Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) DeltaPower válasza trebrona (#102998) üzenetére


DeltaPower
őstag

az több mint amit valaha telefonért adtam ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#103002) alázógyík válasza DeltaPower (#103001) üzenetére


alázógyík
őstag

összesen... :K

(#103003) trebrona válasza DeltaPower (#103001) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem vagyunk egyformák. :)
Btw ez még alkuképes.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#103004) Astroboy válasza trebrona (#103003) üzenetére


Astroboy
őstag

Akkó ezeöccá' :DDD

(#103005) trebrona válasza Astroboy (#103004) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezeöccá lej és a tiéd. ;)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#103006) aXXon válasza bsh (#102951) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem is kell millió egy helyre. Elég a netpincér app, vagy ami még jobb, csak ott kevesebb a netpincéres étterem, az a simple alkalmazás. Azzal parkolni is lehet, csekket befizetni, stb...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103007) aXXon


aXXon
senior tag

Valakinek lenne-e eladó Chromecast, vagy Anycast eszköz?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103008) gabe_ válasza aXXon (#103007) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem porosodik valahol a fiókban egy anycast azthiszem...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#103009) TeeBee73 válasza trebrona (#103005) üzenetére


TeeBee73
addikt

Felmegyek a padlásra, megkeresem a dobozt, amiben porosodik néhány millió.
Szerintem akad mellette Német Márka is. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#103010) trebrona válasza TeeBee73 (#103009) üzenetére


trebrona
nagyúr

Újra bevezetik a német márkát. Kéne venni, nem? Nem. Szevasz. ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#103011) bsh válasza aXXon (#103006) üzenetére


bsh
őstag

nálam teljesen kimaradt ez a "használjunk mindenre telefont meg appokat" dolog. :B tudom, őskori kövület vagyok, de ez van. nem is hordok telefont magamnál általában, nincs rajta net se, azt se tudom hogy kell. facebook? no. instagram? azt se tudom mi az. viber? he?
szerintem faragojof felesége ügyesebb meg modernebb nálam :D

[ Szerkesztve ]

(#103012) daninet válasza aXXon (#103007) üzenetére


daninet
veterán

én ebayről veszem a chromecast-okat használtan, eddig vettem audio-ból 2őt meg simából 4et. 3k körül lehet őket venni csak ki kell várni míg megjön

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103013) Astroboy válasza bsh (#103011) üzenetére


Astroboy
őstag

És csinosabb is szerintem... :P

[ Szerkesztve ]

(#103014) daninet


daninet
veterán

Van valami számazonosító app amit itthon széles körben használnak az emberek?
Külföldiában a Mr. Number-t használtam és szinte mindent azonosított, ügynököket azonnal blokkolta.
Itthon szinte semmire sincs találata.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103015) faragojof válasza bsh (#103011) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#103016) aXXon válasza gabe_ (#103008) üzenetére


aXXon
senior tag

Nézz utána, érdekelne!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103017) aXXon


aXXon
senior tag

Szerintetek hol lehet Kecskeméten gázrezsót venni?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103018) daninet válasza aXXon (#103017) üzenetére


daninet
veterán

erre is azt tudom mondani mint a chromecast-ra. Rendeld meg neten.
[link] megrendeled, 2 nap mulva hozza a futár.

bár személy szerint ilyen horodozhatóból már csak indukciósat vennék.
Elég sok thai levest/ramen-t csinálunk, némelyik olyan, hogy 10 órát kell a marhacsontokat főzni, büdös mint az állat, ezért kirakjuk az udvarra. Indukcióson gyönyörűen beállítható a hőfok, végig épphogy gyöngyözik. Gázzal próbáltuk, még a vastag aljú lábas is a közepén túl meleg volt a széle meg nem forrt.
Következő konyhámban már tuti indukciós lesz pedig nagy gáz hívő voltam sokáig.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103019) aXXon


aXXon
senior tag

A chromecast oké, az jó ötlet. Én is a gearbesten kezdtem a nézelődést, de az eBay használt még jobb ötlet. Ha nem lesz meg gabe_ fiókjában, akkor úgy lesz. Rezsóval is a neten kezdtem, a primanet.hu -n találtam is megfelelőt, de valamiért ezt szívesebben venném személyesen, ha van helyben. De ez már csak az én hülyeségem.

Az indukciós jó ötlet, azon még a grumbl, meg a toás is megfől, mint tudjuk, de ez olyan helyre kell, ahol nem függhetünk az áramtól ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103020) TeeBee73 válasza Astroboy (#103013) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem láttad még bsh-t babydollban. ;]
(Mondjuk, én sem. És nem is akarom.) :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#103021) gabe_ válasza aXXon (#103019) üzenetére


gabe_
őstag

Megvan a fiókban...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#103022) alázógyík válasza daninet (#103018) üzenetére


alázógyík
őstag

"pedig nagy gáz hívő voltam sokáig."

Nem is értem, miért. :N
A fűtőértéke nagy rakás f-s, a hatásfoka főzéskor kriminális.

(#103023) daninet válasza alázógyík (#103022) üzenetére


daninet
veterán

Én azt vettem észre a fűtőérték nagyban függ a tűzhelytől. Volt az a régi barna fehér panelos szarom, alig forrt fel rajta a víz. Anyáméknál van egy zsír új bosch gáztűzhely, már a rózsák is máshogy néznek ki rajta, sokkal jobban melegít.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103024) aXXon válasza gabe_ (#103021) üzenetére


aXXon
senior tag

És eladó, vagy csak büszkélkedsz vele, hogy van? ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#103025) DeltaPower válasza daninet (#103023) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ezt én is észrevettem, az új electrolux gázfőzőlapon sokkal előbb megfő a kávé mint a jó öreg karancs 3t-n :D Sógornőméknek valami újabb, talán whirlpool gáz-villany kombi tűzhelye van, azon viszont még a karancsnál is lassabban fő meg, pedig nem lehet rá mondani hogy ócska szar lenne.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#103026) alázógyík válasza DeltaPower (#103025) üzenetére


alázógyík
őstag

Konkrétan a Whirlpool egy Nagy rakás f.s.
:K

(#103027) gabe_ válasza aXXon (#103024) üzenetére


gabe_
őstag

Akár még eladó is lehet... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#103028) Ujjlenyomat


Ujjlenyomat
csendes tag

Meg szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki koreaiakról, itt Kecskeméten.
Ismerős mondta, hogy a Zene Iskolában tanít egy házaspár.
Ma beszéltem a portással, elmondása szerint ott nem dolgozik koreai.
A tanulók között meg kínaiak vannak.

Válaszotokat előre is köszönöm.

"Mindazt tehát, amit akartok, hogy az emberek megtegyenek veletek, ti is hasonlóképpen tegyétek meg velük; mert ezt jelenti a Törvény és a Próféták." (Máté 7:12)

(#103029) AMD1975 válasza Ujjlenyomat (#103028) üzenetére


AMD1975
tag

Migránsok már a spájzban vannak

(#103030) trebrona válasza trebrona (#102995) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szóval Samu S8, meghirdetve.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#103031) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek létezik olyan opció Google Drive alatt, hogy az onnan megosztott fájl linkjét át tudjam írni?
QR kóddal lett megosztva, és a fájl frissült a link alatt. Eddig működött, hogy csak felül írtam a fájlt. Most nem.
Így a QR kód nem működik.

:R

(#103032) daninet válasza ekrisztian (#103031) üzenetére


daninet
veterán

szerintem osszad meg a mappát ne a fájlt, aztán mindegy mi van benne, az nem fog változni

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103033) ekrisztian válasza daninet (#103032) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Google Support visszaállította a fájlokat :C
Majd mostmár okosan csinálom :W

(#103034) faragojof válasza ekrisztian (#103033) üzenetére


faragojof
senior tag

Mert most már tudod, hogy a support úgy is visszaállítja! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103035) daninet


daninet
veterán

Szerintetek hogy a legolcsóbb sok kp.-t levenni egy otp számláról? Építkezéshez kell kp számlához ;)
Van kb 3-4 hónapom a részletekhez.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103036) trebrona válasza daninet (#103035) üzenetére


trebrona
nagyúr

Idegen automatában. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nézz utána az oldalukon. Engem ügyintéző Aranka megszivatott a fiókban felvéttel, pedig azzal kezdtem, hogy a legolcsóbb mód érdekel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#103037) daninet válasza trebrona (#103036) üzenetére


daninet
veterán

nem ez a legolcsóbb... asszem KTU :F tud valami rendelhető kártyát amiről lehet csapatni sokat.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103038) Zeki válasza daninet (#103037) üzenetére


Zeki
nagyúr

Revolut? Arról aligha. Talán nézd meg a Gránit bankot, ő mit tud. Legfeljebb oda utalgatsz.

(#103039) DeltaPower válasza trebrona (#103036) üzenetére


DeltaPower
őstag

eddig is tudtam hogy az otp egy kretén banda, de hogy ennyire :W :Y

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#103040) tibibi válasza daninet (#103037) üzenetére


tibibi
őstag

Ezen én is átestem,de ha a saját nevedre kell a számla akkor fizethetsz kártyával.Ha nem akkor atm ,de az egyszerre kiadható bankjegyek száma korlátozva van. A cibnél éppen ezért csak 10 ezresek voltak az automatában :W Én bevetettem a revolutot is ,de 2 kártyára is csak max 100k lehetett ingyen levenni bármelyik atm-nél.

(#103041) daninet válasza tibibi (#103040) üzenetére


daninet
veterán

hátö a kp számla egy finom csúsztatás volt. Szóval már nincs 5% áfakedvezmény de én csinálok :DDD ehhez kell a kp. Szóval utalás kizárva.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#103042) alázógyík válasza daninet (#103041) üzenetére


alázógyík
őstag

(#103043) gabe_


gabe_
őstag

Mer' teli vagytok dellával... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#103044) tibibi válasza daninet (#103041) üzenetére


tibibi
őstag

Nekem 10 volt tavaly,de szigorúan csak kp.-s volt jó neki. Aztán év végén az ablakoknál, millás (csoki) tételnél :(( beszopatott már csak 5.- öt adok dumával. Rohadjon rá az összes befőtt :DDD Mindegy már csak apróságok vannak hátra ,de öregedtem vagy 1 évet a sok hülyétől. Azt elmondhatjuk ,hogy építőiparban ritkább a normális fehér szakember, mint a fehér holló :DDD Éljenek a réti négerek :DDD meg a csokosok :N Mindenesetre azt megállapíthatjuk ,hogy a 378km2 kulcsra kész elég durva haszon :K

[ Szerkesztve ]

(#103045) tibibi válasza tibibi (#103044) üzenetére


tibibi
őstag

378000/m2 akart lenni :W

(#103046) 313313 válasza daninet (#103035) üzenetére


313313
addikt

Após 6 éve idegen autómatából vette fel 200k/nap 500-1000ft közt volt a sáp/alkalom.
Mondjuk ezt szerintem számlaszerződés függvénye, neki valamelyik takarékba volt számlája, tán pont a becsődöltnél....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#103047) TeeBee73 válasza tibibi (#103045) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nagyot néztem én is, mit építtettél, ami 378 négyzetkilóméteren terül el? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#103048) alázógyík válasza TeeBee73 (#103047) üzenetére


alázógyík
őstag

Van pénze őfelségének, miért ne építhetett volna akkora területen...

(#103049) tibibi válasza TeeBee73 (#103047) üzenetére


tibibi
őstag

Repteret,hogy verjem bele :W megint felébresztettek 9 órakor repkednek :(

(#103050) KTU válasza daninet (#103037) üzenetére


KTU
addikt

[link], rendelsz mindenkinek a családba mindenféle kártyát, ... :U :D
Ha meghívóval regisztrálsz, te is jól jársz.
Most jóval gyengébb a HUF, így nagyobb összeg jön ki. kb. 1 158 e Ft, ebben benne van a hazai bankos kártyád, 150 e Ft / hó is.
Ha jól számoltam. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.