Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) KTU


KTU
addikt

múlt héten 1 ismerős vásárolt tőlem cumót
azt mondja nincs kedve eljönni a gyerekkel ilyen melegbe, elutalja a pénzt, én meg dobjam be a cumót a cégéhez.
30 perc és a számlámon volt a pénz :U

itt a PHn vesznek tőlem valamit, azt mondja pl. tegnap 13h-kor átutalta a pénzt (MKB OTP)
mostanáig még nem érkezett meg :U

épp most küldött priviben netbankáros képet,
beküldés dátuma, értéknap, terhelés értéknapja 2012 07 03 és nem a tegnapi dátum :U
ha számlámon a pénz csomagolom :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6952) bartucc válasza KTU (#6951) üzenetére


bartucc
addikt

Az nem gond, én K&H-ról 2 nap alatt kaptam meg az OTP-s számlámra. Chaser szerintem tudna mesélni az ilyenekről :D

Az is lehet, hogy fogta, és befizette valahol, mert akkor tényleg azonnal a számládon van a pénz, vagy megkért rá valakit. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6953) GrandeP válasza bartucc (#6952) üzenetére


GrandeP
őstag

Elsejetöl valtozott a GIRO rendszer... max 4 ora az atfutas...

Khb az olyan mint a telenor, regen rohadt jo volt, de mostanaban nagyon elqrvult....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6954) Chaser válasza KTU (#6951) üzenetére


Chaser
titán

Ha bankon belül utalsz pár perc alatt ott a pénz. Ha bankon kívül és megejtetted 15 óráig, akkor ideális esetben következő nap. Ha 15 óra után akkor 2 munkanap. De már elvileg életbe lépett, hogy bankon kívül is 1 órán belül cél számlán van a pénz, jjúliustól indult ha minden igaz. Kp befizu az meg enter leütése után célszámlán van, mind1 melyik bankból melyikbe.

Boldogot a klossokba:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6955) DeltaPower válasza mcs (#6949) üzenetére


DeltaPower
őstag

öccáz JMF-ért jöhet, postát is állom :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6956) alázógyík


alázógyík
őstag

(#6957) mcs válasza DeltaPower (#6955) üzenetére


mcs
veterán

Amúgy 25-30 között megegyezhetünk...25 értelemszerűen a minimum, 30 pedig a gép beárazós topik maximuma. ;)
De posta az nuku. :D

[ Szerkesztve ]

(#6958) alázógyík válasza mcs (#6957) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem 30K-ért az életben nem fogod eladni. :N

(#6959) DeltaPower válasza mcs (#6957) üzenetére


DeltaPower
őstag

Most nézem mégse kő, ez ddr2-es deszka :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6960) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Lift-e

(#6961) mcs válasza alázógyík (#6958) üzenetére


mcs
veterán

Részemről alkuképes az ár, szóval nem zavar, ha nem adnak annyit, de 25nél kevesebbért kizárt, hogy megszabadulok ezektől. :)

(#6962) mcs válasza DeltaPower (#6959) üzenetére


mcs
veterán

Hát igen, ez az egy átka neki. Nem hiába csábulok én is a ddr3 felé. ;)

(#6963) DeltaPower válasza mcs (#6962) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem már most az van és visszafelé nem akarok fejleszteni... elsőre tetszett a lap a 4 foglalat miatt, az enyémen sajna csak 2 van.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6964) mcs válasza DeltaPower (#6963) üzenetére


mcs
veterán

Annak ellenére, hogy a te lapod nem Crossfire képes, abban asszem SB700 vagy 710 déli híd van, enyémben meg régebbi 600as. Nem lenne érdemes váltanod rá, hacsak nem izgatja a fantáziádat a Crossfire. :)

(#6965) DeltaPower válasza mcs (#6964) üzenetére


DeltaPower
őstag

710-es déli híddal van (ma78lmt-s2), csak a 2 ram foglalat miatt nehezebben bővíthető, és időnként már kevésnek érzem a 2x2 giga ramot.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6966) alázógyík


alázógyík
őstag

Akik rendeltek olajat, azoknak szólok, hogy leadtam a rendelést. :K

(#6967) GrandeP válasza alázógyík (#6966) üzenetére


GrandeP
őstag

Jaj de jóa.... majd Wunderkinder térdel érte... :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6968) alázógyík válasza GrandeP (#6967) üzenetére


alázógyík
őstag

Gyüszöl E délben?

(#6969) Remington


Remington
őstag

hálló

Van egy 4gb-os sandisk ultra sd kártyám, nem használt csak ki lett bontva, nem tudok vele mit kezdeni. Ára 2500 Ft

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#6970) george11


george11
senior tag

e? :F

Meg boldogot a két érintettnek :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6971) GrandeP válasza alázógyík (#6968) üzenetére


GrandeP
őstag

Meg nem tudtam elszabadulni annyi a munka... :O

De majd megprobalok... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6972) alázógyík válasza GrandeP (#6971) üzenetére


alázógyík
őstag

Bele ne rokkanj! :DDD

(#6973) D@ni88


D@ni88
addikt

e

(#6974) GrandeP


GrandeP
őstag

>e

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6975) chipi-85 válasza GrandeP (#6974) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ezmi? :F

(#6976) george11 válasza GrandeP (#6974) üzenetére


george11
senior tag

ezmiez? :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6977) GrandeP


GrandeP
őstag

Bünti.... :) ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6978) chipi-85 válasza GrandeP (#6977) üzenetére


chipi-85
aktív tag

(#6979) GrandeP válasza chipi-85 (#6978) üzenetére


GrandeP
őstag

[link] :Y :W

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6980) chipi-85 válasza GrandeP (#6979) üzenetére


chipi-85
aktív tag

:Y
Pukancs hozzászólás tetszik:
5. és az ilyen embernek van szavazati joga.
És igaza van, mert 250ért már műszakival megkapja a hondáját!!

Biztos nincs félretéve pénze, de akkor ha felvesz 260 ezerért személyikölcsönt, és 800 ezret fizet vissza, nem biztos hogy jobban jár...

[ Szerkesztve ]

(#6981) DeltaPower válasza chipi-85 (#6980) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ilyen szerelővel én szóba se állnék.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6982) bsh válasza chipi-85 (#6980) üzenetére


bsh
őstag

azért a műszakival rendelkező rom meg a teljesen felújított motor közt van némi különbség... :U
persze ha valakinek csak az kell, hogy menjen, annak jó a rom is. és gondolom a kérdező pénz nélkül az utóbbi kategória.

(#6983) GrandeP


GrandeP
őstag

Igazabol azert linkeltem mert h hitelböl akar megjavitani egy autot?!

Ez mennyire szanalmas mar? Jo tudom, nem lehet mindenki gazdag de baazzz, akkor addig bicaj vagy tömeg közlekedek megszoritasok, es kifizetem egyben, de h hitelböl????

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6984) DeltaPower válasza bsh (#6982) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ebben a helyzetben semmi értelmét nem látom felújítani.
Ha az kell neki, hogy menjen, melózni használja vagy hasonló, akkor vesz egy bontott motort, vagy bontott alkatrésszel felújítja. Az viszont nem 260 ezer.
Teljes felújítást igényesen max hobbi vagy veterán autóra lenne érdemes, az viszont nem sürgős, aki hitelt vesz fel rá, az hülye.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6985) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Van egy f@sza Bömbije, eladó, illetve felvilágosítást ad telefonon :DDD :C

(#6986) M_o_g_y_i válasza Chaser (#6918) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az még rendben volna, ha nem lenne "szervizes". :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6987) george11


george11
senior tag

kell neki rajosodni ebbe a nagy melegbe :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6988) GrandeP


GrandeP
őstag

Nem vagizni... [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6989) george11


george11
senior tag

[link]

:C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6990) alázógyík


alázógyík
őstag

:C :C :C :C

(#6991) csaszi72


csaszi72
aktív tag

no, igy kell egy gyűrűt meghírdetni :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#6992) Kloss válasza OTee (#6914) üzenetére


Kloss
őstag

Igyekszem! :D :R
Köszi!

(#6993) WunderKinder válasza GrandeP (#6983) üzenetére


WunderKinder
tag

Én már a hitelből autóvásárlást sem értem (kivéve ha termelőeszköz). Hitelt csak ingatlanra akkor is csak ha nagyon nincs más megoldás.
De ha annyira sürgős neki, minek a motorgenerál, jó állapotú bontottat bele (ha van) és mehet amerre lát. :)

(#6994) bartucc válasza DeltaPower (#6984) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, attól függ. Sajnos az a gond, hogy az ilyen korú autókra csak akkor éri meg a motorgenerált, ha rendszeresen karban volt eddig tartva. Ha igen, és még szeretné 4-5 évig használni min. akkor talán megérné. De ha talál egy jó állapotú blokkot, felesleges az egész. De hogy hitelben gondolkozik, az vicc kategória. visszafizet fél millát, és ha addig baja lesz az autónak, miből fedezi? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6995) bsh válasza bartucc (#6994) üzenetére


bsh
őstag

én első kocsimat személyi kölcsönre vettem, és még kb. 1 évig fizettem azután is, hogy már eladtam a kocsit :DDD fiatalság bolondság... :D

(#6996) bartucc válasza bsh (#6995) üzenetére


bartucc
addikt

Meg hát akkor még stabilabb pénzügyi világ volt, tegyük hozzá. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6997) Chaser válasza DeltaPower (#6965) üzenetére


Chaser
titán

Veszel bele 2x4-et:D amíg olcsó. Volt nemrég hír hogy valszeg drágulni fognak a ramok, elpida becsődölt. akkor meg eladod a 2x2-t, kb ennyi. De ha most nem is drágul, pár év múlva biztos ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6998) alázógyík


alázógyík
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

(#6999) KTU válasza KTU (#6951) üzenetére


KTU
addikt

pénz megjött 11:30-kor
címet nem küldött, közben meg BANnolták :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7000) DeltaPower válasza KTU (#6999) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha még nem zártad le a hirdetést, akkor oda kiírsz neki valami egyszer használatos email címet amin megtalálhat, oszt kalap. Modok nem hiszem hogy megadják az elérhetőségét, bár fene tudja...

Chaser: fizetés után valszeg az lesz.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.