chaser
titán

Ménincs' pirosBAN? Ez is csak egy kontár :((( ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9018) Wictor


Wictor
senior tag

Szép napot! Valaki innen megy-e Pest felé mondjuk kedden? 60 kilónyi élő húst kellene némi "fogyasztásért" cserébe felvontatni. :B

[ Szerkesztve ]

(#9019) Chaser válasza Wictor (#9018) üzenetére


Chaser
titán

Ezt az élőhúst? Mer' akkor megyek :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9020) GrandeP válasza george11 (#9016) üzenetére


GrandeP
őstag

Természetesen színre festés megoldható, unokahúgomnak van temperája meg ecsetje is... :K

Amúgy, viccen kivül, jelenleg, aida terhelten + chrome, 43 fokos a cpu. elötte idle 50-55 között mozgott, winyó és alaplap nem változott...
Szóval volt értelme, de ez a fajta igényes munkát szerintem nem kellene nyilvánosságra hozni, mert azért mindennek van határa... :DDD

Amúgy, fogadjunk h címlapra is kimenne, meg vannak a kapcsolataim a modikkal.. ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9021) GrandeP válasza GrandeP (#9020) üzenetére


GrandeP
őstag

Idle 36, 38-nál kapcsol a gyári noti venti...

Mission complete... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9022) Wictor válasza Chaser (#9019) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem, de ilyet is láthatsz útközben... ha keresel a szemeddel az út mentén... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9023) Chaser válasza GrandeP (#9021) üzenetére


Chaser
titán

Legyek getzi? Na jó leszek. Ennél a dobozos thinkpadnál még ventivezérlésre is van külön sw ;]
Mission accomplished... ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9024) GrandeP válasza Chaser (#9023) üzenetére


GrandeP
őstag

És mit érsz vele, mikor szar a konstrukció, a kezedet fűti meg az alaplapot? ;]

Amúgy ez miért nagy szám, nem értem?!
Mert beismerték h rendes biost sem tudnak létrehozni? ;]

Amúgy, de most őszintén te találkoztál már a tieden kivül másik notival, vagy másik thinkpaddal? :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9025) bsh válasza GrandeP (#9015) üzenetére


bsh
őstag

szép munka baszki! :C :DDD
monnyuk sose értettem mi értelme van egy laptophűtőnek? amelyik noti nem tudja saját magát extra hűtés nélkül megfelelő hőfokon tartani, az kukába való.

(#9026) Chaser válasza GrandeP (#9024) üzenetére


Chaser
titán

:) Kb a 10. TP van nálam egy éven belül. A TPfan minden TP géphez használható, nem a lenovo adta ki, hanem TP guruk csinálták, tod' ez olyan mint a droid, mindenre talál megoldást a közösség.. Most speciel x200-am van, 12" amit ugye nem könnyű hűteni halkan.na olvasgass el 1-2 tesztet milyen hangja van vagy mennyire melegszik. Konstrukciós hiba? Aranyos....:) Hát csak tudnak valamit ezek a dobozos fiúk :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9027) daninet válasza bsh (#9025) üzenetére


daninet
veterán

Ennek hosszútávon van haszna, illetve azoknál akik netezős notit vesznek és játékra használják. Ócsó, szarabb konstrukció, de azt sem akarja, hogy süsse a kezét a touchpad :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9028) GrandeP válasza Chaser (#9026) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem, de mindig annyira ráélvezel erre a sz@rra h az borzalmas... ;]

Olyan dolgokat tartasz újításnak, úttörőnek és mindezt a hatalmas IBM-nek tulajdonítod, h az már nevetséges... :U

2 hete kb így nézett ki reggel az ágyam, az egyik noti (toshiba portege) olyat tudott, h 0-360 fokban forgatható volt a kijelzős, és ha úgy fordítottam akkor érintős lett a kijelző, mikor fog tudni ilyet a lenovo?
Vagy egy a másik a dellnek, meg ah elkopott a "teteje" akkor két pattintással cserélhető bármilyen másik gyárira... szóval ha akarod akkor sosem lesz karcos, mikor fog tudni ilyet az ibm?

Én elhiszem h jó meg okés, de múltkor is h menet közben cserélhető a dvdolvasó (ami amúgy az ultrabay miatt van) miért nem tud ilyet a többi márka, miért kellene , ki az a beteg aki cserélgeti naponta a dvd olvasót, vagy oda akar tenni aksit? Nekem bőven elég h 1-2 csavar tartja..

Amúgy azért vagyok indulatos, mert megették a sütimet, és mert megvágtam magam a moddingolás közben az az igazi a férfias seb, a papír vékony vágás, amit nem látsz, de ha sóval találkozik akkor sírsz... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9029) Ramius válasza GrandeP (#9028) üzenetére


Ramius
őstag

Azt a burzsuj eget. Ennyi notid van és hiteles kocsival rohangálsz? ;] :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9030) faragojof


faragojof
senior tag

Na végre valami!
Fight!

:U A jegyek elővételben nálam... ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#9031) Chaser válasza GrandeP (#9028) üzenetére


Chaser
titán

Szted lenovonál nincs tablet? x200 tablet is van halkan jegyzem meg, speciális ips/affs/spva panellal. Akár multitouch + waacom réteggel.
Cserélhető fedlap inspironnál? Naggyon jó:D Amennyibe kerül tényleg megéri és hatalmas találmány...TP-nál benne is van vagy 3 percben egy fedlap csere..szörnyű:) Mondjuk sztem, persze csak sztem, kicsivel fontosabb, hogy cpu-hoz, hdd-hez percek alatt hozzáférjek, ne kelljen fél napig szerelni..de hát ugye fedlapot te is biztos gyakrabban cserélsz mint cpu hűtőt takarítasz ;]
Trackpointot és bill pilácsot szted kitől lopta a dell meg a hp? Igen, jól sejted. Kár hogy egyik sem sikerült túl jól...
Ha gondolod elviszem az 5 éves T60-amat, 90nm-es gpu és chipset, 65nm cpu..megnézzük a te mostani géped halkabb vagy az. A T60 nem a leghalkabb TP-k egyike, de még így 5 évesen is gyalázza a ma kapható gépek nagy részét ebből a szempontból is. Hát hűtőpad soha nem kellett alá az tény:D Ultrabay hasznos tud lenni ha van egy rendszer hdd/ssd, mellette egy tároló de néha optika is kell és nem szeret az emberke kanócokkal bohóckodni...+ akku lehetőség se hülyeség sztem. Bár lehet én látom rosszul hogy ezek mobil gépek és alkalomadtán csak akkuról használja aki megvette. És talán, talán fontos neki az üzemidő..na ezért van ultrabay, meg utazóakku, stb. És ezért nincs a konzum gépeknél mert azokat asztalra tervezték, nem arra hogy bírja a napi hordozást meg igénybevételt. Nagyon röviden:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9032) Chaser


Chaser
titán

Még az őrdőgűzők is thinkpadet használnak e

De mondjuk megértem azt is aki hűtőpaddal rohangál a zsebében :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9033) GrandeP válasza Chaser (#9031) üzenetére


GrandeP
őstag

Na inkább hagyjuk.... te olyan vagy a Lenovoval, mint az első autós, a szuzuki swiftel :U :R

Nagyon megy jobban, mint egy zonda, de nem is fogyaszt, még annyit sem mint egy prius, szervizelni is elég 500.000km ként... és nem is drága.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9034) Chaser válasza GrandeP (#9033) üzenetére


Chaser
titán

Nem, csak én ellentétben veled használtam és tudom miről beszélek.Van pár elb@szott széria de azok is használhatóak és kommersz gépek szintje fölött vannak azért, csak TP-hez képest vannak elb@szva:D Kb annyi hogy vásárlás előtt utánaolvas az ember melyiket inkább ne, Nem véletlen ám, hogy gar nélküli TP-k olyan árban mennek mint amennyiért új garos gépet kapsz más gyártótól... na erre mondj ótós' példát:)
Felőlem mindenki azt vesz amit akar, amíg nem próbál ki egy normális gépet úgy se tud mihez viszonyítani. Tavaly ősszel esett be hozzám egy 6-7 éves T43, na mondom ezek tudnak valamit..első mobil gépem amit élmény volt használni mert minden egyben volt rajta. Aztán jött a T60, abból rengeteg verzió, 14, 15", intel, ati vga-sok, IPS csodák, aztán x61 tablet, T61, T61p, T400, most x200...azzal kezdték ott fogom végezni, akkor én se hittem el....:D Nincs egy éve hogy megvettem a T43-at, tegnap már majdnem beleugrattam egy x220 tabletbe :W :)

szerk: Ezek előtt/mellett persze volt jó adag konzumer és más business nálam, szóval talán van mire alapoznom. A "dobozok" összegezve a legjobbak, leszámítva az itteni nbd gar hiányát, de magát csak a gépet nézve hp elitebook ami köszönőviszonyban van velük.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9035) GrandeP válasza Chaser (#9034) üzenetére


GrandeP
őstag

Hallod, új swiftben olyan van öcsém, elektromos ablakemelő hátul baazeg, hátul... hát melyik másik tudna mán ilyet..
(Némelyik autóban volt már a 60-as években is, attól függetlenül manapság is "ritka")

De ez semmi, ha olyat veszel, van benne ESP, öccsém ESP, ha megindul a 93 ló a kanyarban, akkor nehogy kitörjön... melyik másik tud mán ilyet...
(na ez inkább nocomment. :DDD)

Meg hallod, most fogsz hátast dobni, olyan rádiója van neki, h pendrályot lehet rádugni és lejáccaja a zenét... ilyen van-e másik autóban?
(kb 2002-ben is volt már ilyen, még sincs minden új autóban.)

Swiftben van bazzeg, ültem én már jó sok autóban, wartburgban, ladában, sőt egyszer ültem egy golf1-ben is igaz hátul, de a swift, öccsém, ebben annyi és olyan és dekülönbenis...
Hogy ezek az új szarok sehol sincsenek hozzáképest.

Ha még mindig nem érted, akkor sajnos nem tudom folytatni az értelmes vitát... pedig ráérek, amíg újra nem sül a friss süti... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9036) bsh válasza GrandeP (#9035) üzenetére


bsh
őstag

a laptop alján sütöd, ami most már így át lett moddingozva légkeverésesre? :)

(#9037) Ramius válasza Chaser (#9034) üzenetére


Ramius
őstag

"Nem véletlen ám, hogy gar nélküli TP-k olyan árban mennek mint amennyiért új garos gépet kapsz más gyártótól... "

Ezt simán csak túlárazásnak hívják, autók közt is előfordul... ;]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9038) God Vazzeg válasza GrandeP (#9035) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Úgy egyébként fasságokon vitáztok, kb mintha egyikőtöknek a szőke tetszik, másikotoknak a barna, és meg akarnátok egymást győzni :)

Ez meg épp ide illik :D

[ Szerkesztve ]

(#9039) Chaser válasza GrandeP (#9035) üzenetére


Chaser
titán

Hát öcsém, ha tudsz mondani olyan több éves swiftet amit annyiért árulnak és adnak el amennyiért más gyártótól új ótót' kapsz akkor folytatjuk...ha nem érted sajnálom és padozgasd a gépedet meg figyelgesd a csepptöltéses akkuját....:)

szerk: A túlárazott dolgokat nem veszik meg...arra vannak a trollok hogy besegítsenek az ilyen eladóknak ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9040) GrandeP válasza God Vazzeg (#9038) üzenetére


GrandeP
őstag

Amúgy a pug is a swiftről koppintotta a hátsó ablakfűtést... örüljé h télen tudod használni.

Ha nem volna a swift, autó se lenne a földön, mert ezek a suzukiék annyira tudnak...

;]

Nem soká kész.. a dijós brownie süti, vanila öntéttel..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#9041) george11 válasza GrandeP (#9028) üzenetére


george11
senior tag

Laptopokkal hálsz? :Y :DDD Mee akkor ez egy igazi orgia volt az éccaka :DDD :DDD :DDD (mentem vissza dolgozni, elvégre vasárnap van :( )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9042) God Vazzeg válasza GrandeP (#9040) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki nem fossa le?? A lényeg hogy szépen működik :U

(#9043) daninet válasza God Vazzeg (#9038) üzenetére


daninet
veterán

Szőke... nekem is az van, és bevált. Barna is van itthon de az nem megbízható :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9044) God Vazzeg válasza daninet (#9043) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az enyém fekete, és eddig ez vált be a legjobban :D

(#9045) Szlovi


Szlovi
aktív tag

FaragóJoe-nak:

e E 3

[ Szerkesztve ]

(#9046) Szlovi


Szlovi
aktív tag

(#9047) TeeBee73 válasza faragojof (#9030) üzenetére


TeeBee73
addikt

LoL. Én meg poresz filmhez árulok jegyeket. ;] :P :DDD
Ráadásul, LiveCam, mint az a szar túlélősUtánFutÓs. :DDD

MOD: (#9046): Szlovi: Juj. Ezekkel fenyegetni lehet. :K :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9048) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#8989) üzenetére


TeeBee73
addikt

Se egy lájk, se egy falhozvert lóf@sz. Ehh, gürcölök itt hajnalban nektek, puhapöcsű banda. :(((

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9049) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Eladóvá vált Sanzelizét, Lúvr kertet megjárt Caprián Cseroki kerékpárom!
Sok-sok éves, madrica repedezett, festése kopott fakult.
Shimano előhátú.
Logan fékek.
Előtelós.
Nyeregszár rozsdállik, nyereg repedezett.
.
Alu kerekek.(nem, nemdupla falú)
Alu Rhino kormány.
2 hónapos gumik.
Kulacstartó.
Oldalsztender.
.
Ráűsz,tekered, fékezel megáll.
Mindennapi használatból.

ára Fórumlakóknak 10.000 ft./csak a két gumi több mint a fele./

kép
kép
kép

Aki alkuval kezd annak kerekek nélkül ennyi.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#9050) GrandeP válasza csaszi72 (#9049) üzenetére


GrandeP
őstag

Gondolom a csomagtartón vitted? ;]

Sztem Gyík le is csapott rá... keresett valami felnőtt méretű biciklit, mert a mostani kicsi neki.

Mosnézem, a 3-as képen azért van le gyors kötözözve a hátsó fék, h meg legyen a kihívás tekerés közben? :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.